Czy technologia 5G będzie azbestem XXI wieku? – Josh del Sol Beaulieu i John C. Dvorak

 

Czy technologia 5G będzie azbestem XXI wieku

Czy technologia 5G będzie azbestem XXI wieku?

To czego przemysł telekomunikacyjny ci nie mówi… ale mówi to swoim inwestorom
Propozycja dotycząca bezpieczeństwa związanego z użytkowaniem telefonu komórkowego koncentruje się na możliwym ryzyku promieniowania – Elizabeth Hinson

Josh del Sol Beaulieu: Witajcie wszyscy. Jestem tu razem z Johnem Charles Dvorakiem. John był autorem artykułów dla PC Magazine od lat 80. i został ostatnio zwolniony ze względu na okoliczność napisania przez niego artykułu opiniotwórczego na temat technologii 5G, który niekoniecznie pozostaje w zgodzie z punktem widzenia branży na ten temat. Artykuł był trochę krytyczny jeżeli chodzi o technologię 5G, tak więc dzisiaj o tym porozmawiamy oraz o jego doświadczeniach i wiedzy, a także o tym czego się dowiedział odnośnie 5G i innych tematów. Od 1976 roku John jest zaangażowany w temat komputerów, jest pisarzem i felietonistą piszącym na temat technologii od lat 80. oraz prowadzi wraz ze współgospodarzem, Adamem Curry podcast/audycję o nazwie “No Agenda” show, które osiągnęło ponad ćwierć miliona słuchaczy. John, witam cię w tej audycji.

John C. Dvorak: Cieszę się, że tutaj jestem.

Josh del Sol: Zatem, chcielibyśmy od razu zagłębić się w temat. Wielu ludzi patrzy na to i widzą ten artykuł, który opublikowałeś, ten artykuł opiniotwórczy na stronie “PC Magazine”, który obecnie nie jest już dostępny pod pierwotnym linkiem. Został zastąpiony przez inny artykuł, a ciebie zwolniono. Zatem, co się wydarzyło?

John Dvorak: Zaraz po tym jak to się wydarzyło zauważyłem, że jeden z moich felietonów został zastąpiony innym felietonem na ten sam temat, napisanym przez innego pisarza. To było bardzo wyraźnie pokazane. Zrobiłem cały dokument na ten temat, który działał na medium, którego najwidoczniej nie możesz zdobyć. Tak czy inaczej, pokazałem, że to było trochę dziwne, że pisałem ten felieton na temat technologii 5G. Tam jest ten felieton. Nie jest tak naprawdę tak krytyczny, to w większości tekst na temat krytyków, którzy są zaniepokojeni tą kwestią.

To tak właściwie to czego dotyczył. Osobiście tego w tamtym momencie nie krytykowałem, cóż teraz zacząłem rozwijać krytykę na temat. Tak więc zastąpili go czymś w rodzaju: “Technologia 5G jest najwspanialsza.” I pomyślałem, że to było trochę podejrzane. Tak, więc to jest pierwotny felieton. Nadal znajduje się na stronie “PC Mag”, ale cofnęli go po tym jak ludzie narzekali.

Josh del Sol: W porządku. Cofnęli go, podłączyli go pod inny link, więc pierwotnie został odrzucony, ale zastąpili oryginalny link tym artykułem napisanym przez Saschę Segana – What Is 5G?
https://www.pcmag.com/article/345387/what-is-5g

Wersja z 2 pażdziernika 2018- What is 5G?
Wersja z 28 stycznia 2019 – What is 5G?
Wersja z 16 kwietnia 2019 – What is 5G?

Co to jest 5G

Co to jest 5G?

John Dvorak: Tak, przez Saschę Segana: “Czym jest technologia 5G?” 5G jest rzeczywiste, tak samo jak cała ta promocja technologii 5G.

Josh del Sol: Tak. Okay, zatem, w którym momencie tego procesu zostałeś zwolniony lub zerwano Twój kontrakt…

John Dvorak: Cóż to było kilka tygodni przed tym jak zmienili felieton, podmienili felieton. Okay, zatem to nie było tak: podmienili treść artykułu, a ja na bruku. Nie, napisałem, myślę, że z jeden lub dwa felietony więcej po tym, a następnie podmienili ten felieton w tle. Również uważam to za dziwne. Napisałem do nich. Miałem jednego z edytorów, z którym moja żona ma świetny kontakt. I on mówi: “Nigdy się nie skontaktował.” Widzę treść i pytałem każdego z magazynu, ponieważ mam tę listę dystrybucyjną, dlaczego mój felieton został usunięty i zastąpiony tym. Nie dostałem żadnej informacji zwrotnej.

Nie powiedzieli mi niczego od tego incydentu. Zatem jestem oczywiście podejrzliwy, ponieważ taką mam naturę. Teraz zaczynam się temu przyglądać nieco bardziej. Skierowałeś mnie do profesora na Univeristy of California w Berkley i zamierzamy postawić stronę poświęconą 5G, o nazwie debate5G.com Brzmi trochę bezstronnie i myślę, że taka będzie.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Zobaczymy czy do tego dojdzie, ponieważ to brzmi dla mnie tak jakby coś się tutaj działo, co dotyczy technologii 5G, co nie jest w najlepszym interesie społeczeństwa. W przeciwnym razie nie doszłoby do wszystkich tych rzeczy.

Josh del Sol: Pewnie. Zatem, jak nasza publiczność wie, kiedy zacząłeś przyglądać się nauce i faktom związanym z 5G, jak oni w pewnym sensie przepychają ją na siłę, czy naturalnym przypuszczeniem, bez zagłębiania się w jakikolwiek spisek, jest zastanawianie się dlaczego ją forsują i dlaczego ignorują tak wiele miast i poszczególnych osób, które nie chcą tej technologii?

Istnieją setki, najwyraźniej setki miast, rad miasta i burmistrzów, którzy powiedzieli “Pozwiemy was, jeśli…” Pozwiemy FCC, powiedzieli, że pozwą FCC, jeśli nadal będą forsować tę agendę i odbierać miastom prawa do wyboru tego jaka infrastruktura zostanie rozmieszczona na ich terenie i w jaki sposób. Zatem idzie to w kierunku bycia ogromną aferą.

John Dvorak: To prawie jak film z gatunku science-fiction.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Dlaczego ci ludzie uciszają każdego, kto ma do powiedzenia coś złego na ten temat? Zawsze istnieją ci wariaci gdzieś tam, którzy będą mówili złe rzeczy na temat każdej nowej technologii, ponieważ przez całe społeczeństwo biegnie żyła przeciwnika postępu technicznego.

Jednak w tej sytuacji, kiedy odkrywasz zbyt dużo tego rodzaju rzeczy i dochodzi do nich na dziwnej podstawie i istnieje ten pęd by wprowadzić tam technologię 5G, musisz się zastanowić: dlaczego, co się dzieje? To nie jest normalne, to nie jest normalny rodzaj negatywnej reakcji na coś. To jest nienormalne. To sprawia, że się nad tym zastanawiasz, że musisz się temu przyjrzeć…

Josh del Sol: Czy słyszałeś o, myślę, że to było w okolicach zeszłego roku, była australijska dziennikarka, która nazywała się dr Maryanne Demasi, która została zwolniona za napisanie krytycznego artykułu na temat Wi-Fi w szkołach, w którym przyglądała się nauce i skutkach zdrowotnych oraz raportom na temat negatywnych skutków jakie ma na głowę?

ABC show’s Catalyst presenter Dr Maryanne suspended after review of ‘Wi-Fried’ story on Wi-Fi
https://www.news.com.au/entertainment/tv/abc-shows-catalyst-presenter-dr-maryanne-suspended-after-review-of-wifried-story-on-wifi/news-story/30a4fe3d27262fc9b67268c0209118dc

Prezenterka programu ABC Catalyst, dr Maryanne, została zawieszona po omówieniu tematu Wi-Fi

Prezenterka programu ABC Catalyst, dr Maryanne, została zawieszona po omówieniu tematu Wi-Fi – “Usmażeni bezprzewodowo”

Zmieniono tytuł z „Wi-Fried” na „Wi-Fired”?

http://www.norad4u.com/

 

Czy słyszałeś coś na ten temat?

John Dvorak: Tak, słyszałem. Kwestia Wi-Fi jest kolejną…Oto co się wydarzy. Myślę, że ci ludzie powinni być tego świadomi, radiowcy, którzy robią te systemy. Jeśli ta technologia 5G będzie wprowadzana, jeśli zacznie zmieniać się w… lub zacznie stawać się dużym problemem i ludzie staną się bardziej świadomi…

Przypomina mi się era MP3. MP3 była nieistotną technologią w tamtym okresie czasu. Myślę, że to były wczesne lata 90. kiedy studenci uniwersytetów używali odtwarzaczy by wymieniać się muzyką, kradli muzykę i wymieniali się nią za darmo za pomocą metody udostępniania plików.

Zanim pojawiły się odtwarzacze MP3 i jeden z nich, przed iPadem, zanim pojawił się iPod i w końcu wydawcy muzyczni RIAA pozwali ich i zrobili z tego wielką aferę i ściągnęli dużo uwagi na odtwarzacze MP3, i ludzie zaczęli się im przyglądać i mówić: “To jest świetne, spójrz na całą tę darmową muzykę jaką mogę mieć.”

Kolejną rzeczą jest to, że piractwo oszalało i każdy zwariował na punkcie MP3, ponieważ zdobyło to uwagę społeczeństwa. To jest ta sama rzecz. Zobaczymy, że społeczeństwo dostaje za dużo. Będą kwestionować Wi-Fi, jako skutek technologii 5G.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: To będzie ogromny problem dla tych mechanizmów. Nie wiem jak to się skończy, ale jest tam wiele informacji. Zaintrygował mnie tym tematem ten profesor, o którym mi powiedziałeś z University of California w Berkley. Jest specjalistą ds. zdrowia publicznego i posiada całe strony internetowe wypełnione linkami pod tytułem: “Oto dlaczego to jest złe.”

To jest po prostu niewiarygodne. Zatem dziękuję ci. W pewnym sensie będę musiał prawdopodobnie, być może podziękować “PC Magazine” i ludziom odpowiedzialnym za technologię 5G za uczynienie mnie świadomym, ponieważ tak naprawdę byłem poniekąd naiwny i w tym miejscu przejmuję pałeczkę.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Dobra robota.

Josh del Sol: Tak, podzielę się  po prostu kilkoma dodatkowymi linkami ze swoją publicznością. Zatem to jest… wspomniałeś Joela Moskowitza z Berkley. Jest poniekąd jednym z badaczy naukowych i jest postrzegany jako dyrektor Center for Family and Community Health School of Public Health w Berkley. Zatem prowadzi stronę SaferEMR, po prawej stronie możesz zobaczyć wiele znaczących opracowań dotyczących 5G. Jest tam około czterech lub pięciu linków, które są użyteczne dla każdego by się wdrożyć w ten temat. Zadaje pytanie czy 5G jest szkodliwe dla naszego zdrowia, a potem przygląda się recenzowanym publikacjom dotyczącym tych wyższych częstotliwości.

5G Wireless Technology: Is 5G Harmful to Our Health?
https://www.saferemr.com/2017/09/5g-wireless-technology-is-5g-harmful-to.html

Zatem czym jest technologia 5G? Technologia 5G jest w zasadzie, jest to kolejna, piąta generacja infrastruktury bezprzewodowej, która jest wdrażana przez FCC lub właściwie przez firmy telekomunikacyjne, które wykorzystują FCC, właściwie to kontrolują FCC według “Harvard Ethics”. Rozmieszczają nadajniki w odległości, w zasadzie między każdym co drugim, a 10-tym domem, zaraz przed domem.

Captured Agency. How the Federal Communications Commission Is Dominated by the Industries It Presumably Regulates – Norm Alster.
https://ethics.harvard.edu/files/center-for-ethics/files/capturedagency_alster.pdf

Captured Agency.

Przez całe sąsiedztwo ciągnie się… Tak się dzieje podczas wdrażania, w bardzo cichy sposób, bez publicznej debaty i za pomocą bardzo silnego PRu i kampanii propagandowych, które twierdzą, że 5G jest dobrą rzeczą i dzięki niej będziesz w stanie ściągać filmy w ciągu kilku sekund.

Tymczasem, technologia ta wykorzystuje pasmo o wyższych częstotliwościach, myślę, że jest to 24 do 70GHz i powyżej.

To nie jest 5GHz, to poniekąd niewłaściwe określenie lub w mojej opinii to jest jak celowe zatajanie w całości, sposób w jaki widzą… John wiesz o czym mówię, kiedy się logujesz…

John Dvorak: Tak, wiem. Widzisz 5G, myślisz 5GHz.

Josh del Sol: Myślisz 5GHz. I nawet na twoim routerze Wi-Fi, kiedy się logujesz, jest zazwyczaj albo 2.4 albo 5GHz. To nie jest tak naprawdę 5G, zatem jest to właściwie…

John Dvorak: To inna technologia z podobnym nazewnictwem/nomenklaturą.

Josh del Sol: Tak, dokładnie. Tak więc to może być, to w mojej opinii jest robione celowo, aby to znormalizować.

John Dvorak: Nigdy o tym nie pomyślałem.

Josh del Sol: Prawda? Normalizowanie akceptacji ludzi dotyczącej 5G: “Ta technologia już jest w moim routerze. Mój router już teraz mówi, że to jest 5G.” Jednak to zupełnie coś innego. To 24 i więcej GHz. Zatem to badanie, które Joel Moskowitz i wielu, wielu innych badaczy wyciąga na światło dzienne. Publikacje, które przedstawia wyglądają bardzo źle, jeżeli chodzi o zdrowie publiczne.

John Dvorak: Tak, uważam, że mógł na coś trafić. Jednak to tylko wycie na wietrze, jeśli nie otrzyma więcej wsparcia od społeczności technologicznej. Społeczność technologiczna i pisarze piszący o technologii, biznes zmienia się w coś co jest prawie, to coś o co walczyłeś od późnych lat 70. Zmienia się w grupę cheeleaderek. To nawet nie chodzi oto, żeby płacono im za bycie cheerleaderkami, ci o których wiem, ale są cheerleaderkami i to nikomu nie pomaga.

Josh del Sol: Tak. Wróćmy do tego o czym ja i ty rozmawialiśmy wcześniej. Dotyczyło to tego, że napisałeś artykuł na medium.com i poniekąd nakreślałeś swoje doświadczenie związane z tą całą podróżą dotyczącą zwolnienia przez… to wydarzenie.

John Dvorak: Wydarzenie.

Josh del Sol: I po prostu zadając pytania, wyciągając fakty i zadając pytania. Wysłałeś mi link. Oto on. Jeśli teraz w niego kliknę… To ciągle ci się wyświetla, ale jeśli ja w niego kliknę wyświetla się to, że medium.com zawiesiło artykuł i ta strona jest niedostępna. Tak więc ty i ja próbujemy dowiedzieć się dlaczego tak jest.

John Dvorak: Tak, jeśli wejdziesz na moją zwykłą stronę [autora], którą byłaby medium.com pod hasłem Dvorak…

Josh del Sol: … co zrobiłem,

John Dvorak: Tak, po prostu Dvorak. Powinna wyświetlić ci się moja strona, ale tak się nie dzieje.

Josh del Sol: Nie.

John Dvorak: Tobie się nie wyświetla, mi tak.

Josh del Sol: Dokładnie.

John Dvorak: I myślę, że innym też, ponieważ widzę komentarze. Nie wiem czy używają filtra Bozo lub czy ty masz coś, masz jakieś wyjątkowe ciasteczko, którego nie możesz się pozbyć, które tam jest i mówi, że ten facet jest osobą sprawiającą kłopoty i nie dajmy mu niczego co ma cokolwiek wspólnego z technologią 5G, ponieważ jesteś szczery do bólu na ten temat.

Na przykład tworzysz ten podcast. Może dzieje się tutaj coś w tym rodzaju. Nie wiem, ale uważam, że jest to wyjątkowo podejrzane, ale po prostu dodam to do tła historii na temat tej kwestii, że właściwie masz VPN, wyłączyłeś, nie wyświetliła ci się strona, włączyłeś, zmieniłeś lokalizację VPN na Kanadę, strona nadal ci się nie wyświetliła. Muszę powiedzieć, że jest to naprawdę dziwna sytuacja.

Josh del Sol: Tak, ale jak powiedziałeś, otrzymujesz aktualnie komentarze na temat artykułu, które ci się wyświetlają, więc jeśli to oglądasz, jeśli mógłbyś go skomentować, daj nam znać czy wyświetla ci się artykuł. I ponownie, wszystkie istotne linki są w opisie tego filmiku.

John Dvorak: Wspomniałem, że mógłbym sobie wyobrazić, że “PC Magazine”, nie wiem dlaczego medium przywiązywałoby jakąkolwiek uwagę do tego, ale powiedzmy, że byłoby to “PC Magazine”, ponieważ ostatecznie ponownie umieściło felieton na stronie.

Josh del Sol: Zgadza się.

John Dvorak: “Hej, to jest bzdura, ponieważ ponownie umieściliśmy go na stronie.” O nie, nie powiedzieliby, że ponownie umieścili – “Mamy felieton, nadal jest na stronie, popatrz tutaj. Jest tutaj. Zatem ten facet łże, po prostu nas nienawidzi.” Tak by goście od “Medium” mogli to umieścić w zawieszeniu i nałożyć filtr Bozo, tak by wyglądało, że ja mogę to zobaczyć, a ty nie. To zawsze jest możliwe, ale to raczej kiepskie wyjaśnienie jeśli to jest prawda.

Josh del Sol: Tak, nigdy wcześniej nie miałem takich problemów. Nie wydaje mi się, że to przez mój komputer. To dla mnie niejasne, dlaczego tobie się wyświetla, a mi nie. Jeśli widzisz ten artykuł, daj nam znać, czy tobie się wyświetla.

John Dvorak: Kolejna kwestia dotyczy tego czy technologia 5G stanowi problem dla zdrowia. Uważam, że tak naprawdę nie pomaga, kiedy zaczynasz wprowadzać, kiedy zaczynasz strzelać na oślep do twojego celu. Innymi słowy, mówię o tym, że tak, widziałem ludzi próbujących wysunąć tego rodzaju argument, kiedy masz cel, który jest bardzo wyraźny i bardzo prosty i zamiast po prostu trzymać się go i dążyć do niego, powiedzieli: “Cóż to również to, i jest też to i również jest owiane złą sławą i jest sprzeczne i istnieją inne…” Nie, po prostu trzymaj się jednego tematu. Nie przejmuję się inwigilacją jako częścią sporu.

Josh del Sol: Okay.

John Dvorak: Po pierwsze, to po prostu rozmywa cel.

Josh del Sol: Cóż, wiesz, że to jest naprawdę temat warty tego by o tym właśnie rozmawiać i doceniam ten punkt widzenia, ponieważ kiedy tworzyłem film “Take Back Your Power”, po prostu wyruszyłem w tę podróż, zaczynającą się pod koniec 2011 roku.

Film Odzyskaj Swoją Moc – „Take Back Your Power” – szkodliwość promieniowania mikrofalowego

Zajęło mi kilka lat by stworzyć ten film dokumentalny. Ciągle odkrywam jedną rzecz po drugiej, John. To było ogromnym sygnałem ostrzegawczym na temat tych inteligentnych liczników. Na początku to było zdrowie, ponieważ mój przyjaciel zachorował. Następnie była prywatność, a później to były domy, które dosłownie doszczętnie spłonęły. Była też kwestia dotycząca możliwości zhakowania domu. W zasadzie energia/elektryka i cokolwiek w twoim domu staje się otwartą bramą. A następnie rosną koszty, ponieważ te liczniki nawet dokładnie nie mierzyły.

John Dvorak: No nie, one są okropne. Te liczniki są bezsensowne. Jeśli chodzi o tę technologię 5G , wydaje mi się, że będzie łatwiej jeśli będzie się miało na celowniku jedną, naprawdę złą rzecz. Problem z inteligentnymi licznikami polega na tym, że są wewnątrz, w większości okolic gdzie je umieszczają. I by się ich pozbyć, naprawdę musisz wywrzeć duży nacisk. Myślę, że jeśli chodzi o 5G to jest to rzecz  na zasadzie dla każdej sprawy osobno.

Myślę, że jest to również coś w stylu, że chcesz uciec od stwierdzenia. Ja myślę, że… Chcesz uciec od stwierdzenia: “Jest to przypadek wariata. Każdy nas szpieguje. Wielki Brat obserwuje”, i wszystkie tego typu rzeczy.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Kiedy pojawia się argument dotyczący 5G: “Teraz będziesz miał lepszą przepustowość łącza i będziesz miał… Nie wydaje mi się osobiście, że pasmo było takie złe w tym momencie, ale dostaniesz lepszą przepustowość łącza. Będziesz kochał bardziej swój telefon.” To jest złą rzeczą, ale muszę się na tym skupić.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Kiedy masz bardzo prosty problem zdrowotny, który wydaje się być… Również problem zdrowotny doprowadzi do ścigania innych technologii. To wydaje się po prostu być zdecydowanie silniejsze, tak że nie chcesz tracić koncentracji. Myślę, że to koncepcja utraty koncentracji w Public Relations.

Kolejną rzeczą, którą ja uważam za ważną, jest to, że masz sprzeczny PR. W stosunku do ludzi, którzy opowiadają się za tą technologią. Jeśli zaczniesz strzelać na oślep twoimi narzekaniami dotyczącymi 5G z wszelkiego rodzaju kategorii, podejdą cię mówiąc: “Nie, zostało udowodnione, że ta rzecz, że nie dopuszczają się inwigilacji za pomocą tej technologii. Wykorzystują do tego celu inną technologię.” I po prostu to skrytykują i odeprą silny argument i zrobią dużą sprawę z twojego błędu.

Josh del Sol: Dokładnie.

John Dvorak: Zatem, prosisz się o… otwierasz siebie na błąd, jeśli będziesz używał taktyki wywierania nacisku w odniesieniu do jakiejś kwestii. Czy to jest niezdrowe czy nie?

Josh del Sol: Tak. Słuszna uwaga. To co jest interesujące John, to to, że zauważyłem, że kiedy inteligentne liczniki po raz pierwszy pojawiły się w 2010 roku, Kalifornia była pierwszym dużym regionem w Stanach, który je otrzymał, a w Kanadzie to było Ontario. Ostry sprzeciw, który pojawił się po tym… Zobaczyliśmy bardzo mocny dowód, który wskazał, że media, dostawcy prądu, komercyjne ręce w trakcie gierek wewnątrz mediów głównego nurtu chciały by dyskusja była skupiona tylko na skutkach zdrowotnych promieniowania bezprzewodowego.

Na przykład “Times” opublikował artykuł, myślę, że to było w 2013 roku, w zasadzie mówił: “Obawy dotyczące prywatności i zdrowia w odniesieniu do inteligentnych liczników.” Obie te kwestie są w pewien sposób wymienione w tytule artykułu, a następnie w jego treści, również mówił o nich obu. I w ciągu tygodnia od kiedy to się rozszalało… Nie wiem jak długo po tym artykule to się rozszalało. Tylko ten jeden przykład. Został zmieniony tylko na obawę o zdrowie. Zatem powodem dlaczego tak jest, John,  myślę, że jest właśnie to.

To przez to, że może teraz ludzie są, niestety tak jakby bardziej akceptują państwo policyjne i jest tak jakby: “Cóż to jest za duże by to zmienić.” Ja osobiście, nie wierzę, że ta duża korporacyjna inwigilacja jest zbyt duża by ją zmienić. Uważam, że powinien być na to wywarty odpowiedni nacisk, co jest tym co InPower Movement robi.

John Dvorak: Cóż, dobrze. Myślę, że ktoś musi to zrobić. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie jestem fanem państwa policyjnego.

Josh del Sol: Tak. Ale chcę tylko skończyć ten punkt. Chcieli, żebyśmy się tylko skupili na skutkach zdrowotnych promieniowania bezprzewodowego, ponieważ mogą przejść do… odwołali się do FCC i powiedzieli: “Jeśli masz problem ze skutkami zdrowotnymi promieniowania bezprzewodowego i promieniowaniem bezprzewodowym wywołującym obawę o twoje zdrowie podejmij ten temat z FCC i przekonaj ich do obniżenia standardu, by ograniczyli mikrowaty na metr kwadratowy, poziom który jest uważany za szkodliwy dla zdrowia, ponieważ w tym momencie jak wiemy, większość słuchaczy wie, że naukowo poziom bycia szkodliwym dla zdrowia dla technologii bezprzewodowej jest znacznie niższy.”

W zasadzie jest to jeden miliwat na metr kwadratowy, [Oficjalny poziom] jest dziesięć tysięcy razy wyższy. Limit FCC jest w przybliżeniu sześć do dziesięciu tysięcy razy wyższy niż to, ponieważ nie bierze pod uwagę wszystkich nie termicznych skutków.

Zatem to ogromna sprawa i zostali wezwani przez EPA, przez FDA, przez stowarzyszenia ochrony dzikiej przyrody lub agencje ds. ochrony dzikiej przyrody w Stanach. Wiele różnych agencji wezwało FCC i powiedzieli, że “To jest stara nauka. To śmieciowa nauka. Musi zostać uaktualniona. Nie patrzycie na tysiące opracowań, które mówią o nie termicznych skutkach.”

Zatem to co zauważyliśmy, a dotyczyło kwestii inteligentnych liczników. Chcieli żebyśmy się na tym skupili ponieważ mogliby zrzucić winę na FCC, ale to co teraz mówisz to to, że istnieje swego rodzaju, coś jakby rozpowszechniony ruch na rzecz świadomości skierowany do ludzi, którzy odczuwają skutki zdrowotne, kwestionujących technologie bezprzewodowe. Teraz z wszystkimi tymi wskazaniami, że 5G wynosi całą tę krzywdę na kolejny poziom, mówisz, że to jest to na czym teraz musimy się skupić, zgadza się?

John Dvorak: To jest to co mówię. To było w skrócie, ale to poniekąd to co próbuję powiedzieć, tak myślę. Jeśli miałbyś dubeltówkę… myślę, że jest to wykonalne, jeśli to wszystko zostanie zrobione oddzielnie. Zawsze czułem, że jeśli masz określoną liczbę problemów z technologią, że chcesz obrać za cel technologię by uwolnić od niej siebie samego. Myślę, że mógłbyś mieć grupę, która ściga skutki zdrowotne, ale nie zajmuje się innymi sprawami. Innymi słowy, celujesz w zdrowie.

An Emergency Appeal to the World’s Governments by Scientists, Doctors, Environmental Organizations and Others
https://www.5gspaceappeal.org/

Międzynarodwy apel o powstrzymanie 5G na ziemi i w przestrzeni kosmicznej.
https://static1.squarespace.com/static/5b8dbc1b7c9327d89d9428a4/t/5c17fca6f950b711e641d0fa/1545075886461/Mi%C4%99dzynarodowy_Apel_O_Powstrzymanie_5g_Na_Ziemi_I+W_Przestrzeni_Kosmicznej.pdf

Międzynarodowy Apel O Powstrzymanie 5g Na Ziemi I W Przestrzeni Kosmicznej

A później możesz mieć kolejną grupę, która psioczy na i jęczy o inwigilacji. Myślę, że jest to logiczna i dobra rzecz do zrobienia, ale to jest to co powinni robić. Nie powinni być nastawieni tak: “To jest sytuacja dotycząca inwigilacji. To jest złe, nie jest dobre dla społeczeństwa. Nie jest dobre dla czegokolwiek. I swoją drogą, to nie jest również zdrowe i jest brzydkie.”

To znaczy, po prostu nie zacząć dodawać problemów swojemu celowi, czemuś co obrałeś za cel. To jest po prostu sposób w jaki to robisz. Zatem mógłbyś mieć grupę, która żywiła niechęć do możliwości inwigilacji technologii 5G i skupialiby swoje wysiłki na tym jednym problemie, co według mnie jest o wiele bardziej skuteczne niż obieranie za cel wszystkiego do czego można się przyczepić, gdzie przekaz może być przejęty, ponieważ to po prostu działa przeciwko tobie. Mówię to tylko z punktu widzenia władzy, ponieważ obserwowałem to na przestrzeni lat. Obserwowałem sposób w jaki różne firmy technologiczne ścigały siebie nawzajem i sposób w jaki Microsoft i IBM walczyły.

Zawsze widziałem moment kiedy stawały się zbytnio roztrzepane na jakiś temat i narzekały na temat wszystkiego. Tracą koncentrację, odchodzą od tematu, tracą swoją energię i to jest to co druga strona, ci źli w tym przypadku, próbują zrobić. Próbują sprawić by do tego doszło. Jest to trudniej zrobić, jeśli jesteś skoncentrowany na jednej rzeczy i po prostu nieustannie nawijasz o tej jednej rzeczy.

Podobna sytuacja ma miejsce z fluoryzacją. Fluoryzacja okazuje się, że jeśli zbadasz temat, wydaje się że istnieje na ten temat dużo propagandy. Wszyscy dentyści są w to wkupieni, ale nie istnieje na ten temat prawdziwe, dobre opracowanie naukowe. Dobre opracowanie naukowe jest unieważnione. Okazuje się, kiedy naprawdę zaczynasz się temu przyglądać… Zawsze chciałem stworzyć na ten temat stronę internetową, ponieważ mamy problem w moim drugim domu, w Port Angeles, w stanie Waszyngton, gdzie rada miejska wrzucała fluorek do wody, którego nikt nie chciał. To sprawiło, że woda smakowała okropnie. Mamy tam pyszną wodę. Zatem zaczęliśmy się temu przyglądać.

Fluorek z perspektywy profesjonalistów: pełne medyczne oskarżenie – Fluoride Action Network

Moja żona startuje w wyborach do rady miejskiej w tym czasie i okazuje się, że fluorek, który dorzucali do wody z wodociągu komunalnego, to odpady przemysłowe.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Nie jesteś w stanie tego nie znaleźć pod koniec badania tego tematu, że masz do czynienia z kupą odpadów przemysłowych. Nie mają żadnego sposobu by się tego pozbyć, ale jeśli wyrzucisz go do zbiornika milionów litrów wody, zostanie rozpuszczony.

A potem w jakiś sposób przeciągasz na swoją stronę dentystyczną społeczność, mimo tego, że istnieje mnóstwo dowodów, które pokazują, że nie robi on zbyt wiele dobrego dla twoich zębów, z wyjątkiem miejscowej aplikacji, w tym leży dezorientacja. Miejscowa aplikacja fluorku bezpośrednio na szkliwo daje efekt, ale picie go, systematyczne picie nie jest dobre.

Josh del Sol: Zgadza się.

John Dvorak: Ale to tak jakby nikt nie był zdolny do osiągnięcia tego zamierzonego celu w taki sposób. Myślę, że ja mógłbym to zrobić. Wiem dokładnie z jakim mechanizmem mamy do czynienia w tym przypadku. Zatem cel się rozmywa i nic nie wychodzi ze sporów i masz do czynienia z dużą korupcją. Rady małych miast, dla których nie stanowi problemu pójście tam i podjęcie ich wystawnie i przekonanie ich do zgodzenia się z tym co mówisz. To stanowi problem. I to jest problem z technologią 5G. Widzę, że dzieje się to samo.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Cóż nie są to odpady przemysłowe, chociaż nie wiem tego na pewno. Dobrze, to znaczy… Co to jest? Do czego tego potrzebujemy? Dlaczego potrzebujemy technologii 5G na każdym maszcie telefonii komórkowej? Teraz, wydaje mi się że ty podjąłeś tę kwestię i też czytałem trochę na ten temat, co jest kwestią, która poniekąd mnie niepokoi. Każdy kto wie cokolwiek na temat mikrofal, wie, że te wysokie częstotliwości nie są przenikające. Nie mogą przejść przez cokolwiek…

Josh del Sol: …jak częstotliwości 5G, tak.

John Dvorak: Tak, fala milimetrowa 5G w teraherzach byłaby tym samym. Nie mogą się nigdzie dostać. Nie mogą. Uderzają w ścianę i po prostu się od niej odbijają. Nie mogą. Nie wiem nawet czy przechodzą dobrze przez szkło. W przeciwieństwie do na przykład 900MHz lub normalnego Wi-Fi, które naprawdę może przejść przez sześć, siedem ścian lub promieniowanie o częstotliwości radiowej [RF], które dotarłoby do twojej anteny telewizyjnej.

Masz nadajnik na wzgórzu, który znajduje się w odległości 50 kilometrów. Dociera do twojego domu, przechodzi przez cały dom, przez cegły. Dociera do anteny na tyłach domu i masz obraz telewizyjny. Te fale przenikają, a te nie. Zatem, po co mamy używać fal, które nie przenikają by stworzyć tę technologię telefonii komórkowej?

Cóż myślę, że możesz je zmusić do przenikania jeśli uderzysz wystarczająco mocno, do pewnej szokującej mocy i możesz je tak jakby zmusić do wejścia do domu tak byś mógł rozmawiać za pomocą połączenia z 5G na twoim telefonie w twojej kuchni, ale kto tego potrzebuje?

To oznacza, że kiedy jesteś na zewnątrz, jesteś bombardowany przez wysokiej częstotliwości, wysokowatowy sygnał, kiedy nie jesteś chroniony przez własny dom. Ta cała sprawa śmierdzi.

Josh del Sol: Jaki jest twój punkt widzenia odnośnie… Piszesz o technologii… Najwyraźniej uwielbiasz komputery, zgadza się?

John Dvorak: Tak, powiedziałbym, że byłem hobbystą, kiedy zacząłem i nadal nim jestem.

Josh del Sol: Tak. Zatem jaki jest twój punkt widzenia, to znaczy czy są ludzie w branży i ludzie w tym świecie technologii, którzy zaczynają się naprawdę budzić odnośnie tej kwestii i zadawać pytania na temat zdrowia, bezpieczeństwa technologii bezprzewodowej, czy jak większość ludzi nie dotarli jeszcze do tego punktu? Co widzisz?

John Dvorak: Ci ludzie, którzy rządzą w Dolinie Krzemowej w czasie dynamicznego rozwoju, co oznacza, że zarabiają dużo pieniędzy. To przychodzi i odchodzi. Mają skłonność do bycia dość ślepymi na cokolwiek co może zatrzymać przepływ gotówki i to nie jest tak, że nie uważają, że to ma wpływ na zdrowie i właściwie się temu przyglądają i odkrywają, że ma na to wpływ i teraz są zaniepokojeni.

Nie docierają nawet tak daleko. O ile są zaniepokojeni o tyle patrzą na pieniądze i mówią: “Można na tym zarobić dużo pieniędzy. Do diabła, Bill istnieje innych dużo problemów zdrowotnych. Nie martwię się o to. Nie może tak być, w przeciwnym razie rząd zrobiłby coś. To ostatnia rzecz o jaką będę się martwił.” I po prostu nadal idą naprzód. Zatem kończysz z sytuacjami, na które teraz patrzymy.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Wcale nie uważam, że to są źli ludzie. Myślę, że po prostu mają jeden cel, którym jest zarabianie dużych pieniędzy i nie obchodzą ich konsekwencje. Robią to zbyt późno, kiedy się starzeją lub kiedy muszą zacząć rozdawać wszystkie swoje pieniądze. Wówczas są tym zaniepokojeni. To mnie dobija.

Wiesz widzę tych facetów którzy stają się multimiliarderami przez zdzieranie z klientów przez dekady, a potem zaczynają rozdawać pieniądze. “Hej, może dacie klientom odsapnąć i przestaniecie zdzierać i może klienci mogliby też dostać trochę pieniędzy,” ale nie, nie widzą tego, tak nigdy się nie dzieje. Nawet nie wiem dlaczego narzekam.

Josh del Sol: Potrzebujemy trochę więcej informatorów wewnątrz branży.

John Dvorak: Powodzenia.

Josh del Sol: Cóż, niektórzy ludzie tak jakby zdają sobie sprawę z sytuacji, w której się znajdujemy. Myślę, że są to gatunki, to znaczy nasza cywilizacja, nie możemy tak dłużej funkcjonować.

John Dvorak: Jeśli spojrzysz na sposób w jaki Demokraci i Republikanie są separowani od siebie przez określone ideologie i ideały, każda z tych grup czyta to co chce czytać. Czytają to co ponownie potwierdza ich koncepcję świata. Widzisz to w odniesieniu do technologii 5G.

Mógłbyś powiedzieć wszystko co chcesz, ale ci faceci nie czytają Moskowitza i innych, ani takich stron o zagrożeniach. Czytają, że 5G jest świetną technologią, i zdobywają garść cytatów, które pochodzą od różnych osób, znają wiele z nich i mówią: “To jest świetne. Nie ma w tym nic złego. Nie wiem na co ludzie narzekają.” A potem idą swoją radosną drogą. Tak będzie zawsze. Musisz mówić głośniej.

Josh del Sol: Tak. Nie wiem czy zawsze tak będzie, ale tak jest w tym momencie. A teraz, po prostu spójrzcie ponownie na tę stronę. Chcę się z wami tym podzielić. To jest strona  Take Back Your Power

To raport z “Harvard Ethics”, który zna wielu z naszych widzów. Widziałeś to John? Przechwycili agencję, jak FCC…

John Dvorak: Nie, nie czytałem tego. Muszę to przeczytać. Zatrzymajmy się na chwilę w tym miejscu. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że nie byłem wtajemniczony w jakąkolwiek z tych rzeczy, z tych samych powodów dla których nie byliby ludzie w Dolinie Krzemowej, dopóki nie straciłem mojej pracy z powodu napisania nieszkodliwego, łagodnego felietonu na temat technologii 5G. I wierzę, że to był początek. Mogę się mylić, ale to jest za duży zbieg okoliczności, a ja nie wierzę w zbiegi okoliczności.

Teraz zaczynam się w to zagłębiać, zatem mam do nadrobienia dużo rzeczy. Prawdopodobnie, powiedziałbym, że przerobiłem jedną piątą, albo mniej z tego co Ty do te pory. Zatem zapytasz mnie czy przeczytałem to czy tamto. Nie, odpowiedź zawsze będzie brzmiała nie. Nie przeczytałem tego. Pójdę i to przeczytam.

Josh del Sol: Okay, dzięki. Dziękuję za wyjaśnienie tej kwestii. Chciałbym poznać twoje przemyślenia na ten temat. Zatem to dotyczy postanowienia FCC z września 2018, w tym momencie minął od tego miesiąc. Przewodniczący FCC, a potem trzech członków komisji FCC. Jeden z tych członków komisji, wyraźnie zaznaczał sprzeciw w swoich komentarzach mówiąc, że: “To nie jest droga, którą chcemy pójść naprzód i przeforsować 5G i narzucić tym wszystkim miastom i władzom miast w całym kraju, ponieważ będą stawiać opór.” I identyfikuje tu wszystkie te organizacje.

Setki miast w zasadzie powiedziały, że: “Nie chcemy 5G,” ale, John, nie mówią tego w większości przypadków, ze względu na zdrowie. Mówią to ponieważ FCC chce po prostu chce wprowadzić gdziekolwiek chcą i odebrać miejscowym władzom prawo do podziału na strefy.

John Dvorak: Tak, tak.

Josh del Sol: Zatem co myślisz o tym pomyśle? Pisałem artykuły na ten temat i rozmawiałem o tym z innymi liderami. To jest tak jakby teraz nastał idealny czas dla ludzi by połączyli siły z ich miejscowymi urzędami by wesprzeć pomysł…

John Dvorak: Ale jeszcze raz, oni obierają za cel, myślę, że to w porządku obierać za cel jedną rzecz, którą jest, brzmi jak organizacja…

Josh del Sol: Tak. Kontynuuj.

John Dvorak: Mam na myśli to, że obierają za cel jedną rzecz, nie celują w zdrowie i nie celują w inwigilację oraz nie celują w dużo więcej co możesz włożyć do gara, więc uważam, że to w porządku, że robią to w ten sposób. Jednak co się stanie kiedy ten problem zostanie rozwiązany? Nie obierają za cel czegoś co nie może zostać rozwiązane, co jest słabą rzeczą. Obierają za cel coś co może zostać rozwiązane, zatem 5G może pójść naprzód.

Skutki zdrowotne są kwestią, która nie może zostać rozwiązana.

Josh del Sol: Aha.

John Dvorak: Którą uważam za kwestię, która powinna być brana na celownik, a te inne rzeczy mogłyby iść dalej i funkcjonować jako po prostu kolejne przeszkody na drodze, ponieważ w pewnym momencie ludzie forsują te technologie.

Te przeszkody stają się kroplą przelewającą czarę goryczy. Sprawiają, że ludzie narzekają na skutki zdrowotne. Mają kolejną grupę narzekającą na skutek dotyczący inwigilacji. Masz te grupy miast narzekające, że chcą z powrotem swoje prawa dotyczące podziału na strefy i narzekające na narzucanie im tego. I w pewnym momencie po prostu mówią, że to za dużo pracy by walczyć ze wszystkimi tymi rzeczami i poddają się. To jedyna droga, która zakończy się korzyścią dla społeczeństwa.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: I to powiedziało nam, że jest to stary trik, który widziałem, widziałem to milion razy. To co się stanie z technologią 5G jest do przewidzenia. 5G jest nie do obronienia, zostanie uwalone. Jest martwe. Zamierzamy przeprojektować system i nazwiemy go 6G, a to w zasadzie będzie 5G.

Zatem to jest coś, o co zawsze musisz się martwić, o wygrywanie tych bitew, ponieważ podbiją do ciebie z czymś podobnym. Robą z ciebie blondynkę, mówiąc: “W porządku, wygrałeś, wygrałeś, zrobimy to zamiast tamtego.” To co zrobią “zamiast”, to wykorzystają to stare rozwiązanie w podobnej formie. Nic się nie zmienia i tak się dzieje cały czas.

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Zatem siedzisz w tym w dłużej.

Josh del Sol: Cóż, tak jest. To znaczy, ja osobiście?

John Dvorak: Cóż, wszyscy, których znasz.

Josh del Sol: Tak, mam na myśli to, że ludzie chcą by inni ludzie obudzili się odnośnie tego co się tutaj dzieje i jak wyrządza się krzywdę dzieciom. Z tym wszystkim, z tymi routerami o mocy przemysłowej w szkołach, o tym że istnieje też cała kampania poświęcona uciszaniu dotycząca tego procederu. To szaleństwo, ale tak jak powiedziałeś, to znaczy, patrzą na zysk.

John Dvorak: Mogliby, nadal uważam, że mogą zarobić dużo więcej pieniędzy jeśli okablowaliby wszystko.

Josh del Sol: Nie rozumiem gdzie znajduje się to odłączenie, jak myślisz John? Jak mogą nie patrzeć na odpowiedzialność prawną, kiedy duże, w meta organizacjach ubezpieczeniowych na całym świecie, niektóre z nich mają w zasadzie… Lloyd’s of London powiedziało: “Nie zamierzamy ubezpieczać dostawców sprzętu bezprzewodowego od skutków zdrowotnych, ponieważ obawiamy się, że długoterminowy potencjał, może zamienić się w katastrofę finansową.”

John Dvorak: To jest tak jak w przypadku procesu Monsanto, w którym facet, konserwator zieleni pozwał i zgarnął, nie wiem, trzydzieści, czterdzieści milionów dolarów od Monsanto za Roundup. Potrzebują jednego dobrego pozwu, który mogą podeprzeć dowodami i wygrać go. Miło jest mieć…To jeden z powodów dla którego chcesz położyć kres temu kwestionowaniu. Kwestionowanie i strona taka jak strona profesora z Kalifornii.

Chodzi o to, że nie chcesz widzieć nagromadzenia się dowodów, ponieważ kiedy pojawi się pozew sądowy, a oni powiedzieli: “Nie, nie istnieją żadne dowody, że coś takiego kiedykolwiek wyrządziło komukolwiek krzywdę. Chcemy odrzucenia pozwu.”

I zrzucasz na nich gdzieś tony skarg i opracowań naukowych i wszystkich tych rzeczy, które zostały zduszone lub odłożone na bok lub zniknęły. Monsanto przegrało ten proces i wszyscy byli rozgorączkowani i cała ta sprawa się sypie. To jest to, co musi się wydarzyć

Josh del Sol: Tak.

John Dvorak: Ktoś tak naprawdę musi mieć pozew, który działa i to powstrzyma tę sytuację. Mam na myśli to, że to zmieniłoby wszystko.

Josh del Sol: Sprawa Monsanto, to co stało się z tym pozwem jest fantastyczne. To było ostatnio. Sędzia…

John Dvorak: Tak, to zajęłoby wieki by ktoś to zrobił.

Josh del Sol: Zgadza się.

John Dvorak: To było dość dobrze znane.

Josh del Sol: Tak. Oba razy, kiedy padło pierwsze orzeczenie i kilka dni temu, kiedy sędzia potwierdził, że w zasadzie powinno to zostać obniżone z 280 milionów na 77 milionów, ale zasadniczo powiedziano, że: “To koniec. Musicie to zapłacić.”

Czy technologia 5G będzie azbestem XXI wieku ?

John Dvorak: Tak. “To koniec, jesteś skończony.” Mam na myśli to, że to czego potrzebujesz to to, że jeśli technologia bezprzewodowa okaże się być azbestem XXI wieku, zobaczysz niewiarygodne upadki firm, do których będzie dochodziło wszędzie.

Josh del Sol: Tak, wydaje mi się, że właśnie to się wydarzy i te firmy, te okręgi szkolne ze szkołami…

John Dvorak: Swoją drogą, myślę, że posłużę się tutaj małą analogią.

Josh del Sol: Powiedz to jeszcze raz.

John Dvorak: Myślę, że analogia, którą się tutaj posłużę, celujmy w 5G. “5G jest azbestem XXI wieku” jest jednym z tych powiedzonek, które możesz podać do wiadomości publicznej co doprowadziłoby tych facetów do szału.

Josh del Sol: Tak, zgadzam się. Podoba mi się to. Tutaj na ekranie jest kilka linków. Wysłałem ci kilka z nich, John, kilka dni temu, ale tak jak powiedziałem, to znaczy nauka jest naprawdę solidna. To po prostu poprzez PR i kampanie propagandowe próbują zapobiec dyskusji na ten temat. Zatem pytanie brzmi: W jaki sposób możemy doprowadzić do dialogu między tymi dwoma stronami? Powiedziałbym, że będąc współzałożycielem, InPower Movement, który jest ruchem poświęconym doprowadzeniu poszczególnych osób do prawnej odpowiedzialności, z dużą odpowiedzialnością finansową.

To jest realne. Chcą udawać, że nie jest to realne, ale to jest realne. To jest wykonalne. To w pewnym sensie granie w ich grę. Ich językiem są pieniądze. Tak więc, jeśli nadal będziemy próbować osiągnąć, tak jak powiedziałeś duży pozew sądowy… Nie widziałem jeszcze nawet jednego. Teraz do dyskusji na temat technologii bezprzewodowej i negatywnych reakcji dochodzi na przestrzeni kilku dekad.

Nie widziałem wielkiego precedensu, poważnego pozwu jak do tej pory, ale nie mówię, że to się nie zdarzy. To co mówię to nadal na to naciskajmy, ale w tym samym czasie musimy podejść do tego pod innym kątem i doprowadźmy do tego, że będą indywidualnie odpowiedzialni wykorzystując prawo handlowe. Rozszerzajmy świadomość również na inne sposoby. Jednak ja wierzę, że oni patrzą jedynie na zysk, ich językiem są pieniądze i powinni być indywidualnie wytykani palcami i uznawani za odpowiedzialnych. To w pewnym sensie sposób na tę sytuację.

John Dvorak: Nie powiedziałby, że to jest zły pomysł.

Josh del Sol: Tak. Widzieliśmy pewne tego wyniki. Nie wiem czy miałeś szansę oglądać “InPower”, odcinek 1-szy, ale grupa, która doprowadziła do tego procesu, nie zatrzymało to agendy i nie zatrzymało to masowego rozmieszczania inteligentnych liczników, ale to co zostało zrobione to to, że dookoła było kilkanaście ludzi, którzy przypadkowo zrezygnowali po tym jak dowiedzieli się, że mogą być bezpośrednio odpowiedzialni na duże sumy pieniędzy.

InPower Episode #1: A Mass Action of Liability (2017)

https://takebackyourpower.net/inpower-movement-watch-episode-1/

 

Tylko kilkadziesiąt ludzi, zebrało się jako grupa i przeprowadziło ten proces.

John Dvorak: “Wichrzyciele.”

Josh del Sol: Trochę, trochę.

John Dvorak: To jest dobre. Lubię praktyczne rzeczy, są bardziej skuteczne. Kiedy używasz praktycznych rzeczy, o czym wydaje mi się, że wspomniałeś razem z tymi ludźmi, którzy uznali pojedyncze osoby za odpowiedzialne w pewnym sensie. Nie wiem jak to dokładnie działa, ale jeśli doprowadziło to do zrezygnowania, “zatem okay, rezygnuję. Idę stąd.” To są zazwyczaj bystrzy ludzie i muszą być w niektórych z tych firm, ponieważ jeżeli nie masz dużej liczby bystrych ludzi w niektórych z tych rockandrollowych firm, to te firmy nie mogą pracować, dlatego, że większość z tych dyrektorów to idioci.

Tracisz swoich bystrych ludzi, tracisz swoje podstawy. Myślę, że jest to bardziej skuteczne niż moralizowanie z frazesami typu: “Chcemy stawiania ludzi na pierwszym miejscu.” To jest świetne, ale nie przenosi gór, to na pewno.

Josh del Sol: Tak. Musimy najwyraźniej sprawić, że to wyląduje i przemówi ich językiem i tak jak powiedziałeś… John C. Dvorak mówi, że to azbest XXI wieku, tak?

John Dvorak: Technologia 5G.

Josh del Sol: Technologia 5G jest azbestem XXI wieku. To takie prawdziwe.

John Dvorak: Czy jest? Pytanie: “Czy jest?” ze znakiem zapytania na końcu. I reakcja na to jest taka: “Coo?” Ooo…

Josh del Sol: Tak. Zostaniemy przy tym. Tak więc, John, bardzo ci dziękuję za dołączenie dzisiaj do mnie i przeprowadzenie tej rozmowy, podzielenie się twoimi…

John Dvorak: Cieszę się, że tutaj jestem.

Josh del Sol: Tak, zatem powiedz nam – jako, że jesteśmy bliżej, powiedz nam o twoim podcaście i gdzie ludzie mogą do ciebie dotrzeć i śledzić twoją działalność.

John Dvorak: Cóż, jest to program o nazwie “No Agenda”. Cóż można mnie śledzić na Twitterze pod adresem @TherealDVORAK. I potrzebuję więcej followersów. Strona noagendashow.com jest miejscem, do którego się udajesz by posłuchać ostatniego odcinka. Jest publikowany dwa razy w tygodniu. Trzy godziny w jednym odcinku. Dokonujemy dekonstrukcji tematów z wiadomości.

Zatem znajdujemy jakieś tematy w wiadomościach, które wydają się podrzucone przez PR lub są rodzimą reklamą i naświetlamy je. To mniej więcej wszystko co robimy. Następnie mamy dużo osobistych anegdot, jako że pracuję od lat z Adamem Curry, byłym VJem z MTV, ale on jest naturalny i bardzo dobry jeżeli chodzi o dekonstrukcję newsów. To zdumiewające jak jest dobry. Zatem to daje sześć godzin w tygodniu.

Również tworzę “DH Unplugged” we wtorki, który jest też podcastem, który możesz sobie ściągnąć. “DH Unplugged” dotyczy giełdy papierów wartościowych i Andrew Horowitz i ja analizujemy różnego rodzaju firmy i to co planują zrobić.

Następnie mamy swoje małe akcje, to nie akcje. To nasza gra, w którą gramy, kiedy w pewnym sensie wybierasz akcje, musisz wybrać swoje własne i zobaczyć jak to robimy. Jesteśmy w tym bardzo dobrzy.

Andrew Horowitz zwykle wygrywał konkurs na wybieranie akcji kiedy pieniądze MS Microsoft były w biznesie i mieliśmy coroczny konkurs na wybieranie akcji i Horowitz wygrał. Jest w tym naprawdę dobry i jest doradcą inwestycyjnym. Zatem jest to bardzo dobry program. Mamy te dwa działające podcasty. A od czasu do czasu pojawiam się tu i ówdzie, jak tutaj w twoim programie.

Josh del Sol: Tak, doskonale. Cóż słuchałem jednego z twoich show kilka dni temu i naprawdę byłem pod waszym wrażeniem. Po pierwsze macie poczucie humoru, to jest od razu angażujące i przyjemne do słuchania. Nie unikacie żadnych tematów, mówicie o prawdziwych rzeczach. Adam, tak jak powiedziałeś, był naprawdę dobry w dekonstruowaniu argumentów. Od razu rzuca się na głęboką wodę. To zdecydowanie, bardzo, bardzo dobry podcast i powiedziałbym, pomagający rozmowie posuwać się do przodu i przenosić ją na wyższy poziom.

John Dvorak: Tak. Tworzymy go w ten sposób by był zabawny. Mam na myśli, to, że są też inni ludzie, którzy próbują robić te rzeczy, ale oni są tak ponurzy, tak jakbyś nie mógł sprowokować uśmiechu, stajesz się przygnębiony słuchając tego co mówią.

Tak więc, próbowaliśmy tego uniknąć, ale tak jakby, mamy obaj, nasza dwójka wie wystarczająco na ten temat. Bywaliśmy w programach radiowych i telewizyjnych od czasu do czasu, od zawsze, zatem wiesz wystraczająco by robić to właściwie. Tak, noagendashow.com i dhunplugged.com z dwoma URLami.

Josh del Sol: Brzmi świetnie. Cóż, John, dziękuję ci za dołączenie do nas ponownie. Wiadomość dla wszystkich, linki są w opisie poniżej tego filmiku Możecie oglądać ten program na YouTubie, to nowy kanał. Śmiało zajrzyjcie tam i subskrybujcie i kliknijcie w dzwonek by dostawać powiadomienia. Zobaczymy się następnym razem.

Witam was wszystkich. Mam na imię Josh i chcę wam zaoferować te dwa darmowe źródła, na górze, po prawej jest link do mojego dokumentalnego filmu fabularyzowanego pt. “Take Back Your Power 2017”. Dopiero co wypuściłem go na YouTubie. To jest zaktualizowana wersja z 2017 roku. To jest nagrodzony film dokumentalny, który bada i pomaga ci w poskładaniu w całość informacji na temat inteligentnych liczników, na temat agendy dotyczącej inteligentnych liczników i na temat specyficznych działań, które możesz podjąć.

Po drugie, zapraszam cię do odwiedzenia strony internetowej takebackyourpower.net. Zapisz się i otrzymaj natychmiast ten nowiutki “EMF Reduction Guide”, który napisałem.

Poda ci pięć obszarów, pięć prostych obszarów, w których możesz podjąć bezpośrednie, łatwe kroki by obniżyć twoją ekspozycję na EMF i zwiększyć swoją żywotność. Pod koniec, są tam też linki do znakomitych opracowań naukowych.

Są też trzy strony poświęcone szczególnie temu jak radzić sobie z dostawcami prądu oraz krokami związanymi z działaniem, które możesz podjąć już teraz by poradzić sobie z inteligentnym licznikiem na twoim domu. Mam nadzieję, że uznasz te źródła za użyteczne i witam cię w tej podróży. Wkrótce zobaczymy się ponownie.

 

Czy technologia 5G będzie azbestem XXI wieku? – napisy PL

 

Zobacz na: Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach – Brian Thiesen
Opieka zdrowotna przed poczęciem – fragment wywiadu dr Mercoli z dr Klinghardtem
Związek promieniowania mikrofalowego ze sterylizacją i autyzmem
Wpływ promieniowania z „inteligentnego” licznika na ludzką krew
Jak zmniejszyć ekspozycję na energię o częstotliwości radiowej z telefonów komórkowych – Kalifornijski Departament Zdrowia Publicznego
Naukowcy reprezentujący główny nurt nauk medycznych będą zmuszeni przyznać, że Royal Rife miał rację
Smartfony wkrótce będą w stanie przesyłać dane przez twoje kości

%d bloggers like this: