Celebryci o szczepionkach

Na temat cudowności szczepień może pisać każdy i to największe głupoty, ale jak krytykujesz szczepienia to trzeba być profesorem medycyny. Kłopot w tym, że nawet jak jesteś profesorem to będą próbować odebrać Ci prawo wykonywania zawodu, wymieszać z błotem, a nawet spróbują zamknąć w psychiatrycznym szpitalu.

Dr Paul Offit współtwórca szczepionki przeciw rota wirusom, który jest zagorzałym zwolennikiem szczepionek, właściwie to jest za przymusowymi i obowiązkowymi szczepieniami, które zasadniczo odbierają rodzicom wolność wyboru czy zaszczepić swoje dzieci czy nie. Lekarz mają ogromny potencjał do konfliktu interesów w tej sprawie, ponieważ zarobił miliony dolarów na wynalezieniu swojej własnej szczepionki przeciw rota wirusom, a jak się okazało już kilka lat temu jest skażona świńskim wirusem. Dr Offit stwierdził, że bezpiecznym jest i nie powinno być żadnych efektów ubocznych po podaniu niewinnemu noworodkowi czy dziecku 10 tysięcy , a nawet 100 tysięcy szczepionek jednego dnia.

“Bardziej praktycznym sposobem określenia różnorodności odpowiedzi immunologicznej byłoby oszacowanie liczby szczepionek na które dziecko może reagować w jednym czasie… każde niemowlę ma teoretyczną zdolność reagowania na około 10 000 szczepionek w jednym czasie”

 

 

Edyta Górniak odważnie o szczepieniach – “Dopóki żyję nie dam się zaszczepić”, 8. V. 2020 wRealu24

 

 

Aktor Rob Schneider mówi o szczepieniach.

 

Lisa Bonet mówi o tym, dlaczego nie szczepi.

Phil Donahue Show z 1990 roku. Lisa Bonet, znana z serialu Bill Cosby, mówi o powodach, dla których nie szczepi swojego dziecka. I to wszystko 24 lata temu!!! Ile sie od tego czasu zmieniło? Jedynie szczepień nam przybyło…I chorych dzieci, niestety.

Treść materiału:

– Słuchaj… Oczywiście kochasz swoje dziecko i jesteś świadomą matką, każdy powinien tak mieć, jak ma Twoje dziecko. Heh?
– Powiedziałam – dlatego tu jestem, żeby podzielić się tymi informacjami, o których się dowiedziałam.
– A powiedz mi Lisa, jeżeli oni będą chcieli o to zapytać i tak zrobią, to legalne, ale nie chcą poruszać zbyt wielu tematów na antenie, żeby się nie pogubić. Nie boisz się nie szczepić swojego dziecka?
– Boję się, ale boję się również szczepić swoje dziecko i to był powód dla którego właśnie nie szczepiłam, co doprowadziło mnie do czytania tych ostrzeżeń, które tam są. A to, co się dowiedziałam, to były te ostrzeżenia o wprowadzeniu tych obcych mikroorganizmów do krwi naszych dzieci i ich długotrwałych efektów, które mogłyby być trywialne, lub mogłyby być całkiem niebezpieczne. Mogłaby to być po prostu alergia, astma lub zaburzenia snu – albo mógłby to być RAK, białaczka, stwardnienie rozsiane, nagła śmierć niemowląt (SIDS). To jest bardzo przerażające i bardzo poważne. I myślę, że chyba dlatego, iż czułam się z tym źle, nie zrobiłam tego. I wiecie, musimy zastanowić się dwa razy, dlaczego nasze dzieci łapią te choroby?
– Jakie jest biochemiczne dziedzictwo szczepienia, jak długo ono działa i jaki mógłby być jego efekt?
– Tak.
– Wprowadzasz coś do krwioobiegu Twojego dziecka. Każdy powinien zastanowić się nad tym dwukrotnie.

 

Kristin Cavallari: “Przeczytałam zbyt wiele książek”, żeby szczepić.

 

Snoop Dog o szczepionce przeciwko grypie.

 

 

 

Aktor Aidan Quinn o autyzmie i szczepieniach.