Szczepionki na C-19 zakończą pandemie – kompilacja wypowiedzi dotyczących transmisji

Del Bigtree: Osoby, które nas okłamywały, świadomie mówiły nam nieprawdę, powinny na wieki zostać okryte niesławą. Przypomnijmy te osoby, na wypadek gdy chciano zafałszować historię. Oto wypowiedzi stwierdzające jakoby ta szczepionka miała powstrzymać transmisję wirusa.

 

Bill Gates: Osoba przyjmująca szczepionkę nie tylko chroni siebie, ale także ogranicza transmisję wirusa, na inne osoby i tym samym przyspiesza powrót życia społecznego do normalności.

Rachel Maddow: Już niemalże możemy ujrzeć koniec (epidemii), szczepimy intensywnie, aktualne dane z CDC sugerują, że osoby zaczepione nie transmitują wirusa, że nie chorują (na COVID-19)…

Dr Peter Marks: Przyjęcie szczepionki i dawki przypominającej, gdy taka nam przysługuje, pozwala chronić twoje życie i zdrowie bliskich i znajomych i chroni ich przed infekcją i dalszą transmisję wirusa.

– Jak wygląda to prawdopodobieństwo? 80 proc.?

Dr Scott Gottlieb: Moim zdanie skuteczność wynosi 100 proc., redukcji transmisji wirusa…

Dr Monica Gandhi: W istocie szczepionki chronią cię przed zakażeniem i dalszą transmisją wirusa.

Dr Anthony Fauci: Mamy wystarczającą ilość dawek szczepionki, teraz wystarczy, by ludzie ją przyjmowali. Po pierwsze dla własnego bezpieczeństwa, dla bezpieczeństwa swojej rodziny, a po drugie by zatrzymać dalszą transmisję wirusa. Każdy z nas powinien być ślepą uliczką dla wirusa – gdy wirus przedostanie się do twojego organizmu, to już dalej nie będzie się przenosił. (Szczepiąc się) uniemożliwiasz wirusowi przenoszenie się na inne osoby.

Tony Blair: Nie szczepiąc się nie tylko narażasz swoje zdrowie, ale co może ważniejsze, to nie tylko cierpisz w przypadku zakażenia, ale także inne osoby.

Justin Trudeau: Jeśli podjąłeś słuszną decyzję i przyjąłeś szczepionkę, należy ci się wolność od zagrożenia w postaci COVID-19, wolność od takiego zagrożenia dla twoich dzieci, wolność do powrotu do tego wszystkiego, co kochasz.

Joe Biden: Szczepiąc się chronisz siebie przez zakażeniem COVID-19

Dr Peter Hotez: Wystarczający odsetek wyszczepienia spowoduje zatrzymanie transmisji wirusa.

Don Lemon: Do osób, które nie chcą się szczepić – nie słuchajcie się nielicznej grupy osób, która szkodzi nam wszystkim i nie kieruje się logiką, rozumem i nauką.

Jacinda Ardern: Życzę sobie, abyśmy wszyscy się zaszczepili dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, bezpieczeństwa naszych rodzin i by życie wróciło do normy.

Rachel Maddow: Wiemy już, że szczepionki są wystarczająco skuteczne. że transmisja wirusa kończy się na każdej zaszczepionej osobie. Gdy osoba zaszczepiona zostanie wystawiona na działanie wirusa, wirus nie zakaża i nie może się namnażać w celu infekcji innych osób. Nie jest w stanie wykorzystać osoby zaszczepionej jako nosiciela. To oznacza, że szczepionki pozwolą nam zakończyć tę epidemię.

Zobacz na: Definicja przypadku COVID w badaniach Pfizera i Moderny
Dr Christina Parks: Nie możemy nakazywać czegoś, co nie zapobiega transmisji
Przewaga wariantów SARS-CoV-2 opornych na przeciwciała w przypadkach C-19 pomimo szczepienia z rejonu Zatoki San Francisco w stanie Kalifornia

Albert Bourla o tym, dlaczego technologia mRNA była sprzeczna z intuicją, jeśli chodzi o produkcję skutecznej szczepionki.

Przekręty w badaniach klinicznych “szczepionek” na Covid firmy Pfizer-BioNTech – Canadian Covid Care Alliance
Naruszenia prawa przez koncern Pfizer – podsumowanie dokonań firmy Pfizer

 

Kompilacja wypowiedzi Idioli dotyczących transmisji po szprycy na C-19

https://rumble.com/v1xklms-kompilacja-wypowiedzi-idioli-dotyczcych-transmisji-po-szprycy-na-c-19.html

 

 

 

 

Weź sok z gumijagód aby uratować babcie

https://rumble.com/v1xkhk4-we-sok-z-gumijagd-aby-uratowa-babcie-zmywak.html

 

Stalin - Rząd tak mówi

%d bloggers like this: