Sterylizacja

“Dziś na świecie żyje 6,8 mld ludzi. Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10 do 15 procent.” – Bill Gates, Innovating to zero!

Z wikipedii: Statyczna teoria zasobów, maltuzjanizm, teoria przeludnienia – teoria, której twórcą był Thomas Malthus, opublikowana w 1798 roku. Według Malthusa skoro liczba ludności rośnie w postępie geometrycznym, a produkcja żywności – w arytmetycznym to nieunikniony jest stan przeludnienia.

“Demoralizacja i maltuzjanizm to dwie metody imperialne, używane, aby narzucić system ekonomiczny produkcji ograniczonej przez paru bogatych magnatów przemysłu i banków, by nie dopuścić innych narodów, jako konkurentów, aby się rozwijały; w celu ich większego ujarzmienia, aby sprzedawać im swoje towary.” – Mathis Bortner

“Podstawowe założenia polityki władz okupacyjnych niemieckich wobec ludności polskiej, zostały zawarte w opracowanym na zlecenie Urzędu dla Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP, przez doktora E. Wetzla, kierownika Centrali Doradczej Urzędu dla Spraw Rasowo-Politycznych, oraz doktora G. Hechta, kierownika Oddziału dla Volksdeutschów i mniejszości w Urzędzie dla Spraw Rasowo-Politycznych, dokumencie zatytułowanym Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo-politycznego punktu widzenia, noszącym datę 25 listopada 1939 roku.” – Ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej

Zeszyty oświęcimskie nr 2/1958

Pojemność demograficzna Polski – Doc. Józef Kossecki

 

Maltuzjanizm a rozwój gospodarczy – doc. Józef Kossecki

 

Warto zapoznać się z książką Zofii Daszyńskiej-Golińskiej, Zarys ekonomii społecznej, Lwów, 1898 r.
Zwłaszcza strony 59-62 (paragrafy 25 i 26) – teoria Malthusa, krytyka teorii Malthusa.

Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) – doc. Józef Kossecki

Gdy chodzi o Klub Rzymski to rzeczywiście w wywiadzie Andrzeja Bonarskiego z prof. Dennisem L. Meadowsem, który współopracowywał raport „Granice wzrostu”, zamieszczonym w „Kulturze” w styczniu 1975 r., pada często cytowana cyfra 15 milionów obywateli Polski, która według niego jest wielkością optymalną: „Na przykład, jeżeli chodzi o Polskę, to sądzę, że macie zbyt duży przyrost ludności. 15 milionów ludności gwarantowałoby równowagę. Dalej: jeżeli chodzi o Polskę, widzę takie problemy – po pierwsze: właśnie zahamowanie eksplozji demograficznej[… s. 7]”.

DZIECI do śmieci – Agnieszka Wołk-Łaniewska http://www.nie.com.pl/art24543.htm

 

Eugenika – w imię postępu

 

21 cytatów Margaret Sanger, które prawdopodobnie przyprawią Cię o mdłości

O rasizmie Margaret Sanger – założycielki Planned Parenthood

 

Planned Parenthood – zbrodnicza organizacja rasistowska

 

Polityka Planned Parenthood – Polskie napisy

 

Z czego składa się szczepionka?

Głównym składnikiem szczepionki jest substancja czynna oraz inne substancje

• środki konserwujące, chroniące szczepionkę przed zanieczyszczeniem drobnoustrojami
(np.: tiomersal, fenol, 2-fenoksyetanol, tymerfonian sodu);

Wielu młodych rodziców nie zastanawia się nawet nad składem kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci. Za dobrą monetę biorą zapewnienia marketingowe, że wybrany przez nich produkt zapobiegnie odparzeniom i uśmierzy wysypkę nie zdając sobie sprawy, iż może on mieć bardzo negatywne skutki dla zdrowia.

Niestety, najnowsze badania wykazują, że wiele kremów, przede wszystkim tych przeciw odparzeniom zawiera konserwant zwany fenoksyetanolem (phenoxyethanol), który toksycznie wpływa na rozwój i późniejsze rozmnażanie dziecka. Zwłaszcza maści i olejki przeznaczone do stosowania w miejscach intymnych dzieci powinny być używane rozważnie i po bliższym zapoznaniu się ze składem kosmetyku.

W listopadzie 2013 roku Francuska Agencja Bezpieczeństwa Lekarstw i Produktów Higieny (ANSM) zaleciła, aby nie używać fenoksyetanolu w produktach aplikowanych bezpośrednio na pupę dzieci (chodzi tu o maści na odparzenia i chusteczki perfumowane do przecierania pośladków) oraz ograniczyć prawnie dozwolone stężenie w innych kosmetykach z 1% do 0,4%.

 

Wynalazca Jadalnych Szczepionek GMO żartuje sobie na temat Depopulacji Ludności

Podczas panelu dyskusyjnego w dziale Biotech na Uniwersytecie w stanie Arizona, który odbył się dnia 2 lutego 2012 roku, wynalazca genetycznie modyfikowanych szczepionek jadalnych, dr Charles Arntzen, żartował sobie o unicestwieniu 25% populacji przy użyciu genetycznie modyfikowanego wirusa.
Być może jeszcze bardziej zaskakujący jest fakt, że dr Arntzen – i być może niektórzy z jego kolegów w pokoju – opracowali pierwszą trwałą i syntetycznie przechowywaną szczepionkę przeciw wirusowi Ebola, która może być składowana w ramach dotacji z Departamentu Obrony i Wojskowego Instytutu Chorób Zakaźnych.
Jeśli to nie jest wręcz nihilistyczne, to na pewno jest to słaby żart na temat depopulacji naszej planety za pomocą zmodyfikowanego wirusa, podczas gdy on i jego wydział są aktywnie zaangażowani w majsterkowanie przy takich rzeczach. Szczepionka Ebola, niby ma na celu wspomaganie środków obronnych, jest jednak naturalnym towarzyszem badań nad wirusami Ebola, które zostały dopracowane przez lata przez naukowców wojskowych, w tym w Stanach Zjednoczonych, i zostały sklasyfikowane jako broń biologiczna klasy A.
http://www.mnn.com/green-tech/research-innovations/photos/12-bizarre-examples-of-genetic-engineering/banana-vaccines

Film SEKRETNE SKŁADNIKI – Glifosat, RoundUp i GMO
Film Genetycznie Zmodyfikowane Dzieci

Gen Epicyte i sterylizacja ludności przez produkty GMO.

Urywek z filmu “Seeds of Death” (Nasiona Śmierci), którego twórca jest Gary Null.

 

Bill Gates i jego przymusowe Szczepienia aplikowane przez Komary

„Po skandalu z podaniem przez WHO szczepionek przeciwko tężcowi w latach 90-tych, kiedy iż powodowały one spontaniczne poronienia u kobiet, które je otrzymały, oraz po kampanii szczepień przeciwko polio w Nigerii, która spowodowała gwałtowny wzrost polio wywołany przez szczepienia – populacje trzeciego świata zaczęły masowo odrzucać „życzliwe” szczepionki bogatych eugenistycznych monopolistów. Tak zatroskany jest Bill Gates i jego fundacja, aby upewnić się, że ludność trzeciego świata otrzyma ich szczepionki, że Fundacja Gatesa rozpoczęła przyznawanie funduszy japońskim naukowcom w 2008 r. w celu zaprojektowania szczepionek w komarach, które mogą być następnie uwolnione, aby dostarczyć zastrzyki przez ich ukąszenia. W ubiegłym roku ogłoszono, że naukowcy odnieśli sukces w stworzeniu genetycznie zmienionych komarów, które były w stanie dostarczyć zastrzyki przez swoje ukąszenia.

Bill Gates:
„Teraz oczywiście malaria jest przenoszona przez komary, przyniosłem tu kilka, żeby zobaczyć…… Pozwólmy im się powałęsać po Sali trochę….. Nie ma powodu, żeby tylko biedni ludzie musieli mieć takie doświadczenia……”

Nowe Szczepionki GMO to BIOLOGICZNA KATASTROFA!

 

Sterylizacja zwierząt i szczepienia – fragment Lethal Injection