Filmy o szczepieniach

Filmy o szczepieniach i inne

Seria 7 odcinków Prawda o Szczepionkach
Transkrypt filmu pt. Ustawa z 1986 roku
Wyszczepieni – od TUSZOWANIA faktów do KATASTROFY – Transkrypt
Wyszczepieni DWA/Vaxxed 2 – Historie Ludzi [Transkrypt filmu]
Zeznania dr Stanley’a Plotkina pod przysięgą
Film Szczepionka DPT: Szczepionkowa Ruletka [kwiecień 1982]
Film Zabija czy Leczy: Szczepionka DTP – Zastrzyk w ciemno [1983]
Film pt. Wybiórcza głuchota. Brian Deer i Naczelna Rada Lekarska
Boję się mojego autystycznego dziecka – film dokumentalny
Film SYNDROM – Zespół dziecka potrząsanego
Film Nauka i Swastyka: Biologiczni Żołnierze Hitlera
Film WIWISEKCJA – Śmiertelna medycyna [1997]
Film SEKRETNE SKŁADNIKI – Glifosat, RoundUp i GMO
Film Genetycznie Zmodyfikowane Dzieci
Film dokumentalny „Ofiarne Dziewice” – ofiary szczepień przeciw HPV
Film Ukryty wróg – Tajna Agenda Psychiatrii – The Hidden Enemy
Film Zrobieni w bambuko [Hoaxed] – Mike Cernovich
Pielęgniarka z epicentrum. Rozmowa z Erin Marie Olszewski.
Film Odblokowani – Ułatwiona Komunikacja    
Film Siostra Elizabeth Kenny – 1946 [poliomyelitis]
 

 

 

 

Śladowe ilości – napisy PL

 

 

Filmy o szczepieniach

Shots in the dark / Zastrzyki w Ciemno – cały film! [ŚMIERTELNY ZASTRZYK: PRAWDZIWA HISTORIA SZCZEPIEŃ]

https://gloria.tv/share/yTYR4hEcHdmb4GiSaiT3bjuXK

Ten dokument rzuca światło na to, dlaczego obserwujemy tak ogromny wzrost zachorowań na raka, choroby mięśni i problemy neurologiczne objawiające się autyzmem.

https://rumble.com/v2l8nf4-miertelny-zastrzyk-prawdziwa-historia-szczepie.html

W związku ze wzrostem przypadków autyzmu i innych zaburzeń immunologicznych u niektórych szczególnie wrażliwych osób, wielu uznanych specjalistów kwestionuje bezpieczeństwo szczepienia na tak dużą skalę.

Pomimo poważnych skutków ubocznych, firmy farmaceutyczne, służby medyczne i rządowe władze nadal chowają głowy w piasek i nie chcą widzieć problemu. W tym uderzającym filmie dokumentalnym, Lina B. Moreco podkreśla istnienie bardzo niepokojącego zjawiska wśród zdrowia publicznego.

Od kiedy zostały one wprowadzone na początku XX wieku, szczepionki były okrzyknięte ogromnym sukcesem medycznym i naukowym. Dzisiaj postrzegana jako konieczność, są one już tak nam znane, że ich potencjalne zagrożenia są rzadko wspominane.

Jednak ryzyko jest znaczące. Na podstawie zaleceń agencji zdrowia, dzieci w USA otrzymują około 48 dawek 14 różnych szczepionek, zanim osiągną wiek 6 lat – co jest podwójną ilością szczepień z przed 25 lat. Pomimo tego niezwykłego wzrostu, niewiele badań, niezależnych od przemysłu farmaceutycznego, było przeprowadzonych, które by określały długoterminowe skutki uboczne. To jest bardzo niepokojąca sytuacja, biorąc pod uwagę liczne toksyny, w tym rtęć i aluminium, zawarte w niektórych powszechnie podawanych szczepionkach.

Wielu zmartwionych pediatrów i naukowców bije na alarm. Niektóre z badania wskazują, że szczepienia są bezpośrednio odpowiedzialne za immunologiczne lub neurologiczne zaburzenia wśród niektórych genetycznie predysponowanych osób, które źle reagują na składniki szczepionki. Przypadki autyzmu, stwardnienia rozsianego, zespołu Guillain-Barré’a, zapalenia mózgu, neuropatii i paraliżu – wskazują na powagę tej sytuacji.

Pomimo tych ustaleń, przemysł farmaceutyczny i rządowe władze zaprzeczają istnieniu poważnego problemu. Opierając się na badaniach powierzchownych, z których niektóre pochodzą z 1920 roku, odrzuca się z ręki jakikolwiek związek przyczynowo-skutkowy. Biorąc pod uwagę fakt, iż dodając środki konserwujące, takie jak tiomersal (rtęć) pozwala zmniejszyć koszty produkcji, reakcja przemysłu farmaceutycznego nie jest w najmniejszym stopniu zaskakująca. Wolą nie kwestionować systemu, który okazał się być zyskowny i większość członków zawodu medycznego odrzuca możliwość toksyczności tych szczepionek.

 

Hear the Silence (2003) / Usłyszeć ciszę. Dramat o doktorze Wakefieldzie.

 

https://rumble.com/v2l8lbo-hear-the-silence-2003-usysze-cisz.html

„Jak podają twórcy filmu, scenariusz został zainspirowany badaniami naukowymi przeprowadzonymi w renomowanym londyńskim Royal Free Hospital pod koniec lat 90. ubiegłego stulecia przez gastroenterologa Andrew Wakefielda i jego zespół. Na podstawie zebranych wyników dr Wakefield opublikował raport na temat istnienia związku między występowaniem u dzieci autyzmu a MMR – potrójną szczepionką przeciwko odrze, śwince i różyczce. Twierdził, że od kiedy w 1988 r. wprowadzono w Wielkiej Brytanii tę kontrowersyjną szczepionkę, wzrosła liczba dzieci dotkniętych autyzmem. Wyemitowany w grudniu 2003 roku przez brytyjską stację komercyjną Channel 5 film “Usłyszeć ciszę” wywołał duże zainteresowanie, ale także ogromną panikę wśród rodziców szczepionych dzieci. Po jego emisji nadano specjalną debatę z udziałem autorytetów w dziedzinie medycyny. Badania prowadzone na całym świecie przez specjalistów i naukowców nie potwierdziły jednak zgubnego działania szczepionki MMR.

Film przedstawia dramat kobiety podejmującej prywatne śledztwo w sprawie swego czteroletniego syna, u którego nagle stwierdzono autyzm. Na podstawie szczegółowej analizy karty chorobowej dziecka matka ustala, że pierwsze symptomy choroby pojawiły się, kiedy chłopcu podano szczepionkę MMR.
Christine Shields wiedzie spokojne, ułożone życie. Chociaż jest matką dwojga dzieci, nie zrezygnowała z pracy zawodowej. Zatrudniona na pełnym etacie kobieta radzi sobie doskonale z wychowaniem synów, Maksa i Nicka, mając do pomocy zaufaną nianię. Ojciec dzieci, stale podróżujący służbowo, również bywa gościem w domu.

Mimo częstych rozstań Shieldsowie tworzą przykładną rodziną. Ale nad ich zgodnym stadem zbierają się jednak czarne chmury. Christine zauważa, że z ich starszym synem Nickiem dzieje się coś niedobrego. Chłopiec staje się nerwowy, krnąbrny, nigdy się nie uśmiecha, za to nazbyt często miewa ataki szału i agresji. Nocami dręczą go senne koszmary. Zrozpaczona matka zastanawia się nad przyczynami takiego zachowania dziecka. Ogląda stare nagrania wideo, na których widać Nicka jako normalne, pogodne dziecko. Nie mając oparcia w stale nieobecnym mężu, Christine popada w depresję, jest u kresu wytrzymałości. Kielich goryczy przelewa wiadomość, że Nick swoim zachowaniem źle wpływa na inne dzieci w przedszkolu. Wychowawczyni sugeruje, że dziecko wymaga specjalnej opieki.

Wobec narastających kłopotów małżeństwo Shieldsów przeżywa poważny kryzys. Mąż ma dosyć ciągłych ataków żony, która o chorobę syna obwinia siebie oraz lekarzy bagatelizujących problem. W końcu Christine porzuca pracę i odtąd każdą chwilę poświęca Nickowi oraz analizie historii jego choroby. Uważa, że jej syn cierpi z powodu niewłaściwej opieki medycznej i ignorancji lekarzy przekonanych, podobnie zresztą jak ojciec dziecka, że malec urodził się z wadą genetyczną. Rodzinne kłótnie i ciągłe niesnaski sprawiają, że pewnego dnia Martin odchodzi z domu. Osamotniona w walce Christine nie daje jednak za wygraną. Udowadnia, że jej syn zmienił się nie do poznania, kiedy podano mu szczepionkę MMR. Sprawą Nicka zaczyna się interesować doktor Andrew Wakefield. Christine nawiązuje również kontakt z innymi matkami, które mają autystyczne dzieci i przechodzą podobną gehennę.”

 

Szczepionkowy Eksperyment – cały film.

Norweski film dokumentalny, “The Vaccine Experiment – In The Service of Good” , który został wyświetlony na kanale TV2, porusza temat szczepionki opracowanej przez norweską służbę zdrowia przeciwko meningokokom typu B. W latach 1980-90. przeprowadzono obszerny eskperyment na dzieciach, który okazał się klapą i szczepionka ta nigdy nie została wprowadzona na rynek w Norwegii. Zamiast tego, została ona wywieziona do Nowej Zelandii w 2001 roku, aby mogła być użyta na ponad milionie dzieci, tym razem na drugim końcu świata…

Szczepionka MenB została wycofana w Nowej Zelandii na początku 2008r. Spadek zachorowalności nastąpił dokładnie w taki sposób, jaki został przewidziany przez pracowników medycznych przeciwnych szczepieniom, czyli w czasie, kiedy wdrożono szczepienia, to nastąpił już szczyt przypadków i ich ilość zaczynała maleć, w ramach naturalnego cyklu. Ministerstwo Zdrowia oczywiście twierdzi, że ten spadek oznacza sukces szczepionki, ale każdy, kto spojrzy na dane, zobaczy, że następował on już wcześniej. Ron Law, który jest Analitykiem Ryzyka, twierdzi: „Wiele informacji przekazanych rządowi przez Ministerstwo Zdrowia było fałszywych lub rażąco przesadzonych. Na przykład, powiedziano, że faza 3 testów była niepotrzebna, ponieważ dane z norweskiej szczepionki macierzystej mogły być połączone. Ale nowe informacje ujawniają, że jedynym wspólnym składnikiem tych szczepionek było aluminium. Dalsze informacje ujawniają, że norweska szczepionka była testowana w dwóch dawkach jedynie na 13-16 latkach.” Na dodatek okazało się, że dzieci, które otrzymały 3 dawki szczepionki MeNZB miały WIĘKSZE ryzyko zachorowania na chorobę meningokokową. Ich reakcją było zwiększenie liczby dawek do czterech w nadziei, że może pojawi się jakiś cud….

„Szczepionkowy Eksperyment” przedstawia również trzech profesorów medycyny wyrażających poważne obawy co do szczepionki i tuszowania działań niepożądanych. Przykładem są dwie norweskie nastolatki o znacznym stopniu niepełnosprawności, które wystąpiły w filmie. Pokazane są również urywki z wywiadów z przedstawicielami służby zdrowia w Nowej Zelandii, którzy zaprzeczają istnieniu jakichkolwiek działań niepożądanych związanych ze szczepionką. Np. Dr Jane O’Hallahan, którą złapano na składaniu fałszywych oświadczeń i która w obliczu kamery zaczęła się z nich wycofywać. Jako przykład poważnych reakcji niepożądanych, pokazana jest także poszkodowana rodzina w Nowej Zelandii. Po wyświetleniu tego filmu, norweski Minister Zdrowia publicznie przeprosił za ten skandal. Nadal czekamy na przeprosiny Minister Zdrowia z Nowej Zelandii….

 

„Kto zabił Alexa Spourdalakisa” (14-letniego autystycznego chłopaka, po szczepieniu MMR)

“Kto zabił Alexa Spourdalakis” to wyjątkowy film dokumentalny (kronika na bieżąco filmowana) pokazujący wypadki, które poprzedziły zarzuty zamordowania nastolatka chorego na ciężki przypadek autyzmu przez jego polską matkę i polską matkę chrzestną – bezsilną lekarkę nie mogącą praktykować w USA. Film pokazuje Alexa, który był chory na ciężki autyzm, był niemową i cierpiał na ciężkie problemy gastryczne. Złe leczenie pogarszające stan dziecka, lenistwo lekarzy i ich brak zainteresowania i lekceważenie opinii specjalistów doprowadziło do trzymania tego niesłychanie cierpiącego chłopca przez 76 dni w szpitalu Loyola w Chicago PRZYWIĄZANEGO do łóżka i szpikowanego lekami psychotropowymi wbrew opiniom matki i innych specjalistów. Wyczerpana i bezsilna matka i matka chrzestna nie mogąc znieść cierpienia dziecka postanowiły zabić chłopca i popełnić samobójstwo, które się nie udało. Film jest kroniką wydarzeń i pokazuje systemowe fiasko medycyny w leczeniu autyzmu jako psychiatrycznego kuriozum a nie zespołu chorobowego (gastryczno, metaboliczno, fizjologicznych i neurologii) który daje się wyleczać. Każdy rodzic i lekarz który się styka z autyzmem MUSI zobaczyć ten film.

 

The Greater Good – Większe dobro 1/2

Kilkakrotnie nagrodzony film dokumentalny ukazuje strach, szum i politykę, która polaryzuje ludzi do emocjonalnie naładowanych przeciwstawnych stanowisk wobec szczepień, bez miejsca na kompromis. Na skrzyżowaniu , gdzie rodzicielstwo napotyka nowoczesną medycynę a prawa indywidualne zderzają się z polityką. Ten film dokumentalny splata ze sobą historie trzech rodzin, których życie zostało na zawsze zmienione przez szczepienia. Dla równowagi, film daje głos również zwolennikom szczepień, takim jak dr Paul Offit.
Dr Paul Offit jest to osoba, której poświęca się zbyt dużą uwagę w mediach i powołuje się na niego za każdym razem, gdy podważa się świętość szczepionek. Dr Offit jest znany również ze swojego stwierdzenia, iż nawet 10.000 szczepionek na raz by nie zaszkodziło dziecku! Sam jest współtwórcą patentu na szczepionkę Rotateq (rotawirus) i otrzymał już miliony dolarów dofinansowania od firmy Merck i Wyeth. Dlatego jego liczne wypowiedzi w tym filmie radzę traktować z ‘przymrużeniem oka’ http://www.drpauloffit.org/ 😉
http://www.greatergoodmovie.org/