Wirus SV40 w szczepionkach przeciw polio

“Główną, jeśli nie jedyną, przyczyną potwornego wzrostu zachorowań na raka jest szczepienie” – dr Robert Bell, Międzynarodowe Towarzystwo Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital

Centrum ds. Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) po cichu przyznało, że SV40 – małpi wirus – znajdował się w szczepionkach p. polio, które podano 10-30 milionom Amerykanom w latach pomiędzy 1955 – 1963. To zostało opublikowane w sieci bez większego rozgłosu i następnie stronę usunięto, prawdopodobnie dlatego, że zainteresowały się tym alternatywne media.

Wirus SV40 w szczepionkach przeciw polio - CDC

Wirus SV40 w szczepionkach przeciw polio

Korzystając z „magicznej technologii” archiwizacji internetu, Truthstream Media odkryło, że CDC nie tylko miało kiedyś stronę informacyjną na temat szczepionek p. polio i SV40, ale również całą sekcję „Najczęściej zadawanych pytań” w tej sprawie::
http://web.archive.org/web/20120503021608/http://www.cdc.gov/vaccinesafety/updates/archive/polio_and_cancer.htm

Według CDC: “Większość dowodów naukowych sugeruje, że szczepionka zanieczyszczona SV40 nie powodowała raka; jednak niektóre wyniki badań nie są jednoznaczne i potrzebne są dalsze badania.” Więc tylko niektóre wyniki badań? Ciekawe stwierdzenie, zważywszy że w roku 2002 było już 61 solidnych zgłoszeń z 49 różnych laboratoriów z całego świata, gdzie wykryto szczep SV40 w wielu różnych typach ludzkich nowotworów. A tymczasem CDC powoływało się jedynie na badania dra Stricklera i dra Shah, jako dowód, że SV40 nie powodowało tej epidemii raka.

SV40 in human tumors: new documents shed light on the apparent controversy.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12552945

Dr Shah pracował na kontrakcie u doktora Stricklera i przeprowadzał badania nad SV40. Poniżej fragment z książki pt: „Wirus i Szczepionka. Prawdziwa historia małpiego wirusa powodującego raka.”

Jest w nim mowa o zeznaniach złożonych na piśmie przez dra Shah‘a z dnia 24.06.2002r, gdzie przyznał, że Strickler dostarczył mu pozytywne próbki kontrole i pozwolił mu, aby dostosował swoje metody wykrywania SV40 po rozpoczęciu badania, co według zeznań Shaha, było przekreśleniem wiarygodności badań, które powinny opierać się na ślepej próbie.

Dr Shah również najwyraźniej zakończył prace doradcze dla gigantów farmaceutycznych takich jak Merck (firma produkująca szczepionki polio, które zostały zanieczyszczone SV40) i Pfizer.

Ponadto, w 2003 roku odbyło się spotkanie Podkomitetu ds. Praw Człowieka i Zdrowia Izby Reprezentantów o temacie: „Wirus SV40 – czy zanieczyszczona szczepionka przeciwko polio spowodowała wzrost raka?” podczas którego pojawiły się poważne wątpliwości co do ustaleń dr Stricklera, który stwierdził, że tylko niecały 1% przypadków raka był związany z SV40 – co bardzo wyróżniało się na tle oświadczeń naukowców z całego świata, potwierdzających obecność SV40 w guzach nowotworowych tak często, że aż ostatecznie musieli uznać, że SV40 rzeczywiście był przyczyną raka.

Na przykład, niezależny naukowiec,
Michele Carbone przeprowadzał test u chomików i wykrył bardzo niewielką ilość SV40, która powodowała ten rzadki rodzaj raka, więc postanowił przyjrzeć się próbkom, które były magazynowane w NIH (Narodowym Instytucie Zdrowia) i odkrył, że z 48 próbek ludzkiego międzybłoniaka, aż 28 zawierało SV40! Więc zaczął przeprowadzać kolejne badania i w 1999 roku skontaktował się z nim były dyrektor Wydziału Zdrowia Publicznego w Oak Park, Illinois, który akurat miał 7 zamkniętych fiolek ze szczepionką p. polio z października 1955r. w lodówce w swojej piwnicy. I odkryli, że nie tylko były one zanieczyszczone SV40, ale Carbone odkrył drugi rodzaj wirusa: „archetypowy” szczep SV40, który umykał procedurom kontrolnym przez lata i zarażał ludzi, którym podawano tę szczepionkę jeszcze długo po 1962r.

„Uważam, że SV 40 jest rakotwórczy. Musimy tworzyć terapie dla ludzi, którzy mają te nowotwory, a teraz być może będziemy w stanie to wykonać, gdyż mamy cel – SV40.” Dr Michele Carbone

Strona informacyjna CDC nawet odwoływała się do badań, które wykazały, że SV40 może być potencjalnie przekazywany z matki na dziecko w czasie ciąży, ale że “konieczne są dalsze badania w tym obszarze”. Oczywiście, to było wtedy, jak CDC miało te strony u siebie, ale już je usunięto.

A ponieważ szczep wirusa małpiego jest ciągle znajdowany w tak wielu typach komórek nowotworowych u ludzi na całym świecie, to w tym momencie nie można już zaprzeczyć istnieniu takiej korelacji. Dlaczego nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności za te zaniedbania, czy nawet przestępstwa?

Być może dr Maurice Hilleman nam na to odpowie?

I myślę, że szczepionki trzeba rozważyć jako technologię XX wieku, na której można zbić świetny interes.”

Aha. I wszystko jasne!

Posłuchajcie teraz głosu światowej sławy eksperta od szczepień, dra Maurica Hillemana, szefa działu szczepień firmy Merck. Lecz to, co usłyszycie, nie zostało nigdy publicznie ujawnione:

Rakotwórczy wirus SV40 w szczepionkach przeciw polio.

Dr Edward Shorter ( historyk medyczny): Powiedz mi, jak odkryłeś SV40 w szczepionkach p.polio?

Dr Maurice Hilleman: Cóż, to było w firmie Merck, kiedy u nich się zatrudniłem, aby opracowywać szczepionki. Przywiozłem małpy zielone z Afryki. Nie wiedziałem, że importujemy wirusa AIDS razem z nimi.

ES: Czyli to ty wprowadziłeś wirus AIDS do kraju! Mamy Cię! 

MH: Czego nie zrobi Merck, aby opracować szczepionkę…

(Niektórzy twierdzą, że ta część nagrania o AIDS jest tylko chorym żartem… Ale to, o czym dalej opowiada dr Hilleman już nie podlega wątpliwości. )

MH: Więc kurcze, ten cholerny SV40, czyli ten czynnik wakuolizujący, jaki tam mieliśmy i wybrałem akurat jego, bo on musiał znajdować się w szczepionkach, ten wirus musiał być w szczepionkach Sabina. Więc to szybko przetestowałem… i oczywiście, że tam był. Niech mnie szlak.

ES: Produkowałeś ją dla Sabina?

MH: Tak, ona była opracowana, zanim zacząłem u nich pracę. Więc podjąłem temat odkrycia utajonego wirusa i powiedziałem Albertowi..

ES: Ale w tym czasie odbywały się te intensywne badania terenowe Sabina?

MH: Tak, np. w Rosji. Powiedziałem: “Słuchaj Albert, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale chcę porozmawiać o czymś, co cię zmartwi. Chodzi o wirusa, który jest w Twojej szczepionce. Będziesz musiał się pozbyć tego wirusa i nie martw się, pozbędziesz się go, ale… Więc oczywiście Albert był bardzo zdenerwowany.

ES: Co powiedział?

MH: Cóż, powiedział po prostu, że to tylko kolejne zaciemnienie sprawy, która jest zła dla szczepionek. Powiedziałem: „Wiesz co, masz rację, ale mamy nową erę, erę wykrywania i ważne jest, aby pozbyć się tych wirusów.”

ES: Dlaczego miałby nazywać to zaciemnieniem sprawy, skoro był to wirus, który zanieczyszczał szczepionki?

MH: Ponieważ w tych szczepionkach jest już 40 różnych wirusów które dezaktywowaliśmy…

ES: Ale tego akurat nie dezaktywowałeś?

MH: Zgadza się, ale szczepionki przeciwko żółtej febrze zawierały wirusa białaczki i wiesz, że to było w czasach, kiedy nauka była jeszcze do tyłu. Powiedziałem: “Czuję to w kościach, że ten wirus jest inny, nie wiem dlaczego ci to mówię, ale zajmuję się tym już od dawna i myślę, że ten wirus będzie miał jakieś długoterminowe skutki.”

ES: Jakie?

MH: RAKA

 

Źródło: Did Vaccine Industry-Backed Researchers Hide SV40 Tainted Vaccine Links to Cancer?

 

Zobacz na: Małpy, wirusy i szczepionki – Tom Curtis
Zastrzyki i usuwanie migdałków a Prowokowanie Polio
Ameby w szczepionkach przeciw polio
Historia poliomyelitis – dr Suzanne Humphries
Polio w USA w kontekście środowiskowym – DDT i substancje podobne do DDT
Związek pestycydów z polio: Krytyka literatury naukowej – Jim West
Raport Klennera czyli czego (prawie) nikt nie wie o witaminie C
Szczepionka polio spowodowała 47,500 przypadków paraliżu u hinduskich dzieci w 2011 roku
Mało znane fakty o szczepieniach przeciwko Heinego-Medina – Dr Viera Scheibner
Choroba Heinego-Medina – 2 przypadki na Ukrainie – wrzesień 2015