Rak

“Skuteczność chemioterapii w leczeniu nowotworów wynosi średnio 2%. Niestety, podawana przez onkologów wyleczalność na poziomie 50% jest czystą iluzją, gdyż dotyczy tak zwanej względnej wyleczalności. 5 letni okres przeżycia od rozpoczęcia kuracji u dorosłych wynosi 2.3% w Australii i 2.1% w USA.” – Źródło: The contribution of cytotoxic chemotherapy to 5-year survival in adult malignancies. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15630849

Naukowcy odkryli przyczynę raka. To tylko niedobór chemioterapii.

Prawda o raku to seria filmów w których Ty Bollinger w materiale prowadzi wywiady z wybitnymi naukowcami, badaczami, lekarzami oraz pacjentami chorymi na raka, którzy zapobiegają, leczą i zmagają się z nowotworem.
Dowiedziesz się o najlepszych kuracjach i protokołach, które nie szkodzą twojemu organizmowi od wiodących lekarzy z całego świata.

„Mówi się nam, że był tylko jeden trybunał przeciwko głównym zbrodniarzom wojennym, ale w rzeczywistości było ich 12.Trybunał numer sześć rozpatrywał sprawę przeciwko Bayer, BASF i Hoechstat. W tamtym czasie tworzyły one kartel pod nazwą IG Farben. Sprawa toczyła się przez cały rok przeciwko 24 kierownikom tych firm farmaceutycznych i chemicznych. Ujawniła, że w dużej mierze sfinansowały one dojście nazistów do władzy – że dostarczyły 100 procent surowców potrzebnych im do prowadzenia wojny, w tym 100 procent benzyny syntetycznej, gumy, 100 procent materiałów wybuchowych.Sprawa dobiegła końca, oskarżyciel amerykański stwierdził: “Bez IG Farben nie byłoby Drugiej Wojny Światowej”. Inaczej mówiąc, musimy przedefiniować historię. Nawet jeśli dziś rozmawiamy o raku, musimy wiedzieć o tych sprawach. Że te interesy związane z rozszerzaniem rynków produktów opatentowanych na całym świecie – że ryzykowali, a w rezultacie odpowiedzialni byli za śmierć 60 milionów ludzi w czasie Drugiej Wojny Światowej.” – Matthias Rath

„Kiedy wychodzisz z czymś kompletnie nowym i ludzie nie potrafią tego ogarnąć, stajesz się ofiarą prześladowań, ponieważ destabilizujesz system. I tak każde odkrycie, wielkie, prawdziwe odkrycie czyni stary system bezużytecznym. To dlatego ucisza się wynalazcę. Bo żyjemy w systemie średniowiecznym. To jest rzeczywisty powód, dla którego rak wciąż zabija miliony ludzi.” – Matthias Rath

Podobno trwają prace nad szczepionka przeciw rakowi, a większości tych co już są w kalendarzu nie bada się czy mają właściwości kancerogenne

Mechanizm powstawania i wzrostu nowotworów złośliwych – dr Alexis Carrel
Długotrwały wpływ na zdrowie szczepień wieloma antygenami – Odtajniony Raport armii USA
Rak na ratunek? – Dr Stephanie Seneff – Jak komórki nowotworowe nadliczbowo pracują aby przywrócić sprawność naczyń krwionośnych
Dlaczego trucie jest opłacalne – Uzasadnienie trucia przemysłowego – Jim West
SV40 – rakotwórczy wirus w szczepionkach przeciw polio!

Badanie wirusów w komórkach stosowanych do wytwarzania szczepionek; oraz ocena potencjalnego zagrożenia związanego z przenoszeniem wirusów na ludzi. – dr Arifa S. Khan, FDA

 

Prawda o raku – cz.1 – Prawdziwa historia chemioterapii & Farmaceutyczny monopol.
Ty Bollinger w tym dokumencie prowadzi wywiady z wybitnymi naukowcami, badaczami, lekarzami oraz pacjentami chorymi na raka, którzy zapobiegają, leczą i zmagają się z nowotworem. Dowiesz się o najlepszych kuracjach i protokołach, które nie szkodzą twojemu organizmowi od wiodących lekarzy z całego świata.
Transkrypt – Prawda o raku – epizod 1 – Prawdziwa historia chemioterapii & Farmaceutyczny monopol

Prawda o raku – cz.2 – Rak piersi, hormony, rak skóry i olejki eteryczne.
W tym odcinku zajmiemy się szerokim zakresem tematów. Pojedziemy do Australii i posłuchamy kilku opowieści tych, którzy przeżyli, a także poznamy niektóre metody leczenia, które obecnie się tam stosuje. Dowiemy się czegoś o hormonach, zgłębimy temat olejków eterycznych oraz zajmiemy się problemem na wielką skalę – rakiem piersi. Październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. Z tym rodzajem raka wiążą się liczne kłamstwa i przekłamania.
Transkrypt – Prawda o raku – cz.2 – Rak piersi, hormony, rak skóry i olejki eteryczne

Prawda o raku – cz.3 – RIGVIR, rakowe komórki macierzyste, wyciskane soki.
W tym odcinku wybierzemy się do Łotwy i dowiemy się o wirusie, który można stosować w leczeniu raka, który potencjalnie może wyleczyć z tej choroby. Dowiemy się o niebezpieczeństwach związanych z genetycznie zmodyfikowanymi organizmami GMO oraz kodeksie żywnościowym CODEX Alimentarius.
W poprzednim odcinku niezbędnym krokiem numer jeden przedstawionym przez dr Veronique Desaulniers było “niech żywność będzie lekarstwem”. Dzisiejszy odcinek będzie pełen informacji na temat żywności i żywienia.
Transkrypt – Prawda o raku – epizod 3 – RIGVIR, rakowe komórki macierzyste, wyciskane soki

Prawda o raku – cz.4 – Ekscytotoksyny napędzające raka, apteka natury & leczenie dźwiękiem i światłem.
W tym odcinku dowiemy się o grupie środków chemicznych zwanych ekscytotoksynami, które dosłownie tak bardzo pobudzają komórki Twojego mózgu, że te umierają.
Udamy się w podróż do Tijuany w Meksyku, aby odwiedzić klinikę onkologiczną, która stosuje terapie naturalne światłem i dźwiękiem do skutecznego pokonywania raka – różnych jego odmian oraz w różnych stadiach.
Ponownie zajmiemy się ogromnie ważnym elementem antyrakowej układanki jakim jest oczywiście odżywianie.
W poprzednich odcinkach dowiedzieliśmy się, że wielkie firmy farmaceutyczne regularnie przekupują naukowców oraz autorów widmo, aby uzyskane rezultaty były zgodne z ich oczekiwaniami, aby produkowane przez nie leki zostały zatwierdzone.
Czy to możliwe, że przemysł żywnościowy robi to samo?

Prawda o raku – cz.5 – Zęby, toksyczne szczepionki, homeopatia oraz emocje
W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się zębom, amalgamatowym wypełnieniom, fluorkowi, toksycznym szczepionkom, homeopatii oraz potędze emocji.
Co zrobić, jeśli nie masz wyboru odnośnie tego, czy ktoś wstrzykuje ci szczepionki zawierające znane czynniki rakotwórcze, toksyczne substancje chemiczne, które mogą powodować autyzm lub obrzęk mózgu, a nawet natychmiastową śmierć? To byłby problem, prawda?

Prawda o raku cz.6 – Efekt Nocebo, Lecznicze Szczepionki

 

Co zrobić, jeśli nie masz wyboru, czy ktoś wstrzykuje ci szczepionki zawierające znane czynniki rakotwórcze, toksyczne substancje chemiczne, które mogą powodować autyzm lub obrzęk mózgu, rak, a nawet natychmiastową śmierć? To byłby problem, prawda?

 

Mike Adams: Rodzicom mówi się: „Musicie poddać swoje dzieci tej interwencji, czy ci się to podoba, czy nie. ” To naruszenie na każdym szczeblu – od praw człowieka, godności ludzkiej, praw rodzicielskich, zdrowia dzieci, nawet genetyki niektórych dzieci, które są szczególnie podatne na te składniki szczepionki. Zakrawa to na ludobójstwo, jeśli się w to zagłębić…

Ty Bollinger: Przymusowe szczepionki, które są obecnie realizowane w niektórych stanach Stanów Zjednoczonych Ameryki są ekwiwalentem eksperymentów medycznych, które miały miejsce w nazistowskich Niemczech. Wierzcie lub nie, wielu skazanych zbrodniarzy wojennych w procesach norymberskich zostało następnie wysłanych w ciągu do Stanów Zjednoczonych i zaczęli pracować w kadrze zarządzającej największych firm farmaceutycznych w Stanach Zjednoczonych. To operacja Paperclip.
Fritz ter Meer, który został uznany za winnego niewolnictwa i masowych mordów w Auschwitz pełnił zaledwie siedem lat w więzieniu, a potem został przewodniczącym zarządu w firmie Bayer w 1956 roku. Carl Krauch, członek wykonawczy IG Farben i szef gospodarki wojskowej Hitlera został uznany winnym masowych zbrodni. Był zaledwie sześć lat w więzieniu, a potem został przewodniczącym rady dla BASF. Jest to ta sama branża szczepionek, która dziś chroni i zatrudnia nazistowskich zbrodniarzy wojennych. Sam przemysł, który wyprodukował hitlerowskie komory gazowe został nabyty przez Bayer . Czy nadal chcesz tych szczepionek? Komu ufasz w kwestii Twojego zdrowia i zdrowia swoich dzieci ?

Jon Rappoport: Co znajduje się w strzykawce? Masz wiele różnych substancji chemicznych, z których niektóre są oczywiście rakotwórcze, takie jak formaldehyd, na przykład. Masz aluminium, które jest bardzo toksyczne. Masz inne metale ciężkie. Masz nieznane składniki w szczepionkach, zarazki, których miało tam nie być, częściowe sekwencje genetyczne składników, które zostały tam umieszczone celowo bądź nie. I to wszystko jest tam w strzykawce, te toksyczne substancje chemiczne, zarazki i cała papka. W zasadzie mówisz do matki:

„Spójrz, to jest to, co chcemy zrobić dla twojego dziecka, ok? Mam zamiar wykorzystać tę igłę ze strzykawką wypełnioną tymi rzeczami, które omawiałem wcześniej, które po prostu wstrzyknę w ciało twojego dziecka, które tak naprawdę nie ma w ogóle żadnego systemu odpornościowego, z wyjątkiem tego pochodzącego od ciebie, matki, i to będzie dobra rzecz.”

Desiree Rover: Co często robię, gdy rozmawiam z rodzicami to: „widzisz to piękne zielone jabłko, które tu mam? Teraz mam zamiar wprowadzić do tego formaldehyd, wodorotlenek glinu, polisorbat 80, fenoksyetanol, to, tamto i jeszcze coś”. Czy nakarmisz dziecko tym jabłkiem?

Dr. Robert Scott Bell: Złożyli dzieci w ofierze na ołtarzu tego kościoła farmaceutycznego
mistycyzmu za pomocą igieł dużych firm farmaceutycznych, jak ja to nazywam. Twierdzą, że jedynym sposobem na przetrwanie dzieciństwa jest jakoś wywołać sztuczną odpowiedź przeciwciał poprzez wstrzyknięcie toksycznej trucizny, której sam byś nie umieścił w butelce dla dziecka, a jeśli byś tak zrobił, to prawdopodobnie zostałbyś oskarżony o popełnienie przestępstwa – usiłowanie zabójstwa.

 

Prof. Rudolf Klimek: Czy szczepienie przeciwko (hpv) rakowi ma sens?

Lekarz, który mówi, że szczepionka na raka szyjki macicy pozwoli uniknąć choroby, kłamie. Szczepienie obejmuje bowiem najwyżej dwie, trzy przyczyny raka. A jest ich ponad sto — mówi PChTV prof. Rudolf Klimek, wybitny ginekolog. Szczepionka przeciw rakowi.

 

Jod na skórę jest świetnym lekarstwem na zmiany przednowotworowe, pieprzyki, keloidy i inne problemy skórne. Wg doktora Davida Derry, „…skłonność jodu do wywoływania naturalnej śmierci komórek (apoptoza) czyni go efektywnym przeciwko zmiano przednowotworowym, a prawdopodobnie także wielu nowotworowym. Dany obszar wymieniany jest na zdrową skórę.”
Jod może być pomocny również w leczeniu innych rodzajów raka, ponieważ indukuje apoptozę – zaprogramowaną śmierć komórek. Apoptoza jest kluczowa dla wzrostu i rozwoju (palce u dłoni płodu kształtują się właśnie przez apoptozę tkanki pomiędzy nimi), a także dla niszczenia komórek, które stanowią zagrożenie dla integralności organizmu, jak komórki rakowe czy komórki zainfekowane wirusami. W pewnym eksperymencie, ludzkie komórki raka płuc, które połączono z genami stymulującymi wychwytywanie i zużycie jodu, przeszły apoptozę i zmniejszyły się gdy dodano jod – tak w przypadku in vitro (poza ciałem) jak i w przypadku wszczepienia ich do żywych myszy. Niektórzy przewidują więc szersze wykorzystanie jodu w leczeniu raka.

Wielka debata o jodzie – Sally Fallon Morell

Wirusy onkogenne w szczepionkach

Cytotoksyczne działanie witamina C

Cytotoksyczne działanie witamina C zawdzięcza przejściowej produkcji nadtlenku wodoru (H2O2) w tkankach łącznych (ale nie w krwi), który następnie niszczy komórki rakowe, po czym zmienia się w zupełnie nieszkodliwą wodę (H2O), zapewniając tym samym całkowicie bezpieczną terapię. Pharmacologic concentrations of ascorbate are achieved by parenteral administration and exhibit antitumoral effects. Pharmacologic doses of ascorbate act as a prooxidant and decrease growth of aggressive tumor xenografts in mice. Glycemic modulation of tumor tolerance in a mouse model of breast cancer.

Wyniki tego badania potwierdzają hipotezę, że zmniejszenie narażenia na infekcję w pierwszych kilku miesiącach życia, zwiększa ryzyko wystąpienia ostrej białaczki limfoblastycznej. Dzieci w żłobkach maja mniejsze ryzyko, ponieważ są narażone na infekcje. Day care in infancy and risk of childhood acute lymphoblastic leukaemia: findings from UK case-control study

Prawda o raku

 

Sprzedawanie chemioterapii jako ‚terapii’ jest chyba największym oszustwem w historii medycyny. Ktokolwiek zaplanował te chemio-tortury, zasłużył na pomnik w piekle”Dr med. Ryke Geerd Hamer

„Jako chemik wyszkolony w interpretowaniu danych, niezrozumiałym jest dla mnie fakt, iż lekarze mogą ignorować wyraźne dowody, że chemioterapia powoduje znacznie więcej szkody niż pożytku” – Alan Nixon, Ph.D., były przewodniczący American Chemical Society

Sukces większości chemioterapii jest przerażający … Nie ma dowodów naukowych na jej zdolność do wydłużania w jakikolwiek znaczący sposób życia pacjentów cierpiących na najczęstsze odmiany nowotworów … Stosowanie chemioterapii wobec nowotworów zbyt zaawansowanych dla interwencji chirurgicznych, stanowiących 80% wszystkich przypadków jest naukowym pustkowiem – Prof. Ulrich R. Abel, biostatystyk Kliniki Nowotworów Uniwersytetu w Heidelbergu.

„Medycyna akademicka, wobec niewielu, bądź przy całkowitym braku dowodów na poparcie barbarzyńskiego wykorzystywania tych wysoce toksycznych leków, wciąż czerpie ogromne zyski z owego procederu, podczas gdy jej pacjenci spędzają swojeostatnie dni na wymiotach, osłabieni, wyłysiali i odarci z godności” – Dr med. Robert E. Willner, Ph.D.

Związek pomiędzy szczepionkami a rakiem – Ty Bollinger

Transkrypt wywiadu:

– Ty przeprowadziłeś mnóstwo badań w kwestii raka, pomówmy trochę o szczepionkach. Czy istnieje związek, który łączy ze sobą szczepionki i raka?

– To świetne pytanie, co tydzień występuję w audycji radiowej i niedawno przeprowadziłem wywiad z doktorem Russellem Blaylockiem, jakieś 5 dni temu. Rozmawialiśmy o tym samym, o szczepionkach. Istnieją setki badań, które ukazują związek między szczepionkami a rakiem. Nie pamiętam ich teraz, ale mówił on o chłoniakach i białaczce, o raku jajników i kostniakomięsaku, o wszystkich tych różnych odmianach raka, które są powiązane ze szczepionkami. Zdecydowanie istnieje między nimi związek. Co znajduje się w typowej szczepionce?

Mamy tiomersal, czyli rtęć, rtęć jest powiązana z różnymi chorobami zwyrodnieniowymi , włącznie z rakiem. Co jeszcze znajduje się w typowej szczepionce? – Myślę, że większość ludzi powiedziałaby, że nie wie. Nie wiedzą co w nich jest. Nie znamy całego składu szczepionek. – Wiemy jednak, że jest w nich rtęć, większość z nich zawiera aldehyd mrówkowy, aluminium, które okazuje się być immunosupresyjne, jest również połączone z chorobą Alzheimera i rakiem. Słyszałem, że w wielu szczepionkach umieszcza się (?) wysuszone bydlęce erytrocyty (czerwone krwinki). Lista jest jeszcze dłuższa. Gdybym wziął typowe składniki szczepionki i wstrzyknął je tobie teraz, mógłbyś zadzwonić na policję, a mnie zamknięto by w więzieniu za próbę zabójstwa. Gdy jednak założysz biały fartuch chodząc wokoło, udając że wszystko wiesz i wstrzykniesz je dziecku, wtedy nazywa się to lekarstwem. To jest dla mnie bez sensu. Doktor Blaylock mówił w wywiadzie, że jego zdaniem dyrektor generalny każdej firmy, która wytwarza szczepionki, powinien zostać przymusowo zaszczepiony, zanim ta szczepionka trafi na rynek. Chciałbym rzucić wyzwanie każdemu doktorowi nauk medycznych, oraz dyrektorowi generalnymi, by przyjęli szczepienie, zgodnie z ich wagą ciała, odpowiednie temu, jakie dają dzieciom. Powiedział, że nie wierzy, by ktoś się zgodził. Ja się z nim zgadzam, nie sądzę, by ktoś się zgodził, ponieważ oni wiedzą że te szczepionki są toksyczne.

Szczepienia ochronne - Dalszym powikłaniem nadmiernej stymulacji immunologicznej może być rozwój białaczek i chłoniaków wywodzących się z komórek B

„Należy przestrzec przed zbyt pochopnym rozszerzaniem liczby szczepień, nawet u dzieci zdrowych. Obserwuje się bowiem, że bardzo młode dzieci, poddane silnym, wieloswoistym stymulacjom antygenowym (bakterie i pasożyty), wykazują cechy tzw. starzenia się odpowiedzi immunologicznej. Polegają one na zmniejszeniu reaktywności komórek T w stosunku do nowych antygenów oraz zwiększeniu stężenia immunoglobulin. przy jednoczesnym patologicznym ich rozszczepieniu. Zwiększa się wówczas ilość autoprzeciwciał. zmniejsza się ilość przeciwciał swoiście reagujących. Dalszym powikłaniem nadmiernej stymulacji immunologicznej może być rozwój białaczek i chłoniaków wywodzących się z komórek B.” – str. 99, Szczepienia Ochronne, Barbara Dębiec, Wiesław Magdzik

 

Czy szczepionki przyczyniają się do rozwoju chorób nowotworowych?