USA: Okólnik do Demokratów: Przypiszcie sobie zasługi za pokonanie COVIDa i ruszajcie dalej.

Nadciągająca przegrana w wyborach w listopadzie w 2022 roku, a także chronicznie niskie wskaźniki poparcia dla Joe Bidena i Kamali Harris boleśnie uświadomiły Demokratom, że to już nie jest rok 2020: Amerykanie mają doświadczają zmęczenia kowidem, czyli zmęczenie niestrudzonymi restrykcjami, które Demokraci, bardziej niż ktokolwiek inny, gorliwie narzucali mieszkańcom swoich stanów, a na poziomie federalnym – nie tylko.

Okólnik – faktyczna notatka – wydana niedawno przez firmę sondażową Partii Demokratycznej weryfikuje w całej rozciągłości to, co niektórzy z nas twierdzili od początku tego niegodnego okresu w naszej historii. Dowodzi, że w szaleństwie związanym z COVID chodzi i zawsze chodziło o politykę, a na pewno nie o naukę.

Dwustronicowa lista punktów jest warta przeczytania, ale najważniejsze jest to, że Demokraci są zachęcani do “ogłoszenia”, że “faza kryzysowa” wirusa jest “zakończona” i “zachęcania do tego, by czuć się i zachowywać bardziej normalnie”. W końcu “ludzie są ‘zmęczeni’ i odczuwają prawdziwą krzywdę z powodu długich restrykcji”, więc ważne jest, by Demokraci “stanęli po ich stronie”.

Ostatni punkt wypunktowania mówi wszystko.

NAUKA SIĘ ZMIENIŁA - sondaże na temat covid

24 luty 2022

Do: Zainteresowane strony
Od: Molly Murphy, Brian Stryker
Temat: Zwycięstwo nad COVID-19

Po dwóch latach, które wymagały lockdownów, zakazów podróżowania, zamykania szkół, nakazów noszenia masek i prawie miliona zgonów, prawie każdy Amerykanin ma wreszcie narzędzia, by chronić się przed tym wirusem. Nadszedł czas, aby Demokraci przypisali sobie zasługi za zakończenie kryzysowej fazy wojny z wirusem COVID, wskazali na ważne zwycięstwa, takie jak dystrybucja szczepionek i zapewnienie Amerykanom stabilności ekonomicznej, oraz w pełni weszli w fazę odbudowy, która następuje po każdej wojnie.

Były dyrektor MOSSADu, Tamir Pardo: „Wojsko nie powinno zarządzać kryzysem COVID-19”. [30.07.2020]

Poniżej przedstawiamy kilka strategicznych pomysłów dla Demokratów, którzy po prawie dwóch latach trwania pandemii powinni zająć pozycję względem COVID-19:

Uznajcie fazę kryzysu COVID za zakończoną i dążcie do tego, by czuć się i działać bardziej normalnie. Dzięki Demokratom znajdujemy się teraz w miejscu, w którym byliśmy dwa lata temu, a nawet rok temu. Demokraci mają wspaniałą okazję, aby ogłosić niewiarygodny, historyczny sukces – zaszczepili setki milionów ludzi, zapobiegli załamaniu gospodarki, nie dopuścili do upadku małych firm i bezpiecznie przywrócili ludzi do pracy. Dzięki Prezydentowi Bidenowi i Demokratom MOŻEMY bezpiecznie powrócić do normalnego życia – i oni powinni z dumą o tym mówić.

Przekręty w badaniach klinicznych “szczepionek” na Covid firmy Pfizer-BioNTech – Canadian Covid Care Alliance
Czy „zgony z powodu rozpaczy” przewyższą zgony z powodu koronawirusa? – dr Toby Rogers [marzec 2020]
Lockdown jest ponad 10 razy bardziej śmiertelny niż sama pandemia

Uznajcie, że ludzie są “zmęczeni” i odczuwają rzeczywistą krzywdę z powodu trwających przez rok restrykcji i stańcie po ich stronie. Większość Amerykanów osobiście wyszła już z trybu kryzysowego. Dwa razy więcej wyborców martwi się teraz bardziej o wpływ COVID-u na gospodarkę (49%) niż o to, że ktoś z ich rodziny lub ktoś, kogo znają, zostanie zarażony koronawirusem (24%). Dwie trzecie rodziców i 80% nauczycieli twierdzi, że pandemia spowodowała straty w nauce, a wyborcy są w przeważającej większości bardziej zaniepokojeni stratami w nauce niż tym, że dzieci zaraziły się wirusem COVID. Sześciu na dziesięciu Amerykanów określa siebie jako “zmęczonych” pandemią. Im więcej mówimy o zagrożeniu związanym z COVID i uciążliwie ograniczamy ludziom życie z tego powodu, tym bardziej nastawiamy ich przeciwko sobie i pokazujemy, że nie mamy kontaktu z ich codzienną rzeczywistością.

– Czas przyznać, że COVID nadal istnieje i prawdopodobnie będzie istniał jeszcze przez długi czas. Nie zalecamy, by Demokraci mówili jak Republikanie, którzy w dużej mierze zignorowali pandemię, nawet przed szczepionką. Deklaracja powrotu do “nowej normalności” nie oznacza ignorowania faktu, że ludzie nadal będą chorować na Covida, że nie powinniśmy ponosić odpowiedzialności, ani że powinniśmy odwrócić się plecami do środowiska medycznego, które leczy chorych i opracowuje terapie ratujące życie. Oznacza to raczej uznanie, że zagrożenie ze strony wirusa odpowiedzialnego za COVID nie jest już tym, czym było jeszcze rok temu, i dlatego nie powinno być traktowane jako takie – lockdowny, maski i blokady miały na celu ratowanie życia, kiedy nie było jeszcze szczepionki, która mogłaby to zrobić. Wyborcy wiedzą, że obecnie dysponujemy narzędziami, które pozwalają nam odpowiedzialnie walczyć z chorobą COVID i żyć z nią – szczepionkami i środkami wspomagającymi, które minimalizują zachorowania, oraz maskami i dystansem społecznym wobec grup szczególnie narażonych.

Dr Peter McCullough o blokowaniu metod leczenia Covid-19
Leczenie chorób wirusowych: czy prawdę ukrywano przez dziesięciolecia? – dr Lee D. Merritt
2 metry czy 20 metrów, dystans nie ma większego znaczenia dla Covid-19 – prof. Martin Bazant i prof. John Bush z MIT
USA: Dyrektor firmy ubezpieczeniowej twierdzi, że w 2021 liczba zgonów wśród osób w wieku 18-64 lat wzrosła o 40%.
Dziwna historia Remdesiviru, leku na Covid, który nie działa

– Nie postulujmy pomysłu pt. “zero COVID” jako warunku zwycięstwa. Amerykanie również nie uważają, że zwycięstwo to zero przypadków COVID. 83% twierdzi, że pandemia zakończy się, gdy będzie łagodną chorobą, taką jak grypa, a nie gdy COVID zniknie całkowicie. 55% ludzi woli, aby COVID traktować jako chorobę endemiczną. A właśnie z taką chorobą ma do czynienia większość Amerykanów – z chorobą o śmiertelności podobnej do grypy – ponieważ większość z nas wzięła na siebie osobistą odpowiedzialność za ochronę siebie i swoich rodzin, szczepiąc się. Amerykanie zakładają również, że zachorują na COVID: 77% zgadza się z opinią, że “nieuniknione jest, że większość ludzi w USA w końcu zachoruje na COVID-19”, a 61% Amerykanów, u których nigdy nie stwierdzono dodatniego wyniku testu, uważa, że prawdopodobnie zarazi się w ciągu najbliższego roku. Dzięki pracy wykonanej przez Demokratów w ciągu ostatniego roku, mimo przekonania, że zarażenie się wirusem COVID jest nieuniknione, większość Amerykanów już się nie obawia.

FDA w swoim własnym dokumencie zatwierdzającym szczepionkę Pfizera sugeruje, że zapalenie mięśnia sercowego po zastrzyku może być większym zagrożeniem niż COVID
Przypadki zapalenia mięśnia sercowego zgłoszone po szczepieniu COVID-19 opartym na mRNA w USA od grudnia 2020 r. do sierpnia 2021 roku.

– Przestańmy mówić o ograniczeniach i nieznanej przyszłości, która nas czeka. Jeśli skupiamy się na tym, jak źle się dzieje i jak bardzo może się pogorszyć, stawiamy Demokratów w roli nieudaczników, którzy nie są w stanie przeprowadzić nas przez tę sytuację. W sytuacji, gdy 99% Amerykanów może się zaszczepić, mówienie o ograniczeniach w trzecim roku wyrządzamy wyborcom więcej szkody niż zapobiegamy szkodom. Jeśli Demokraci nadal będą utrzymywać postawę, która przedkłada środki ostrożności COVID nad uczenie się i naukę tego, jak żyć w świecie, w którym COVID istnieje, ale nie dominuje, ryzykują, że drogo za to zapłacą w listopadzie podczas wyborów.

 

Zobacz na: Wszystko co mówi rząd o C-19 i metodach walki z nim, jest kłamstwem – dr Mike Yeadon
COVID – dlaczego terminologia ma znaczenie? – dr Malcolm Kendrick
Testy PCR: Po 35 cyklach odcięcia nie wyhodujesz wirusa – dr Anthony Fauci
Dossier na temat Anthony Fauciego/COVID-19 – dr David Martin
Dr Geert Vanden Bossche: Masowe szczepienia podczas pandemii – korzyści i ryzyka

Postępuj zgodnie z nauką

Dla tych z Was, którzy myśleli, że maski działają.

Dr Anthony Fauci udziela wszelkich możliwych odpowiedzi na temat masek i C-19.

https://rumble.com/vn1atd-dr-anthony-fauci-udziela-wszelkich-moliwych-odpowiedzi-na-temat-masek-i-c-1.html

 

%d bloggers like this: