Posmak poszczepiennych efektów ubocznych po szczepieniu na COVID-19

Posmak poszczepiennych efektów ubocznych po szczepieniu na COVID-19

 

Gdyby media z takim samym entuzjazmem donosiły o wszelkich możliwych powikłaniach, efektach ubocznych i niepożądanych odczynach poszczepiennych, to przeciętny oglądacz TV unikał by tych eksperymentalnych szczepionek jak diabeł święconej wody.

O tym jak wydajnie spieniężać chorobę, tzn. tworzyć emocjonalne zapotrzebowanie na produkt, który jest do sprzedania, to już ponad dekadę temu opisał dr Glen Nowak. Chociaż w swojej pierwotnej pracy odnosił się do grypy i szczepionek przeciw grypie to można podstawić każdą chorobę i każdy preparat jako potencjalną ulgę, dla wytworzonego zapotrzebowania emocjonalnego.

Przepis na zwiększenie popytu i zainteresowania szczepionkami
Trójkąt dramatyczny Karpmana
Skuteczność i efektywność szczepionek COVID-19 – bez marketingowej ściemy
Wytyczne Dotyczące Przedklinicznych Badań Farmakologicznych i Toksykologicznych Szczepionek – EMA
Czy na pewno szczepionki to najlepiej przebadane produkty firm farmaceutycznych? Sprawdźmy.
W USA rejestruje się mniej niż 1% NOPów – Harvard Pilgrim Health Care
Skorygowana ocena związku przyczynowo-skutkowego między szczepieniami a zdarzeniami niepożądanymi dokonana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) – analiza krytyczna
Zakrzepy po szczepionkach przeciw Covid a „Nauka” – dr Mike Williams
Co robić, żeby lekarz cię nie zabił – dr Vernon Coleman
Szczepienia działają, czyli umieralność lekarzy i pielęgniarek bez szczepień i po zaszczepieniu.

[mailpoet_form id=”2″]

 

Poniższy materiał to składanka różnych nagrań, zarówno doniesień lokalnych kanałów telewizyjnych, jak i prywatnych nagrań osób poszkodowanych przez szczepienia przeciw C-19. Poniżej transkrypt kilku wypowiedzi z tej składanki:

– Jestem pielęgniarką pracującą na oddziale dla pacjentów covidowych, czy raczej byłam przez ostanie 3 miesiące. Zostałam zaszczepiona szczepionką Pfizera 3 tygodnie temu. Teraz cierpię z powodu porażenia Bella, mam paraliż jednej strony twarzy.

– Wiem tyle, że byłam osobą w pełni zdrową przed otrzymaniem szczepionki, a po jej otrzymaniu miałam paraliż całego ciała. Odzyskałam władzę nad górna częścią ciała i teraz pracuję nad poruszaniem palcami stóp.

– 4 stycznia mój pracodawca bardzo nalegał, bym się zaszczepiła. Miałam spazmy języka, a następnego dnia całe moje ciało drżało w niekontrolowany sposób. Taki stan trwał przez 13 dni.

-Przyjęłam szczepionkę 19 stycznia. 16 razy zgłaszałam się na oddział ratunkowy. Jednego dnia miałam 16 następujących po sobie konwulsji całego ciała. Potem to tylko ciągłe pasmo problemów.

– Kiedy zaczęły się konwulsje, wiedziałam, że to z powodu szczepionki. Kiedy obudziłam się, nie byłam w stanie ruszać obiema nogami. 2 godziny później całe moje ciało drżało. Mąż zabrał mnie na oddział ratunkowy. Po tym zostałam przyjęta na oddział szpitalny. W szpitalu pozostałam 5 dni, ale nie leczono u mnie konwulsji.

– Przeszłam przez istne piekło, od kiedy przyjęłam tę ****** szczepionkę.

– Przepraszam z mój wygląd, ale przechodząc do sedna – wczoraj zaszczepiłam się szczepionką J&J. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, że to właśnie jest przyczyną mojego obecnego stanu. Zaczęło się do bólu w klatce piersiowej, następnie paraliż lewej strony ciała. Przywieziono mnie karetką pogotowia do szpitala Baylora w Dallas, gdzie przeprowadzono mi mnóstwo badań. Przez ostatnie 2 dni miałam 8 ataków padaczki, choć nigdy wcześniej nie miałam takich ataków. Wykryto u mnie tętniaka mózgu o wielkości 3 mm. Obecnie jestem podłączona do aparatury EEG w celu monitorowania ataków padaczki. Dziękuje wszystkim za Wasze modlitwy w mojej intencji. Mam nadzieję, że wkrótce lekarze znajdą przyczynę mojego stanu.

– Obecnie znajduję się na oddziale intensywnej terapii. Jakieś dwa tygodnie temu zaszczepiłam się. Obecnie w szkole odbywam kurs na asystentkę dentystyczną. w czwartek wracałam samochodem ze szkoły, kiedy moja prawa ręka bezwładnie puszczając kierownicę opadła na moje kolano. Udało mi się jakoś przyjechać na oddział ratunkowy, i gdy już dodarłam to zdałam sobie sprawę, że straciłam władzę w prawej części mojego ciała. Na oddziale ratunkowym powiedzieli mi, że miałam udar. Zrobiono mi kilka badań i okazało się, że na tym oddziale nie są w stanie zapewnić mi wymaganej opieki. Przewieziono mnie karetką pogotowia na oddział intensywnej terapii, gdzie rozpoczęła się moja walka o życie. Zrobiono mi szereg badań działy się ze mną różne dziwne rzeczy i lekarze nie byli w stanie określić, co mi dolega. Byłam taka przestraszona. Tymczasowy paraliż. Ostatecznie trzy razy myślałam o śmierci w ciągu jednej doby. Nie byłam sobie w stanie przypomnieć sobie przyjaciół, rodziny, numeru komórki. Nadal nie ma władzy w prawej nodze. Poruszam się o balkoniku. Ciągnę za sobą stopy, ale jakoś chodzę. Jutro przenoszą mnie do ośrodka rehabilitacyjnego. Muszę się nauczyć chodzić od nowa. Jestem jeszcze młoda, jestem zdrowa i aktywna fizycznie, mam dwadzieścia kilka lat. W miniony weekend byłam na campingu, łowiłam ryby na północy stanu, bawiłam się z przyjaciółmi. Jestem zwolenniczką aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Jednak z powodu tej szczepionki nawet nie wiem, czy odzyskam pełną władzę w nogach.

 

Posmak poszczepiennych efektów ubocznych po szczepieniu na C-19 [napisy PL]

https://rumble.com/vhyraf-posmak-poszczepiennych-efektw-ubocznych-po-szczepieniu-na-c-19-napisy-pl.html

 

Nastolatek po szczepieniu hospitalizowany z zakrzepami krwi w mózgu [napisy PL]

 

Matka Everesta Romneya twierdzi, że objawy zaczęły się po otrzymaniu przez niego pierwszej dawki szczepionki COVID-19.
Cherie Romney mówi, że spuchnięte węzły chłonne, ból szyi i migrenowe bóle głowy utrzymywały się po tym, jak jej syn otrzymał swoją pierwszą dawkę szczepionki COVID-19 Pfizer 21 kwietnia 2021.

 

Byli dumni że się zaszczepili… a teraz już nie żyją [napisy PL]

Podziel się tym materiałem z innymi… Być może ocalisz komuś życie!
Czy eksperymentalne zastrzyki będące owocem inżynierii genetycznej (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson&Johnson oraz Sputnik) reklamowane jako szczepionki są rzeczywiście bezpieczne?
Zanim podejmiesz decyzję o zaszczepieniu, poznaj niektórych dumnych obywateli, którzy wzięli udział w obecnej kampanii “szczepionkowej”… a teraz wąchają korzenie kwiatków.