Luc Montagnier: Nowe warianty koronawirusa z powodu szczepień

Luc Montagnier: Nowe warianty koronawirusa przez szczepienia

Dziennikarz: W odniesieniu do wirusa, rok temu był Pan pierwszą osobą, która ostrzegała świat w związku z pochodzeniem tego wirusa, to znaczy, mówił Pan, że istniało realne prawdopodobieństwo, że ten wirus pochodził z laboratorium.  Zaznaczył Pan, że nie należało się go bać, ponieważ w naturalny sposób wirus pozbywa się  swojego ładunku patogennego.

Stąd moje pytanie, skąd się wzięły warianty?

 

 

Nowe warianty koronawirusa przez szczepienia

 

Luc Montagnier: To bardzo proste, warianty wzięły się ze szczepień. Wirus ma bardzo silną zdolność zmieniania się. Tak jak inne RNA-wirusy, np. grypy. … Chociaż wirus grypy ma genom podzielony na części, 8 części. Bardzo rzadko widuje się wirusy, które … bazują na jednej nici  RNA jako nośniku wszystkich genów, tak jak  koronawirus. Wydaje się też,  że istnieją ograniczenia. Dlaczego ograniczenia? Dlatego, że replikacja RNA odbywa się poprzez mechanizm, który kopiuje DNA, tzn. podstawowa struktura tworzona jest z czterech bazowych  zasad azotowych …: uracyl zastępuje tyminę

Te cztery bazowe zasady azotowe kopiowane są przez enzym, żeby powstały zasady komplementarne poprzez wiązania wodorowe, które dołączają nową nić do starej. Więc wirus replikuje się jak wirus DNA, ale jest to RNA i to ja wykazałem w wyniku moich prac w latach 60-tych. Udowodniłem, że tak uformowana podwójna helisa RNA jest bardzo stabilna, jest zakaźna i jest odporna na rybonukleazę, która przecina łańcuchy RNA. To w ten sposób je wyizolowałem. To bardzo ważny krok genetyczny dla tego wirusa. Tak samo jest w przypadku koronawirusa, podwójny łańcuch w komórkach jest bardzo stabilny. Ograniczenia cząsteczkowe powodują, że nie możemy wyobrazić sobie, żeby ten podwójny łańcuch RNA tworzył chromosomy itp., jest zbyt sztywny. Ta cząstka jest dużo bardziej sztywna dlatego, że ma mniej cząstek wody – DNA jest złożone również z cząstek wody –więc DNA gęstość wynosi 1,7 podczas gdy RNA o podwójnym łańcuchu ma gęstość dwa.  Dlaczego gęstość wynosi dwa? Dlatego, że występuje w nim mniej cząstek wody. Co spowodowało zmianę …? To cukier, który jest w elementem strukturalnym. Ryboza, która jest zamiast dezoksyrybozy, ma o jedną cząstkę wodoru mniej i już.

Dziennikarz: To, co twierdził Pan rok temu, to w zasadzie było zaalarmowaniem świata.

Luc Montagnier: To się w pełni potwierdziło. To jest chimera. Skąd inąd, na początku baza (podstawa wirusa) była naturalna, Chińczycy mogli nią manipulować.

Dziennikarz: Kiedy patrzymy na statystyki Światowej Organizacji Zdrowia, od czasu szczepień w styczniu wzrost zakażeń eksplodował, tak samo jak ogromnie wzrosła liczba zgonów, szczególnie osób młodych, z zakrzepicą itd.

Luc Montagnier: tak.

Dziennikarz: Jaka jest Pana opinia nt. masowej kampanii szczepień, bo są to szczepienia masowe, podczas gdy są dostępne sposoby leczenia, które działają i nie są drogie.

Luc Montagnier: Jest to ogromny błąd. Błąd naukowy i wielki błąd medyczny. Jest to nie do przyjęcia w historii, bilans tej sytuacji nie powstanie z dnia na dzień. Ponieważ to w rzeczywistości szczepienia wytworzyły warianty. Kiedy na wirus z Chin jest szczepionka, to znaczy, są przeciwciała powstałe w wyniku szczepienia, co wtedy robi wirus? On albo „umiera”, albo znajduje sposób, rozwiązanie. Dlatego nowe warianty są wytworem, wynikową stosowania szczepień. Wie Pan, zawsze w krajach, też w tym roku jest podobnie, jest krzywa szczepień i krzywa zgonów, które są następstwem. Śledzę na bieżąco badania In situ, przeprowadzane na pacjentach,  osobach chorych, które zgłaszają się zakażone koronawirusem po szczepieniu. Chcę wykazać, że powstał  wariant wirusa, który jest odporny na szczepionkę.

Dziennikarz: Jak można szczepić ludzi w okresie epidemii? Czy może Pan to wytłumaczyć?

Luc Montagnier: Jest to nie do pomyślenia. Jest cisza wokół tego, a wiele osób o tym wie, epidemiolodzy wiedzą o tym. To przeciwciała wytworzone przez  wirusa pozwalają na to, że infekcja jest bardziej nasilona. Nazywa się to wzmocnieniem zależnym od przeciwciał, Antibody dependant enhancement [ADE], tzn. przeciwciała ułatwiają zakażenie, przeciwciała przyczepią się do powierzchni wirusa, i w tym momencie receptory wykrywające przeciwciała, które normalnie mamy w makrofagach itp., w tym momencie będą rozpoznawać wirusa – nie przez przypadek, z samego tego powodu, że jest on połączony z przeciwciałem. Jest jasne, że nowe warianty powstały w wyniku selekcji przeciwciał wytworzonych przez szczepienia, tak?

Szczepionki popychają patogeny do ewolucji – presja ewolucyjna
Filipiny: Szczepionka przeciwko wirusowi dengi i wzmocnienie infekcji zależne od przeciwciał po szczepieniu

To po pierwsze, ale po drugie, ludzie nie zrozumieli tego, że natura znalazła takie środki, których nie wykorzystuje/stosuje. Ludzie z Pfizer, którzy chcą, żeby matrycowe RNA utrzymywało się  jak najdłużej w organizmie, zdecydowali, żeby wzbogacić mRNA o GC, pary guanina- cytozyna. Wiązania guanina-cytozyna są mocniejszymi wiązaniami wodorowymi niż wiązania adenina-uracyl. Natura wybrała sposób na różnicowanie, który jest konceptem znanym artystom, ale nie naukowcom. Chodzi o harmoniczne ciągi liczb, szczególnie ciąg Fibonacciego. Wszystkie warianty mają coraz więcej ciągów Fibonacciego, zaczynając od stosunku liczby par adenina-uracyl do guanina-cytozyna.

Nauka kontra Natura. Kto wygra? – Forrest Maready

Dlaczego? Dlatego, że kod genetyczny jest zdegenerowany. To znaczy: jest pewien wybór, istnieją kodony, są trzy nukleotydy, które odpowiadają jednemu aminokwasowi. One są wymienne, szczególnie ostatnie. Można więc zamienić GUC na A albo U, bez zmieniania kodu. Translacja tego RNA na poziomie rybosomów, jest odczytana jako ten sam aminokwas, więc nie zmienia to białka. Na tym polega różnica. Wszystkie warianty mają ciągi Fibonacciego, ale nie szczepionka, szczepionka – przeciwnie ma więcej par guanina-cytozyna, żeby była bardziej stabilna.

Dziennikarz: Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wieczorem Unia Europejska przegłosowała paszporty szczepionkowe.

Luc Montagnier: To jest haniebne. To jest skandaliczne. Występuje coraz więcej niepożądanych zdarzeń poszczepiennych, będziemy widzieć nowotwory itp., a jesteśmy dopiero na początku.

Dziennikarz: Szczepionka w technologii matrycowego RNA jest też chimerą, zgadzamy się co do tego.

Luc Montagnier: TAK

Dziennikarz: Co z nią będzie w upływem czasu? Jak to będzie wyglądało? Za dwa-trzy lata ona nie zniknie?

Luc Montagnier: Myślę, że RNA się replikuje. Albo już jest zreplikowane, bo taka jest konstrukcja szczepionki, albo replikuje się nieco później. Nie ma sposobu na to, żeby w komórkach nie powstały dwuniciowe formy RNA, które są bardzo stabilne. I pewnego dnia one…

Dziennikarz: Jakie są tego konsekwencje?

Luc Montagnier: Nie wiemy,  nikt tego nie może stwierdzić.

Dziennikarz: Odkryliśmy, że 150 dawek szczepionki zawierało  sól fizjologiczną.

Luc Montagnier: Zarządzający firmą Pfizer dobrze wykonują swoją pracę, mówią, że odcinek matrycowego RNA jest dobrze umieszczony w otoczce i tak skonstruowany, żeby dochodziło do transkrypcji/translacji. Że informacyjne, matrycowe RNA będzie przetranskrybowane/przepisane jako/na białko. W rzeczywistości szczepionka powoduje wytwarzanie dużych ilości Białka kolcowego (S) takiego, jak na powierzchni wirusa, więc powstają przeciwciała. To jest najbardziej niebezpieczne, bo to sprzyja zachorowaniu. Dlatego właśnie więcej osób jest dotkniętych tym problemem po szczepieniu.

Dziennikarz: Co by Pan powiedział i zrobił, gdyby mówiono Panu, żeby się Pan zaszczepił?

Luc Montagnier: Odmawiam poddania się szczepieniu. Moje sumienie mi mówi, żebym się nie szczepił.

Dziennikarz: Co by Pan powiedział dwustu tysiącom lekarzy ogólnych? Co ma Pan ochotę im powiedzieć.

Luc Montagnier: Zachowujcie się jak lekarze, a nie jak barany. Przede wszystkim boicie się. Oni się boją izb lekarskich. Bo izby lekarskie próbują teraz stosować przymus, czyli, jak nie szczepisz, jesteś złym lekarzem.

Dziennikarz: Profesor Fourtillan nadal jest w areszcie. Taka osoba, profesor przebywa w areszcie w związku z tym, że próbował leczyć… jak Pan to skomentuje?

Luc Montagnier: Pierwsze aresztowanie wywołało pewne reakcje, ale drugie – w ogóle żadnych. To nie jest wcale normalne, on stosował plastry przezskórne [z walentoniną oraz 6-metoksy-harmalanem – przyp.tłum.]… ale nie popełnił przestępstwa.

Dziennikarz: W związku z globalnie prowadzonymi szczepieniami, które spowodowały 10 tys. zgonów, wiemy, że 10 tys. zgonów w Europie  można bezpośrednio powiązać ze szczepieniami, to nie są moje dane, ale dane oficjalne. 10 tys. to ogromna liczba. I kogo wsadzono do aresztu?

Luc Montagnier: To jest dobre pytanie. Fourtillan jest w areszcie i nikt nic nie mówi.

Zobacz na: Dr Geert Vanden Bossche: Masowe szczepienia podczas pandemii – korzyści i ryzyka
Szczepionki na COVID „zdziesiątkują światową populację”, ostrzega prof. Sucharit Bhakdi
Leczenie chorób wirusowych: czy prawdę ukrywano przez dziesięciolecia? – dr Lee D. Merritt
Dyskryminujące paszporty [szczepionkowe] – Nigdy Więcej – Sam Wald
Dziesięć powodów, dla których paszporty odpornościowe to zły pomysł

 

Luc Montagnier: Nowe warianty koronawirusa z powodu szczepień [lektor PL]

Proszę przygotować paszporty szczepionkowe