Dziś na świecie żyje 6,8 mld ludzi. Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10 do 15 procent.

Bill Gates >> kliknij Źródło

Depopulator

Z wikipedii: Statyczna teoria zasobów, maltuzjanizm, teoria przeludnienia – teoria, której twórcą był Thomas Malthus, opublikowana w 1798 roku. Według Malthusa skoro liczba ludności rośnie w postępie geometrycznym, a produkcja żywności – w arytmetycznym to nieunikniony jest stan przeludnienia.

„Demoralizacja i maltuzjanizm to dwie metody imperialne, używane, aby narzucić system ekonomiczny produkcji ograniczonej przez paru bogatych magnatów przemysłu i banków, by nie dopuścić innych narodów, jako konkurentów, aby się rozwijały; w celu ich większego ujarzmienia, aby sprzedawać im swoje towary.” – Mathis Bortner

Podstawowe założenia polityki władz okupacyjnych niemieckich wobec ludności polskiej, zostały zawarte w opracowanym na zlecenie Urzędu dla Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP, przez doktora E. Wetzla, kierownika Centrali Doradczej Urzędu dla Spraw Rasowo-Politycznych, oraz doktora G. Hechta, kierownika Oddziału dla Volksdeutschów i mniejszości w Urzędzie dla Spraw Rasowo-Politycznych, dokumencie zatytułowanym Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo-politycznego punktu widzenia, noszącym datę 25 listopada 1939 roku. >> czytaj dalej  

Gdy chodzi o Klub Rzymski to rzeczywiście w wywiadzie Andrzeja Bonarskiego z prof. Dennisem L. Meadowsem, który współopracowywał raport „Granice wzrostu”, zamieszczonym w „Kulturze” w styczniu 1975 r., pada często cytowana cyfra 15 milionów obywateli Polski, która według niego jest wielkością optymalną: „Na przykład, jeżeli chodzi o Polskę, to sądzę, że macie zbyt duży przyrost ludności. 15 milionów ludności gwarantowałoby równowagę. Dalej: jeżeli chodzi o Polskę, widzę takie problemy – po pierwsze: właśnie zahamowanie eksplozji demograficznej[… s. 7]”.

Warto zapoznać się z książką Zofii Daszyńskiej-Golińskiej, Zarys ekonomii społecznej, Lwów, 1898 r.
Zwłaszcza strony 59-62 (paragrafy 25 i 26) – teoria Malthusa, krytyka teorii Malthusa

Film dokumentalny przedstawiający narodziny eugeniki w Stanach Zjednoczonych oraz jej wpływ na elity intelektualne i polityczne Zachodu w XX wieku, między innymi na Adolfa Hitlera. Eugenika jest pseudo-nauką stworzoną w XIX wieku o doskonaleniu rasy ludzkiej. Według eugeników rozmnażać mogły się tylko jednostki zdrowe i twórcze, a prokreacja chorych czy niepełnosprawnych i niewartościowych rasowo (prostytutek, ubogich, żebraków) miała być zabroniona.  Dokument stawia kontrowersyjną tezę, że dzisiejsza genetyka, aborcje, eutanazje biorą swe początki od tej niesławnej nauki.

Bill Gates: można zredukować liczbę ludności na świecie dzięki… szczepionkom

Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć dzięki realizacji specjalnych programów „zdrowia reprodukcyjnego”, a także przez zastosowanie odpowiednich szczepionek. >> czytaj wiecej

Z czego składa się szczepionka?

Głównym składnikiem szczepionki jest substancja czynna oraz inne substancje

•   środki konserwujące, chroniące szczepionkę przed zanieczyszczeniem drobnoustrojami
(np.: tiomersal, fenol, 2-fenoksyetanol, tymerfonian sodu); >> czytaj wiecej

Wielu młodych rodziców nie zastanawia się nawet nad składem kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci. Za dobrą monetę biorą zapewnienia marketingowe, że wybrany przez nich produkt zapobiegnie odparzeniom i uśmierzy wysypkę nie zdając sobie sprawy, iż może on mieć bardzo negatywne skutki dla zdrowia.

Niestety, najnowsze badania wykazują, że wiele kremów, przede wszystkim tych przeciw odparzeniom zawiera konserwant zwany fenoksyetanolem (phenoxyethanol), który toksycznie wpływa na rozwój i późniejsze rozmnażanie dziecka. Zwłaszcza maści i olejki przeznaczone do stosowania w miejscach intymnych dzieci powinny być używane rozważnie i po bliższym zapoznaniu się ze składem kosmetyku.

W listopadzie 2013 roku Francuska Agencja Bezpieczeństwa Lekarstw i Produktów Higieny (ANSM) zaleciła, aby nie używać fenoksyetanolu w produktach aplikowanych bezpośrednio na pupę dzieci (chodzi tu o maści na odparzenia i chusteczki perfumowane do przecierania pośladków) oraz ograniczyć prawnie dozwolone stężenie w innych kosmetykach z 1% do 0,4%. >> czytaj wiecej

Podczas panelu dyskusyjnego w dziale Biotech na Uniwersytecie w stanie Arizona, który odbył się dnia 2 lutego 2012 roku, wynalazca genetycznie modyfikowanych szczepionek jadalnych, dr Charles Arntzen, żartował sobie o unicestwieniu 25% populacji przy użyciu genetycznie modyfikowanego wirusa.
Być może jeszcze bardziej zaskakujący jest fakt, że dr Arntzen – i być może niektórzy z jego kolegów w pokoju – opracowali pierwszą trwałą i syntetycznie przechowywaną szczepionkę przeciw wirusowi Ebola, która może być składowana w ramach dotacji z Departamentu Obrony i Wojskowego Instytutu Chorób Zakaźnych.
Jeśli to nie jest wręcz nihilistyczne, to na pewno jest to słaby żart na temat depopulacji naszej planety za pomocą zmodyfikowanego wirusa, podczas gdy on i jego wydział są aktywnie zaangażowani w majsterkowanie przy takich rzeczach. Szczepionka Ebola, niby ma na celu wspomaganie środków obronnych, jest jednak naturalnym towarzyszem badań nad wirusami Ebola, które zostały dopracowane przez lata przez naukowców wojskowych, w tym w Stanach Zjednoczonych, i zostały sklasyfikowane jako broń biologiczna klasy A.
http://www.mnn.com/green-tech/research-innovations/photos/12-bizarre-examples-of-genetic-engineering/banana-vaccines

Urywek z filmu „Seeds of Death” (Nasiona Śmierci), którego twórca jest Gary Null.

„Po skandalu z podaniem przez WHO szczepionek przeciwko tężcowi w latach 90-tych, kiedy iż powodowały one spontaniczne poronienia u kobiet, które je otrzymały, oraz po kampanii szczepień przeciwko polio w Nigerii, która spowodowała gwałtowny wzrost polio wywołany przez szczepienia – populacje trzeciego świata zaczęły masowo odrzucać „życzliwe” szczepionki bogatych eugenistycznych monopolistów. Tak zatroskany jest Bill Gates i jego fundacja, aby upewnić się, że ludność trzeciego świata otrzyma ich szczepionki, że Fundacja Gatesa rozpoczęła przyznawanie funduszy japońskim naukowcom w 2008 r. w celu zaprojektowania szczepionek w komarach, które mogą być następnie uwolnione, aby dostarczyć zastrzyki przez ich ukąszenia. W ubiegłym roku ogłoszono, że naukowcy odnieśli sukces w stworzeniu genetycznie zmienionych komarów, które były w stanie dostarczyć zastrzyki przez swoje ukąszenia.

Bill Gates:
„Teraz oczywiście malaria jest przenoszona przez komary, przyniosłem tu kilka, żeby zobaczyć…… Pozwólmy im się powałęsać po Sali trochę….. Nie ma powodu, żeby tylko biedni ludzie musieli mieć takie doświadczenia……”

Niepokojąca historia Billa Gatesa >>

Niepokojąca historia Billa Gatesa, którego ojciec był jednym z założycieli silnego do dziś programu Eugeniki w Stanach Zjednoczonych. ABC donosi o dziesiątkach tysięcy kobiet w latach 1929 – 74 , które zostały przymusowo wysterylizowane. Gazeta „Times” odnotowała, że Gates przeprowadził tajne spotkanie z Michaelem Bloombergiem i Georgem Soros, aby „ograniczyć przeludnienie”.

Dlaczego Gates kupuje miliony dolarów udziałów w Monsanto i finansuje programy sterylizacji?

Treść transkryptu:
„Po odejściu z Microsoftu, Bill Gates wkupił akcje Monsanto warte 23 mln dolarów. Promuje on teraz na całym świecie GMO oraz szczepionki, co nazywa „rozwiązaniem dla świata”. Gates został nagrany, jak tłumaczył na czym polega to „rozwiązanie” – zmniejszenie ludności na świecie……..

Bill Gates:Dziś świat ma 6,8 mld ludzi. I ta liczba zmierza do około 9 mld…… teraz, jeśli zrobimy naprawdę świetną robotę, możemy ją obniżyć o jakieś 10 do 15%…….. gęstość zaludnienia w biednych regionach jest większa, niż możliwość wyhodowania dla nich jedzenia……
Korzyści pod względem ograniczenia wzrostu populacji…..”

Jedyne szczepionki, które zmniejszyły populację, według strony Prison Planet, to takie, które sterylizują ludzi. BBC twierdzi, że Fundacja Gatesa finansuje duży program sterylizacji, taki jak ten, który wyniszcza ultradźwiękami mosznę mężczyzn, uszkadzając plemniki. Bill Gates nawet nawołuje do powstania tzw. „Panelu Śmierci”, który by decydował, czy ludzie powinni żyć, czy też, jak mówi, nie mają w ogóle żadnych korzyści.

Bill Gates: „I brak chęci do powiedzenia, wiecie, czy wydanie miliona dolarów na te ostatnie 3 miesiące życia tego pacjenta, czy nie byłoby lepiej, aby zobaczyć, którzy z nich w rzeczywistości nie mają żadnych korzyści. I to się nazywa „Panelem Śmierci”, ale nie wolno nam o tym dyskutować……….

Gates przechwala się, że robi „dzieło Boże”. Szef Goldmana’a mówi dokładnie to samo, przy jednoczesnym posłaniu milionów ludzi na śmierć z głodu. Co tu do diabła się dzieje?

Anthony Gucciardi: „Jego ojciec był jednym z głównych przodków tego całego ruchu Eugeniki tutaj w Stanach Zjednoczonych”. Ten ruch jest nadal jeszcze silny.”

Bill Gates: „Mój tata był szefem „Planowanego Rodzicielstwa” i to było bardzo kontrowersyjne……..”

Anthony Gucciardi: „Bill Gates tutaj po raz kolejny naciska na GMO i wszystko inne, co również zmniejsza populację. Ponieważ sam jak mówi „jeśli zrobimy wystarczająco dobrą robotę ze szczepionkami i resztą, będziemy mogli zmniejszyć populację”. Szczepionki przeciwko polio są obecnie główną przyczyną polio! Nie ma wątpliwości, że Bill Gates nie wypełnia Bożego dzieła, a jeśli to robi, to chciałbym zapytać – którego Boga?”

Jak dobrnęliśmy do otwartych planów, aby odebrać nam wodę, wstrzymywać żywności i kontrolować populację?
AG: „Oni mówią do nas, jak byśmy byli wyrobnikami, chłopami w średniowieczu a oni to królowie, królowe i szlachta. Dlaczego obrali sobie za cel ludzi o niskich dochodach?

„W dniu 25 maja ponad 2 mln ludzi w 48 państwach i na 6 kontynentach maszerowało przeciwko Monsanto. Co sądzisz o odmowie tej firmy, aby z nami porozmawiać, ponieważ pokazywaliśmy te protesty?”
AG: „Oni nie są w stanie stawić czoła faktom, nie pojawili by się w programie, a chętnie podyskutował bym z przedstawicielem Monsanto i pokazał mu tego e-maila. Ale co oni by na to powiedzieli, nic by nie mieli…… Dobierają się do tych biednych społeczności, a potem zmniejsza się wydajność ziemi, więc co się dzieje z tymi rolnikami? Oni w końcu się zabijają poprzez picie tych bio-pestycydów, które Monsanto im podarowało. Co pół godziny, czyli podczas naszej rozmowy, już ktoś się zabił.”
„Kierownictwo teraz się chwali, że GMO powoduje bezpłodność, że trzymają dostęp do żywności i mówią, że woda nie powinna być prawem człowieka. Monsanto publicznie oświadczyło, że chce kontrolować 100% światowych zasobów żywności. Rząd ich nie powstrzymuje. Więc kto to zrobi?”

Ograniczanie liczby ludności

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: