Smartfony wkrótce będą w stanie przesyłać dane przez twoje kości

 Smartfony wkrótce będą przesyłać dane przez twoje kości

 

Nie do końca rozumiemy technologie, które obecnie nas otaczają, ale upraszczając – żyjemy w świecie piezoelektryków. I to od dłuższego już czasu. Oznacza to mniej więcej tyle, że wibracje, zwłaszcza te generowane przez urządzenia elektryczne, oddziałują na nasze organizmy oraz otaczający nas świat. Zwierzęta, rośliny, kryształy – zwłaszcza kryształ kwarcu, który jest podstawą piezoelektryków.

Piezoelektryki są integralną częścią urządzeń, wśród których żyjemy. Piezoelektryki znajdują się w naszych telefonach czy laptopach. Korzystamy z nich na co dzień, nawet o tym nie myśląc. Lecz spółki takie jak AT&T bardzo intensywnie o nich myślą. Zatrudnieni w nich inżynierowie, badacze i technologiczni maniacy są na etapie opracowywania w pełni funkcjonalnych bioakustycznych urządzeń do transmisji danych.

Planują zintegrować tę nową technologię z technologiami już istniejącymi. Ich celem jest wykorzystanie sensorów bioakustycznych do przesyłania informacji, zaszyfrowanych danych czy indywidualnych danych biometrycznych poprzez nasze kości.

 

Smartfony wkrótce będą w stanie przesyłać dane przez twoje kości

 

Wyobraźcie sobie, że macie możliwość bezpiecznego otwarcia drzwi swojego domu po prostu dotykając klamki – połączenie urządzenia mobilnego z Waszym szkieletem pozwoli na poprawną identyfikację Waszej osoby.

To może stać się już dziś – nie będziecie musieli męczyć się i szukać kluczy po kieszeniach czy torebkach. Wystarczy, że posiadacie smartfona czy urządzenie ubieralne i dotkniecie klamki od drzwi. Klamka rozpozna Waszą sygnaturę biometryczną i za pomocą zaszyfrowanego sygnału otworzy drzwi do mieszkania, drzwi samochodu, pozwoli uzyskać dostęp do portfela cyfrowego, itd.

Jeśli potrzebujesz szybko przesłać poufne dane czy wymienić informacje ze znajomym czy kolegą wystarczy jeden uścisk dłoni – dosłownie.

Naukowcy z AT&T opracowują nowe technologie, które wszystko to umożliwią. To szalone – niesmaczne, niepokojące, ale już nam towarzyszy. Nie jest to zupełnie nowa technologia, którą trzeba opracować od podstaw. Po prostu podpinają się pod już istniejące urządzenia, które obecnie używamy praktycznie codziennie.

Podstawa jest wbudowana w te urządzenia. W takim świecie żyjemy – praktycznie każde takie urządzenie może być celem ataku hakerskiego, a jednocześnie są to urządzenia szpiegujące, będące w stanie zinfiltrować Wasze ciała i narzucić sposób, w jaki żyjecie.

Informacja o tej technologii była swego czasu poruszana na łamach gazet – artykuł w Forbes z roku 2012 poświęcony został tematowi tej technologii.

AT&T Will Transfer Data Through Your Bones
https://www.forbes.com/sites/alexknapp/2012/06/05/att-will-transfer-data-through-your-bones/#579cbc78397d

Firma AT&T będzie przesyłać dane przez twoje kości

 

Oto i wynalazca, Brian Amento – opracował on w laboratoriach AT&T system bioakustyczny, który pozwala przy użyciu smartfonów czy urządzeń mobilnych bezpiecznie przesyłać dane przez ludzkie ciało.

Bio-acoustic Data Transfer
https://www.att.com/gen/press-room?pid=22683
https://patents.google.com/?inventor=Brian+Amento

Pisze on, że celem projektu jest bezpieczny przesył danych przez kości osoby weryfikowanej w celu uzyskania dostępu. Czyż nie byłoby to wspaniałe?

Twierdzi się, że system działa w oparciu o technologię już opracowaną, wypróbowaną i zastosowaną z powodzeniem. Skoro są w stanie przesyłać muzykę przez ciało ludzkie oraz wychwytywać tę muzykę przy pomocy sensorów bioakustycznych dostosowanych do konkretnej częstotliwości ciała, to dlaczego by nie zastosować tej technologii do identyfikacji i przekazywania zaszyfrowanych danych przez kości czy ciało.

Bioacoustic control system, method and apparatus
https://patents.google.com/patent/US7148879B2/en

Wibracje i bioelektryczność

 

Wymaga to gromadzenia, analizowania i przechowywania danych o dotyczących specyfiki ruchów Waszych dłoni, przy czym odpowiedni algorytm determinuje stopień unikalności tych gestów w odniesieniu do danej osoby na podstawie unikalnego do danej osoby sposobu wibrowania i rezonowania określonych sygnałów elektrycznych w ciele.

Na takim poziomie już operują. Jest to jak najbardziej wykonalne z poziomu istniejących technologii [spod lady] i skryptów. Dowiedzieli się jak tego dokonać. Przesyłają dźwięk przez kości.

