Książki

Książki o szczepieniach – publikacje o szczepionkach

Podręczniki medyczne o szczepionkach

Publikacje książkowe o szczepionkach

 

Szczepic czy nie To jedna z najbardziej szczerych, obiektywnych publikacji poświęconych szczepieniom, wsparta ogromną bazą bibliograficzną i polecana przez wielu lekarzy w USA – to rzetelny przewodnik po szczepionkach, który został napisany z myślą o zaniepokojonych rodzicach. Oto rzetelny przewodnik po szczepionkach, który został napisany z myślą o zaniepokojonych rodzicach. Każdy z rozdziałów tej publikacji poświęcony został innej infekcji i szczepionce, którą się na nią podaje. Bazując na wielu źródłach i wynikach badań, dr Eisenstein omawia w książce zarówno częstość występowania danej choroby, czynniki zwiększające ryzyko jej wystąpienia, a także skład szczepionek mających chronić przed infekcją oraz skutki uboczne, jakie mogą wywoływać. Znalazły się tu również autentyczne opinie rodziców, których dzieci są ofiarami chorób poszczepiennych. Dodatkowo, autor podaje możliwe do wdrożenia środki ostrożności, jakie mogą podjąć rodzice, aby uchronić swoje dzieci przed chorobami zakaźnymi.

 

 

 

Bezlitosna immunizacja Doktor Aleksander Kotok, praktykujący lekarz i historyk medycyny, z pasją detektywa prowadzi nas przez prawdziwą historię szczepień – od czasów Jennera, tak hołubionego twórcy szczepionki przeciw ospie prawdziwej, po czasy nowożytne, charakteryzujące się coraz większym wysypem szczepionek. Tę doskonale udokumentowaną źródłami naukowymi książkę czyta się momentami jak thriller medyczny. Obnaża ona drugą twarz medycyny – pełną niejednoznaczności, ludzkich tragedii, korupcji, prawdziwej rywalizacji po trupach, przypadków tuszowania powikłań poszczepiennych i zmowy milczenia oficjalnych autorytetów medycznych. Jednocześnie to historia walki o prawdę, która coraz bardziej wypływa na światło dzienne. Książka ukazuje, że do grona sceptyków szczepień zawsze należało mnós­two utytułowanych osób o wybitnych osiągnięciach naukowych. Od uzyskania odpowiedzi na przedstawione tu, niewygodne dla przemysłu szczepionkowego pytania, i osobistych decyzji, zależy zdrowie Twoje i Twoich dzieci. Czy warto powierzyć te decyzje innym? Osądź sam. W książce poddano szczegółowej analizie szczepienia jako zabieg medyczny oraz jako złożony problem społeczny, który do dziś nie znalazł właściwego rozwiązania.

 

 

SZCZEPIENIA W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH Bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek wywołują ostatnimi laty coraz więcej wątpliwości. Nawet zainteresowani tym tematem rodzice często nie znają przyczyn tych wątpliwości. W niniejszej książce czytelnik znajdzie krótkie informacje na temat chorób zakaźnych i szczepionek przeciwko nim, ukazujące nie tylko reklamowane przez medycynę oficjalną plusy, ale i przemilczane przez nią minusy masowego szczepienia dzieci i dorosłych. Przeznaczeniem tej pozycji jest zapoznanie czytelnika z różnymi punktami widzenia na tę ważną dla zdrowia kwestię, a poprzez to – pomoc w dokonaniu świadomego wyboru. Książka jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców. Rodzica myślącego cechuje większa dociekliwość oraz krytycyzm wobec reklam i powszechnie uznawanych autorytetów. Zanim taka matka i taki ojciec podadzą swemu dziecku zalecany przez kogoś produkt, postawią sobie pytanie:: Czy rzeczywiście jest to mu potrzebne i przyniesie mu korzyść? – i dopiero po uzyskaniu wyczerpującej odpowiedzi, podejmą decyzję.

 

 

 

Szczepienia - 300 lat oszustw

Dr Jaśkowski w poszczególnych rozdziałach swej pracy, koncentrując swą uwagę na ospę i rozkładając historię szczepień przeciwko tej chorobie na czynniki pierwsze, w rzeczowy sposób demaskuje wielką mistyfikację z nią związaną. Dowiadujemy się m.in. że wielkie epidemie w przeszłości w rezultacie których zmarło kilkadziesiąt tysięcy ludzi, były konsekwencją przeprowadzonych wcześniej na masową skalę akcji szczepienia. Zapewne wielu czytelników zdziwi również fakt, iż naturalne przechorowanie ospy w wieku dziecięcym zmniejsza w stopniu znacznym ryzyko zachorowania w dorosłym życiu na nowotwory, bowiem o tym pediatrzy nie informują (podobnie jak nie informują o możliwych skutkach ubocznych wstrzyknięciu dziecku szczepionki). Książka ta napisana jest bardzo przystępnym i zrozumiałym dla czytelnika językiem.
Końcowy rozdział zabawnie zatytułowany „Rady starego Dochtora” stanowi swego rodzaju wisienkę na torcie. Znajdziemy tam zaskakująco proste, tanie i skuteczne zalecenia dotyczące postępowania w przypadku niektórych chorób, umożliwiające powrót do zdrowia bez użycia zbędnej i szkodliwej farmakologii. Ksiązkę można kupić składając zamówienie na adres mailowy k.************@wp.pl

 

 

Szczepienia pełne kłamstwWszyscy byliśmy poddani szczepieniom ochronnym. Teraz to samo większość z nas funduje swoim dzieciom. Czy postępujemy jednak słusznie? Czy wszystkie szczepienia są konieczne? A jeśli część z nich może wręcz zaszkodzić? Komu tak naprawdę zależy, by prawda nie ujrzała światła dziennego i dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzi na te kluczowe dla zdrowia pytania udziela Autor międzynarodowych bestsellerów. W swojej budzącej kontrowersje książce ujawnia fałszywość tezy o bezpiecznych i zapobiegających chorobom szczepionkach, co dodatkowo potwierdza wynikami niezależnych badań. Jednocześnie odkrywa kolejne kłamstwa, którymi przemysł farmaceutyczny karmi nas od pokoleń. Poznaj statystyki świadczące o tym, że szczepionki wcale nie wypleniły chorób zaraźliwych, w tym polio. Co więcej, wiele z nich zamiast podnosić wydajność układu odpornościowego, niszczy go. Autor ujawnia spowodowany w dużej mierze szczepieniami masowy wzrost liczby przypadków alergii, egzem, artretyzmu, refluksu żołądkowego, raka, cukrzycy, schorzeń nerek, licznych chorób neurologicznych i autoimmunologicznych oraz nagłej śmierci łóżeczkowej. Co więcej, udowadnia, że wśród zaszczepionych dzieci wystąpiło znacznie więcej przypadków astmy, ADHD i autyzmu niż u osób, którym szczepień nie podano. Z tej publikacji dowiesz się również, dlaczego większość szczepionek nie jest badana pod względem długoterminowego bezpieczeństwa, a ich niepożądane efekty nigdy nie zostają odnotowane oraz zrozumiesz czyje interesy są tym samym chronione. Poznaj prawdę i decyduj świadomie!

 

Szczepienia – przeglad waznych badan. Streszczenie 400 artykulow naukowych dla rodzicow i badaczyWielu ludzi szczerze wierzy, że wszystkie szczepionki są bezpieczne, działania niepożądane i odczyny poszczepienne występują rzadko, i że nie istnieją żadne wiarygodne badania naukowe, które dowodzą, że szczepionki mogą powodować szkody.

Książka Szczepienia – przegląd najważniejszych badań wyciąga na światło dzienne niewygodne prawdy, o których powszechnie się nie mówi, a które biznes farmaceutyczny chętnie i skrupulatnie stara się ukryć i obalić. Znajdziesz tu streszczenia 400 ważnych prac naukowych, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę o szczepieniach o wiarygodne źródła i poznasz przebadane przez specjalistów przypadki odczynów poszczepiennych, które – jak się przekonasz – występują bardzo często.

Neil Miller jest dziennikarzem medycznym i dyrektorem Thinktwice Global Vaccine Institute. Poświęcił 25 lat edukowaniu rodziców i lekarzy w zakresie szczepionek, propagując koncept świadomej zgody i nieobowiązkowość szczepień. Jest autorem kilku książek o szczepionkach, między innymi Vaccine Safety Manual for Concerned Families and Health Practicioners, Szczepić czy nie? (z dr. Mayerem Eisensteinem) oraz Vaccines: Are They Really Safe and Effective?

 

O krzyczącej niedorzeczności i strasznej szkodliwości szczepienia ospy. - ks. Wincenty PixaJak większość w kraju i daleko za granicą na szerokim świecie uznawała i uznaje dotąd szczepienie ospy za rzecz dobrą, niewinną i pożyteczną, tak i ja długie lata byłem tego samego zdania, opartego na pozornie słusznej racyi; tę bowiem operację lekarską wykonywują mężowie nauki, doktorzy medycyny, znający się na swojej sztuce, opiekują się nią Rządy państw europejskich a nie występują przeciwko niej z naganą uczeni świata. Ale błąd błędem pozostaje, choćby go wszyscy przyjęli jako rzekomo dobroczynną prawdę. Bóg w miłosierdziu Swojem sprawił, żem przecież przejrzał i wiem już co o tem sądzić. Dzięki nieskończone składam Opatrzności Św. za sposobność poznania prawdy, za uczucia wlane w serce ludzkie, wstrętu do złego, miłości prawdy, piękna i dobra rzetelnego, za wytrwałość w dochodzeniu i pokonanie przeszkód zewsząd się piętrzących. Owocem tego wszystkiego dzielę się z ukochanymi Rodakami, jak ten, co znalezione skarby radośnie rozdaje potrzebującym. Wyjdzie to na chwałę P. Boga i pożytek narodu. Obyto wszyscy szanowni Czytelnicy zechcieli z głęboką uwagą zastanowić się nad tem, co ze szczerości serca ogłaszani i przyszli do tego co ja przekonania, i składali P. Bogu dzięki za postęp w zbawiennej oświacie, pomni, że na drodze prawdy i cnoty chrześcijańskiej dochodzi się do swobody, spokoju sumienia i pomyślności.

O krzyczącej niedorzeczności i strasznej szkodliwości szczepienia ospy. – ks. Wincenty Pixa

 

Aluminium o tym nie mówi się głośno Sto lat temu na temat tego najczęściej występującego w skorupie ziemskiej metalu nie wiedziano praktycznie nic. Dziś aluminium jest wszechobecne. Szczególną popularnością cieszą się aktywne biologicznie związki aluminium w przemyśle kosmetycznym. Zawarte w kremach do opalania aluminium sprzyja powstawaniu równomiernej opalenizny. W dezodorantach aluminium wchodzi w reakcję ze skórą, hamując pocenie. Leki przeciw nadkwasocie często zawierają wysokie dawki aluminium. W dwóch trzecich wszystkich szczepionek aluminium pełni rolę substancji wzmacniającej działanie. Wiele zakładów wodociągowych stosuje związki aluminium w procesie uzdatniania wody. Do gospodarstw domowych trafia więc woda zawierająca nieuniknione pozostałości aluminium. W jaskrawym kontraście do tego beztroskiego zastosowania w najbardziej wrażliwych obszarach życia stoją aktualne wyniki badań naukowych:

  • rak piersi jest najczęściej diagnozowany w okolicach dołów pachowych – tam, gdzie aplikuje się zawierające aluminium dezodoranty;
  • w badaniach przeprowadzonych na zwierzętach stwierdzono, że aluminium wywołuje otępienie, może zatem być katalizatorem choroby Alzheimera u ludzi;
  • aluminium manipuluje układem odpornościowym człowieka i może sprzyjać powstawaniu reakcji alergicznych lub autoagresywnych.

Akta aluminium zostały nareszcie otwarte. Ta książka udostępnia Czytelnikom informacje, które zbyt długo były tuszowane i ukrywane przez aluminiowe lobby.

 

Wirus Mania“Wzorzec ten zawiera zawsze kilka kluczowych etapów: wynalezienie ryzyka katastrofalnej epidemii, obciążającego nieuchwytny czynnik chorobotwórczy, ignorując alternatywne toksyczne przyczyny; manipulowanie epidemiologią za pomocą nieweryfikowalnych danych, aby zmaksymalizować fałszywe postrzeganie nieuchronnej katastrofy oraz obiecując zbawienie za pomocą SZCZEPIONEK. To gwarantuje duże zyski finansowe. Ale jak to możliwe, aby osiągnąć to wszystko? Najzwyczajniej w świecie bazując na najpotężniejszym aktywatorze procesu podejmowania decyzji u człowieka, czyli STRACHU! Nie jesteśmy świadkami epidemii wirusowych; jesteśmy świadkami epidemii strachu. Zarówno media, jak i przemysł farmaceutyczny ponoszą większość odpowiedzialności za wzmacnianie lęków, które, zupełnie przypadkowo, gdy się pojawiają zawsze są zapłonem dla fantastycznie dochodowego biznesu. Naukowe hipotezy obejmujące te obszary badań nad wirusami nie są praktycznie nigdy naukowo weryfikowane z odpowiednią kontrolą. Zamiast tego, ustalane są na zasadzie „konsensusu”, a następnie błyskawicznie przekształcane w dogmaty, skutecznie utrwalane w quasi-religijny sposób w mediach, w tym poprzez upewnienie się, że finansowanie badań będzie ograniczone do projektów wspierających dogmat, z wyłączeniem badań alternatywnych hipotez. Ważnym narzędziem wyłączenia odrębnych głosów z debaty jest cenzura na różnych poziomach, począwszy od popularnych mediów aż po naukowe publikacje (…) Wirus-mania jest chorobą społeczną naszej wysoko rozwiniętej cywilizacji. Aby ją wyleczyć niezbędne będzie pokonanie strachu. Strach jest najbardziej zabójczym, zakaźnym wirusem, najefektywniej przenoszonym przez media.”

http://szczepionki.weebly.com/ksi261380ki.html

Książki o szczepieniach – publikacje o szczepionkach