Poznaj Billa Gatesa – Eugenika, Transhumanizm

Część 1: Jak Bill Gates zmonopolizował globalne zdrowie
Część 2: Plan Billa Gatesa na zaszczepienie całego świata
Część 3: Bill Gates i siatka kontroli populacji.

Dobroczynny paradoks Billa Gatesa, daje bogatym (w tym samemu sobie) – Tim Schwab

Poznaj Billa Gatesa

Komputerowe cudowne dziecko. Utalentowany twórca oprogramowania. Sprytny biznesmen. Życzliwy filantrop. Ekspert w dziedzinie globalnego zdrowia.

Nie ma wątpliwości, że Bill Gates sprawował wiele funkcji podczas swojej niezwykłej podróży od wczesnego dzieciństwa jako uprzywilejowany syn ludzi sukcesu z okolic Seattle do swojego obecnego statusu jednego z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na planecie. Ale, jak widzieliśmy zgłębiając temat wzrostu potęgi Gatesa jako niewybranego cara globalnego zdrowia i rzecznika kontroli populacji, pytanie: „Kim tak naprawdę jest Bill Gates,” nie jest jedynie filozoficzną gonitwą.

Biorąc pod uwagę, że obecnie przeżywamy kryzys, który został „przepowiedziany” przez Billa Gatesa, co prowokuje reakcję globalnych organizacji zdrowotnych, które finansowała ‘Fundacja Billa i Melindy Gates’, i prowadzi nas w kierunku szczepień i identyfikacji biometrycznej jako „rozwiązania,” nad którym Bill Gates pracuje od lat. Odpowiedź na pytanie: „Kim jest Bill Gates?” szybko staje się jedną z najważniejszych odpowiedzi w naszym życiu.

Ta odpowiedź opowie nam nie tylko o świecie, w którym żyjemy, ale o tym, do którego jesteśmy wpychani i jak możemy go ominąć.

Dziś spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie, badając motywy, ideologię i powiązania tego człowieka, który tak bardzo przyczynił się do ukształtowania świata post koronawirusowego.

Poznaj Billa Gatesa

Poznaj Billa Gatesa

Poznaj Billa Gatesa. Słuchasz programu ‘The Corbett Report’.

 

Zatem kim jest Bill Gates? Niektórzy twierdzą, że jest geniuszem, który wykorzystał swój naturalny zmysł komputerowy do zgromadzenia wielo miliardowej fortuny.

JANE PAULEY: Nazywają cię geniuszem i cóż, nie sądzę, żeby to stwierdzenie cię w ogóle zawstydziło. Nazywają cię geniuszem. Częścią twojego geniuszu jest to, że jesteś komputerowym cudownym dzieckiem, a drugą jest to, że miałeś dryg do interesów, by zamienić to w działającą firmę. Jesteś też geniuszem biznesu?

GATES: Cóż, nie użyłbym słowa „geniusz”. Watch 28-year-old Bill Gates explain why he didn’t see himself as a genius

Inni twierdzą, że jest on wizjonerem, który zmienił nasze życie dzięki swojej przezorności i śmiałej wyobraźni.

ALAN GARBER: Bill miał wizję i rozumiałem nawet wtedy, że informatyka będzie czymś powszechnym. Będzie częścią całego naszego życia. I, jak wszyscy wiecie, realizował tę wizji. A dzisiejszy świat zmienił się tak dramatycznie w dużej mierze dzięki pracy, którą Bill wykonywał przez te wszystkie lata. A Conversation with Bill Gates’ Q&A at Harvard University

Został okrzyknięty sprytnym dyrektorem, który zbudował imperium Microsoftu dzięki swojemu niezwykłemu talentowi do interesów.

JAMES WALLACE: Kiedy biografowie i historycy napiszą historię XX wieku, Bill Gates zostanie uznany za najlepszego biznesmena naszego stulecia, a Microsoft za jedną z najpotężniejszych firm XX wieku. Biography: Bill Gates

I jest chwalony jako filantrop, który bezinteresownie poświęca swój majątek, by poprawić jakość życia ludzi na całym świecie.

JESSE KORNBLUTH: Bill, nawet twój najostrzejszy krytyk musiałby przyznać, że twoja działalność dobroczynna jest, wstrząsająco niesamowita i może być, jeśli to zrobisz, drugim aktem tak niesamowitym, że przyćmiłby to, czego faktycznie dokonałeś w Microsoftcie. Steve Jobs and Bill Gates Face Off

Lecz tak jak każdy z jego statusów, ma on swoich krytyków. W latach 90. był często przedstawiany jako chciwy szef złego monopolu Microsoftu.

BENJAMIN WOOLEY: Bill Gates nie jest zadowolony z tego, że jego system, Windows, działa tylko na kilku komputerach. Chce, żeby działał na całym świecie, rozprzestrzeniając się jak wirus komputerowy do naszych faksów, telefonów, telewizorów i tak, nawet do naszych tosterów. Bill Gates on the dawn of the Internet

Jednakże w dobie kryzysu związanego z epidemią koronawirusa najczęściej traktuje się go jak jakiegoś epidemiologa lub wybitnego badacza zdrowia.

ANDERSON COOPER: Ponownie z nami, by porozmawiać o tej kwestii, jak również o testach, metodach leczenia i innych rzeczach: oto Bill Gates, współprzewodniczący ‘Fundacji Billa & Melindy Gates’. Bill, dziękuję, że do nas wróciłeś. Odkąd tu byłeś minął nieco ponad miesiąc i w tym czasie powiedziałeś, że USA nie osiągnęło swojego szczytu epidemii. Czy uważasz, że w tym momencie osiągnęliśmy szczyt i gdzie według ciebie znajdujemy się teraz w tym swego rodzaju krzywej pandemii? Bill Gates says US system produces ‘bogus’ testing numbers

Ale prawdę mówiąc, żaden z tych punktów widzenia nie jest trafny.

Wielki przełom Microsoftu nastąpił w wyniku zawarcia umowy o dostarczaniu oprogramowania dla IBM w momencie wejścia na rynek komputerów osobistych. Jednakże ta umowa nie była wynikiem technicznego geniuszu Gatesa ani jego zdumiewających zdolności biznesowych. Jak po cichu przyznali dyrektorzy IBM w ciągu tych lat, Microsoft otrzymał szansę na współpracę z ‘Big Blue’ w wyniku związku matki Gatesa z dyrektorem generalnym IBM, Johnem Opelem.

GORAN MILIC: Pamięta Pan spółkę między IBM i Billem Gatesem? W jaki sposób się rozpadła?

EDWARD ANDRUS: Właściwie to pamiętam bardzo dobrze. Bill Gates na początku naszej współpracy z nimi żył żywiąc się pizzą i popijając Pepsi Colę w Albuquerque, w Nowym Meksyku. A jego matka była w zarządzie United Way z naszym prezesem i poprosiła naszego prezesa, żeby mu pomógł. Wie Pan, kiedy prezes przychodzi i mówi ci, żebyś pomógł temu dzieciakowi, dziewięciuset ludzi wsiada do samolotu w poniedziałek poranek i wszyscy kierują się w to samo miejsce, by spróbować pomóc Billowi Gatesowi. […]

Tak więc, nie postrzegam Billa Gatesa jako tego potężnego, kreatywnego człowieka. Postrzegam go jako oportunistę. A tak naprawdę, w tamtych czasach dochodziło do wielu przypadków dzielenia się kodem oprogramowania. Ludzie oddawali go w Dolinie Krzemowej, dzieliliby się tam wszystkim. Przyszedł tam i próbował wszystko kontrolować i wyceniać.Idemo u Ameriku 2

Historycy komputerowi od dawna wiedzą, że podstawą tego, co stało się MS-DOS, nie była genialna wyobraźnia Billa Gatesa, ale QDOS, szybki i zanieczyszczony system operacyjny, który został sklecony w całość przez Tima Pattersona, pracownika Seattle Computer Products, i funkcjonował jako zamiennik dopóki nie mógł sprzedać właściwego systemu operacyjnego swoim klientom.

I jak przyznał nawet sam Gates, przełomowy interfejs graficzny, który stał się podstawą systemu Windows, został ukradziony badaczom z ‘Xerox Palo Alto Research Center’.

„Jak powiedziałby Bill po tym, jak Apple bezskutecznie pozwało Microsoft za naruszenie praw autorskich do interfejsu graficznego Windows: „Hej, Steve, to, że włamałeś się Xerox zanim ja to zrobiłem i wziąłeś telewizor, nie oznacza, że nie mogę później tam wejść i wziąć stereo”.” – Paul Allen, Idea Man (p. 156)

I, jak Gates również przyznaje, to nie duch bezinteresownej hojności napędza jego zainteresowanie szczepionkami i innymi lukratywnymi interwencjami zdrowotnymi.

BECKY QUICK: Chciałbym porozmawiać z Panem o pańskim podejściu do szczepień. Napisał Pan coś ostatnio i, jak zawsze, spojrzał Pan na ten problem z perspektywy naukowej i biznesowej. W ciągu ostatnich dwóch dekad zainwestował Pan 10 miliardów dolarów w szczepienia i zorientował się Pan jaki jest za to zwrot z inwestycji i to mnie trochę zaskoczyło. Może Pan na przeprowadzić przez matematykę? […]

BILL GATES: Dostrzegamy fenomenalne osiągnięcie. To było w sumie sto miliardów dolarów, które świat wyłożył na to świat, a nasza fundacja przeznaczyła na ten cel trochę ponad 10 miliardów – ale mamy przeczucie, że zwrot z tej inwestycji będzie 20 do jednego. Zatem jeśli spojrzymy na korzyści ekonomiczne, to jest to całkiem mocna liczba w porównaniu do wszystkiego innego. Bill Gates: My ‘best investment’ turned $10 billion into $200 billion worth of economic benefit

Bill Gates: Moja „najlepsza inwestycja”, z 10 miliardów wyciągnie 200 miliardów dolarów.

Jak widzieliśmy, „filantropijny” program inwestycyjny Gatesa dobrze się opłacił, a jego wartość netto w wysokości 50 miliardów dolarów po dekadzie „altruizmu” na rynku szczepionek wzrosła do ponad 100 miliardów dolarów. Jak wielokrotnie podkreślali krytycy jego fundacji, 9 milionów ludzi, którzy umierają co roku z głodu, skorzystaliby najlepiej jeśli zapewniono by im dostawy żywności, bieżącą wodę i inne podstawowe artykuły pierwszej potrzeby, a nie kosztowne interwencje medyczne w przypadku rzadkich chorób. Lecz z tego rodzaju dobroczynności, nie ma żadnego zwrotu z inwestycji, którego można by dokonać.

Nie, nie chodzi tu o działalność charytatywną. Tu chodzi o kontrolę. Właśnie pojawiła się siatka kontroli populacji, której powstanie Gates po cichu finansował przez ostatnią dekadę, tj. system identyfikacji biometrycznej powiązany z infrastrukturą cyfrowych płatności, która będzie wykorzystywana do śledzenia, katalogowania i kontrolowania każdego ruchu, każdej transakcji i każdej interakcji każdego obywatela, którego istnienie właśnie wychodzi na jaw.

Ale prawdziwe pytanie brzmi: dlaczego on to robi? Co skłania człowieka takiego jak Bill Gates, bogatego ponad najśmielsze marzenia o chciwości, do poświęcania swojego czasu i inwestowania fortuny w systemy kontroli populacji? By znaleźć odpowiedź na to pytanie, musimy przyglądnąć się pochodzeniu rodzinnemu Gatesa.

Bill Gates, co nie powinno dziwić, urodził się w zamożnej rodzinie. Jego pradziadek, J. W. Maxwell, był prezesem National City Bank w Seattle. Jego dziadek, Willard, również był bankierem, a jego babcia, Adele, wybitną działaczką społeczną Seattle.

Matka Billa Gatesa, Mary Maxwell Gates, była latoroślą rodziny bankierów i z tego co mówią była tak ambitna jak jej przodkowie. Pełniła funkcję dyrektora kilku firm, w tym First Interstate Bancorp i KIRO-TV z Seattle. Służyła jako regent na University of Washington. Została także powołana do zarządu United Way of America, gdzie, jak widzieliśmy, przekonała dyrektora generalnego IBM, Johna Opela, by pomógł jej synowi w początkowej fazie jego kariery w dziedzinie tworzenia oprogramowania.

Ojciec Billa, William H. Gates, Senior, był wybitnym prawnikiem w Seattle. Był współzałożycielem potężnej firmy prawniczej i lobbingowej, pomógł Howardowi Schultzowi w jego próbie kupna Starbucksa, zasiadał w zarządach wielu firm i organizacji, a po drodze wywarł znaczący wpływ na życie i karierę swojego syna.

GATES: Mój tata był mocno obecny w moim życiu, zarówno fizycznie jak i pod względem swojej mądrości. Pracował bardzo ciężko, więc wychodził rano, często przed śniadaniem i wracał do domu na kolację. Zawsze podziwiałem mojego tatę za to jak ciężko pracował.

Przy kolacji tata podyskutował na temat różnych procesów sądowych i oczekiwał, że podążymy za nim. Miał duże oczekiwania. Celebrating My Father’s 90th Birthday

Młody Bill Gates, formalnie William H. Gates III, chociaż jego rodzina grająca w karty nazywała go „Trey,” nauczył się wiele od swoich rodziców. Po rodzinie bankierów swojej matki odziedziczył nosa do pieniędzy, jak nazwał to ojciec jednego z przyjaciół z dzieciństwa. Od swojego ambitnego, skoncentrowanego na prawie ojca, dowiedział się o wartości legalizacji umów handlowych. W dzieciństwie miał nawet umowę prawną sporządzoną w celu umożliwienia mu korzystania z rękawicy baseballowej jego starszej siostry.

Cechy te nie przysporzyły mu wielu przyjaciół, ale służyły mu dobrze, gdy zaczął zaprowadzać porządek w anarchistycznej społeczności zajmującej się tworzeniem oprogramowania w latach 70. W tamtych czasach oprogramowanie dla zupełnie nowego rynku komputerów osobistych było domeną hobbystów komputerowych – ludzi, których podekscytowanie rewolucją mikrokomputerową i zamiłowanie do inżynierii i rozwiązywania problemów doprowadziło do swobodnego rozwoju i dzielenia się kodem ze sobą.

Nie było to jednak dobre dla młodego Billa Gatesa, który jeszcze zanim Microsoft ruszył z miejsca, marzył już o tym, by skomercjalizować to hobby i przekształcić je w podstawę biznesowego imperium. W 1976 roku, kiedy atrament był jeszcze mokry na pierwszym kontrakcie Microsoftu z Micro Instrumentation and Telemetry Systems z Albuquerque w Nowym Meksyku, 21-letni wówczas Gates napisał list otwarty do hobbystów, w którym miażdżąco skrytykował wczesnych entuzjastów komputerów, którzy reprezentowali jego główny rynek, za udostępnienie kodu Microsoftu, dla Altair BASIC.

Jak większość hobbystów musi być świadoma, większość z was kradnie oprogramowanie. Za sprzęt trzeba płacić, ale oprogramowanie to coś, czym należy się dzielić. Kogo obchodzi, czy ludzie, którzy nad nim pracowali, dostaną za niego zapłatę?”

„Czy to jest uczciwe? (…) Płacona nam tantiema, podręcznik, taśma i koszty ogólne sprawiają, że jest to operacja na zasadzie wyjścia na zero. Jedną z rzeczy, które robisz, jest uniemożliwienie pisania dobrego oprogramowania. Kto może sobie pozwolić na profesjonalną pracę za darmo? Jaki hobbysta może poświęcić 3 lata na programowanie, znajdowanie wszystkich błędów, dokumentowanie swojego produktu i dystrybucję za darmo?”

„Faktem jest to, że nikt poza nami nie zainwestował dużo pieniędzy w oprogramowanie hobbystyczne. Napisaliśmy 6800 BASIC i piszemy 8080 APL i 6800 APL, ale nie ma za dużo motywacji do udostępniania tego oprogramowania hobbystom. Nazywając rzeczy po imieniu, to co robisz, jest kradzieżą.” Open Letter to Hobbyists

List był niezręczny i obojętny na głos opinii publicznej, jak wiele osób opisało młodego Billa Gatesa w jego społecznych interakcjach. Wylał jad na ludzi, którzy byliby klientami jakiejkolwiek przyszłej firmy i próbował zmienić przyjętą kulturę dzielenia się kodem oprogramowania jedynie przez dekret. Nawet Apple Computers, który będzie jednym z głównych dostawców systemów ‘walled garden,’ które ograniczają zdolność użytkowników do kontroli własnych komputerów, zdobył łatwe zwycięstwo marketingowe, odpowiadając na gniewny list Gatesa z przypomnieniem, że „Tak, ludzie, Apple BASIC jest darmowy”.

Lecz rękawica została zrzucona, a Gates miał swój sposób. Chociaż darmowe oprogramowanie i inne formy rozwoju oprogramowania typu open source [otwarty kod źródłowy] nadal istnieją, ustanowienie kodu oprogramowania jako prawnie chronionej własności intelektualnej doprowadziło do powstania miliarderów takich jak Gates.

Nos do pieniędzy i wiedza na temat tego w jaki sposób korzystać z systemu prawnego, by dostać to, czego się chce, nie były jednak jedynymi rzeczami, które wyłoniły się z dzieciństwa Billa Gatesa. Jego rodzice zachęcali również do dyskusji na temat rodzinnej działalności charytatywnej i spraw, które były bliskie ich sercu.

Jak Gates ujawnił Billowi Moyersowi w 2003 r., sprawy te obejmowały „problem populacji”, która wznieciła dożywotnie zainteresowanie „zdrowiem reprodukcyjnym”.

GATES: Jeden problem, który naprawdę przyciągał mnie jako naglący, to problem związany z populacją, zdrowiem reprodukcyjnym.

MOYERS: Ale czy podszedł Pan do spraw reprodukcyjnych jako intelektualista?

GATE: GATES: Kiedy dorastałem, moi rodzice zawsze byli zaangażowani w różne sprawy związane z wolontariatem. Mój tata był szefem Planned Parenthood. Angażowanie się w to było bardzo kontrowersyjne. A Conversation with Bill Gates: Making a Healthier World for Children and Future Generations

Eugenika w Ameryce: Dziedzictwo Margaret Sanger i Billa Gatesa

Gates ujawnia swoje karty, gdy utożsamia „sprawy związane z populacją” ze „zdrowiem reprodukcyjnym”. Temat ten jest szczególnie kontrowersyjny, ponieważ „kontrola populacji” i „zdrowie reprodukcyjne” używane są od pół wieku jako eufemizm dla eugeniki, zdyskredytowanej pseudonauki, która utrzymuje, że niektóre rodziny są zdolne do bycia liderami społeczeństwa z racji swoich nadrzędnych genów.

Jak widzieliśmy w filmie ‘Why Big Oil Conquered the World,’ eugenika była dziedziną nazwaną i skodyfikowaną przez Francisa Galtona, kuzyna Karola Darwina. Eugenicy, rzekomo zaniepokojeni dziedzicznością i tym, co później nazwano by genetyką, wierzyli, że bogaci i potężni są bogaci i potężni nie z powodu szczęścia, przypadku czy zbiegu okoliczności, a na pewno nie z powodu stosowania bezwzględnej taktyki biznesowej i podstępnych transakcji; nie, bogaci i potężni osiągnęli swój status, ponieważ pochodzili z „lepszej klasy [sortu] społecznej”. W przypadku biednych było odwrotnie, biedni byli biedni z powodu ich „wadliwej plazmy zarodkowej”.

Eugenika – w imię postępu

To, że ideologia ta była wyrachowanym usprawiedliwieniem się dla klasy rządzącej, co wydaje nam się dzisiaj zupełnie jasne, szybko została przyjęta jako wielka krucjata społeczna na początku XX wieku. Od Teddy’ego Roosevelta, przez H. G. Wellsa, po Juliana Huxleya i Winstona Churchilla, istniało powszechne poparcie dla eugenicznego przekonania, że społeczeństwo musi dążyć do tego, aby bogaci i „dobrze urodzeni” rozmnażali się w jak największym stopniu, a biedni, niedołężni i „ograniczeni umysłowo” nie mogli mieć dzieci.

Powszechnym argumentem eugenicznym było to, że skromne zasoby społeczeństwa nie powinny być wykorzystywane do wspierania klas niższych, ponieważ to tylko zachęcało więcej ludzi ich pokroju. Zamiast tego należy limitować ratującą życie opiekę medyczną i interwencje, tak by te zasoby mogły być jak najlepiej wykorzystane gdzie indziej.

Kolektywizm: Rodzina czy państwo? Esej o obowiązkowych szczepieniach. Dr Russell Blaylock

Tak zwani negatywni eugenicy posunęli się nawet dalej, a niektórzy, jak znany dramaturg George Bernard Shaw, wzywają do wezwania ludzi przed komisję powołaną przez państwo, aby uzasadnili swoje istnienie lub zostali skazani na śmierć.

GEORGE BERNARD SHAW: (…) Ale znajduje się tam zdumiewająca liczba ludzi, których chcę zabić. Nie w żadnym złym czy osobistym duchu, ale musi to być oczywiste dla was wszystkich – wszyscy musicie znać pół tuzina ludzi, przynajmniej tych, którzy nie są przydatni na tym świecie. Którzy stanowią większy kłopot niż wartość. I myślę, że dobrze byłoby sprawić, aby wszyscy stanęli przed odpowiednio powołanym zarządem, tak jak on mógłby stanąć przed komisarzem ds. podatku dochodowego i, powiedzmy, co pięć lat, lub co siedem lat, po prostu postawić go tam i powiedzieć: „Proszę pana, czy Pani, czy teraz będzie Pan/Pani uprzejmy/a usprawiedliwić swoje istnienie?” George Bernard Shaw talking about capital punishment

Ale w epoce po II Wojnie Światowej, gdy nazwa eugenika została zrównana z nazistowskimi okrucieństwami, w rozmowach publicznych zrezygnowano z mówienia o panelach śmierci i innych surowych eugenicznych pojęciach. Teraz o dążeniu do zmniejszenia liczby ubogiej ludności mówiono jako o „kontroli populacji” i „zdrowiu reprodukcyjnym”. Wciąż jednak, od czasu do czasu, te stare negatywne idee eugeniczne powracają w chwilach szczerości.

GATES: Pobierają czesne na Uniwersytecie Kalifornijskim tak szybko, jak to tylko możliwe, a więc dostęp, który kiedyś był osiągalny dla klasy średniej lub wszystko jedno dla kogo, po prostu szybko odchodzi w zapomnienie. Jest to kompromis, na który społeczeństwo idzie z powodu bardzo, bardzo wysokich kosztów leczenia i braku chęci zadania pytania: „Czy wydanie miliona dolarów na te ostatnie trzy miesiące życia dla tego pacjenta – czy byłoby lepiej nie zwalniać tych 10-ciu nauczycieli i uczynić ten kompromis w kosztach leczenia?”. Ale to się nazywa „panelem śmierci” i nie powinno się o tym rozmawiać. Bill Gates: End-of-Life Care vs. Saving Teachers’ Jobs

Warto zadać sobie pytanie, dlaczego ten człowiek, który otwarcie rozmyśla o panelach śmierci i kompromisach związanych z zapewnieniem opieki zdrowotnej osobom starszym, ma być brany pod uwagę zupełnie na poważnie w jego próbach spowolnienia wzrostu populacji w trzecim świecie lub w radzeniu sobie z kryzysem zdrowotnym związanym z koronawirusem, który dotyka przede wszystkim osoby starsze.

To, że program Gatesa jest napędzany przez ideologię eugeniczną, sugerują liczne dowody, zarówno historyczne, jak i aktualne.

Jak widzieliśmy również w ‘Dlaczego Big Oil podbił świat,’ rodzina Rockefellerów odegrała zasadniczą rolę w finansowaniu i promowaniu eugeniki, zarówno w Ameryce, jak i za granicą.

Rodzina Rockeffelerów pomogła w sfinansowaniu ‘Eugenics Record Office [ERO]’. Dyrektor i założyciel ‘Rockefeller Institute for Medical Research,’ William Welch, zasiadał w zarządzie ‘ERO’ i pomagał kierować jego działalnością. Rodzina Rockeffelerów sponsorowała badania nad eugeniką w ‘Kaiser Wilhelm Institute’ w Niemczech, w tym Ernsta Rüdina, który miał opracować projekt ustawy w nazistowskich Niemiec o przymusowej sterylizacji.

Film Nauka i Swastyka: Biologiczni Żołnierze Hitlera

A kiedy ‘American Eugenics Society’ zaczęło się wstydzić własnej nazwy, jego wieloletni dyrektor, Frederick Osborne, objął jedynie stanowisko przewodniczącego ‘Population Council’ założonej przez Rockefellera.

To poświęcenie się sprawie „zdrowia publicznego” nie umknęło aprobującemu spojrzeniu Billa Gatesa, Sr. W rozdziale swojej książki z 2009 roku, ‘Showing Up for Life,’ zatytułowanym ‘Chodząc z gigantami,‘ pisze on z podziwem o Rockefellerach i ich wpływie w tej dziedzinie:

„Każdy zakątek, w którego stronę się zwróciliśmy w dziedzinie globalnego zdrowia, jak się później okazało odwiedzili już Rockefellerowie i byli w nim od lat.”

„Kiedy zobowiązaliśmy się do szczepień ochronnych dla dzieci, okazało się, że budujemy w oparciu o działania, które ‘Rockefeller Foundation’ pomogła uruchomić i sfinansować w latach 80.”

„Kiedy zainteresowaliśmy się walką z malarią i gruźlicą, dowiedzieliśmy się, że Rockefellerowie studiowali profilaktykę i leczenie takich chorób na całym świecie przez, w niektórych przypadkach, nawet sto lat.”

„Podobna dynamika miała miejsce w przypadku HIV/AIDS.”

„Lekcja, którą wyciągnęliśmy z nauki i pracy z Rockefellerami, jest taka, że aby odnieść sukces w realizacji śmiałych celów, potrzebujesz podobnie myślących partnerów, z którymi możesz współpracować.”

„I nauczyliśmy się, że takie cele nie są nagrodami, których domagają się osoby działające na krótką metę. Rockefellerowie borykają się z trudnymi problemami od pokoleń.”William H. Gates. Showing Up for Life (pp. 158-159)

Jak sugeruje stary Gates, to właśnie dzięki współpracy z „podobnie myślącymi partnerami” można dokonać tak „wielkich” osiągnięć w dziedzinie globalnego zdrowia. Dla Gatesa, do tych podobnie myślących partnerów należą również sami Rockefellerowie. Bill Gates, Sr., rozmawiał o globalnym zdrowiu, rolnictwie i środowisku z ludźmi takimi jak David Rockefeller, Sr. i David Rockefeller, Jr., na spotkaniu ‘Philathropy in a Global Century’ na kampusie Rockefeller University w 2000 roku. A Bill Gates, jak widzieliśmy, był współgospodarzem spotkania na temat zmniejszenia populacji z Davidem Rockefellerem w 2009 roku.

Jednak najbardziej lubieżne wskazówki dotyczące głębszej agendy nie znajdują się w publicznych stowarzyszeniach Gatesa, ale w stowarzyszeniach, które starają się ukryć przed opinią publiczną.

STEPHANIE RUHLE: Jeffrey Epstein być może nie żyje, ale ta historia wręcz przeciwnie. Szokujący nowy raport ‘The New York Timesa’ rzuca światło na powiązanie między założycielem Microsoftu, Billem Gatesem, a zmarłym Jeffreyem Epsteinem. Po tym, jak nazwisko Gatesa pojawiło się w związku z Epsteinem i MIT Media Lab, Gates wygłosił oświadczenie dla ‘The Wall Street Journal,’ w którym podkreślił, że nie ma żadnych relacji biznesowych ani nie przyjaźni się z Epsteinem. Ale nowy raport przedstawia w skrócie liczne spotkania Gatesa z Epsteinem oraz rozmowę z ‘Fundacją Gatesów’. Powiązanie między ich fundacją a JPMorgan w celu utworzenia funduszu charytatywnego na którym skorzystałby finansowo Epstein. Wiecie, co chcę wiedzieć: Dlaczego? – NYT: Bill Gates Repeatedly Met With Jeffrey Epstein | Velshi & Ruhle | MSNBC

Począwszy od sierpnia ubiegłego roku [2019], zaczął się pojawiać szereg informacji łączących Billa Gatesa ze skazanym przestępcą seksualnym Jeffreyem Epsteinem. Książka pokładowa ujawniła, że Gates leciał prywatnym odrzutowcem Jeffreya Epsteina.

Pojawił się e-mail pokazujący zhańbionego dyrektora MIT Media Lab, Joi Ito, który zrezygnował ze swojego stanowiska po tym, jak odkryto, że pomógł zatuszować tożsamość Jeffreya Epsteina jako „anonimowego” dawcy dla laboratorium – w którym informuje swoich pracowników, że datek w wysokości 2 milionów dolarów na rzecz laboratorium w 2014 roku był „prezentem od Billa Gatesa ukierunkowanym przez Jeffreya Epsteina”.

W miarę jak historia nabierała rozmachu, Gates próbował bagatelizować tę relację, rzeczniczka Gatesa zapewniała, że Gates „nie wiedział, że to samolot Epsteina,” a sam Gates upierał się przy tym, że: „Nie miałem żadnych relacji biznesowych ani nie przyjaźniłem się z [Epsteinem]”.

Od razu zaprzeczył temu dziennik ‘The New York Times,’ który w październiku 2012 roku doniósł, że Gates spotykał się z Epsteinem wielokrotnie, posuwając się nawet do dyskusji na temat utworzenia wielomiliardowego funduszu charytatywnego z pieniędzy zalążkowych pochodzących z ‘Fundacji Billa i Melindy Gates’ i JPMorgan Chase.

Według ‘Timesa,’ Gates wysłał swoim kolegom e-maile na temat Epsteina w 2011 roku o treści: „Jego styl życia jest bardzo odmienny i intrygujący, choć w moim przypadku nie sprawdził by się.”

W testamencie Epsteina wymieniono nawet Borisa Nikolica – immunologa, który zdobył wykształcenie na Harvardzie, który był głównym doradcą naukowym Microsoftu oraz ‘Fundacji Billa i Melindy Gates’ i który pojawia się na jedynym publicznie znanym zdjęciu ze spotkania Epsteina i Gatesa w 2011 roku w rezydencji Epsteina na Manhattanie – jako rezerwowy wykonawca testamentu Epsteina.

Nietrudno zauważyć, dlaczego Gates miałby próbować zdystansować się od swojego związku z handlarzem dziećmi. Epstein jest przecież podejrzewany o wciąganie wysokich rangą polityków, biznesmenów, a nawet członków rodziny królewskiej w kierowaną przez wywiad operacji “lep na muchy”, nagrywanie ich w trakcie seksualnego wykorzystywania nieletnich dziewczynek i wykorzystywanie tych dowodów do szantażu.

Lecz jak się okazuje, próba zatajenia historii Gatesa-Epsteina mogła być próbą zatajenia rewelacji na temat zupełnie innego, wspólnego interesu.

KRISTEN DAHLGREN: Źródła podają, że w Nowym Meksyku, gdzie Epstein jest właścicielem rozległego rancza, zgłosiło się kilku oskarżycieli. Według nowej relacji opublikowanej w ‘The New York Times,’ nie zweryfikowanego przez NBC News, Epstein chciał wykorzystać ranczo do selektywnej hodowli, wykorzystując swoje DNA do ulepszenia ludzkości. Powołując się na dwóch nagradzanych naukowców i doradcę dużych firm i zamożnych osób, artykuł donosi, że Epstein otoczył się wiodącymi naukowcami i miał im powiedzieć, że chce mieć 20 zapłodnionych kobiet w tym samym czasie na ranczu. – Jeffrey Epstein Had Plan To Father Dozens Of Children, Report Says | TODAY

Mało wiarygodna już historia Jeffreya Epsteina przybrała kolejny dziwny obrót w sierpniu 2019 roku, kiedy to doniesiono, że Epstein „miał nadzieję obsiać ludzką rasę swoim DNA”. Jak wyjaśnił ‘New York Times,’ plan Epsteina, aby zapłodnić 20 kobiet jednocześnie na swoim ranczu w Nowym Meksyku w celu „obsiania rasy ludzkiej swoim DNA” – plan, o którym opowiedział wielu „znanym i podziwianym ze świata nauki”, których trzymał na swojej orbicie, położył współczesny połysk na bardzo starej ideii:

„Wizja pana Epsteina odzwierciedlała jego wieloletnią fascynację tym, co stało się znane jako transhumanizm: nauka o ulepszaniu ludzkiej populacji poprzez takie technologie jak inżynieria genetyczna i sztuczna inteligencja. Krytycy porównują transhumanizm do współczesnej wersji eugeniki, zdyskredytowanej dziedziny doskonalenia rasy ludzkiej poprzez selektywną hodowlę.” – Jeffrey Epstein, Surrounded by Scientific Luminaries, Hoped to Seed Human Race With His DNA

Zainteresowanie Epsteina genetyką skłoniło go do sponsorowania szeregu naukowców pracujących w tej dziedzinie, w tym George’a Churcha, genetyka z Harvardu, którego laboratorium otrzymało fundusze od fundacji Epsteina w latach 2005-2007 na „nowatorską naukę”.

Church publicznie przeprosił za swoje powiązanie z Epsteinem, które obejmowało kilka spotkań rocznie, począwszy od 2014 roku. Nie był to ani pierwszy, ani ostatni raz, kiedy ten skromny biolog z Harvardu, którego nowatorska nauka” często zatacza granice kontrowersyjnych obszarów, wywołał publiczny skandal. W 2019 roku Church zaproponował „genetyczną aplikację randkową”, która została natychmiast potępiona jako eugenika stosowana.

Metoda edycji DNA CRISPR może skutkować setkami niezamierzonych mutacji – Dave Roos

Church działał również jako doradca naukowy Editas Medicine, startupu starającego się wykorzystać narzędzie do edycji genomu, ‘CRISPR-Cas9,’ w celu wyeliminowania chorób poprzez usunięcie części kodu genetycznego odpowiedzialnego za daną chorobę. W 2015 roku firma ogłosiła, że zebrała 120 milionów dolarów od grupy kierowanej przez powołanego przez Epsteina, zapasowego wykonawcę testamentu, dr Borisa Nikolicia. Oczywiście, do tej grupy inwestorów należał Bill Gates.

Tak, Bill Gates na pewno podąża za radą swojego ojca, by współpracować z „partnerami o podobnych poglądach”.

Zatem, pozostaje pytanie: Czy Bill Gates jest motywowany przez eugenikę? Biorąc pod uwagę, że eugenika zeszła pod ziemię ponad pół wieku temu, mało prawdopodobne jest, żebyśmy kiedykolwiek wydobyli na światło dzienne szczere przyznanie się do tego pochodzące od samego Gatesa. W końcu nie ma już żadnych członków ‘Amerykańskiego Towarzystwa Eugenicznego,’ którzy nosiliby wizytówki; społeczeństwo to zostało przemianowane w latach siedemdziesiątych XX wieku, kiedy to, jak zauważył jego założyciel,

„stało się oczywiste, że zmiany o charakterze eugenicznym będą dokonywane z powodów innych niż eugenika, oraz że wiązanie na nich etykiety eugenicznej będzie częściej utrudniać niż pomagać w ich przyjęciu”.

Jednakże w latach dwudziestych XX wieku istniało ‘Amerykańskie Towarzystwo Eugeniczne,’ a na liście jego członków znajdował się „William H. Gates”. Ale może to tylko przypadek.

21 cytatów Margaret Sanger, które prawdopodobnie przyprawią Cię o mdłości

Do tego ‘Amerykańskie Towarzystwo Eugeniczne’ istniało w latach 60., kiedy to Alan Guttmacher pełnił obowiązki prezesa ‘Planned Parenthood,’ przed tym jak William H. Gates II objął to stanowisko, i jednocześnie pełnił funkcję dyrektora ‘Amerykańskiego Towarzystwa Eugenicznego’.

I być może był to zbieg okoliczności, że “Fundacja Billa i Melindy Gates’ zorganizowała w lipcu 2012 roku Szczyt ds. Planowania Rodziny, w rocznicę pierwszego Międzynarodowego Kongresu Eugenicznego, który odbył się w Londynie dokładnie 100 lat wcześniej.

I być może sięga to po porównanie preferencji randkowych młodego Billa Gatesa z randkowaniem opartym na genetyce, preferowanym przez współczesnych eugeników.

JAMES WALLACE: Przeprowadziłem krótkie wywiady z kilkoma kobietami, które umawiały się z Billem, a jedna z nich powiedziała mi, że pierwsze pytanie, jakie zadał jej Bill brzmiało: „Jaki był twój wynik w teście SAT?” Wiesz, to nie jest dokładnie to, co młoda kobieta chce usłyszeć. Ale dla Billa Gatesa, który zdobył dokładnie 800 punktów z części matematycznej jego testu, była to kwestia dumy. I chciał się upewnić, że ktokolwiek z kim będzie się spotykał zdobył całkiem wysoką ocenę. Biography: Bill Gates

Nie, nie możemy oczekiwać, że odpowiedź na pytanie na temat prawdziwych motywów Billa Gatesa będzie pochodzić od samego Gatesa. Do tego momentu pytanie o intencje Billa Gatesa zostało pogrzebane pod łącznym ciężarem setek milionów dolarów płatnego PR-owego maskowania tej kwestii. Podobnie jak Rockefellerowie przed nimi, Gatesowie dawno już poznali tajemnicę powiększania rodzinnego majątku, nie wspominając już o ich kontroli nad ludzką populacją poprzez założenie maski filantropii.

Na Billa Gatesa można spojrzeć z wielu perspektyw; w zależności od tego, kogo się pyta, jest on komputerowym sawantem, genialnym biznesmenem lub świętym filantropem. Jednakże wszystkie te perspektywy zostały ci przedstawione za pośrednictwem punktów PR założonych lub finansowanych przez ‘Fundację Billa i Melindy Gatesów’. Bill Gates nie jest już tematem dla historyków, ale dla hagiografów.

Teraz musimy zmierzyć się z pytaniem, dlaczego ten człowiek jest zmotywowany do budowania takiej sieci kontroli nad naszymi instytucjami ds. zdrowia publicznego (…)

GATES: We wszystkich 193 państwach członkowskich należy nadać szczepionkom wysoki priorytet w systemach opieki zdrowotnej, aby zapewnić wszystkim dzieciom dostęp do istniejących obecnie szczepionek oraz do nowych szczepionek, gdy tylko staną się one dostępne.BILL GATES TO WORLD HEALTH ASSEMBLY: IMMUNIZE EVERY CHILD

(…) kontroli nad naszą tożsamością (…)

GATES: A brak systemu identyfikacji jest problemem nie tylko dla systemu płatności, ale także dla głosowania, zdrowia i edukacji oraz opodatkowania. Wspaniale jest więc tam wejść i stworzyć rozległy system identyfikacji. Bill Gates at the Financial Inclusion Forum, December 1, 2015

(…) kontroli nad naszymi transakcjami (…)

GATES: Kiedy przepływy finansowe schodzą do podziemia, gdzie jest wiele legalnych transakcji wymieszanych z tymi, które chcesz śledzić, i kiedy przechodzą przez system cyfrowy, do którego nie są podłączone Stany Zjednoczone, dużo trudniej jest znaleźć transakcje, których chcesz być świadomy lub te, które chcesz zablokować. Bill Gates at the Financial Inclusion Forum, December 1, 2015

(…) a nawet kontroli nad naszymi ciałami.

GATES: Będziemy mieli ten pośredni okres otwarcia i nie będzie to normalne, dopóki nie zdobędziemy niesamowitej szczepionki dla całego świata.Watch CNBC’s full interview with Microsoft co-founder Bill Gates on the coronavirus pandemic and his work toward a vaccine

Musimy zmierzyć się z możliwością, że to dążenie do kontroli nie wynika z bezinteresownego ducha hojności, który nigdy nie wydawał się istnieć, zanim stał się multimiliarderem, ale z tego samego dążenia do pieniędzy, tego samego pragnienia dominacji i tego samego poczucia wyższości, które motywowało go do wejścia po drabinie korporacyjnej.

Lecz jeśli odpowiedź na pytanie „Kim jest Bill Gates” brzmi: „Bill Gates jest eugenikiem”, to mówi nam to kilka ważnych rzeczy o świecie, w którym żyjemy. Mówi nam to, że Gates zwodzi opinię publiczną, by wspierała jego przejęcie świata za pomocą fałszywego frontu filantropii.

Mówi nam ona, że celem Gatesów, podobnie jak celem Rockefellerów przed nimi, nie jest poprawa świata dla ludzkości, ale poprawa świata dla ich rodzaju.

I co najważniejsze, mówi nam to, że Bill Gates nie jest komiksowym super złoczyńcą, który w pojedynkę kieruje całym chaosem, jaki się na świecie rozgrywa, ani nie wprowadza własnego porządku do tego chaosu.

Nie, jeśli Bill Gates jest eugenikiem, kierującym się wiarą w wyższość siebie i innych bogatych elit, to mamy do czynienia nie z jednym człowiekiem, czy nawet jedną rodziną, ale z ideologią. To nie jest błaha kwestia.

Jednego człowieka, niezależnie od jego bogactwa, można bez problemu powstrzymać. Ale nawet gdyby Bill Gates został jutro wtrącony do więzienia, program, który został już uruchomiony, byłby kontynuowany bez jakichkolwiek przerw.

Istnieje cała infrastruktura naukowców, laboratoriów, korporacji, agencji rządowych i organów zdrowia publicznego, finansowana częściej przez Gatesa niż innych sponsorów, ale napędzana wiarą tych wszystkich milionów ludzi pracujących dla tych różnych podmiotów, w to, że naprawdę pracują w najlepszym interesie ludzi.

Nie, ideologii nie można powstrzymać, powstrzymując jednego człowieka. Można ją powstrzymać tylko wtedy, gdy wystarczająca liczba ludzi pozna prawdę o tej agendzie i o świecie całkowitej, wszechobecnej kontroli, który się uwidacznia.

Jeśli obejrzeliście wszystkie cztery części tej „eksploracji” osoby Billa Gatesa, to teraz jesteście jednymi z najbardziej poinformowanych ludzi na planecie w temacie prawdziwej natury tej agendy. Widzieliście, jak przejęcie kontroli nad zdrowiem publicznym zostało wykorzystane do zmuszenia świata do niekontrolowanie szybkiego pędu w kierunku obowiązkowych szczepień, identyfikacji biometrycznej i płatności cyfrowych. Widzieliście, jak kawałki tej układanki dopasowują się do siebie i jak przedstawiają o wiele większe zagrożenie dla przyszłości ludzkości niż jakikolwiek wirus.

Oto dobre wieści: uzbrojony w te informacje, posiadasz antidotum na plagę tej eugenicznej ideologii. Prawda jest taka, że ideologie są wirusami umysłu; przenoszą się z człowieka na człowieka, infekując go ideami, które mogą prowadzić do choroby społeczeństwa. Ale oto jeszcze większa prawda: inokulacje działają. Szczepienia prawdą przeciwko kłamstwom tych, którzy rozpowszechniają swoją trującą ideologię.

Jeśli dotarliście tak daleko, to do was należy pomoc w zaszczepieniu tych wokół was przeciwko niemoralnej ideologii Billa Gatesa i wszystkich tych, którzy starają się kontrolować populację świata. Musisz pomóc rozpowszechnić tę informację po to, by inni mieli szansę zobaczyć szerszy obraz i sami zadecydować, czy są gotowi zakasać rękawy i zaakceptować to, co nadchodzi, czy nie.

Lecz czas nie jest po naszej stronie. Nawet w trakcie naszej pogadanki przygotowywane są masowe kampanie szczepień:

ALLISON ARWADY: Opracowujemy już nasze plany szczepień całego miasta Chicago i współpracujemy z innymi w całym regionie nad zakrojonym na szeroką skalę planem w tym zakresie. Kupiliśmy strzykawki, kupiliśmy chłodnie, zaplanowaliśmy lokalizacje. – COVID COACH

Biometryczne schematy identyfikacji i „paszporty szczepionkowe” są już w trakcie wdrażania:

CARYN SEIDMAN BECKER: I tak, kiedy zaczynaliśmy od podróży, w centrum naszej działalności znajduje się biometrycznie zabezpieczona platforma tożsamości, w której zawsze chodziło o dołączenie Państwa tożsamości do karty pokładowej na lotnisku lub biletu na stadion sportowy czy karty kredytowej na zakup piwa. Teraz, wraz z uruchomieniem ‘Clear Health Pass,’ chodzi o dołączenie Twojej tożsamości do Twoich danych zdrowotnych związanych z COVID dla pracodawców, pracowników lub klientów. CLEAR’s new Health Pass service to help screen for coronavirus: CEO

Dziesięć powodów, dla których paszporty odpornościowe to zły pomysł

Programy do śledzenia, namierzania i inwigilowania całej populacji są już w fazie beta-testów:

DEENA HINSHAW: Dziś uruchamiamy kolejne użyteczne narzędzie, które może uzupełnić kluczową działalność detektywistyczną, jaką prowadzimy w dziedzinie zdrowia publicznego. ‘Alberta Trace Together’ to dobrowolna, bezpieczna, mobilna aplikacja do śledzenia kontaktów, która pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19.Alberta rolls out COVID-19 contact tracing app

Wprowadzana jest także cyfrowa infrastruktura płatnicza, system wykluczenia finansowego, który pozwoli rządom na dowolne wyłączanie naszego dostępu do gospodarki.

UHURU KENYATTA: Aby uniknąć ryzyka przekazywania wirusa poprzez fizyczną obsługę pieniędzy, zachęcamy do korzystania z transakcji bezgotówkowych, takich jak pieniądze mobilne, M-Pesa i inne oraz karty kredytowe.Uhuru: Government encourages cashless transactions to reduce risk of coronavirus transmission

NICHOLAS THOMPSON: Ludzie używają bezdotykowych systemów płatności w znacznie większym stopniu niż gotówki, zarówno dlatego, że nie nawiązujemy już z ludźmi bezpośrednich kontaktów, jak i dlatego, że gotówka jest trochę odpychająca. – A Post-Pandemic Cashless Society? Was Remote NFL Draft a Tech Success? | Tech In :60 | GZERO Media

Musimy rozpowszechniać informacje o mrocznej naturze tego programu kontroli populacji wśród jak największej liczby ludzi, zanim nasza zdolność do wypowiadania się przeciwko temu programowi zostanie nam odebrana na dobre.

Dzięki takim osobom, jak Bill Gates, wirus tej agendy kontroli populacji już tu jest. Grozi on zniszczeniem systemu jaki znaliśmy.

Ale jeśli Bill Gates nauczył nas czegokolwiek, to tego jak radzić sobie z wirusem.

Przyszedł czas na twardy reset.

 

Poznaj Billa Gatesa – napisy PL