Daje do myślenia. Są w stanie przesyłać przez ciało np. muzykę, co jak twierdzą udało im się dokonać przy okazji procedury kalibracji systemu eksperymentalnego. Zdano sobie sprawę, że właściwe wszystko, w tym także zaszyfrowane dane, może zostać przesłane przez ciało w oparciu o sygnały wibracyjne wysyłane przez te urządzenia.

Następny koleś dokładający kolejną cegiełkę do projektu spod „znaku Bestii” i – niespodzianka – takie urządzenie nosisz już przy sobie. Bezprzewodowe urządzenie noszone na nadgarstku, pełniące funkcję przenośnego urządzenia do komunikacji bezprzewodowej, z co najmniej jednym piezoelektrycznym mikrofonem kontaktowym wyposażonym w procesor odbierający dane w postaci sygnałów akustycznych, posiadający funkcję przechowywania danych o Twoich gestach i prawidłowościach ruchów palców dłoni, wyposażonego w procesor porównujący określone sygnały akustyczne z zapisanymi na nośniku przetworzonymi danymi o wspomnianych gestach i ruchach palców. Urządzenie identyfikuje pasujący wzorzec i wysyła bezprzewodowo sygnał do urządzenia docelowego. Cały ten proces jest opisany naukowo.

Urządzenie jest zminiaturyzowane i znajduje się w każdym urządzeniu, które tylko możecie sobie wyobrazić. Powodzenia w próbach obejścia go. Lepiej przynajmniej zdać sobie sprawę z jego istnienia i mieć świadomość wynikających z jego istnienia konsekwencji.

Jak zapewne wszyscy wiecie, współczesna technologia umieszcza komputer w każdym telefonie komórkowym, w każdym urządzeniu komunikacyjnym, we wszelkich urządzeniach od TV po lodówkę. Wszystko to jest częścią ery inteligentnej sieci, inteligentnego domu, inteligentnego społeczeństwa, które budują od jakiegoś już czasu. Technologia już istnieje, wszyscy z niej korzystamy.

Większość z nas nie ma ochoty zagłębiać się w temat i uświadamiać sobie zagrożenia wynikające z tego systemu. Większość osób nie rozumie tej technologii – nie myślimy o tym, czego nie widzimy, a sama tematyka wymaga trochę wysiłku, by ją zrozumieć. Systemy piezoelektryczne, częstotliwości radiowe – sposób ich działania, wysyłania i odbierania sygnałów pomiędzy urządzeniami elektrycznymi oraz ich interakcji na poziomie biologicznym z ludźmi, zwierzętami, otaczającym nas światem. Takie są fakty.

Obecnie spółki technologiczne nauczyły się czerpać korzyści z takiej rzeczywistości. Możliwość zaistnienia takiego systemu jest dostępna w każdym urządzeniu. Możecie zechcieć skorzystać z tego systemu – może ona zostać wykorzystana w szlachetnych celach, technologia ta może okazać się pomocna dla ludzi upośledzonych czy kalekich, może uczynić wygodniejszym dostanie się do mieszkania i czy ułatwić zarządzanie takimi rzeczami jak hasła dostępu, problem z zagubionymi kluczami do mieszkania, itd.

Ale jest to zarazem system już działający, który może zostać wykorzystany czy zhakowany przez agencje rządowe, instytucje czy osoby mające na celu wyrządzenie Wam krzywdy. Taka jest rzeczywistość i musimy się z tym faktem pogodzić. Technologia ta działa na zasadzie identyfikacji określonych gestów Twoich dłoni i przekształca je na sygnały kontrolujące przesyłane do i ze smartfona identyfikujące jednoznacznie kim jesteś.

W podsumowaniu opisu patentowego autor pisze o prostych gestach wykonywanych palcami dłoni oraz towarzyszącym im sygnałach audio, które są identyfikowane, interpretowane, zapamiętywane i szyfrowane, a następnie przesyłane do urządzeń zdalnych lub mobilnych, które oddziałują z Twoim ciałem, z sygnałami elektrycznymi, z technologią, która autoryzuje Twój dostęp do technologicznej sieci kontrolnej przyszłości. To tylko jedno z wielu możliwych zastosowań tej technologii. Zastosowanie w celach identyfikacji użytkownika. A to dopiero początek.

Complex life forms may arise from electrical processes
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2908058/

Pytanie o to, czy technologia ta przynosi korzyści czy raczej jest szkodliwa to osobny temat, który zaczyna być podejmowany w ramach debaty naukowej. Pojawiają się artykuły takie jak ten, opublikowany w czasopiśmie Global Advances in Health and Medicine w roku 2014 pt. „Rytm życia jako symfonia rozkładów oscylacyjnych: energia elektromagnetyczna oraz wibracje dźwiękowe modulujące ekspresję genów odpowiedzialnych za sygnały biologiczne oraz procesy lecznicze organizmu.”.

Zdolność muzyki do modulowania ciśnienia krwi, rytmu serca, oddechu, pomiarów EEG, temperatury ciała, pomiaru elektrycznego przewodzenia skóry, funkcji immunologicznych i endokrynologicznych, łagodzenia bólu, skutków zmęczenia, stanów lękowych, depresji, itd.

Obecnie naukowcy badają wpływ energii elektromagnetycznej na organizm ludzki cytując przy tym i uwierzytelniając zarazem dzieła indyjskich mistyków czy muzyków sufickich.

„Człowiek odbiera dźwięk nie tylko za pomocą uszu, lecz odbiera go każdą częścią swojego ciała. Opływa on całe jego jestestwo i w zależności od charakteru danego dźwięku, spowalnia on bądź przyspiesza cyrkulację krwi w organizmie; pobudza lub uspokaja system nerwowy. Wzbudza u człowieka pasję, bądź łagodnie go uspokaja. Określone dźwięki wpływają na daną osobę w specyficzny sposób i wywołują określony efekt. Dźwięk staje się widoczny w postaci poświaty. To pokazuje, że ta sama energia, która przekształcana jest na dźwięk, zanim staje się widoczna, absorbowana jest przez ciało fizyczne. W ten sposób ciało fizyczne regeneruje się i magnetyzuje.”Life Rhythm as a Symphony of Oscillatory Patterns: Electromagnetic Energy and Sound Vibration Modulates Gene Expression for Biological Signaling and Healing, Glob Adv Health Med. 2014 Mar; 3(2): 40–55.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4010966/

Robi wrażenie, czyż nie?

Mają zamiar wykorzystać tę technologię jako metodę komunikacji czy identyfikacji osobowej, ale ma to też swoje implikacje biologiczne odnośnie organizmu. Większość tych urządzeń elektrycznych działa na prąd o częstotliwości 60Hz, która, co zostało wykazane, jest szkodliwa dla organizmu.

Nie wiem zatem, czy wzięto ten fakt także pod uwagę – jeśli nie, to technologia ta okazać się może niebezpieczna. AT&T zawsze była czymś więcej, niż tylko spółką telekomunikacyjną i czymś więcej, niż częścią sieci szpiegowskiej NSA, co nie jest szczególnie tajemnicą.

Oni pragną, by ludzie stali się częścią „żywej” sieci, gdzie wszystko co robimy jest monitorowane i przekazywane do centrali, na podstawie naszej aktywności biologicznej i naszych interakcji z tym systemem. Przypomina to świat z filmu Avatar Jamesa Camerona, gdzie drzewa oplatają swoiste światłowody, gdzie informacje są zbierane i przekazywane między mieszkańcami poprzez ich włosy w ramach sieci, do której przyłączenie się jest w pełni dobrowolne.

Tylko, że w naszym przypadku będzie to sztuczna sieć elektryczna, która symuluje życie oraz służy gromadzeniu danych dla korporacji i firm, a które kontrolują cały ten system. Które uczą nas jak mamy żyć, które mogą odciąć nam dostęp do świata w dowolnym momencie. Nadzór i kontrola jest integralną częścią tego systemu, a proces potwierdzenie swojej tożsamości oraz egzekucja Twoich praw zapisanych jakoby na papierze, cóż, tym wszystkim zajmie się tego rodzaju system informacyjny.

Ten oto człowiek, jakiś  młody komputerowiec, posiada szereg patentów dotyczących mediów społecznościowych, awatarów tego systemu, tego, w jaki sposób dokonywana będzie identyfikacja poszczególnych osób w trakcie oglądania filmu czy grających w gry, czy co tam jeszcze chcecie. Jedną z jego wczesnych prac był bioakustyczny system kontrolny, ten sam, o którym teraz mówimy, zdolny transmitować sygnały z i do Twojego smartfona korespondujące z gestami i specyfiką budowy Twojego ciał i na tej podstawie autoryzować dostęp bądź nie. Wszytko to jest zawarte w patencie U.S. Patent nr 7148879 przyznanym w 2006 roku, a złożonym jeszcze w roku 2001, przed tragedią 9/11 (zamach na World Trade Center). Tylko wyobraźcie sobie, ile możliwości oferuje ta technologia ludziom o złych zamiarach.

U.S. Patent nr 7148879 przyznanym w 2006 roku

Już dawno ostrzegano przed takim systemem, ale jak widać nikt się niczego nie nauczył. Nie do wiary.

 

Smartfony wkrótce będą w stanie przesyłać dane przez twoje kości – napisy PL

 

Zobacz na: Film  „Take Back Your Power”
Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach – Brian Thiesen
Opieka zdrowotna przed poczęciem – fragment wywiadu dr Mercoli z dr Klinghardtem
Związek promieniowania mikrofalowego ze sterylizacją i autyzmem
Wpływ promieniowania z „inteligentnego” licznika na ludzką krew
Jak zmniejszyć ekspozycję na energię o częstotliwości radiowej z telefonów komórkowych – Kalifornijski Departament Zdrowia Publicznego
Naukowcy reprezentujący główny nurt nauk medycznych będą zmuszeni przyznać, że Royal Rife miał rację

 

%d bloggers like this: