Laboratorium w Montanie eksperymentowało z koronawirusem z Wuhan rok przed pandemią Covid-19. Prowadzone przez Anthony’ego Fauci laboratorium w MONTANIE eksperymentowało ze szczepem koronawirusa przywiezionym z Wuhan na rok PRZED oficjalnym wybuchem pandemii Covid-19.

1 Listopad 2023

— Narodowy Instytut Zdrowia [NIH] zainfekował 12 nietoperzy koronawirusem podobnym do SARS w 2018 roku
— Wirus został wysłany z Wuhan do laboratorium NIH w Montanie.

Laboratorium w Montanie eksperymentowało z koronawirusem z Wuhan rok przed pandemią Covid-19

Dochodzenie wykazało, że pieniądze amerykańskich podatników zostały wykorzystane do eksperymentów z koronawirusami z chińskiego laboratorium uważanego za źródło pandemii Covid na ponad rok przed [oficjalnym] wybuchem globalnej epidemii.

Amerykański Narodowy Instytut Zdrowia (NIH), pod kierownictwem dr Anthony’ego Fauciego, zainfekował 12 egipskich nietoperzy owocożernych wirusem “podobnym do SARS” o nazwie WIV1 w laboratorium w Montanie w 2018 roku.

Koronawirus WIV1 został przysłany do USA z laboratorium w Wuhan, który według FBI wywołał pandemię Covid i został przetestowany na nietoperzach pozyskanych z “przydrożnego” zoo w Maryland.

Badania – ujawnione w tym tygodniu przez grupę prowadzącą kampanię – wykazały, że nowy wirus nie może wywołać “silnej infekcji”.

Badania te są jednak kolejnym dowodem na powiązania między rządem USA a laboratorium w Wuhan, a także na finansowanie badań nad niebezpiecznymi wirusami na całym świecie.

 

Osiem nowych wirusów, w tym jeden należący do tej samej rodziny co wywołują Covid, znaleziono w laboratoriach w całych Chinach.

Osiem nowych wirusów, w tym jeden należący do tej samej rodziny co wywołują Covid, znaleziono w laboratoriach w całych Chinach.

W latach 2015-2023 co najmniej siedem amerykańskich podmiotów przekazało granty z NIH laboratoriom w Chinach przeprowadzającym eksperymenty na zwierzętach na łączną kwotę 3.306.061 dolarów.

W latach 2015-2023 co najmniej siedem amerykańskich podmiotów przekazało granty z NIH laboratoriom w Chinach przeprowadzającym eksperymenty na zwierzętach na łączną kwotę 3.306.061 dolarów.

Nadciągają kolejne pandemie – dr Francis Boyle

Publikacja pt. „ SARS-Like Coronavirus WIV1-CoV Does Not Replicate in Egyptian Fruit Bats” – została opublikowana w czasopiśmie Viruses w 2018 roku. Badanie zostało po raz pierwszy zasygnalizowane przez DRASTIC, grupę aktywistów internetowych, którzy badają pochodzenie Covid-19 i teorię wycieku laboratoryjnego.

„Koronawirus WIV1 (CoV) podobny do wirusa zespołu ostrej niewydolności oddechowej (SARS) został po raz pierwszy wyizolowany z nietoperzy Rhinolophus sinicus i może wykorzystywać ludzki receptor konwertazy angiotensyny 2 (ACE2). W obecnym badaniu zbadaliśmy zdolność WIV1-CoV do infekowania nietoperzy Rousettus aegyptiacus. Podczas całego eksperymentu nie zaobserwowano żadnych objawów klinicznych. Co więcej, tylko cztery wymazy z jamy ustno-gardłowej i dwie tkanki układu oddechowego, wyizolowane w 3. dniu po inokulacji, okazały się pozytywne pod względem wirusowego RNA. Dwa z dwunastu nietoperzy wykazały niewielki wzrost przeciwciał specyficznych dla koronawirusa po prowokacji. Podsumowując, WIV1-CoV nie był w stanie wywołać silnej infekcji u nietoperzy Rousettus aegyptiacus.” – Źródło: Viruses. 2018 Dec; 10(12): 727.

Grupa White Coat Waste Project korzysta teraz z ustawy o wolności informacji, aby zażądać więcej szczegółów na temat eksperymentu.

White Coat Waste Project to organizacja strażnicza, która walczy o zaprzestanie wysyłania pieniędzy z amerykańskich podatków za granicę w celu finansowania badań nad niebezpiecznymi wirusami.

Eksperyment z 2018 roku został przeprowadzony w laboratoriach NIH Rocky Mountain Laboratories w stanie Montana, które nadzorował Anthony Fauci, były dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych [National Institutes of Allergy and Infectious Diseases – NIAID].

Badania były wspólnym przedsięwzięciem NIH Rocky Mountain Laboratories i współpracowników z Wuhan Institute of Virology, Ralpha Barica z University of North Carolina.

Naukowcy pozyskali 12 egipskich nietoperzy owocożernych z zoo w Maryland i potraktowali je koronawirusem WIV1, który został po raz pierwszy wykryty u chińskich podkowców czerwonych.

SARS-CoV-2 Tożsamość zabójcy – wywiad z prof. Ralphem Baricem

Codziennie badali zwierzęta i mierzyli masę ciała oraz temperaturę. Naukowcy pobrali również próbki z nosa i gardła nietoperzy.

W dniach 3, 7 i 28 cztery nietoperze zostały poddane eutanazji, a ich serce, wątroba, nerki, śledziona, pęcherz moczowy, narządy rozrodcze, oczy i mózg zostały pobrane do analizy. Naukowcy przeanalizowali również liczbę białych krwinek i przeciwciał.

Naukowcy ustalili, że koronawirus WIV1 nie spowodował “silnej infekcji” i “zaobserwowali bardzo ograniczone dowody replikacji wirusa”.

Nietoperze zostały pozyskane z “przydrożnego” zoo w Maryland do ośrodka w Montanie rzekomo przez kuratora zoo i dyrektora ds. zdrowia zwierząt, który wcześniej pracował w wewnętrznych laboratoriach badań na zwierzętach w NIH w latach 2003-2012, podało WCW [White Coat Waste].

Położony w Thurmont w stanie Maryland, mniej niż 15 minut od Camp David, rezerwat Catoctin Wildlife Preserve (CWP) ma historię naruszeń dobrostanu zwierząt i został ukarany grzywną w wysokości 12.000 dolarów w 2012 r. za złe i niebezpieczne trzymanie zwierząt oraz nieodpowiednią opiekę nad zwierzętami.

Zapisy pokazują, że w kwietniu 2023 r. w rezerwacie przetrzymywano 523 zwierzęta podlegające przepisom federalnym, w tym 241 nietoperzy, z których 41 to egipskie nietoperze owocożerne.

Zdjęcia nietoperzy zamkniętych w zoo w Maryland, które wysłało zwierzęta do laboratorium NIH w celu przeprowadzenia eksperymentów z koronawirusem, uzyskane przez White Coat Waste Project.

Zdjęcia nietoperzy zamkniętych w zoo w Maryland, które wysłało zwierzęta do laboratorium NIH w celu przeprowadzenia eksperymentów z koronawirusem, uzyskane przez White Coat Waste Project.

 

Szczep wirusa został uzyskany z laboratorium w Wuhan, które zdaniem ekspertów wywołało pandemię Covid-19

Szczep wirusa został uzyskany z laboratorium w Wuhan, które zdaniem ekspertów wywołało pandemię Covid-19

 

Koronawirusy i badania typu „uzyskiwania funkcji” – dr David Martin

Shi Zhengli - nazywana kobietą nietoperz [Bat Woman]

Shi Zhengli – nazywana „kobietą nietoperz [Bat Woman]” ze względu na swoją pracę nad koronawirusami nietoperzy – zbadała możliwość pojawienia się Covid w jej laboratorium w 2020 roku, według współpracowników

Jak chińska “kobieta nietoperz” polowała na wirusy, od SARS do nowego koronawirusa – Jane Qiu
Dossier na temat Anthony Fauciego/COVID-19 – dr David Martin

Wydychany aerozol i maski na twarz

Jeden z odwiedzających zostawił w zeszłym miesiącu recenzję: “Jak cudem to miejsce jest w ogóle legalne?

Wyszedłem ze złamanym sercem i smutny. Wybiegi są tak małe i źle utrzymane. To miejsce jest bardzo zaniedbane. Jest okropne. Powinno zostać zamknięte. Widać ból w oczach tych zwierząt. Coś trzeba zrobić z tym miejscem.

To nie jest rezerwat. To miejsce, do którego zwierzęta są wysyłane, by cierpieć i być wystawiane na pokaz ludziom. Obrzydliwe.”

Pomimo braku transmisji [zarażania] u nietoperzy w 2018 r., podobne niebezpieczne badania nad wirusami, które mogłyby wywołać kolejną pandemię, trwają na całym świecie od lat.

I chociaż [wśród laików] toczy się debata na temat tego, czy pandemia rozpoczęła się, ponieważ wirus przeskoczył ze zwierząt na ludzi, czy też wyciekł z laboratorium w Chinach, teoria wycieku z laboratorium jest tym, za czym obecnie opowiada się FBI i inne instytucje rządowe.

Ostatnio redakcja DailyMail.com ujawniła, że w zeszłym tygodniu chińscy łowcy wirusów majstrowali przy nowych patogenach, które mają “wysokie prawdopodobieństwo” zarażenia ludzi, pomimo obaw, że podobne eksperymenty doprowadziły do wybuchu epidemii Covid.

DailyMail.com poinformowało również w sierpniu, że miliony dolarów od amerykańskich podatników są wysyłane do podejrzanych laboratoriów w Chinach w celu finansowania okrutnych i niebezpiecznych eksperymentów na zwierzętach.

Pomimo wysyłania funduszy na cały świat, Ameryka przeprowadza najwięcej badań typu gain-of-function nad wirusami.

Eksperymenty typu „uzyskiwania funkcji [gain-of-function” polegają na zwiększaniu zakaźności lub śmiertelności patogenów.

Zwolennicy twierdzą, że tego typu testy pomagają nauce wyprzedzić przyszłe epidemie, ale krytycy twierdzą, że ryzyko wycieku przewyższa wszelkie potencjalne korzyści.

Obawy te skłoniły amerykańskich urzędników do cichego zamknięcia w zeszłym miesiącu finansowanego przez podatników projektu o wartości 125 milionów dolarów, który miał na celu poszukiwanie nowych wirusów.

Program DEEP VZN – wymawiany jako deep vision – został uruchomiony w październiku 2021 r. w celu znalezienia i zbadania nowych patogenów u dzikich zwierząt w Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej.

Chociaż badania miały na celu zapobieganie wybuchom epidemii i pandemiom wśród ludzi, krytycy, w tym urzędnicy administracji Bidena, obawiali się, że przyniesie to odwrotny skutek i wyrazili swoje obawy co do potencjalnie “katastrofalnych zagrożeń” związanych z polowaniem na tego typu wirusy.

W oświadczeniu prezesa i założyciela WCW Anthony Bellotti powiedział: “Nasze dochodzenie ujawniło prawdziwą historię horroru o tym, jak podejrzane przydrożne zoo, którego kurator był eksperymentatorem zwierząt w NIH, wysłało nietoperze do śmiertelnego rządowego laboratorium wirusów nadzorowanego przez dr Fauci, aby zostały zarażone koronawirusem uzyskanym bezpośrednio z laboratorium w Wuhan, które zdaniem ekspertów doprowadziło do COVIDa”.

Źródło: Anthony Fauci-run lab in MONTANA experimented with coronavirus strain shipped in from Wuhan a year BEFORE Covid pandemic began

 

Zobacz na: Peter Daszak o badaniach nad koronawirusami w Chinach [grudzień 2019]
Zagrożenie pandemią i wycieki z laboratoriów: Samospełniające się przepowiednie – dr Martin Furmanski
Długa historia przypadkowych ucieczek laboratoryjnych potencjalnie pandemicznych patogenów jest ignorowana w reportażach na temat COVID-19 – Sam Husseini
Proponowane przez WHO zmiany zwiększą liczbę pandemii wywołanych przez człowieka – dr Meryl Nass
EcoHealth Alliance dr Petera Daszaka ukryło prawie 40 milionów dolarów z Pentagonu i zmilitaryzowało naukę o pandemii – Sam Husseini
Eksperci potępiają bostońskie laboratorium, w którym naukowcy stworzyli nowy, śmiertelnie niebezpieczny szczep Omicrona, który zabija 80% myszy.

Maski w wojsku - broń biologiczna, bsl-4