Dr Naomi Wolf: paszporty szczepionkowe to wstęp do totalitaryzmu

„Władza nie rezygnuje z niczego bez powodu. Nigdy tego nie czyniła i nigdy nie uczyni. Wystarczy sprawdzić, na co ludzie są w stanie wyrazić milczącą zgodę, by przekonać się o stopniu niesprawiedliwości i zła, które na tych ludzi spadnie.” – Frederick Douglass (1818-1895), pisarz, były niewolnik

1 kwiecień 2021

Del Bigtree: Przywitajcie “paszport szczepionkowy”.

Paszporty szczepionkowe to wstęp do totalitaryzmu - dr Naomi Wolf

“…już podnoszą się głosy, że rząd wykracza poza swoje prerogatywy…”

 

“…rząd podobno już pracuje nad programem ‘paszportów szczepionkowych’…”

 

“Czym jest ‘paszport szczepionkowy’, jak powinien być stosowany, czego ma dotyczyć…”

 

“…tzw. paszport szczepionkowy, który służyłby Amerykanom jako certyfikat potwierdzający zaszczepienie przeciwko koronawirusowi, w ramach procesu otwierania gospodarki, byłby dostępny za darmo w formie aplikacji na smartfony, która wyświetla skanowalny kod, podobnie jak ma to miejsce w przypadku karty pokładowej”.

 

“Wymóg przedstawienia dokumentu rzeczywiście może generować dyskomfort, ale będziemy musieli się oswoić z tą nową rzeczywistością”.

 

“Stan Nowy Jorku już oznajmił wprowadzenie aplikacji o nazwie Excelsior Pass, Aplikacja ta jest przeznaczona dla obywateli Nowego Jorku, którzy zostali w pełni zaszczepieni lub otrzymają negatywy wynik testu”.

 

“Jest to aplikacja na smartfony pełniąca funkcję ‘paszportu covidowego’, który pozwala na uczestnictwo w koncertach, wydarzeniach sportowych czy innych imprezach. Od tego tygodnia aplikacja ta będzie honorowana na terenie całego stanu Nowy Jork”.

 

“To jest też forma zachęty dla osób, które się jeszcze wahają, wiele osób jest jeszcze niezdecydowanych odnośnie szczepienia, ale jeśli obiecać im więcej swobód, swobodę podejmowania pracy, podróżowania, to jest to potężna zachęta i skuteczna droga do osiągnięcia pełnego wyszczepienia społeczeństwa”.

Dyskryminujące paszporty [szczepionkowe] – Nigdy Więcej – Sam Wald
Dziesięć powodów, dla których paszporty odpornościowe to zły pomysł

 

Del Bigtree: Jak widać mamy mnóstwo dziennikarzy, którzy nie kryją swojego podniecenia na myśl o tym, że sprzedamy swoje prawa, prawo do gromadzenia się, prawo do wolności wypowiedzi, prawo do integralności cielesnej. Ale mamy także takie osoby, odważne osoby, które nie boją się występować w mediach i mówić prawdę. Była doradczyni w administracji Billa Clintona, Naomi Wolf, to taka właśnie postać. Wojowniczka, starająca się przekonać ludzi, że to może być najgłupszy pomysł na świecie. Oto kilka fragmentów z programów informacyjnych dotyczących jej osoby.

“Jedną z osób podnoszących tę kwestię jest Naomi Wolf”.

 

“…dr. Naomi Wolf…”

 

“Naomi Wolf to autorka książki pt. Koniec Ameryki”.

 

“Pani dr Naomi Wolf, niezmiernie miło mi Panią gościć w naszym programie”.

 

“Autorka książek, feministka, działaczka lewicowa, która podnosi alarm odnośnie nadużyć władz w kwestii wprowadzania lockdownów oraz ograniczania wolności obywateli na całym świecie”.

 

Naomi Wolf: Mówię to z cały przekonaniem, to jest dosłownie koniec wolności w świecie Zachodnim.

 

Naomi Wolf: Stosują rozkazy, które w jawny sposób odzierają nas z naszych praw, prawa do pracy, prawa do gromadzenia się, prawa do odbywani kultu religijnego, wszystkich tych praw, które gwarantuje nam Konstytucja.

Wywiad z dr Naomi Wolf

Wywiad z dr Naomi Wolf o paszportach szczepionkowych i totalitaryzmie 

Del Bigtree: Mam zaszczyt i przyjemność gościć dzisiaj autorkę książki “Koniec Ameryki”, panią dr Naomi Wolf. Dziękuję pięknie za przyjęcie zaproszenia.

Dr Naomi Wolf: Cała przyjemność po mojej stronie, dziękuję za zaproszenie. Jestem Pana fanką.

Del Bigtree: Miło mi. Przejdźmy więc do meritum. “Paszport szczepionkowy”, sam pomysł i podstępny sposób, w jaki jest promowany. Niekiedy ma się wrażenie, że rząd federalny umywa ręce, że jest to przedstawiane w formie prośby do prywatnych przedsiębiorców, by wymagali okazania takiego paszportu i ma to nie dotyczyć szczebla federalnego. Ty publicznie wyraziłaś się krytycznie o tym pomyśle, Powiedz, dlaczego uważasz, jak sama powiedziałaś, że to może być punkt, z którego nie ma już powrotu?

Dr Naomi Wolf: Można rzec, że jest nawet gorzej – to jest krytyczny punkt, po przekroczeniu którego nie ma już powrotu. Ostrzegałam przed tym ludzi już w roku 2008, kiedy wydałam książkę “Koniec Ameryki”, w której wymieniłam 10 działań, które dyktatorzy zawsze podejmują w celu zniszczenia społeczeństwa otwartego.

Faszyzm w 10 prostych krokach – Naomi Wolf

Ludzie często proszą, by powiedzieć im, kiedy znajdziemy się na etapie nr 10. Otóż teraz właśnie realizuje się ten ostatni etap. Raz wprowadzony “paszport szczepionkowy” już nigdy nie zostanie wycofany. Jestem dyrektorem w firmie z branży technologicznej, autorką książek oraz członkiem American Institute for Economic Research, tak więc ma pełną świadomość, a czego wielu – nie z własnej winy – nie zdaje sobie sprawy jak katastrofalnie niebezpieczny jest taki pomysł “paszportu szczepionkowego”.

Tak na marginesie, pomysł taki jest promowany na całym świecie, w wielu demokratycznych krajach, Taki paszport funkcjonuje już w Izraelu i w 4 miesiące kompletnie zrujnował społeczeństwo izraelskie. Panuje tam apartheid, a nawet gorzej, niż apartheid. Segreguje się ludzi na szczepionych i nieszczepionych. Aktywiści i dysydenci izraelscy donoszą, że ludzie są śledzeni, monitorowani, stają się ofiarami ostracyzmu i przemocy, są marginalizowani. Ludzie są kontrolowani 24 godziny na dobę po wprowadzeniu tych paszportów.

(Paszport szczepionkowy niczym złoty bilet w otwierającym się świecie)

Paszport taki będzie funkcjonował w Danii, także w Wlk. Brytanii, w Kanadzie, a tyraniczny gubernator mojego stanu, Andrew Cuomo, ogłosił, że w stanie Nowy Jork zostanie wprowadzony taki paszport w postaci Excelsior Pass. To jest wielce niebezpieczna idea, zazwyczaj staram się zachować ostrożność w wydawaniu ocen, ale to jest już koniec, tego już nie da się, tego już nie da się odkręcić, nie da się tego naprawić. Gdy idea ta wejdzie w życie, Ty i ja nie będziemy mogli spotkać się w knajpce czy w restauracji z naszymi znajomymi i podyskutować o stworzeniu ruchu społecznego mającego na celu odzyskanie naszych wolności, ponieważ ta aplikacja będzie miała dostęp do stosownych informacji i wygeneruje odpowiednią mapę naszych kontaktów.

Paszporty szczepionkowe to wstęp do totalitaryzmu

 

Niebezpieczeństwo tej aplikacji nie polega tylko na tym, że dzieli ona społeczeństwo na dwie grupy: zaszczepionych i niezaszczepionych. To jest dopiero początek. Najgroźniejsze jest to, że tak na prawdę nie masz wyboru, nie możesz się wypisać z tego programu, jeśli chcesz uczestniczyć w życiu społecznym czy korzystać z usług sektora prywatnego. Szczególnie groźne jest to – i mówię to jako dyrektor firmy technologicznej – że do tej aplikacji można wdrożyć dowolną funkcjonalność, ot tak, bez większego wysiłku.

Takie aplikacje jak np. Apple Pay, Google Pay czy Google Wallet, a których producenci już zapowiadają starania o pozyskanie kontraktu na stworzenie takiego paszportu, będzie w stanie bezproblemowo zdecydować, czy dostaniesz wypłatę, czy możesz uzyskać dostęp do źródeł dochodu, a wszystko to na podstawie twojego indywidualnego statusu zaszczepienia.

Sztuczna inteligencja będzie skanowała media społecznościowe i wykorzystywała te informacje np. w ramach systemu zaufania społecznego, który na podstawie moich czynów i wypowiedzi zdecyduje, czy będę miała dostęp do większej ilości obiektów czy usług, a jeśli nie spełnię tych kryteriów, będą mówić nie to co trzeba, to nie będę mogła nawet wsiąść do autobusu, bo będę musiała okazać swoją kartę obywatela. Taka aplikacja jest w stanie bezproblemowo określić twoją lokalizację geograficzną. Za każdym razem, gdy np. w restauracji zeskanują twój kod z aplikacji, co stanie się normą w rzeczywistości post-covidowej, choć nie będzie miała ta praktyka żadnego uzasadnienia epidemiologicznego, to właśnie będzie nic innego, jako geolokalizacja.

To nic innego, jak informacja, że Naomi Wolf jest obecnie, nie wiem, w restauracji na takiej i takiej ulicy. Jeśli inni goście restauracji również zeskanują swoje kody, to na tej podstawie można stworzyć sieć twoich relacji towarzyskich, mapę społeczną jednostek, mapę kontaktów społecznych, mapę społecznych interakcji jednostek.

Aplikacja ta będzie gromadziła także takie informacje. Nim się spostrzeżemy, ten system przerodzi się w system zaufania społecznego rodem z Chin. Kiedyś już przy innej okazji poruszałam zagadnienie, w jaki sposób spowodować, by miliard wykształconych, kochających demokrację i wolność obywateli, by kompletnie nie byli w stanie się zbuntować, jak to ma miejsce w Chinach. Cóż, w Chinach już taka aplikacja funkcjonuje, która posiada te wszystkie wspomniane funkcje, a tamtejsza władza jest w stanie zlokalizować każdego dysydenta czy krytyka systemu dosłownie w 5 minut. Mogą cię usunąć z życia społecznego niemalże natychmiastowo. To jest przerażające. Gdy stwierdziłam, że z tego miejsca już nie ma powrotu, ktoś na moim Twitterze napisał, że to jest nasza bitwa na śmierć i życie.

Życie w Chinach, państwie totalnej inwigilacji obywatela [WSJ, 2017]

I tu pełna zgoda, choć oczywiście nie należy tych słów rozumieć dosłownie, nikt nie poświeci swojego życia, ale jeśli kiedykolwiek był moment, by każdy obywatel i patriota, osoby, które kochają wolność świata zachodniego, osoby z całego świata miłujące wolność, powstały, by walczyć w obronie jakichś wartości, teraz właśnie jest ten czas, ponieważ po tym już nie będzie w ogóle mowy o jakiejkolwiek autonomii jednostek. Pomijam takie kwestie, jak prezydent, który zezwala rządowi na wstrzykiwanie obywatelom jakichś substancji i jeśli im teraz na to pozwolimy, to być może w kolejce czekają kolejne rzeczy, jak sterylizacja, itp.

Del Bigtree: Tak, pozwól, że dodam coś od siebie. Pracowałem w CBS jako producent programu The Doctors, zawsze interesowały mnie kontrowersyjne tematy. Raz nawet chciałem zrobić program o technologii rozpoznawania twarzy, o tych wszystkich kamerach rozsianych po całym kraju. Inni producenci wciąż mnie pytali, dlaczego gonię bezustannie za tego typu tematami. Nie rozumieli oni, na czym polega problem. Skoro zarejestruje cię kamera, ale nie łamiesz prawa, to co to za różnica, mówili. Ja im odpowiedziałem, że to zależy od tego co znajdziesz w prawie. Coś, co jest legalne dzisiaj, jutro może być uznane za nielegalne, jak np. spotkanie się ze znajomymi w parku, co gwarantuje mi Pierwsza Poprawka i jeśli to stanie się nielegalne, to nie chcę, by władze wiedziały, że w tym parku się znajduję.

Jest mnóstwo osób, którym wydaje się, że skoro już są zaszczepieni, to co ich to obchodzi, ale co w przypadku, gdy ta aplikacja was śledzi, jeśli szczepionka działa tylko 2 miesiące, nagle twój status osoby zaszczepionej z koloru zielonego zmienia się na czerwony. Aplikacja śledzi wszystkie twoje ruchy nagle okazuje się, że złamałeś prawo, pojawia się radiowóz i zgarniają cię, ponieważ jako osoba niezaszczepiona przebywałeś zbyt blisko osób zaszczepionych, zawożą cię do puntu szczepień po kolejną dawkę. Nie będziesz miał nad tym jakiejkolwiek kontroli. Żyjemy w społeczeństwie, w którym jak się okazuje już nikt nie dba o rzetelne badania kliniczne bezpieczeństwa (szczepionek).

Kodeks Norymberski a szczepienia – świadoma i dobrowolna zgoda

W ogóle zrezygnujmy z długoterminowych testów produktów farmaceutycznych, 2 tygodnie, miesiąc wystarczy po drugiej dawce. Nie dowiemy się, czy wywołują raka czy może coś jeszcze diabelskiego, nie obchodzi nas to najwyraźniej. Każdy będzie musiał otrzymać szczepionkę. Ludzie nie patrzą w perspektywie długoterminowej, taka krótkowzroczność jest tym, na czym oni żerują, Żerują na naszym zabieganiu, kiedy wygodniej jest nam zdać się na opiekę państwa.

Dr Naomi Wolf: Tak, mamy mnóstwo przykładów takiego żerowania, ale obecnie mamy do czynienia z potężną kampanią propagandową i dezinformacyjną, która ma na celu nakłonienia nas do przyjęcia tego rozwiązania. Pracowałam jako konsultant polityczny na najwyższych szczeblach administracji i nauczyłam się, by analizować wydarzenia metodą “inżynierii wstecznej”. Mam przez to na myśli, że gdy jesteś doradcą i uczestniczysz w spotkaniach, gdzie tworzy się historia, cel jest już zidentyfikowany i należy się zastanowić teraz, jaką stworzyć narrację, by nakłonić ludzi to wdrożenia tego celu. Cel jest następnie przekazywany do komórki public relations, gdzie jest tworzona odpowiednia narracja.

Dlatego też często zaczynam analizę wychodząc od zakładanego wyniku, ponieważ ten wynik zazwyczaj określa intencje danej polityki. Te środki w postaci lockdownów są bezsensowne. Dostępne są dane, które pokazują, że stany czy kraje, które “zamykają się”, wcale nie poradziły sobie lepiej, niż stany czy państwa, które pozostały otwarte.

Eksperci krytycznie o lockdownach – to porażka jeśli chodzi o ochronę osób najbardziej narażonych

Ale skutek jest taki, że ludzie zrobią wszystko, by znowu odzyskać swobodę. Będą w stanie zgodzić się na wszystko, byle tylko móc iść do tej restauracji czy tej knajpki, pójść ze znajomymi do parku, do kościoła, do synagogi.

Dlatego jeśli twoim celem jest nakłonienie ludzi do przyjęcia tej technologii, która w gruncie rzeczy uczyni ludzi na całym świecie niewolnikami – i nie mówię tego na wyrost, to nie jest hiperbola – w zasadzie da to 6 osobom w Chinach kontrolę nad wszystkimi ludźmi na całym świecie. To nie jest problem na poziomie państwowym, lecz o charakterze globalnym. 6 kolesi w Chinach będzie decydować o losach każdego z nas, kogo wyłączyć, a kogo włączyć do systemu. Jeśli taki jest twój cel, to sposobem jego realizacji jest coś takiego jak pandemia, nie twierdzę, że jej nie ma, ale wiemy już, że testy PCR dają wysoką liczbę wyników fałszywie dodatnich, nie wiemy, ile ta pandemia będzie trwać, kiedy się skończy, ponieważ nie mamy wciąż dostępu do surowych danych odnośnie testów PCR.

Testy PCR: Po 35 cyklach odcięcia nie wyhodujesz wirusa – dr Anthony Fauci
PCR-yzm czyli współczesny łysenkizm – prof. dr hab. Roman Zieliński

Wprowadza się bezsensowne obostrzenia, edukacja dzieci w domach, co w ogóle nie ma sensu z perspektywy naukowej, ludzie są zmuszeni zamykać swoją działalność, zamykać swoje restauracje, gospodarka wpadła w kryzys, to wszystko jest szkodliwe dla zdrowia psychicznego. Ludzie zmęczeni tym wszystkim potulnie się zgodzą na to rozwiązanie.

Del Bigtree: Napędziłaś stracha mnie i wszystkim, którzy nas teraz oglądają, ja to wszystko rozumiem, sam poruszałem ten temat nieraz. A teraz zaadresujmy temat, który gdy wspomnieć to wszyscy nabierają wody w usta. Pracowałaś z Billem Clintonem, pracowałaś w administracji rządowej. Rzecz, której nikt z nas nie może zrozumieć – dlaczego kraj jakim są Stany Zjednoczone Ameryki bierze w tym udział? Dlaczego pozwalamy, aby nasze dane zostały wysyłane do Chin? Dlaczego chronimy Chiny w kwestii tego wirusa z Wuhan? Kiedy zaczęliśmy traktować kraj, który uważaliśmy za wroga, nie żebym jakoś specjalnie szukał wroga, jestem za tym, by cały świat żył w pokoju, ale są regiony na świecie, którym należy się przyglądać, takie jak Rosja czy właśnie Chiny, a teraz okazuje się, że nasze dane zostaną przetransferowane do Chin. Wygląda na to, że żadne z tych decyzji nigdy nie przyniosą korzyści Stanom Zjednoczonym. Narasta we mnie przekonanie, że mój kraj, w który dorastałem, który był wzorem dla wolnego świata, nie jest już rządzony przez ludzi wewnątrz tego kraju. Czy czegoś tutaj nie rozumiem? Dlaczego Ameryka dokonała takiego wyboru?

Dr Naomi Wolf: Tak. Wiele innych krajów, które rzekomo są wolnymi, demokratycznymi państwami, dokonały takiego samego wyboru.

Del Bigtree: Tak, ale nasza demokracja jest najlepsza.

Dr Naomi Wolf: Tak, Ameryka to najlepsza rzecz, jaką człowiek wymyślił w całej swojej historii. Postaram się wytłumaczyć, najlepiej jak potrafię. Tak na marginesie, to nie jest tak, że wszystkie nasze dany uciekają do Chin. Niemniej wyciekła biała księga planów rządu komunistycznego Chin, to nie są tajne dokumenty, a w którym to dokumencie można wyczytać, że planem Chin jest by do roku 2025 być w posiadaniu danych medycznych wszystkich ludzi na świecie i wykorzystać te informacja w celu wprowadzenia swoistego bio-faszyzmu na globalną skalę, gdzie to Chiny są super potęgą władającą danymi medycznymi każdej osoby na świecie. Moim zdaniem ten sojusz nie jest intencjonalny, sądzę, że w Chinach doszło do wypadku i uwolnienia zmodyfikowanego w laboratorium wirusa.

Często jest tak, co wiem z doświadczenia jako konsultant, że nic bardziej nie pobudza kreatywności, jak kryzys. Chiny dostrzegły szansę. Wirus zdewastował resztę świata i kiedy szalał na globie, podmioty takie jak wielkie koncerny technologiczne i farmaceutyczne również zidentyfikowały szansę dla siebie. Ich zyski szybują w górę o 25 proc., 50 proc., Amazon notuje zyski w setkach miliardów w konsekwencji tej pandemii i polityki z nią związaną. Oni chcą, by ten kryzys trwał w nieskończoność. Siłą rzeczy zmusza to wszystkich do korzystania z platform oferowanych przez firmy technologiczne, tak więc wszystkie te przestrzenie społeczne, miejsca kultu religijnego, szkolne klasy, z puntu widzenia tych firm są to miejsca puste, gdyż ich nie monetyzują.

Wszystkie oczy są teraz zwrócone w stronę branży technologicznej, patrz platforma Zoom, która jest przecież własnością Chin. Tak więc jest to sojusz prawdopodobnie niezaplanowany pomiędzy 6 globalnymi korporacjami, koncernami farmakologicznymi oraz Chinami, które zmierzają w tym samym kierunku, czyli totalitarnego porządku społecznego.

Nie chciałam tego publicznie wypowiadać, ale już chyba najwyższy czas. Najpotężniejsi ludzie, których znam ze świata polityki, analityki i wywiadu, wyrażają zmartwienie, że Chiny angażują się w tzw. konflikt asymetryczny [wojna informacyjna], gdzie wojny wygrywa się bez oddania jednego strzału, a dokonuje się tego poprzez kupowanie zachodnich polityków, influencerów, media informacyjne, placówki kulturowe, a nawet polityków na szczeblach lokalnych.

Cały ten proces odbywa się po cichu, poprzez uśpione komórki agentów, jak to określają moim znajomi ze środowisk wywiadowczych. Nie jest to nic dramatycznego, ale teraz nadszedł czas, by zamanifestować to, co analitycy polityczni nazywają “państwem perforowanym”, co oznacza tyle, że Ameryka jest niejako podziurawiona, przeniknięta przez wpływy chińskie, a celem jest osłabienie nas jako wroga.

Wystarczy spojrzeć na decyzje polityczne, które później nastąpiły w trakcie tej “pandemii”. Nie mają one żadnego sensu, chyba, że ich celem jest osłabienie Stanów Zjednoczonych. Nasze dzieci nie były w szkole od roku. Sam okaleczają się, straciły wiarę w przyszłość, nasza gospodarka szura po dnie, bezrobocie sięga dwucyfrowych wartości. Nasze więzi społeczne topnieją w oczach w stylu preferowanym przez komunistyczny rząd w Chinach.

Odbiera nam się prawo do kultu religijnego, do gromadzenia się, nie możemy nawet spotkać się w ramach zebrania władz lokalnych. Odebrano nam wolność wypowiedzi i udziału w stanowieniu prawa, wolności zagwarantowanych nam przez prawo, nie możemy zwyczajnie wyłączyć Zooma i fizycznie spotkać się z naszymi sąsiadami w ratuszu, by przedyskutować sprawy naszej lokalnej społeczności. Jesteśmy demoralizowani, podziały między nami nigdy nie były głębsze. Technologia tylko potęguje i potęguje to zjawisko i pilnuje, by wszelkie krytyczne głosy, jak mój, były cenzurowane, czy osoby takie jak Ty, o których uciszanie te platformy technologiczne skrzętnie dbają. Jeśli spojrzeć na to z szerszej perspektywy, celem jest osłabienie i demoralizacja Stanów Zjednoczonych, mówiąc językiem propagandy sowieckiej.

Cenzura: Współpraca Facebooka, Twittera i Google
Transkrypt wywiadu Edwarda Griffina z Yuri Bezmenovem o dywersji
Demaskatorzy z Facebooka ujawnili dokumenty szczegółowo opisujące wysiłki na rzecz potajemnej cenzury dotyczącej szczepionek na skalę globalną

Del Bigtree: Wiem, że dużo wymagam, ale rzadko mam okazję porozmawiać z osobą o takiej wiedzy, dlatego pozwolę sobie zadać takie oto pytanie. Mówiąc o osłabianiu i demoralizowaniu Ameryki i gdy przy okazji tematu pracy u boku prezydenta powiedziałaś, że starasz się za punkt wyjścia obrać cel ostateczny i metodą inżynierii wstecznej odtworzyć metody osiągnięcia tego celu. Jak zrozumiałem, celem rządzących Stanami Zjednoczonymi jest osłabienie i demoralizacja najwspanialszego kraju na świecie?

Dr Naomi Wolf: Tego nie powiedziałam, proszę nie imputuj mi tego.

Del Bigtree: Ok, przepraszam, jeśli źle Cię zrozumiałem. Co zatem sugerujesz?

Dr Naomi Wolf: Nic się nie stało. Nie posiadam wprawdzie dowodów, jakoby rządzący Stanami Zjednoczonymi byli w jakiś sposób w ten proceder uwikłani, ale bazując na tym, co dostrzegam wokół – wprowadzanie rozwiązań, które nie ma sensu, chyba, że stoją za nimi inne ośrodki wpływu.

Popatrzmy na Fundację Gatesów. Reiner Fuellmich, prawnik z Niemiec, znasz pewnie tę osobę, dotarł do dokumentacji pokazującej, że Fundacja Gatesów przekazuje miliony dolarów na rzecz gazety The New York Times, BBC, choć akurat o tej ostatniej instytucji materiał zrobił ktoś inny, ale osoba ta korzystała z dokumentacji Fundacji Gatesów. Fundacja Gatesów przekazuje corocznie miliony dolarów na rzecz Fundacji CDC, Fundacja Gatesów przekazuje pieniądze lobbystom z obszaru edukacji publicznej, organizacjom społecznym działającym na rzecz popularyzacji szczepień, edukacji odnośnie COVID-19. Miliony dolarów transferowanych jest do naszego społeczeństwa obywatelskiego, polityków, grup politycznych i mamy stąd od czynienia…

Sterowanie społeczne – pośrednie i bezpośrednie – Józef Kossecki

Del Bigtree: Przepraszam, umknął mi termin, którym określa się osoby, które są jak nieświadome kukiełki tego systemu, pewnie nawet nie wiedzą, co się dzieje, [sterowanie pośrednie] tak są tym przesiąknięci, nie mają świadomości, skąd te fundusze do nich płyną, uformowani są przez instytucje prasowe, przez doradców ds. zdrowia, czy, nie wiem, ekspertów od zagadnień społecznych czy intelektualistów, że są tak przesiąknięci tym, że w konsekwencji ich poglądy mają swoje odbicie w naszym systemie rządzenia państwem?

Dr Naomi Wolf: Nie tylko rząd, ale też sektor prywatny. Nie posiadam dowodów, że w rządzie Stanów Zjednoczonych są osoby przekupione, żeby to definitywnie pokazać, ale czym jest w istocie korupcja? Czyż to nie jest korupcja, gdy Fundacja Gatesów, która inwestuje przecież w szczepionki dystrybuuje te szczepionki, przecież Bill Gates jest właścicielem patentów na szczepionki, a Microsoft jest jedną z firm, która startuje do kontraktu na “paszport szczepionkowy”. Czy to nie jest konflikt interesów, gdy przekazuje on do 12 do 70 mln dolarów Fundacji CDC? Czy na rzecz gazety The New York Times? Jako dziennikarka wiem, że obecnie dziennikarstwo jest farsą. Jeśli przyjdzie ktoś do ciebie i powie, że dostaniesz 10 mln dolarów rocznie na program edukacji szczepionkowej czy na temat koronawirusowa, to brzmi to zupełnie niewinnie.

Odporność i bezkarność: korupcja w relacjach Państwo-Farmacja – dr Paddy Rawlinson

Jeśli mówimy tu o The New York Times czy NPR, gdzie panuje przekonanie, że dotrzymuje się wierności swoim wartością, że nie damy się skorumpować, będziemy kontynuować naszą misję, ale ja i Ty wiemy, że te media nie będą krytycznie przyglądać się taki tematom jak to, że szczepionka AstraZeneki została zawieszona w 21 krajach. Na Twitterze wrzało, a NYT w końcu napisało, że problem dotyczy wyłącznie 4 krajów. To jest szokujące, ale wiesz przecież, że 10 mln dolarów to różnica pomiędzy przetrwaniem a upadkiem nawet dla tak dużego medium, jak The New York Times, czy też widmem upadku. To są potężne siły. To jest jak wir wodny, a wciągnięci w ten wir nasi przywódcy polityczni i media już nie poczuwają się do odpowiedzialności przed obywatelami i stąd taka niebezpieczna i tyraniczna rzecz, jak “paszport szczepionkowy” może bez oporów być promowana przez lobbystów i wprowadzana w życie.

To niekoniecznie musi mieć niemoralny czy niecny charakter. Nakłonienie prezydenta Bidena czy wiceprezydent Harris, przekonanie ich, że koncerny technologiczne chcą pomóc w otwarciu kraju, że wystarczy wprowadzić taki “paszport szczepionkowy”, a my jako Microsoft możemy wesprzeć finansowo waszą kampanie reelekcyjną czy przyszłą kampanię Demokratów. To normalne, tak się robi biznes. Nie musisz powiedzieć obywatelom wprost, że to oznacza koniec wolności i praw obywatelskich, zaprzeczasz i mówisz, że to ułatwi nam życie, że wiele osób tego chce, następnie koncerny te zamawiają kampanię promocyjną w dużych mediach, po czym wszyscy nagle orientują się, że nie mogą wyjść z domu jeśli nie zgodzę się na ingerencję państwa w swoje ciało. Zanim się spostrzeżesz, już będzie za późno.

Del Bigtree: Naomi, widzę, że traktujesz dziennikarstwo i patrzysz na świat w taki sam sposób, jak ja, że nie widzisz wyłącznie zła w ludziach. Określenie, którego szukałem, to “pożyteczni idioci”. Mnóstwo jest takich pożytecznych idiotów na świecie, którzy są zmotywowani i zupełnie szczerze pragną czynić świat lepszym. Uważam nawet, że ludzie tacy jak Bill Gates, którzy uważają, że tylko oni wiedzą jak ocalić świat i cierpią na swego rodzaju “kompleks Boga”. We wszystkim, za co się bierze ma potężny konflikt interesów.

Część 1: Jak Bill Gates zmonopolizował globalne zdrowie
Część 2: Plan Billa Gatesa na zaszczepienie całego świata
Część 3: Bill Gates i siatka kontroli populacji.
Część 4: Poznaj Billa Gatesa – Eugenika, Transhumanizm.

Teraz krótko. Twoja książka jest wyśmienita, książka “Koniec Ameryki”, która oferuje perspektywę, pozwalającą uświadomić sobie, że ten “paszport szczepionkowy” to naprawdę jest ten 10 etap opisany w książce. Spójrzmy króciutko na tę listę 10 kroków, opisanej w Twojej książki, listy 10 kroków, które prowadzą do tytułowego końca Ameryki.

“1. Wykreuj zewnętrznego lub wewnętrznego wroga”.
“2. Utwórz system gułagów”.
“3. Utwórz posłuszne sobie bojówki”.
“4. Utwórz system kontroli i nadzoru obywateli”.
“5. Nękaj grupy społeczne”.
“6. Arbitralnie wsadzaj do pudła obywateli i równie arbitralnie ich uwalniaj”.
“7. Skup swoje działania na kluczowych osobach”.
“8. Przejmij kontrolę nad prasą”.
“9. Krytyka i sprzeciw równe są zdradzie”.

Teraz mamy z tym do czynienia w przypadku naukowców, którzy nie mogą sprzeciwiać się ustanowionemu status quo.
“10. Zlikwiduj rządy prawa”, co oznacza, że twoje ciało już nie jest twoją własnością. Ty uważasz, że obecnie w postaci tego paszportu zmierzamy do etapu nr 10.

Szara propaganda – eufemizmy, półprawdy i fikcje – dr Rafał Brzeski

Dr Naomi Wolf: Tak, bo to nie jest paszport, ale żółta gwiazda. I mówię to jako wnuczka osoby, która straciła 7 czy 8 rodzeństwa w Holokauście. Paszport to tylko eufemizm. To jest początek końca naszego prawa do własnego ciała, prawa swobodnego przemieszczania się, prawa do zarobku, do prywatności życia intymnego, życia rodzinnego. Patrząc na historię związków koncernów farmaceutycznych i państwa, jeśli ktoś łudzi się, że to wszystko skończy się na jednym szczepieniu przeciwko koronawirusowi to niestety, ale jest w błędzie. Kolejną rzecz będzie, nie wiem, np. polityka jednego dziecka zamiast dwóch, inaczej otrzymasz status czerwony w aplikacji, czy np. sterylizacja, aż strach myśleć, co jeszcze mogą wymyślić. Ktoś może potrzebować nerki, więc… To się nie skończy na tym.

Del Bigtree: Gdy tracisz prawo do swojego ciała, to co ci pozostaje?

Dr Naomi Wolf: Dodam tylko od siebie, że jestem z tych osób, które uważają, że moje ciało to mój wybór, jestem pro-choice. Częścią retoryki demokratów i partii progresywnych jest koncepcja, że państwo nie ma prawa ingerować w moje prywatne decyzje odnośnie mojego zdrowia, a ten “paszport” jest tego jaskrawym naruszeniem. To jest przerażające. Na pocieszenie jednak dodam, że wraz z setkami osób, które do mnie piszą, stworzyliśmy ruch obywatelski, gdzie poprzez moją platformę DailyClout startujemy z projektem legislacji, która zakaże takiego “paszportu szczepionkowego”. Zachęcam do zapoznania się z tą inicjatywą, zapraszam na stronę www.dailyclout.io, w 24 godz. stworzę stosowny opis. Już teraz są proponowane świetne akty prawne, ostatnio otrzymałam emaila ze stanu Massachusetts, by zainicjować proces legislacyjny odnośnie zakazu takich “paszportów”. Chcemy ustaw odnośnie pięciu podstawowych wolności: zniesienia nakazu noszenia maseczek, otwarcia szkół, wolność gromadzenia się, odrzucenia pomysłu “paszportów szczepionkowych” oraz zniesienie możliwości wprowadzenia ograniczeń w sytuacjach nadzwyczajnych i chcemy takie prawo wprowadzić we wszystkich 50 stanach.

Del Bigtree: Amen.

Dr Naomi Wolf: O to walczymy.

Del Bigtree: To jest ten moment, ten przysłowiowy ostatni bastion, To jest wojna, musimy walczyć o naszą wolność, jak już wcześniej mówiłem, musimy uczynić to, co nasi Ojcowie Założyciele, to jest właśnie ten moment dla każdego Amerykanina, to jest w naszym DNA, musimy się przebudzić. Robisz świetną robotę pomagając naszemu narodowi i światu obudzić się, jesteś bohaterką, jestem wdzięczy, że mogłaś być dzisiaj z nami i podzielić się swoimi przemyśleniami na ten jakże ważki temat.

Dr Naomi Wolf: Dziękuję, ja również cenią sobie Twoją pracę.

Del Bigtree: Ok, życzę zdrowia.

 

Paszporty szczepionkowe to wstęp do totalitaryzmu – dr Naomi Wolf [napisy PL]

 

Medyczny totalitaryzm – napisy PL

Do kogo należy twoje ciało? O wolności mówi się tylko wtedy, gdy służy celom politycznym. Nie jest czymś, w co władza wierzy.

 

Magia zaimków! Wskazówki dla początkujących przestępców politycznych – napisy PL

Chciałbyś założyć swój własny, agresywny gang żerujący na spokojnych mieszkańcach? W tym materiale znajdziesz pewien schemat i sposób postępowania obecny na naszej planecie od wielu wieków. Jeśli go zrozumiesz, wierzę, że pomoże osiągnąć ci twój cel.

 

%d bloggers like this: