“Nadciągają kolejne pandemie” – ekspert ds. broni biologicznej dr Francis Boyle o traktacie WHO, rozporządzeniu wykonawczym Bidena i szokującym zaangażowaniu Republiki Południowej Afryki w broń biologiczną.

20 październik 2022

Nadciągają kolejne pandemie - dr Francis Boyle

Dr Francis Boyle był jedną z pierwszych osób, które otwarcie twierdziły, że SARS-CoV-2 jest genetycznie zmodyfikowaną bronią biologiczną, która wydostała się z laboratorium w Wuhan. Dr Boyle, prawnik zajmujący się prawami człowieka i profesor prawa międzynarodowego na University of Illinois College of Law, od dziesięcioleci opowiada się przeciwko rozwojowi i stosowaniu broni biologicznej i opracował ustawę o antyterrorystyczną dotyczącą broni biologicznej [Biological Weapons Anti-Terrorism Act], która została podpisana przez George’a Busha seniora w 1989 roku.  Niedawne podpisanie przez prezydenta Joe Bidena rozporządzenia wykonawczego w sprawie rozwoju innowacji w dziedzinie biotechnologii i biomanufaktury, którego celem jest “rozwój i praca oraz promowanie i wdrażanie … badań podwójnego zastosowania budzących obawy oraz badania z udziałem potencjalnie pandemicznych i innych patogenów o poważnych konsekwencjach”. BizNews rozmawiało z dr Boyle’em, który wyjaśnił, dlaczego samo brzmienie tego rozporządzenia wykonawczego, które stanowi rażąco niezgodne z prawem naruszenie ustawy Boyle’a o broni biologicznej, wraz z wytycznymi zawartymi w Traktacie pandemicznym Światowej Organizacji Zdrowia, w zasadzie obiecuje nadejście większej liczby pandemii spowodowanych przez człowieka. Doświadczenie i badania Boyle’a nad bronią biologiczną nie mają sobie równych. Jedną z rewelacji omawianych w wywiadzie, która dosłownie uderzyła w sedno, była rola Republiki Południowej Afryki w rozwoju broni biologicznej – która rozpoczęła się od badań, rozwoju i gromadzenia zapasów broni biologicznej wspomaganego przez CIA reżimu apartheidu oraz laboratorium typu BSL-4, w którym kontynuowane są „naganne prace nad bronią biologiczną”. – Nadia Swart, RPA

 

“More pandemics are coming” – bioweapons expert Dr Boyle on WHO Treaty, Biden’s Executive Order

https://rumble.com/v1owc1c-more-pandemics-are-coming-bioweapons-expert-dr-boyle-on-who-treaty-bidens-e.html

 

Fragmenty wywiadu z dr Francisem Boylem

Dr Francis Boyle o swoim twierdzeniu, że SARS-CoV-2 jest genetycznie zmodyfikowaną bronią biologiczną, która wydostała się z laboratorium najwyższego poziomu bezpieczeństwa biologicznego w Wuhan.

 

Od 1983 roku podejmuje działania przeciwko broni biologicznej i działaniom wojennym tutaj, w Stanach Zjednoczonych, i od tego czasu monitoruję broń biologiczną, broń i programy wojenne na całym świecie.

Obserwując wybuch epidemii koronawirusa w Chinach, w oparciu o cechy, które widziałem, a następnie badając sprawę, 24 stycznia 2020 r. doszedłem do wniosku, że to, co później nazwano Covid-19, było ofensywną bronią biologiczną cechującą się uzyskanymi funkcjami [gain of function], która wyciekła z Wuhan BSL-4 w Chinach.

I chcę to jasno powiedzieć, inni twierdzili, że był to celowy sabotaż. Przyjrzałem się temu. Ale w tej chwili dowody, które widziałem, wskazują, że był to wyciek. Niestety był to wyciek. Ale to wszystko są przecieki z laboratoriów typu BSL-4, takich jak w Wuhan. Laboratorium typu BSL-4 jest też w Republice Południowej Afryki. Myślę, że trzeba się tym bardzo przejmować.

 

O podpisanym niedawno przez prezydenta Bidena rozporządzeniu wykonawczym w sprawie rozwoju innowacji w dziedzinie biotechnologii i produkcji biomateriałów oraz o traktacie pandemicznym WHO jako dowodzie na to, że nadchodzi więcej pandemii wywołanych przez człowieka.

 

Przeanalizowałem nowe zarządzenie w sprawie biotechnologii podpisane właśnie przez prezydenta Bidena i administrację Białego Domu, wzywające do tak zwanych badań podwójnego zastosowania, które tak naprawdę są ofensywną bronią biologiczną i dotyczą pandemii. Jest więc jasne, że będą oni prowadzić więcej tego typu ofensywnych prac nad bronią biologiczną. Jeśli chodzi o traktat WHO, przeanalizowałem go. To 16 stron totalitarnego prawodawstwa międzynarodowego.

Ale pozwólcie, że przeczytam tylko część tego traktatu WHO, ponieważ Republika Południowej Afryki musi sprzeciwić się temu traktatowi. Wydaje mi się, że sprzeciwiliście się regulacjom Światowego Zgromadzenia Zdrowia [World Health Assembly]. Cóż, traktat jest jeszcze gorszy. Oto, do czego wzywa traktat:

Środki mające na celu promowanie i dostosowanie działań międzynarodowych, regionalnych i krajowych oraz współpracy naukowej, a także przyspieszenie innowacyjnych badań nad nowymi patogenami i pojawiającymi się chorobami”.

Powtórzę. “Przyspieszenie innowacyjnych badań nad nowymi patogenami i nowo pojawiającymi się chorobami”.

Jeśli chodzi o laboratorium typu BSL-4 w RPA i pojawienie się dwóch wariantów z RPA, to nie jest to przypadek .

To jest bardzo klarowne, jeśli wczytasz się w ten język [w traktacie pandemicznym WHO], że WHO będzie używać laboratorium BSL-4 w RPA i innych ośrodkach badań nad bronią biologiczną, które tam macie, do opracowywania, przyspieszania nowych patogenów i nowych ofensywnych broni biologicznych. Zgadza się. Mówimy tu o pojawiających się chorobach. Będą wyłaniać się z waszego laboratorium BSL-4 i innych laboratoriów broni biologicznej, przypuszczam, że musicie mieć u siebie jakieś laboratoria typu BSL-3, w rękach tak zwanych naukowców.

I pozwolę sobie zauważyć, że wiemy na pewno, że Centralna Agencja Wywiadowcza [CIA] współpracowała z przestępczym białym rasistowskim reżimem apartheidu w RPA w zakresie badań, rozwoju, gromadzenia zapasów broni biologicznej, w tym broni biologicznej specyficznej dla danej grupy etnicznej, która miała być użyta przeciwko czarnym ludziom. Wyszło to na jaw podczas przesłuchań podczas Komisji Prawdy i Pojednania pod patronatem nieżyjącego już arcybiskupa Desmonda Tutu. Tak więc wasi tak zwani naukowcy, powiedziałbym, że są naukowcami zajmującymi się śmiercią, wykonują tego typu prace już od tak dawna i najwyraźniej właśnie kontynuują tego rodzaju karygodne prace nad bronią biologiczną.

Zwróciłem również uwagę na dwa warianty odpowiedzialne za Covid-19, które wyszły z RPA, w tym niedawny Omicron BA.5. Zadałem pytanie, które należy zbadać: czy te dwa warianty wyszły z laboratorium BSL-4? RPA musi się temu przyjrzeć. Nie sądzę, by był to zbieg okoliczności. Nie mam na to dowodów, ale z pewnością okrutnie śmierdzi mi ten wątek. Dlaczego dwa z tych wariantów pochodzą z RPA? Wiesz, myślę, że jeśli połączysz kropki, możesz wyciągnąć własne wnioski. Ale rząd Republiki Południowej Afryki powinien poważnie zbadać tę sprawę. I powiedziałbym, że to laboratorium BSL-4 powinno zostać natychmiast zamknięte, zanim dojdzie do wycieku, wypadku lub celowego uwolnienia.

 

O ostatecznym celu rozwoju broni biologicznej

 

To sprowadza się do redukcji populacji. To bardzo jasne: zmniejszyć liczbę ludzi na świecie, a zwłaszcza ludzi kolorowych w krajach trzeciego świata. Wraca to do niesławnego memorandum Henry’ego Kissingera w sprawie bezpieczeństwa narodowego, które podpisał dla Nixona, że kontrola i redukcja populacji jest celem bezpieczeństwa narodowego rządu Stanów Zjednoczonych i tak było od tamtej pory.

Źródło: “More pandemics are coming”  – bioweapons expert Dr Francis Boyle on WHO Treaty, Biden’s Executive Order and SA’s shocking involvement with bioweapons

 

Zobacz na: SARS-CoV-2 w kontekście patentów sprzed 20 lat – dr David Martin
“Nienaturalna ewolucja”: niepodważalne dowody na celowe i systematyczne tworzenie krążących wariantów SARS-Cov-2
Proponowane przez WHO zmiany zwiększą liczbę pandemii wywołanych przez człowieka – dr Meryl Nass
Laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier  twierdzi, że COVID-19 pochodzi z laboratorium
Anthony Fauci: „Korzyści ze zgromadzonych danych przeważają nad ryzykiem związanym z pandemią” – dr Chris Martenson
Jak się tworzy konsensus „naukowy” – dr Anthony Fauci i dr Francis Collins
Anthony Fauci kłamał, a ludzie umierali – dr Chris Martenson