Szokujące wyniki badań szczepionki MMR. Powoduje chorobę górnych dróg oddechowych i przewodu pokarmowego – Del Bigtree

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR – Del Bigtree [1978]

Chcę wam pokazać co odkryliśmy kiedy Agencja Żywności i Leków [FDA] wysłała nam badania kliniczne dotyczące szczepionki MMR. Przyjrzyjmy się temu na ekranie za mną.

 

Po pierwsze, zawsze będziecie słyszeć od przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i personelu medycznego, że badanie, które pokazało, iż “ta” szczepionka powoduje autyzm lub to badanie jest tym, które pokazuje, że szczepionki wywołują choroby autoimmunologiczne… To badana grupa była zbyt mała.

Mam na myśli to, że po prostu temu badaniu nie została poddana wystarczająca liczba osób. Np. badanie Mawsona z Mississippi przeprowadzone w 2017 roku, które porównało dzieci zaszczepione z niezaszczepionymi  w społeczności z indywidualnym tokiem nauczania. W badaniu tym brało udział ponad 640 dzieci. I to co odkryli to to, że ci, którzy zostali zaszczepieni mieli czterokrotnie wyższy wskaźnik wystąpienia autyzmu, pięciokrotnie wyższy wskaźnik wystąpienia zaburzeń neurologicznych, trzydziestokrotnie wyższy wskaźnik wystąpienia kataru siennego i myślę, że trzykrotnie wyższy wskaźnik wystąpienia reakcji anafilaktycznych na pokarm. Ta lista się nie kończy.

Szczepieni vs Nieszczepieni: Badanie populacji dzieci nauczanych w systemie edukacji domowej celem zilustrowania zachorowalności – Celeste McGovern
Zapalenie jelit po odrze i śwince w krótkim odstępie czasu – Royal Free Hospital w Londynie

Jednak oni mówią: “Cóż, w tym badaniu nie brała udziału  wystarczająca liczba dzieci.” Otóż wszyscy wiemy, że jest to badanie pilotażowe, więc teraz, kiedy zobaczyliśmy sygnał ostrzegawczy pochodzący z tego niewielkiego badania, dlaczego nie przeprowadzicie większego? Ale chcecie porozmawiać na temat hipokryzji?

Ta szczepionka przeciwko odrze, nowa szczepionka przeciwko odrze, była testowana na nieco ponad 800 dzieciach w ośmiu różnych badaniach. Zestawiając razem wszystkie osiem badań okazuje się, że brało w nich udział nieco ponad 800 dzieci, które będą decydować o losach wszystkich naszych dzieci na całym świecie i o bezpieczeństwie szczepionki MMR.

Wreszcie wierzymy, że tak naprawdę można polegać tylko na trzech z tych badań, ponieważ są jedynymi, które porównały MMR do innej szczepionki, np. do szczepionki tylko przeciw różyczce lub do pojedynczej szczepionki przeciw odrze. Jeśli zamierzasz porównać jedną szczepionkę MMR do innej szczepionki MMR, wówczas wszystkim tym co porównujesz są różnice występujące w tych dwóch szczepionkach, a nie sama szczepionka.

Zatem przyjrzyjmy się tym trzem pierwszym badaniom, które będą porównywać MMR, w tym przypadku, do szczepionki na różyczkę i odrę lub tylko do szczepionki na różyczkę. Bądźcie na to przygotowani ludzie. To jest coś nowego. A dla tych, którzy mówią: “Del rozpowszechnia fałszywe informacje,” to wiedz, że te fałszywe informacje pochodzą bezpośrednio  z Agencji ds. Żywności i Leków [FDA] i są udostępnione dla was.

Jedyną rzeczą jaką dodaliśmy, mówię to po to by być z wami całkowicie uczciwym, jest tylko to, po to żebym miał notatkę dla mnie samego, mówiącą o tym na które badanie patrzę kiedy spoglądam na ekran. Reszta jest wydrukowana przez samo FDA.

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR

 

To są wyniki właściwych badań klinicznych, na podstawie których zatwierdzono szczepionkę MMR. To jest pierwsza rzecz, której chcę się przyglądnąć, oparta na tematyce, którą zarysowałem.

 

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - tabela 10 Str. 23

 

 

Choroba przewodu pokarmowego jest przypadłością o której często mowa w społeczności autystycznej. W jakiś sposób te dwie choroby są ze sobą powiązane. Zgadnijcie co się stało. Przyglądnęli się temu zjawisku podczas badań klinicznych szczepionki MMR w 1979 roku. Oto pierwsze z tych badań.

199 dzieci brało udział w tym badaniu. Czy to jest żart!? Czy to jest jakiś rodzaj żartu? 199 dzieci w badaniu? W badaniu nad szczepionką, która zostanie podana milionom, setkom milionów dzieci na całym świecie. Nie, to nie jest żart. 199 dzieci. A teraz spójrzcie na to. Wszystkie z tych 199 dzieci – choroba przewodu pokarmowego. Przyglądali się temu. Mieli kategorię.

A tutaj widzimy co odkryli. Choroba przewodu pokarmowego. Nawiasem mówiąc na przestrzeni 42 dni. Powiedziałem wam, że leki przechodzą przez badania nad bezpieczeństwem przez pięć lat, dziesięć lat. Powiedziałem wam, że nie ma tutaj grupy placebo (grupa przyjmująca sól fizjologiczną).

Nigdy nie porównali tej szczepionki do grupy placebo aby tak naprawdę mieć prawdziwą grupę kontrolną, co jest Złotym Standardem badań nad bezpieczeństwem. Już powiedzieliśmy, że nigdy tego nie zrobili. Oto po raz kolejny dowód na to. Ale oni nie poświęcili na badanie pięciu lat, nie prowadzili go przez pięć miesięcy. Prowadzili go przez pięć, sześć tygodni, 42 dni. To maksymalna ilość czasu jaką trwa każde z tych badań.

 

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - 42 dni, to maksymalna ilość czasu jaką trwa każde z tych badań.

Str. 10

 

A to jest to co odkryliśmy, kiedy porównali szczepionkę MMR. Choroba układu pokarmowego. 22 dzieci w tym badaniu miało chorobę przewodu pokarmowego ze 199 dzieci. To jest 10%. Nie jedno na milion. 10% zachorowało na chorobę przewodu pokarmowego. Spójrzcie na tę listę.

Choroba górnych dróg oddechowych. Jak wiele razy wmawia się nam, że nawet wtedy kiedy szczepionka nie działa pomaga w utrzymaniu zdrowych górnych dróg oddechowych. Naprawdę? Ponieważ wygląda na to, że ta szczepionka wywołała 23 przypadki choroby górnych dróg oddechowych.

Ze 199 dzieci – 10%. 10% zachorowało na chorobę przewodu pokarmowego. To dobra wiadomość. Jesteś takim szczęściarzem. Nie ma za co. I kolejne 10% zachorowało na chorobę górnych dróg oddechowych. W porządku, zerknijmy na kolejne badanie.

 

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - 199 dzieci

Str. 162

 

Oto numer dwa z tych trzech, które są warte uwagi. Tym razem w tym bardzo ważnym badaniu brała udział “ogromna” ilość dzieci w liczbie 102. A teraz spójrzcie na to. Choroba górnych dróg oddechowych – 64. 64 przypadki na 102 dzieci. Więcej jak połowa, bliżej dwóch trzecich. I spójrzcie na to. To również jest interesujące. Rozbili to na ilość dni. Spójrzcie na te liczby. Jeśli dodacie wszystkie te liczby wychodzi o wiele więcej niż te 64 przypadki. Zatem to co tutaj widzimy, to to, że niektóre z tych dzieci są chore przez całe 42 dni. To jedyny sposób w jaki te liczby utrzymują się w ilości 64 przypadków. Zatem są to naprawdę chore dzieci.

Choroba przewodu pokarmowego – sedno problemu związanego z autyzmem. Spójrzcie co dzieje się w tej grupie. 43. 43 dzieci ze 102 nabawiło się problemów z przewodem pokarmowym w ciągu 42 dni. Nie zmyśliłem tego.

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - 102 dzieci

Str. 41

Czy ktoś może mi powiedzieć co mi tutaj umyka? I jeśli myślicie, że jakimś cudem wyolbrzymiam ten problem. Mówią: “Del jest dziennikarzem. Nie rozumie jak czyta się wykresy, nie rozumie jak należy czytać te dane.” Zatem przeczytajmy to w ich własnych słowach. Czy powinniśmy? Oto co napisali w swoim raporcie.

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - Infekcje górnych dróg oddechowych i przewodu pokarmowego

„Infekcje górnych dróg oddechowych i przewodu pokarmowego zostały zgłoszone w przypadku około 55% i odpowiednio 40% zaszczepionych dzieci.”

To są “fałszywe informacje,” które chcą przed wami zataić. Zatwierdziliśmy paskudną szczepionkę, która jest podawana naszym dzieciom. Blisko połowa cierpi na choroby przewodu pokarmowego, więcej jak połowa choruje na choroby dróg oddechowych.

Muzeum Oświęcimskie karci antyszczepionkowców za zakładanie żółtej gwiazdy podczas protestu – Allison Kaplan Sommer

Jednak my przejmujemy się tym, że ortodoksyjni Żydzi wierzą, że tak naprawdę posiadanie dobrej jakości czystej wody, dobrej jakości żywność i dbanie o swój organizm czyni cię zdrowym, a nie wstrzykiwanie tego syfu…  I to oni są szaleni?

Zrobiłbyś to? Czy naprawdę wstrzyknąłbyś to swoim dzieciom gdybyś o tym wiedział? Nie jestem tego taki pewien. Wątpię w to. Przyjrzyjmy się  wynikom kolejnego badania.

 

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - tabela 9

Str. 61

 

Tym razem szczepionka MMR porównana do szczepionki przeciw różyczce lub odrze lub śwince. “Ogromna” liczba 41 dzieci brało udział w tym badaniu. I spójrzcie na to. Choroba górnych dróg oddechowych – 28 przypadków na 41 dzieci. Choroba przewodu pokarmowego  24 przypadki na 41 dzieci. Nie wiem co mam powiedzieć. Nie wiem co na to powiecie. Nie mam pojęcia jak ta szczepionka kiedykolwiek mogła zostać zatwierdzona. Nie wiem jak poddawali ludzi kwarantannie. Nie wiem jakim sposobem nikt w mediach nie podejmuje tego tematu.

Chcą tylko powtarzać ten slogan pochodzący od przemysłu, z branży farmaceutycznej, mówiący:  “Szczepionki są bezpieczne i skuteczne.”

Nikt nigdy nie zachoruje, nikt nigdy nie dozna uszczerbku na zdrowiu przez szczepionkę. Naprawdę? To ciekawe, ponieważ wasze własne badania kliniczne mówią co innego. A teraz spójrzcie na te absurdalne badania, które są kontynuowane.

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - tabela 11

Str. 79

 

 

To są badania szczepionki MMR w porównaniu do MMR i możemy wywnioskować cokolwiek z tej informacji. Ale kolejny raz, kiedy przyjrzymy się  tym badaniom, to zobaczymy, że choroba górnych dróg oddechowych wystąpiła w przypadku  53 ze 117 dzieci. Czy dostrzegacie wspólny mianownik? To nie była anomalia.

To nie stało się tak po prostu. To coś raz za razem sprawiało, że dzieci były naprawdę chore. Choroba przewodu pokarmowego – 31 przypadków. Przyjrzyjmy się kolejnemu badaniu.

 

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - tabela 12

Str. 80

 

 

Kolejne miało wysypkę…  MMR w porównaniu do MMR w porównaniu do MMR. W zasadzie kontynuowali przyglądanie się różnym partiom i widzieli, która z nich stwarzała więcej problemów niż kolejna.

I jeszcze raz, choroba górnych dróg oddechowych – 8 przypadków na 20 dzieci, choroba przewodu pokarmowego – 4 przypadki na 20 dzieci.

Kolejne.

 

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR - tabela 10, str. 137

Str. 137

 

Teraz to 53 dzieci. Ten sam problem. Choroba górnych dróg oddechowych – 25 przypadków. Mógłbym tak wymieniać cały dzień, ale chcę żebyście spojrzeli na coś innego co się tutaj dzieje jeśli tego nie zauważyliście.

Wysypka podobna do odry – 6 z 53 dzieci dostało odry na skutek szczepionki. Mówią: “To nigdy się nie zdarza. Nigdy nie zachorujesz na odrę po szczepionce.” Ale jak myślicie, czym jest wysypka podobna do odry?

A co z…? Gdzie jest kolejny przykład? Nieswoista wysypka – 15 przypadków. Swoją drogą, jakie są najpowszechniejsze schorzenia, których doświadczają nasze dzieci, na jakie choroby  autoimmunologiczne cierpią?

Ogromne wskaźniki występowania przypadków egzemy, łuszczycy. Czy cierpicie na łuszczycę plackowatą? Czy macie wysypkę na całym ciele? Zgadnijcie co. Mamy lek, który załatwi wasz układ odpornościowy, tak żebyście nie mieli wysypki. Dlaczego wasz układ odpornościowy wymknął się spod kontroli? Ponieważ podaliśmy wam dziesiątki szczepionek.

Zobacz na: Tłumaczenie artykułu Andrew Wakefielda z Lancet – zaburzenia rozwojowe i zapalenie jelit
Deregulacja układu odpornościowego i pokarmowego związane z autyzmem – Del Bigtree
Autyzm, choroba zapalna jelit i szczepionka MMR – D.R. Walker, Andrew Wakefield i Richard Barr
Jelita – fundament ludzkiego zdrowia – dr Zachary Bush

Powikłania po szczepieniu MMR podczas badań klinicznych

 

Szokujące wyniki badań szczepionki MMR. [1978] – Del Bigtree – napisy PL