TVP Info o pompowaniu kowidowych statystyk w Polsce

Prezenter TVP Info Michał Cholewiński poinformował widzów, którzy nie byli w temacie, że do liczenia kowidowych zgonów zastosowano specjalną metodologię liczenia. Polska nie jest jedynym krajem, w którym odstawiono taką szopkę z klasyfikacją zgonów.

Sposób klasyfikowania zgonów pozwala na wytwarzanie i podtrzymywanie paranoi w społeczeństwie. Nowy sposób liczenia wśród ludzi wybrednych poznawczo utrzymuje strach przed innymi ludźmi.

Myślenie pojęciowe, a myślenie stereotypowe – Andrzej Wronka, Kazimierz Ajdukiewicz, Józef Kossecki

 

TVP Info o pompowaniu kowidowych statystyk w Polsce

 

TVP Info o pompowaniu kowidowych statystyk w Polsce

TVP Info o pompowaniu kowidowych statystyk w Polsce – LINK do nagrania.

Oto treść wypowiedzi:

…ostatnie 24 godziny jest 6526 [przypadków pozytywnych wyników testów]. A jeżeli chodzi o współistnienie Covid-19 u osób, które straciły życie minionej doby, no to mamy takich osób 105. To są osoby, u których choroba podstawowa doprowadziła najprawdopodobniej do śmierci. Ale wedle nowej statystyki albo nowego raportowania trzeba wpisać Covid-19 jako przyczynę śmierci – takie są reguły od tej wiosny.”

WHO wprowadziło nowy kod ICD dla COVID-19, a właściwie to dwa, U07.1 oraz U07.2. O ile żeby uzyskać klasyfikację U07.1 trzeba mieć pozytywny wynik testu, których rzetelność jest wątpliwa, to kod U07.2 można uzyskać w zasadzie na oko.

Jeśli trafię na oficjalne dane dotyczące zgonów w Polsce informujące o tym według jakiego kodu ICD wpisywano te zgony do rejestrów to dodam je.

Zobacz na: Wprowadzono nowy kod ICD dla zgonów związanych z COVID-19 [USA, NCHS]
Dr Ngozi Ezike o definicji zgonu z powodu COVID-19 – kowidowa metodologia
Dr Scott Jensen o statystykach śmiertelności COVID-19
SKY News o pompowaniu kowidowych statystyk w WIelkiej Brytanii
Jak dokładne są testy na COVID? – dr Sebastian Rushworth
Definicja przypadku COVID w badaniach Pfizera i Moderny
Przepis na zwiększenie popytu i zainteresowania szczepionkami przeciw grypie – dr Glen Nowak

We Włoszech 99% osób, które zmarły na koronawirusa, miało inną chorobę – Tommaso Ebhardt, Chiara Remondini i Marco Bertacche
Wielka Brytania: Średnia wieku ofiar koronawirusa w GB wynosi 82,4 lat

 

 

 

Dr Pawel Grzesiowski - osóby 75+ w ciężkim stanie nawet gorączka po szczepieniu może spowodować zaburzenia krążenia czy oddychania.

Dr Pawel Grzesiowski: Pojawiły się pierwsze doniesienia o zgonach w kontekście czasowym szczepień przeciw COVID (Norwegia, Izrael, Niemcy). To nie jest efekt wad szczepionek, to zgony osób 75+ w ciężkim stanie dla których nawet gorączka po szczepieniu może spowodować zaburzenia krążenia czy oddychania.

%d bloggers like this: