Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach – Brian Thiesen

Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach - Brian Thiesen

Brian Thiesen – Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach

 

Jest wielu utalentowanych ludzi w tej części Kolumbii Brytyjskiej i właśnie zetknęliście się z jednym z nich. Za chwilę będziecie mieli do czynienia z innym bardzo dynamicznym mówcą, który wygłosi bardzo dynamiczną prezentację. Nazywa się Brian Thiesen i jest przewodniczącym Interior Smart Meter Awareness.

Film Odzyskaj Swoją Moc – „Take Back Your Power” – szkodliwość promieniowania mikrofalowego

Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach

 

Brian Thiesen: Okej. Dziękuję wam wszystkim za przyjście. Cieszę się, że zdecydowaliście się przyjść, by zdobyć wiedzę na temat pewnych spraw, o których prawdopodobnie nie spodziewaliście się usłyszeć dziś wieczorem. Zatem bez dalszych ceregieli prawda o inteligentnych licznikach. BC Hydro lubi mówić:

„Och, dzwonimy do ludzi i kiedy już poznają fakty, zmieniają zdanie albo decydują, że chcą inteligentne liczniki”,

ale jesteśmy tu dziś, aby zaprezentować wam rzeczywiste fakty. Zdrowie jest dla większości nas tutaj tematem numer jeden. Bez zdrowia nie można się dorobić, nie ma się niczego, nie ma się jakości życia, wszystkich tych dobrych rzeczy. Z tego powodu chcę zacząć od zdrowia. Wyłożę wam to tak jak Curtis zrobił wcześniej. Wasze ciało jest naładowane elektrycznością. Macie swoje/własne częstotliwości. Każda funkcja waszego ciała, tak jak powiedział Curtis, działa na tych częstotliwościach. Mówimy o podstawowych prawach wszechświata, elektromagnetyzmie i podstawie życia. To naprawdę takie proste. To są fundamenty tego czemu i w jaki sposób możecie faktycznie oddychać, żyć i przebywać w tej sali i patrzeć na mnie, gdy wykonuję tę prezentację, robić to wszystko.

A więc nie poddajemy tego ocenie wzajemnej weryfikacji, nie potrzebujemy już żadnych długofalowych badań, by wykazać czy to prawda czy nie. Nie potrzebujemy tej agencji czy tamtych ludzi, by powiedzieli czy to fakt czy nie. To jest absolutny fakt. I znowu, sama ziemia, wszystko we wszechświecie i wszystkie stworzenia mają swój własny magnetyzm, mają swoje własne pola elektryczne, częstotliwości, właściwości. Nawet drzewa. Pokazują to na tym woltomierzu.

Electricity Harvested From Trees
https://www.livescience.com/5711-electricity-harvested-trees.html

Można pobierać elektryczność z drzew. Drzewa posiadają określoną elektryczność. Wszystkie drzewa. Nie można żyć, jeśli się tego nie ma. To sięga aż do bakterii, wirusów, wszystkiego.

Berkeley Lab Scientists Generate Electricity From Viruses

Berkeley Lab Scientists Generate Electricity From Viruses

Odkryto nawet, że ludzka komórka posiada pola elektryczne tak silne jak błyskawica.

Human Cells have Electric Fields as Powerful as Lighting Bolts -A Galaxy Insight
http://www.dailygalaxy.com/my_weblog/2008/07/human-cells-fou.html

Bardzo interesująca rzecz. Większość ludzi prawdopodobnie o tym nie wie. Ja nie wiedziałem aż do niedawna. Tak więc skoro wszyscy znajdujemy się we wszechświecie, przestrzegamy tych bardzo fundamentalnych prawd. W ludzkim organizmie istnieją biliony tych połączeń.

za każdym razem, gdy mrugamy czy robimy inne rzeczy, uaktywniają się elektryczne wyzwalacze i funkcje

Jak powiedziałem, za każdym razem, gdy mrugamy czy robimy inne rzeczy, uaktywniają się elektryczne wyzwalacze i funkcje, które dzieją się w każdej pojedynczej sekundzie. Nie można w nich mieszać, są bardzo precyzyjne, muszą przebiegać w określony sposób. Na tym polega problem z telefonami komórkowymi, wieżami komórkowymi oraz inteligentnymi licznikami, z tego rodzaju urządzeniami. Wszystkie te funkcje, każda pojedyncza rzecz, którą robisz.

Zaprzeczają temu nie tylko BC Hydro i Health Canada, ale również wasi lekarze, najważniejsi ludzie w Health Canada czy Hydro. Nie uważają nawet, by problem istniał. Oni w to nie wierzą. Wyjaśnię wam jak doszli do tego wniosku. Zaprzeczają temu wszystkiemu po to, aby te urządzenia istniały i twierdzą, że wszystkie są bezpieczne. Curtis być może wspomniał o tym: wasz organizm funkcjonuje na konkretnych częstotliwościach.

organizm funkcjonuje na konkretnych częstotliwościach

Wy wszyscy w tej chwili funkcjonujecie w określonych cyklach herców na sekundę. Pan w pierwszym rzędzie ma mały telefon komórkowy w kieszeni. Telefon wyłączył się prawdopodobnie pracując na częstotliwości 2,4 miliardy herców czy podobnej i zmieniając każdą częstotliwość oraz wibrację jego organizmu. W każdej sekundzie ma telefon przy sobie. Dzieje się to z wami wszystkimi na tej sali, którzy mają przy sobie telefon. Nie powinniśmy zmieniać tych rzeczy, to nie jest zgodne z naturą.

[mailpoet_form id=”2″]

 

Wasz organizm to ludzka antena.

Wszystkie wasze komórki są anteną fraktalną, nie mają wyboru. A zatem jeśli przejeżdżacie obok wieży komórkowej lub inteligentnego licznika, to również nie macie wyboru. Komórki waszego organizmu odbierają tę częstotliwość. I tyle. Przystosowują się do tego, co jest im przesyłane, co w nie uderza. W tym przypadku te częstotliwości powodują uszkodzenie elektryczne, a awaria elektryczna oznacza chorobę. To nie zawsze dzieje się od razu lub w każdej sekundzie, ale z czasem, kiedy starasz się doprowadzić czyjąś częstotliwość do niezgodnego z naturą stanu, odczujesz niepokój lub zachorujesz. Co zatem robimy? Postanawiamy kupić telefon komórkowy. Postanawiamy kupić telefon bezprzewodowy i wszystkie te rozmaite rzeczy. Obserwujemy ogromne stopy wzrostu we wszystkich tych technologiach i zastanawiamy się dlaczego z każdym rokiem te wszystkie choroby stają się bardziej powszechne, ludzie mają coraz więcej problemów zdrowotnych, wszyscy są w szpitalu, nasze szpitale są przepełnione, nie wiemy co się dzieje.

Wieże komórkowe i pogorszenie zdrowa

Mamy wieże komórkowe. Wiem na pewno, że są w Vernon, wszędzie. Są w Kamloops, w całym mieście. Małe rutery i kolektory mają wiele funkcji. Te rzeczy są jak małe, miniaturowe wieże komórkowe, które znajdują się tuż przy waszych domach, szkołach, przedszkolach, we wszystkich tych miejscach. Zatem jeśli macie telefon komórkowy i wasz telefon działa, uderza w was jedna z tych wież, wysyłając mikrofale bezpośrednio do waszego mózgu [podczas rozmowy]. Tak to działa. To liczba wież komórkowych, które mamy obecnie w Kanadzie. Jak sądzę, ta mapa de facto powstała rok albo dwa lata temu. Nie potraficie sobie nawet wyobrazić jak szybko ta liczba się zwiększa i o ile więcej mamy obecnie tych wież, zwłaszcza gdy zaczną mówić o telefonii komórkowej 4G, a potem będą chcieli mieć 5G i 6G. Zawsze potrzebują coraz więcej i więcej tych wież. I mówią:

„Och, to naturalne. To zupełnie tak jak słońce. To wszystko jest normalne. To wszystko natura.”

Zatem to właśnie się dzieje. To dlatego wszyscy możemy prowadzić samochód i nasz telefon działa, możemy prowadzić samochód i rozmawiać przez telefon. Tak więcej co robimy w naszej nieskończonej mądrości? Widzieliście te częstotliwości. Powinniśmy funkcjonować na częstotliwości 8 lub około 8 herców. Teraz mamy telefony, które działają na częstotliwości 6 miliardów herców i przykładamy je do naszych głów. I tak to działa. Telefony bezprzewodowe, telefony komórkowe, wszystko to samo.

Telefony bezprzewodowe

Mikrofale płyną bezpośrednio do naszego mózgu. Tak to działa. Tutaj mamy bazę, tu odkładacie telefon w nocy. Zdecydowanie nie śpijcie z taką bazą przy łóżku. Zatem to urządzenie tutaj musi przesłać głos do mojej głowy. Dlaczego? Ponieważ usunąłem przewód. Usunąłem przewód, więc teraz potrzebuję jakiegoś rodzaju nieprawdziwego przewodu bądź mikrofali, która prześle głos do słuchawki przy uchu. Ale ta mikrofala się tam nie zatrzymuje. Nie zatrzymuje się w telefonie, jak zatrzymywałby się przewód, który wprowadzałby częstotliwość bezpośrednio do telefonu. Ta mikrofala płynie do telefonu i dalej do mojego mózgu wibrując wszystkimi komórkami mózgowymi w moim organizmie na bardzo wysokich częstotliwościach, do których nie jestem stworzony.

Prawdopodobnie wiele osób korzysta z tych telefonów i nawet tego nie wiedzą, nie rozumieją tej technologii i nie wiedzą dlaczego. To jest w porządku, ale teraz już wiecie, teraz jesteście odpowiedzialni za to, co zrobicie z tą wiedzą. Oto co się dzieje. Te rzeczy przenikają do mózgu lub osłabiają, jakiejkolwiek terminologii chcemy użyć… Istotne jest, że komórki mózgowe i uszy ulegają drganiom. Temu też powinniście się przyjrzeć. Ilu z was ma metalowe wypełnienia w ustach?

Plomby rtęciowe - działonie mikrofal

Zastanawialiście się kiedyś co może się zdarzyć, kiedy zaczniecie poddawać działaniu mikrofali rtęć? Opary dostaną się do mózgu, częstotliwość się zmieni, wszystkie odbijające się mikrofale dostaną się do waszych głów i mózgów. Najmniej chronionym organem ciała są oczy. Już teraz widzę na tej sali wiele osób w okularach, a przykładacie telefony do głowy przyjmując mikrofale i kierując je do swoich gałek ocznych. Podobnie słuch.

Curtis mówił o tym – szumy uszne, brzęczenie, stukanie, dzwonienie, dźwięczenie w uszach. To wszystko jest przedstawione w dokumentach wojskowych, które niedługo wam pokażę. To nie minie. Nie pomoże wam jeśli dalej będziecie wystawiać uszy na działanie tych mikrofal. Tutaj pokazane jest w jaki sposób mikrofale oddziałują na mózg.

Ludzie – szczególnie ciężarne kobiety lub kobiety, które wkrótce zajdą w ciążę – chodzą z telefonami komórkowymi w kieszeni lub noszą telefony bezprzewodowe albo przypinane bezprzewodowe nianie i znowu mikrofale nie zatrzymują się w telefonie, ale przenikają do organizmu. W tej chwili przedstawiam zasady działania  mikrofal i elektryczności. To kolejna rzecz, którą robimy.

Teraz decydujemy się – właściwie to sądzę, że w 2014 roku w Stanach Zjednoczonych jest to bardzo modne – ale teraz używamy czipów z mikrofalami, aby monitorować gdzie chodzą nasze dzieci. Zatem gdy przebywają w łonie matki, są narażone na kontakt z mikrofalami. Jak tylko znajdą się poza łonem, nadal je na ten kontakt narażamy. W rzeczywistości nawet zanim kobieta zajdzie w ciążę już jest narażona przebywając w łonie swojej matki, ponieważ ta kobieta przenosi dalej swoje jajeczka, które ma przez całe życie i nosi w szkole laptop z Wi-Fi.

Laptop, komórka i mikrofale podczas ciąży

Bezprzewodowe nianie – to samo. Wysyłają mikrofale. Oto jak działają – powodują stałe wibracje komórek małych dzieci. Zmieniamy częstotliwości, zmieniamy DNA. To właśnie robimy. Szkoły zaczynają już usuwać Wi-Fi. Dave o tym mówił. To dlatego, że to zrozumieli, zbadali. To z tego powodu żadna firma ubezpieczeniowa nie ubezpiecza od tych rzeczy, ponieważ wiedzą jakie szkody one powodują. Kolejne kraje naprawdę zaczynają się temu przyglądać i pytają: „Dlaczego narażamy nasze dzieci w szkolnych klasach, kiedy moglibyśmy po prostu podłączyć komputery do sieci za pomocą przewodów?” Nie chodzi więc o to, żeby cofać się do epoki kamienia łupanego, ale o to, byśmy korzystali z bezpiecznej technologii.

Tak więc Hydro lubi mówić takie rzeczy: „Och, Wi-Fi jest w kawiarniach” lub „W tej sali jest Wi-Fi.” Zatem wszystko w porządku, umieśćmy inteligentny licznik na każdym domu. Tutaj mamy Yale, renomowany uniwersytet, który pisze o tym, że korzystanie z telefonów komórkowych w ciąży może powodować zaburzenia behawioralne u potomstwa.

Czy jesteśmy zaskoczeni tym, że wszystkie dzieci chodzące obecnie do szkoły nie potrafią utrzymywać uwagi, muszą przyjmować „Ritalin”, nie umieją się skoncentrować, cierpią na utratę pamięci i tak dalej? To jest również część problemu. Curtis mówił o kanadyjskich wytycznych dotyczących efektów termicznych, ale ten test przeprowadzany jest na człowieku o wzroście 188 cm, na wojskowym, zasadniczo na żołnierzu. W żadnym momencie nie bierze się w nim pod uwagę dzieci. Ich czaszki nie są wystarczająco grube ani do końca ukształtowane, a system odpornościowy nie rozwija się w pełni aż do ukończenia osiemnastu lat. Biorą ogromnego mężczyznę i nie rozumieją, że te częstotliwości przenikają. Pokazuje to każdy kolejny test. Następnie, w miarę jak dorastamy, wkraczamy do naszego środowiska pracy.

Zaczynamy dostrzegać, że może tu występować skumulowany efekt i problemy. Później zaczynamy umieszczać wszędzie inteligentne liczniki, na każdym domu. Mamy gazomierze, wodomierze i jeszcze więcej inteligentnych liczników, kolektory, wieże, wieże komórkowe.

Miasto i promieniowanie mikrofalowe

Zaczynają występować masy takie jak ta, w których mikrofale promieniują na całe miasta. Zakres promieniowania mikrofal w tym mieście będzie niezwykle wysoki. Nigdy, w żadnym momencie ewolucji człowieka nie byliśmy narażeni na coś takiego i zaczynamy dostrzegać skutki tego rodzaju rzeczy w miarę jak posuwamy się do przodu. Karcinogeneza, tego rodzaju problemy.

Jeden kilogram, jeden stopień, sześć minut.

Jeden kilogram, jeden stopień, sześć minut.

Jeden kilogram, jeden stopień, sześć minut. To test służący temu, by was chronić. Być może mówiliśmy o tym wcześniej. Jeśli głowa tego manekina nie nagrzeje się do temperatury jednego stopnia i w środku nie pojawi się płyn przypominający mydliny, to wszystko w porządku, nie ma się czym martwić. Jesteście całkowicie bezpieczni, możecie do końca życia mieć styczność z tyloma rzeczami z iloma chcecie tak długo jak się nie nagrzewacie. To jest to, co oni mówią. Zatem wracamy tu do punktu, w którym Hydro zaprzecza tym kwestiom, zaprzecza waszym właściwościom elektrycznym. A dlaczego to robi? Aby ci wszyscy ludzie z przemysłu telekomunikacyjnego mogli zarabiać mnóstwo pieniędzy niepowstrzymywani przez jakiekolwiek przepisy prawa ani nic takiego. Nie biorą nawet pod uwagę wież emitujących mikrofale i przenikających do mózgu.

Dlaczego mamy tu podpis „telefonia komórkowa 4G”? Aby telefonia komórkowa 4G mogła działać, musicie być nieustannie atakowani przez dwie wieże. Tak więc nagrane przez was filmy mogą pojawić się w waszych telefonach i ludzie mogą oglądać You Tube w autobusie, promieniując na wszystkich innych w tym autobusie. Tak więc branża telefonów komórkowych mówi: „Nie chcemy testować tych urządzeń na ludziach”, mimo że obecnie na świecie jest 5 miliardów abonentów telefonii komórkowej, więc już je testują na ludziach, mamy już wszędzie te ogromne wieże komórkowe testujące je na ludziach, ale mówią, że nie testują, bo to nie byłoby etyczne. Jednak to oczywiście jest etyczne wypuszczać na rynek telefony komórkowe przeznaczone bezpośrednio dla małych dzieci, aby mogły się uzależnić od telefonów tak szybko, jak to możliwe i abyśmy mogli zarobić jak największą ilość pieniędzy przez cały okres życia tego konsumenta.

Mikrofale i nowordki w szpitalu

Ponownie etyka. Nie chcemy testować na dzieciach. Nie testowalibyśmy na małych dzieciach, nie zrobilibyśmy tego, jesteśmy branżą telekomunikacyjną, branżą mikrofal – nie zrobilibyśmy tego, prawda? I znowu 24 godziny na dobę, wiele źródeł, przez całe życie. A więc to jest to, co oni pomijają i pomijają celowo, by rozplenić tę technologię i zarobić dużo pieniędzy. Przeprowadzili jedynie test krótkotrwały i dla poziomu termicznego. I to tyle. Pominęli długotrwałą skumulowaną styczność, a zawsze mówią:

„Cóż, musimy wykonać więcej badań uwzględniających długotrwały kontakt.”

Widzieliście te embriony kurczaków w jajkach. To właśnie się dzieje. To, co macie, wasz jedyny dar, jedyna zbawcza łaska to fakt, że wasz system odpornościowy próbuje zrekompensować te straty i potrafi dojść do stanu, w którym usiłuje was wyleczyć, jednak z czasem, jeśli stale poddajecie promieniowaniu i działaniu mikrofal swój mózg, wasz system odpornościowy napotka problemy, wasz system odpornościowy napotka trudności i mogą wystąpić różnego rodzaju choroby oraz zaburzenia.

Tutaj mamy Naval Medical Research Institute.

To są dane, które oni nam przekazują, a ja je wam teraz właśnie przedstawiam. Dlaczego lubię dokumenty wojskowe? Lubię dokumenty wojskowe, ponieważ wojsko nie mąci. Są bardzo zerojedynkowi – tak albo nie, zera i jedynki. Czy to krzywdzi naszych chłopców? Czy możemy skrzywdzić ich chłopców? Jak możemy chronić naszych chłopców? Co możemy zrobić, żeby oni nie mogli ochronić swoich chłopców? Wykonali więc zestawienie 2300 badań i oto niektóre rzeczy, które te badania wykazały i odkryły.

Mikrofale - Naval Medical Research Institute

Fakty o mikrofalach – Naval Medical Research Institute

Naval Medical Research Institute – Bibliography Of Reported Biological Phenomena (‘Effects’) And Clinical Manifestations Attributed To Microwave And Radio-Frequency Radiation, 1971
http://safeschool.ca/uploads/Navy_Radiowave_Brief_1_.pdf

 

Impotencja. Wszyscy to wiedzą, jedne z najlepiej sprzedających się dostępnych leków, mężczyźni noszą telefony komórkowe w kieszeniach. Według dokumentów wojskowych, te badania wykazują właśnie te kwestie.

Podobnie brak koncentracji i utrata pamięci. Wojsko odkryło to we wczesnych latach 70-tych, w połowie lat 70-tych.

A co się stało potem? Ukazały się wyniki badań przeprowadzonych na uniwersytecie Yale, które to potwierdziły. Kolejne badania potwierdzają dokładnie tę samą rzecz. To się nazywa nauka, tym jest nauka. Jeżeli mamy powtarzające się wyniki w dłuższym okresie czasu z licznymi grupami podmiotów w różnych obszarach, przy czym są to różne badania, i otrzymujemy te same wyniki, to właśnie coś takiego się dzieje. Tutaj mamy funkcje gruczołu dokrewnego: zmienione funkcje przysadki mózgowej, nadczynność tarczycy, powiększenie tarczycy.

Wiele kobiet ma problem polegający na tym, że tracą kilogramy, a potem znów przybierają na wadze. Co się dzieje? Przykładasz telefon do swojej głowy i tarczycy o tutaj, poddajesz działaniu mikrofali cały swój mózg. Twoja szyszynka, twoja przysadka mózgowa, wszystkie gruczoły zlokalizowane tutaj. Zmieniasz częstotliwości, twój organizm stara się rekompensować. Nie może tego robić wiecznie. Nie mówimy o potężnej broni wykorzystującej mikrofale. Mówimy o wszystkim na szerokiej skali, są to rzeczy, które ustalili naukowcy.

Film Ukryty wróg – Tajna Agenda Psychiatrii – Transkrypt – The Hidden Enemy

Skutki dla ośrodkowego układu nerwowego: bóle głowy, bezsenność, stany niepokoju, wszystkie rodzaje zaburzeń nerwu czaszkowego. Choroba za chorobą i to się zmienia dla każdego obiektu, a dlaczego? Dlaczego to się dzieje? Ponieważ wszyscy macie różne częstotliwości, jesteście w różnym wieku, wszystko was różni. Tak więc jeśli przykładacie coś takiego do ucha, ludzie mają rozmaite typy wrażliwości i to są rzeczy, które odkrywamy. Zmiany w działaniu wszczepionych rozruszników serca, urządzeń elektrycznych wewnątrz naszego organizmu. Hydro forsuje te rzeczy. W danych technicznych tych urządzeń mówi się ludziom, żeby nie przebywali w pobliżu telefonów komórkowych i mówi się im, żeby nie przebywali w pobliżu telefonów bezprzewodowych. Hydro wpycha te urządzenia do ich domów.

Co jeszcze mamy? Zmiany w funkcjach fizjologicznych, krwawieniu menstruacyjnym, rozwoju płodu. Mam nadzieję, że będę mógł spróbować posłużyć się dokumentami wojskowymi dla uzasadnienia tego, co mówiłem wcześniej i w ogóle tego, co się dzieje, kiedy poddajemy dziecko działaniu mikrofal zanim jeszcze przyjdzie na świat. Yale i wszyscy ci naukowcy odkrywają dokładnie te same rzeczy za każdym razem. Zmniejszona laktacja u karmiących matek. Zmiana częstotliwości i funkcjonowania organizmu. To właśnie się dzieje.

Tutaj mamy więcej badań przeprowadzonych przez wojsko. To jest Departament Armii. Jestem pewien, że mają wielu cieszących się dobrą reputacją naukowców, którzy chcą poznać dokładne fakty i wykonują pracę, by je odkryć.

Częstotliwość radiowa, fale radiowe – 100% populacji jest na nie podatne.

Częstotliwość radiowa, fale radiowe – 100% populacji jest na nie podatne. Dlaczego 100% tej populacji miałoby być podatne? Ponieważ każdy posiada ładunek elektryczny. Każdy ma częstotliwości. Gdy zaczynacie zmieniać te częstotliwości, rozwijacie w sobie podatność na choroby i problemy zdrowotne. Wszystkie pozostałe rzeczy, które tutaj mamy – od skurczów mięśni aż do utraty przytomności – za każdym razem badacze uzyskują te same wyniki.

Tu mamy Agencję Ochrony Środowiska. 574 strony i 3.627 badań. Do tej pory agencja zgromadziła na swoim koncie ponad 5.000 badań i  dokumentów. Co z tego wynika? Od 0 do 100 gigaherców – czyli każdy rodzaj mikrofal, jaki istnieje. Strona za stroną i następna i kolejna strona dokumentów. Wygląda to tak. To jest po prostu jedna strona dotycząca badań nad skutkami dla ośrodkowego układu nerwowego. Właśnie to Agencja Ochrony Środowiska chciała przedstawić w 1992 roku, aby ludzie wiedzieli: „Hej, to powinien być czynnik rakotwórczy z grupy 2a. On sprawia, że ludzie chorują na raka.” I powiedzieli, że nie, nie chcemy… Rząd zaczął mówić: „Nie, nie chcemy tego tutaj wpuścić.” Zaczął w przyśpieszonym tempie przepychać przepisy prawne, aby Federalna Komisja Łączności mogła instalować, ponieważ wiedział, że takie są skutki.

Teraz usiłuje wyeliminować prawo wyboru dla wszystkich ludzi, prawo wyboru zdrowia. Tu mamy weteranów wojny koreańskiej. Coraz więcej dokumentów i coraz więcej badań pokazuje dokładnie to samo – wyższe czynniki ekspozycji to wyższe wskaźniki śmiertelności. Dlaczego? Bo im więcej mikrofal, tym więcej zgonów. Tak to właśnie się dzieje. Wykazujemy to od wielu lat. Wiedzą o tym od lat 30-tych, kiedy po raz pierwszy zaczęli używać mikrofal do budowy stołów i różnego rodzaju urządzeń grzewczych. I co się zaczęło dziać? Skąd po części wzięła się ustalona norma tysiąca mikrowatów na centymetr kwadratowy? Kiedy przeszli z propellera na silniki odrzutowe, potrzebowali silniejszych radarów. A nasi ludzie siedzieli przy radarach i to obserwowali. Jednak zaczęli chorować i umierać, jak tutaj wyraźnie widzimy. Powiedziano zatem:

„Musimy zwolnić się od odpowiedzialności, ponieważ ci ludzie muszą być tam, gdzie radary.”

Tak więc podniesiono poziomy ekspozycji, które ich zdaniem są bezpieczne i zostawiono je tam. Na tych poziomach to wszystko się wydarzyło.

Mikrofale - mamy stałą mutację genetyczną i uszkodzenie DNA.

Tutaj mamy stałą mutację genetyczną i uszkodzenie DNA. Wciąż udowadnia się tę samą rzecz. Od niższych poziomów mikrofal – nie tych, które nagrzewają człowieka do temperatury jednego stopnia na kilogram po sześciu minutach – ale niższych poziomów, poziomów telefonów komórkowych. 24-godzinna styczność z telefonem komórkowym. To uszkodzenie genetyczne, uszkodzenie DNA. Każde kolejne badanie wykazuje to samo. Hydro lubi przekazywać wam bzdury, że te liczniki wyłączają się trzy- lub czterokrotnie w ciągu dnia.

Smart Meter radiation measurement: Folsom CA – inne nagranie niż w wykładzie

Głos z nagrania: To jest poziom tła.

Sądzę, że zrozumieliście o co w tym chodziło. Okej, wyjaśnię to. Chcę wam pokazać jeszcze więcej materiałów filmowych, żebyście zrozumieli, że to nie jest coś jednorazowego. Z pewnością jest tu kilka osób mieszkających w pobliżu skrzynek rozdzielczych, szafek na liczniki. To są rutery, które stale, przez cały dzień, codziennie wysyłają mikrofale. Wyjaśnię co ten licznik mierzy.

Electromagnetic fields: High-level microwave technology concerns – str.8 http://media.withtank.com/42391c31ef.pdf

 

To pochodzi z Kanadyjskiej Komisji Praw Człowieka. Są to dane, które przedstawiam stojąc teraz na scenie. Białaczka dziecięca w pobliżu transmiterów, upośledzone funkcjonowanie motoryczne, czas reakcji, pamięć i uwaga dzieci w wieku szkolnym. Ta sama rzecz kolejny raz. Dlaczego wciąż widzimy to samo? Dlaczego otrzymujemy te same wyniki? Urządzenie na tym filmie emitowało fale o mocy około dwóch mikrowatów. Mogła się zwiększyć do pięciu, coś koło tego. Nie mogę być na sto procent pewny, bo mnie tam nie było. Jednak powiem wam, że nawet przy mocy dwóch „słyszenie mikrofalowe”, stukanie, brzęczenie, cykanie, syczenie lub wysokie dźwięki na górnej granicy słyszalności, przypadłości takie jak szumy uszne… Ludzie narażają swoje uszy na bezpośredni kontakt z mikrofalami poddającymi wibracjom każdą komórkę, atom i cząsteczkę w mózgu.

Bóle głowy, zawroty głowy, podenerwowanie, osłabienie, bezsenność, ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu. Wielu ludzi… Nie wiedzą nawet co się dzieje, jeśli narażają swój organizm na działanie mikrofal. Nie będę tutaj siedział i wmawiał wam, że nikt nigdy nie miał żadnego z tych problemów przed mikrofalami. Nie o to tu chodzi. Jednak jeżeli powiedziano by nam, żebyśmy ich unikali, prawdopodobnie nie istniałaby cała ta technologia wykorzystująca mikrofale. Większość z nas prawdopodobnie nie używałaby telefonów bezprzewodowych ani żadnego urządzenia tego typu.

I znowu Kanadyjska Komisja Praw Człowieka odkryła to w 2007 roku po zbadaniu całych stosów dokumentów. Tak więc oto czego nie uwzględniono. Pominięto miliony dziennie. Kontakt między dwoma licznikami.

Oni mówią: „Trzy do czterech razy dziennie” albo

„Przebywanie w odległości 1 metra koło licznika przez 20 lat to jak rozmowa przez telefon komórkowy, więc się nie przejmujcie, to nic poważnego.”

Pomijają każdy licznik komunikujący się ze wszystkimi pozostałymi licznikami przez cały dzień bez powodu. One się po prostu ze sobą komunikują. Wytłumaczę wam dlaczego, choć nie rozumiemy dlaczego musi tak być. Tak więc każdy na tym obszarze osłabia te częstotliwości. Ta częstotliwość dla licznika 1 przechodzi do licznika 2 i przebiega przez waszą instalację elektryczną i przez wasz organizm, zmieniając częstotliwości z każdym impulsem. Te pojedyncze liczniki pulsujące w ten sposób…

Ściana inteligentnych liczników elektrycznych

Ile osób ma kontakt z czymś takim? Po drugiej stronie ściany znajdują się liczniki. Albo przebywanie w budynku, w którym pole elektromagnetyczne generuje coś takiego. Albo ludzie czasami… Wiem, że w budynkach przechodzą korytarzami albo zjeżdżają w dół szybami wind, a pokój z licznikami jest dokładnie po drugiej stronie, więc nikt nie ma wyboru. A te rzeczy powinny się komunikować z waszymi inteligentnymi urządzeniami na samym szczycie najwyższej wieży czy czegoś takiego.

PG&E (Pacific Gas and Electric Company) została zmuszona do ujawnienia przed sądem, że liczniki, ich liczniki – kiedy powiedzieli, że włączają się tylko kilka razy dziennie – że wysyłają od 14.000 do 190.000 pulsów dziennie. Dziennie. To były sygnały skaczące/unoszące się z domów. Firma Hydro lubi nam mówić: „Wysyłamy dane do routera tylko trzy lub cztery razy dziennie.” Ale nigdy nie wspomnieli o komunikacji między jednym a drugim licznikiem. Nigdy nie mówią o częstotliwościach, na których one działają, pomijają to wszystko, więc utrzymują ludzi w niewiedzy o tym wszystkim.

Oto co się dzieje. To jest prawdopodobnie dość typowe. Byłem w Kamloops i znalazłem jeszcze kilka ruterów. Ludzie, którzy są blisko tych routerów, a oni nie uprzedzają… Dowolnego dnia, kiedy decydują się na instalację, po prostu montują ruter. Mieszkasz tu, instalują router tam. I według nich nic nie da się z tym zrobić. Tak więc być może dom gdzieś daleko od tego całego systemu rozsyła wokół sygnały, ale gdy już zacznie, sygnały zaczynają przepływać przez wszystkie domy do domu położonego blisko końca, a on wysyła je do kolektora, który przesyła je z powrotem do wieży komórkowej i tak dalej i tak dalej. Zamiast więc pozostawić te sygnały w przewodach, gdzie ich miejsce, albo wysyłać inspektorów, którzy sprawdzaliby stan liczników – ilości zużytej elektryczności, postanowiliśmy poddawać promieniowaniu mikrofalami całą populację nieustannie przez cały dzień.

Hydro mówi nam, żebyśmy się nie martwili, ponieważ liczniki aprobuje ten konkretny człowiek, John Blatherwick. Jeden facet powiedział, że to bezpieczne, więc kiedy idą do rady waszego miasta lub rady naczelnego lekarza prowincji, mówią:

„Nie martwcie się, John Blatherwick powiedział, że to bezpieczne.”

John Blatherwick: Pan zakłada, że nastąpi ogromny wzrost. Nie nastąpi. I sądzę, że będziemy w stanie to udowodnić.

Walter McGinnis: Hydro dodaje ten cały przypływ energii w mikrosekundach, które są zaledwie ułamkami sekund. Dodaje je wszystkie do siebie i wychodzą 2 lub 3 miliony dziennie. Hydro twierdzi:

„Przeciętnie transmitujemy jedynie przez 2 lub 3 minuty dziennie”,

podczas gdy w rzeczywistości transmitują co kilka minut otrzymując całkiem silny przypływ energii. Czy wie pan coś innego na ten temat?

John Blatherwick: Nie. Odpowiadam, że nie mogę z panem o tym dyskutować, ponieważ nie wiem, nie znam szczegółów. Odpowiedź zatem brzmi: nie mogę z panem o tym dyskutować.

Walter McGinnis: Okej, czyli w obecnej sytuacji, ponieważ ja to zbadałem…

Brian Thiesen: Nie zna szczegółów. Jesteście bezpieczni, bo on to aprobuje. Nie ma pojęcia co się dzieje, ale to tego faceta BC Hydro umieszcza w swojej ulotce pisząc: „Nie martwcie się, John Blatherwick to zaaprobował. Możecie się czuć bezpieczni.” Blather… Później o tym powiemy. Twierdzą również, że lekarz prowincji Kolumbii Brytyjskiej uznał, że to bezpieczne, więc używają dwóch facetów, opinii dwóch facetów i mówią: „Nie martwcie się, ci faceci powiedzieli, że to nieszkodliwe.”

Smart meters not harmfull says B.C. health official
http://www.cbc.ca/news/canada/british-columbia/smart-meters-not-harmful-says-b-c-health-official-1.1155589

W tym artykule mówią:

„Ewidentnie występują pewne skutki biologiczne.”

Są ewidentnie jakieś skutki, ale kogo to obchodzi? Umieścimy liczniki na domu tak czy inaczej. To są faceci, którzy zaaprobowali wasze liczniki. Pamiętacie Johna Blatherwicka? Pamiętacie nasze dokumenty wojskowe?

BC Hydro others going gaga over smart meters

BC Hydro, others going gaga over smart meters

Oto co mówi John Blatherwick:

„Jeżeli rzeczywiście szkodzi ci ten poziom promieniowania, nie możesz mieszkać w dużym mieście.”

A co mówiły nasze dokumenty wojskowe? „100% populacji jest podatne.” To nie jest moja opinia, to mówi elektryczność. To niekompatybilność mikrofal z ludzkim organizmem, z waszymi polami elektrycznymi, z waszymi częstotliwościami. Tutaj mamy więcej… 8.000 artykułów badawczych dotyczących zwierząt. Ograniczenie działania układu odpornościowego. Pamiętacie? Mówiłem o tym. Tak samo jest ze zwierzętami. Czemu? Ponieważ zwierzęta są naładowane elektrycznością. Mają swoje unikalne częstotliwości. Nie można ich poddawać działaniu mikrofal.

Kurczaki narażone mikrofale - mutacje - telefony komórkowe

Cellular Radiation: Is This Our Next Titantic?

Widzieliście skutki poddawania promieniowaniu mikrofalami kurzych jaj. Z ludźmi to się nie może stać. Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że jedynie wy macie przewagę w postaci waszego układu odpornościowego, który jest po waszej stronie tak długo jak chce [i może] naprawiać szkody w waszym organizmie.

Obserwujemy to wciąż od nowa. Pszczoły. To samo. Nie są stworzone do tego, by znosić te częstotliwości. Nigdy nie miały z nimi kontaktu. Widzimy jak wszystkie pszczoły umierają. Nie będę tutaj siedział i wmawiał wam, że to konkretna i jedyna przyczyna, ale dlaczego poddajemy je promieniowaniu mikrofal, dlaczego zmieniamy ich mechanizmy nawigacyjne? Naruszamy ich system odpornościowy. Teraz pszczoły są atakowane przez roztocza Varroa lub nie wracają do ula. A my się zastanawiamy, dlaczego to się dzieje? Te rzeczy są w rzeczywistości tak „zdrowe”, że w Kalifornii już je usuwają ze względu na ich skutki dla zdrowia.

PG E Begins Removing Smart Meters due to health effects

PG&E Begins Removing ‘Smart’ Meters Due to Health Effects

Tak. Niebawem będzie tak w Kolumbii Brytyjskiej. Hydro lubi również rozmawiać z Radami Miast o tym, że fale radiowe są bezpieczne.

Vatican radio waves blamed for high cancer risk
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/vaticancityandholysee/7891504/Vatican-radio-waves-blamed-for-high-cancer-risk.html

Dlaczego ustalono, że wieże radiowe w Watykanie są przyczyną wyższych wskaźników zachorowań na nowotwory ludzi przebywających w ich pobliżu? Jak sąd dokonał tego odkrycia? To także niedawne odkrycie. Zatem kiedy faktycznie zacznie się przeprowadzać badania i przyglądać się temu i zrozumie się to bardzo podstawowe równanie, dochodzi się do tej samej konkluzji, do której doszli naukowcy po przeprowadzeniu dziesiątków czy nawet tysięcy badań – nie wolno zmieniać częstotliwości ludzi, nie można poddawać ludzi promieniowaniu mikrofal nie wywołując u nich problemów zdrowotnych. Po wszystkim stwierdzili:

„Badania prowadzone przez dziesiątki lat wykazały, że styczność z sygnałami radiowymi o niskiej częstotliwości nie powoduje żadnych widocznych skutków dla zdrowia ani środowiska.”

I znowu  biorą pod uwagę tylko to czy człowiek się nagrzewa. Nie. No to nic się nie dzieje. Nie ma się czym martwić. Tak więc za każdym razem, gdy przykładacie telefon komórkowy do głowy lub telefon bezprzewodowy w domu, to właśnie coś takiego się dzieje. I wreszcie, czy nadal ufamy Health Canada? Ołów, DDT, pestycydy, azbest, dziesiątki leków na receptę, tytoń, chlordan, tłuszcze trans, wypełnienia rtęciowe. Być może nie jestem tak kompetentny jak by sobie tego niektórzy życzyli, ale z dużym prawdopodobieństwem potrafiłbym wpaść na to, że umieszczanie w jamie ustnej jednej z najbardziej toksycznych substancji znanych ludzkości raczej nie jest dobrym pomysłem. Prawdopodobnie poważyłbym się na domysł, że bezpośrednie długotrwałe wchłanianie dymu do płuc zapewne nie jest dobrym pomysłem. A jednak wciąż ufamy tym ludziom.

Pestycydy, środki, które niszczą układ nerwowy bytów biologicznych i na końcu lądują w twojej żywności i wodzie nie mają na ciebie żadnego wpływu. To jest Health Canada. Zmieniają wszystkie częstotliwości całej populacji, a potem zaprzeczają, że to robią. Ponownie… Umieściłem tu ten slajd, gdyż chciałem być pewien, że o tym wspomnę. Chodzi tu o skumulowaną styczność. Nie będę tu siedział i mówił, że jeśli użyjesz raz telefonu komórkowego, to jutro umrzesz. Powiem wam, że jeśli będziecie stale narażeni na tego rodzaju czynniki, pojawią się problemy, a jeżeli ludzie nie dają wam wyboru, pozostawiają problemom otwarte drzwi.

Narażenie na mikrofale niemowląt i dorosłych

Jeżeli nie pozwalamy nawet niemowlętom na wybór dotyczący tych urządzeń, dajemy początek problemom. Chcecie mi powiedzieć, że ci sami faceci, którzy spaprali sprawę z tytoniem i wszystkimi tymi rzeczami będą mi mówić, że to jest w porządku. Dla mojego syna, waszych dzieci, dla dzieci, które będziecie mieć w przyszłości, waszych wnuków, dla was samych. Gaz, inteligentne gazomierze, inteligentne wodomierze, inteligentne liczniki BC Hydro, rutery, telefony bezprzewodowe, inteligentne urządzenia. Radary, wieże komórkowe. Naprawdę chcecie mi powiedzieć, że poddawanie samego siebie promieniowaniu mikrofal jest bezpieczne? Nie, nie wierzę, aby to była prawda.

Jakie mamy alternatywy? Pan tutaj w pierwszym rzędzie powiedział, że musimy się cofnąć do epoki kamienia łupanego. Nie, umieśćmy po prostu to wszystko w przewodach, tam gdzie tego miejsce. To bardzo proste. Czy ktoś pamięta rok 1990 lub coś koło tego, kiedy wszystko było w porządku, wszyscy mogliśmy rozmawiać przez nasze telefony, wszystko poprawnie działało, społeczeństwo funkcjonowało bardzo dobrze? Czy to była epoka kamienia łupanego?

Głos z sali: Telefony z tarczą do wykręcania numeru.

Brian Thiesen: Telefony z tarczą, no tak. Okej, czyli to wszystko, co musimy zrobić. Kiedy pominie się przewód… Nie jestem zachwycony tym, że muszę używać bezprzewodowego mikrofonu, używam go, bo muszę. Wy musicie mieć mikrofale. Musicie mieć mikrofale i w tym miejscu konflikt częstotliwości staje się oczywisty. Inteligentne liczniki. Podążaj za pieniądzem. Przemysł telekomunikacyjny. Podążaj za pieniądzem. Politycy. Podążaj za pieniądzem. Zróbmy to teraz. Oto jest, czarno na białym.

członkowie Liberalnej Partii Kolumbii Brytyjskiej

Oto wasi członkowie Liberalnej Partii Kolumbii Brytyjskiej, obecni lub byli, a wszyscy bardzo bardzo bardzo blisko powiązani ze sobą poprzez dawne miejsca pracy bądź dotacje lub tym podobne rzeczy. Ci wszyscy ludzie są w zarządzie Hydro, są członkami Partii Liberalnej czy czegoś takiego i zgadnijcie co jeszcze?

Są również w zarządzie naszych gazet, więc nigdy nie przeczytamy w „Vancouver Sun” jednoznacznej odpowiedzi od tych ludzi w kwestiach dotyczących naszej prowincji. Biorą jakiegoś człowieka, który się na coś skarży, a następnie Hydro w czterech akapitach wyjaśnia, jak bardzo to jest bezpieczne. Ci ludzie, a są to ci sami goście z „Vancouver Sun”, wyciągają od was, podatników, 13, 14, 15 milionów dolarów na reklamę po to, by sprzedać ten program dla BC Hydro i tych samych gazet, które zarabiają miliony reklamując firmy z przemysłu telekomunikacyjnego.

Ale mamy też inną część tego równania. Wiemy także, że główni udziałowcy firmy Corix również zasiadają w zarządzie Hydro, są również członkami Partii Liberalnej. O co w tym chodzi? Czy to BC Hydro czy Corix Hydro? Kiedy ja zdecydowałem, że wszyscy członkowie BC Hydro i Corix to kumple i partnerzy i że będą mieli takie miłe wzajemne relacje i że będą sobie nawzajem przekazywać pieniądze? Chcecie wiedzieć czym jest tak naprawdę Hydro? Hydro to po prostu wielki dłużnik. Nie jest niczym więcej. BC Hydro oznacza długi/ wierzytelności. Zyski generują niezależni producenci energii elektrycznej lub jednostki działające jako podwykonawcy. Co tu się wobec tego dzieje? Jeżeli macie włączone telefony komórkowe, proszę, byście je wyłączyli. Byłbym wam bardzo wdzięczny.

Dzieje się tu coś takiego, że wysyłamy wszystkie zobowiązania finansowe do samych siebie, więc to my płacimy za inteligentne liczniki, linie przesyłowe, kable, rutery i wszystko inne, a wszystkie zyski wędrują do niezależnych producentów energii elektrycznej i do tych prywatnych firm.

Tu chodzi o obowiązkowe liczniki. Czemu oni chcą tych obowiązkowych liczników? Nie pozostawiają nam wyboru w związku z nimi po to, by mogli sprzedawać obowiązkowe inteligentne urządzenia. Mogą sprawić, że wy wszyscy zmodernizujecie całe wasze mieszkania i domy wprowadzając do nich inteligentne urządzenia. Jeszcze więcej pieniędzy dla tych ludzi. Tak więc jeśli macie stare urządzenie, im to pasuje. Musicie kupić inteligentne urządzenie. Dziękuję bardzo. A co to za branża?

Smart Grid Appliance Market May Reach $15B by 2015

Smart Grid Appliance Market May Reach $15B by 2015

Spodziewają się osiągnąć 500-procentowy wzrost zysków w ciągu czterech lat. Ci wszyscy pozostali ludzie mają kumpli w General Electric i tego typu miejscach i to wszystko są ci sami ludzie, którzy produkują inteligentne urządzenia, rutery i kable. Cisco Systems, IBM – to wszystko są udziałowcy.

A teraz ważna rzecz. To nie jest moja opinia, to co powiem pochodzi bezpośrednio od ludzi zajmujących się inteligentną siecią, ze strony Smart Grid News, od ludzi, którzy badają te sprawy.

„Wszystko sprowadza się do tego,” mówią, „że będziemy potrzebować wielu sensorów i monitorów. Ktoś zarobi miliardy dolarów na ich sprzedaży.”

Skąd się wezmą te miliardy? Ustawodawcy przegłosowują prawa służące temu, by pieniądze z waszych kieszeni dostały się prosto w ich ręce. Oczywiście to musi być bezpieczne, prawda? W przeciwnym razie pieniądze do nich nie trafią. Tu mamy coś jeszcze.

najbardziej dochodowe gałęzie przemysłu – ITRON, IBM, Cisco, wyposażenie sieciowe i innego rodzaju sprzęt komunikacyjny

Widzicie, że najbardziej dochodowe gałęzie przemysłu – ITRON, IBM, Cisco, wyposażenie sieciowe i innego rodzaju sprzęt komunikacyjny… Zastanawiam się dlaczego, ponieważ, jeśli skłoniliby rząd do subwencjonowania ich zysków, to bardzo łatwo byłoby im zarobić wielką górę pieniędzy. Tutaj już to widzicie – tu są rutery, które możecie zobaczyć, stacje kolektorów. A co widzimy tutaj? ITRON, BC Hydro, Telus. Wszyscy to kumple, wszyscy trzymają ze sobą, wszyscy wyciągają pieniądze z waszych kieszeni i wkładają do swoich kieszeni.

Telus appoints former federal government minister Stockwell Day to its board
https://openmedia.org/en/telus-appoints-former-federal-government-minister-stockwell-day-its-board

A tutaj mamy coś takiego – nasz były Minister Bezpieczeństwa Publicznego, no wiecie, facet, który powinien nas chronić, cóż, teraz pracuje w Telus. Czy to nie interesujące? Kojarzycie, Telus, ludzie, którzy kierują siecią i wykonują całą resztę tej roboty. Były Minister Przemysłu – kolejny człowiek, który powinien siedzieć i pytać:

„Czy naprawdę powinniśmy wkładać 900 milionów herców do 60-hercowej sieci?”

Jego to nie obchodzi, teraz pracuje w Bell. A co z niezależnymi testami? Hydro mówi:

„Nie martwcie się, przeprowadziliśmy niezależne testy. Powiemy radom waszych miast, Radzie Naczelnego Lekarza Prowincji, że to wszystko były niezależne testy i mogą bezwzględnie zawierzyć tym danym.”

To badanie zostało przeprowadzone przez firmę o nazwie Planetworks Consulting. Osobą, która je przeprowadziła był człowiek nazwiskiem Carl Reardon. Jest byłym szefem i dyrektorem generalnym Motoroli. Zarabia udzielając konsultacji na temat instalacji wież komórkowych, więc z całą pewnością nie dostrzega żadnych problemów z inteligentnymi licznikami, bo to byłoby bezpośrednim zaprzeczeniem czeków, które otrzymuje. Carl Reardon jest posiadaczem siedmiu amerykańskich i unijnych patentów dotyczących technologii bezprzewodowej oraz technologii danych. Z pewnością nie chce, żeby to weszło w paradę jego pieniądzom, prawda? Jest dyrektorem ds. technologii w firmie Wireless Image. Widzimy zatem… Czy te badania są rzeczywiście niezależne? Nie sądzę. I to są ludzie, o których Hydro mówi:

„Ufajcie Carlowi Reardonowi, on powie wam prawdę.”

To jest ten sam człowiek, który testował Wi-Fi w szkołach w programie na kanale CTV i mówił wszystkim, że to całkowicie bezpieczne.

„Nie martwcie się, poddawajcie wasze dzieci promieniowaniu mikrofal 1200 godzin rocznie przez 10-15 lat czy jak długo chcecie. Nic im się nie stanie. Jestem Carl Reardon, powiedziałbym wam, gdyby było inaczej.”

Nie ma ryzyka. Znowu Planetworks Consulting. Niezależne badanie inżynieryjne. „Jesteście bezpieczni.” „Researchers” Health Canada. Oni również otrzymują pieniądze od Motoroli. Motorola płaci za ich publikacje. Wszyscy ci ludzie. Widać tu olbrzymią sieć oszustwa służącą temu, abyście uwierzyli, że to bezpieczne.

Nie można poddawać mózg promieniowaniu mikrofal przez cały dzień. To jest to samo Health Canada. Ufamy tym ludziom. Nie mogę przejść nad tym do porządku dziennego. Każde hasło na tej liście to ważny problem. Każde hasło na tej liście to niedopatrzenie, błąd. Nie postrzegaliśmy tego jako problemu. Do tej listy można dodać jeszcze inne hasła.

Oszczędzanie.

 

To istotny temat. Po pierwsze wiem, że większość osób na tej sali słyszało, że rachunki poszybowały w górę. Tu nie chodzi o oszczędności i dowiecie się dlaczego. Obecnie zasilamy świat w energię na nasz własny koszt. BC Hydro, czyli tak naprawdę niezależni producenci energii elektrycznej, wykorzystuje istniejącą sieć, aby sprzedawać wyprodukowaną przez siebie w naszej prowincji energię i nawiasem mówiąc, przeważnie udaje im się skłonić nas do płacenia za sprzęt i od początku do końca czerpią z tego korzyści. Nie muszą nawet sprzedawać energii w Kanadzie, mogą ją sprzedawać do Kalifornii.

Zatem jak myślicie, kto ma najniższe stawki w Ameryce Północnej? My. Jak myślicie, kto ma najwyższe stawki w Ameryce Północnej? Kalifornia. Tak więc od tej chwili będą nieprzerwanie wysyłać energię do Kalifornii i dopóki nasze stawki nie zbliżą się do kalifornijskich, nawet na nas nie spojrzą. Mogą więc budować elektrownie wodne przepływowe, niszczyć naszą prowincję, szczelinować gaz ziemny (LNG), robić te rozmaite rzeczy, aby wyprodukować elektryczność, ale nawet nie muszą nam jej sprzedawać.

To inna część równania, która jest trochę pokręcona. Tak więc wydają miliardy dolarów w samej tylko Kolumbii Brytyjskiej, a nam nawet nie wolno się dowiedzieć w jaki sposób te pieniądze są wydawane. Zablokowano tę wiedzę przed ludźmi. [„Clean” Energy Act] Dlaczego? Ponieważ gdybyśmy uzyskali wiedzę na co idą pieniądze, prawdopodobnie odkrylibyśmy, że wszystkie wędrują do kieszeni tych wszystkich kumpli. To właśnie się dzieje.

Zatem teraz nawet nie wolno wam się dowiedzieć w jaki sposób wydawane są pieniądze z waszych podatków. Robią coś takiego w całej Kanadzie. Miliardy dolarów. Koszty tych wszystkich projektów idą w setki miliardów dolarów. I wiecie co? Zgadnijcie co się dzieje na koniec tych projektów? Wędrują prosto do niezależnych producentów energii elektrycznej. A oni mogą z nimi zrobić co tylko chcą.

Oto plan Kolumbii Brytyjskiej dotyczący energii. Oto kierunek, w jakim zgodnie z decyzją naszego rządu ma się rozwijać Kolumbia Brytyjska, miejsca pracy i wszystkie te bzdury, o których mówią.

„Oddają publiczne rzeki za darmo i skłaniają ich do finansowania obiektów i zobowiązania się do zakupu energii od rządu Kolumbii Brytyjskiej za horrendalne stawki, a na koniec tego procesu prywatna firma staje się posiadaczem praw do rzeki oraz infrastruktury i może sprzedać swoją energię komukolwiek chce za taką cenę, jaką chce… Na zawsze.”

Czy wiedzieliście, że mają umowy na niezmiennych starych warunkach, a teraz będą nowe tabele stawek? Oto co robią te wszystkie olbrzymie przedsiębiorstwa górnicze i ci wszyscy inni ludzie. Niezależny producent energii elektrycznej sprzedaje prąd BC Hydro. BC Hydro płaci mu za kilowatogodzinę 11 centów czy coś koło tego i zgadnijcie co robi dalej?

Sprzedaje tę energię przedsiębiorstwom górniczym za 3 centy, a wy musicie zapłacić różnicę. W Kamloops stawiają kopalnię o nazwie Ajax. Kopalnia Ajax nie jest wielka, ale ona sama wykorzystuje więcej energii niż wszyscy mieszkańcy Kamloops razem wzięci. Wy pokrywacie tę różnicę kosztów. Sądzicie, że stawki nie wzrosną? Czym się teraz stało BC Hydro? Zobowiązaniem finansowym, izbą rozrachunkową środków ukradzionych przez tych ludzi.

Idziemy dalej. Spójrzcie na te wszystkie projekty, które są w toku. Ci wszyscy niezależni producenci energii, wszystkie te projekty budowy elektrowni przepływowych, niszczenie naszych rzek, gniazd tarłowych i wszystkiego innego, to wszystko się dzieje, a wy za to płacicie i żaden z tych gości nie musi wam sprzedawać energii. Mogą po prostu wysłać ją do Kalifornii za wyższą cenę. To jeszcze jeden sposób, w jaki płacone przez was stawki osiągają niebotyczną wysokość.

Poza tym BC Hydro ma miliardy dolarów długu. Ma 28 różnych rachunków odroczeniowych. Tak więc ma obecnie miliardy dolarów długu i decyduje, że wyda miliardy na inteligentne liczniki, których nawet nie potrzebujemy.

I oczywiście wypłacają sami sobie bonusy za zyski, których nawet nie osiągnęli, ponieważ po prostu odroczyli spłatę swojego długu na później, kiedy będą chcieli spowodować bankructwo i przejąć cały majątek Hydro. Zrobią to, jeśli ich nie powstrzymamy. Mówią: „Cóż, sądzę, że jeśli nie chcesz mieć licznika, powinna cię obowiązywać dodatkowa opłata, ponieważ chcesz się uniezależnić/zrezygnować.”

Hmmm to bardzo ciekawy pomysł. Będę musiał uiścić dodatkową opłatę, gdyż chcę mieć kosztujący 50 dolarów licznik analogowy zamiast kosztującego 500 dolarów inteligentnego licznika. Muszę uiścić opłatę za to, że nie chcę brać w tym udziału, bo chcę urządzenia, które działa od 40 do 50 lat zamiast takiego, które działa 5 lat. Nie wymaga żadnej dodatkowej infrastruktury, nie wymaga przechowywania danych, nie wymaga dodatkowej elektryczności, a wy mówicie mi, że będę musiał zapłacić więcej. Te liczniki to stała „dojna krowa” dla Corix i wszystkich innych producentów liczników.

Zastanawiacie się nad tym… Macie komputery, telefony bezprzewodowe. Ile czasu działają te urządzenia? Nie działają przez 40, 30, 40, 50 lat. Ilu z was miało telefon komórkowy, który działał dłużej niż 2, 3, 4 lata? To dlatego, że urządzenie poddaje samo siebie działaniu mikrofal, więc wszystkie mechanizmy znajdujące się wewnątrz niszczą je, nie mają wyboru. To samo dzieje się z inteligentnymi licznikami. Zaczynają się zużywać i musisz je odkupić za 500 dolarów za sztukę. Kto za to zapłaci?

Smart meters ‘may not have much effect’ on energy consumption
http://www.thisismoney.co.uk/money/bills/article-2032923/Smart-meters-effect-energy-consumption.html

Wykonują projekty pilotażowe. Nie mają one wielkiego wpływu na zużycie energii. Och, oczywiście, że nie.

Jepsen Urges State Regulators To Reject CL&P’s Plan To Replace Electric Meters
http://www.ct.gov/ag/lib/ag/press_releases/2011/020811clpmeters.pdf

Tu mamy coś jeszcze – wypowiedź prokuratora generalnego stanu Connecticut:

„Wyniki nie wykazują korzystnego wpływu na całkowite zużycie energii elektrycznej.”

Oczywiście, że nie. Czemu? Czemu ci ludzie będący niezależnymi producentami energii elektrycznej mieliby chcieć kiedykolwiek zezwolić na zainstalowanie w waszym domu urządzenia, które zahamowałoby ich zdolność do generowania zysków? Oczywiste jest, że tego nie robią. Nie miałoby to żadnego sensu biznesowego.

Teraz przesuwamy się w kierunku tematu matematyki i pieniędzy. Tu nie chodzi o oszczędności, ale o zyski. Nigdy nie umieściliby na waszym domu urządzenia, które wymagałoby od was mniejszego zużycia elektryczności. Już teraz możemy to zobaczyć w rozliczeniach, które obecnie otrzymujemy. Płatnicy doświadczą wzrostu ich wysokości od 100 do 300%. To jest ten sam slajd, z którego korzystałem, kiedy zacząłem się tym zajmować jakiś rok temu, bo wiedzieliśmy, że to się stanie. Dlaczego? Ponieważ dzieje się to wszędzie indziej. Taka jest natura inteligentnych liczników. Zaczynasz się bawić w te małe elektryczne równania, które nie mają sensu. Podłączasz te liczniki, otrzymujesz błędne wskaźniki zużycia, wzorce zużycia.

A co z ludźmi, którzy nawet nie wiedzą, że przez to stawki wzrosły o 5%, a nie używali prądu, albo o 10%? Tak więc za 200 dolarów mogą doliczyć 20 dolarów. Mówią: „No cóż, może to i wygląda prawidłowo.” Kto zarabia pieniądze? Niezależni producenci energii elektrycznej. Kto płaci za to, żeby liczniki komunikowały się ze sobą? Wy. Jak sądzicie, co się dzieje, kiedy jeden licznik komunikuje się z drugim? Ta elektryczność, ten sygnał wędruje do waszego domu.

Kto płaci za wszystkie rutery i wszystko inne? Wy. A te pieniądze idą prosto do kieszeni niezależnych producentów energii elektrycznej. Coraz wyższe ceny, coraz większe prywatne zyski. To gra o pieniądze, a stawką jest mnóstwo pieniędzy. Twierdzą, że na wysokość rachunków ma po części wpływ „nadzwyczaj mroźna zima.” Co takiego? To kolejne ewidentne kłamstwo, ponieważ fakty wskazują, że mieliśmy cieplejszą zimę, w tym roku była cieplejsza o ok. 2,7 stopnia.

Albo mówią: „Gotowaliście w święta.” Nie wiedziałem, że jeśli włączę kuchenkę, mój rachunek wzrośnie o 300%. Nie wiedziałem, że tak to działa. Albo jeżeli mam wannę z hydromasażem i umieści się na nim inteligentny licznik, mój rachunek wzrośnie o 500%. Nie oszukujcie samych siebie, dokładnie coś takiego się dzieje. Oni twierdzą: „To sprawi, że liczniki będą dokładniejsze.” BC Hydro mówi nam, że ich liczniki analogowe są w 99% dokładne. Dlaczego wydajemy miliardy dolarów? Dlaczego wydajemy miliardy dolarów dla jednego procenta dokładności? Tu nie chodzi o dokładność, ale o to, by ci ludzie mogli zarabiać pieniądze. 98,6% liczników analogowych mierzy 2% zarejestrowanego zużycia energii. To bardzo interesujące. Dlaczego zamieniamy liczniki, które działają przez 30-40 lat, na liczniki działające 5 lat, ponosząc koszty wyższe o 1000%?

Prywatność.

 

Ważny temat. Okej. Chodzi tutaj wyłącznie o sprzedawanie waszych prywatnych danych. Tylko o to. To kolejny etap gry. Chcą zebrać wszystkie wasze dane, wszystkie adresy e-mailowe, dane z Facebooka, smsy, tweety, gdziekolwiek jesteście aktywni, wasze rozmowy telefoniczne. Chcą to wszystko sprzedać. To w tym celu powstała inteligentna sieć. Więcej waszych danych znajduje się w chmurze. Wyjaśnię o co z nią chodzi i jak działa. Zrozumiecie cały ten system. Chodzi tutaj tylko i wyłącznie o dane dotyczące użytkowania. Wyciągają te dane z waszych domów i sprzedają je, nie płacąc wam ani centa. Oto miejsca, w których to robią. Mają obiekty służące przechowywaniu danych. Słyszałem, że będą budować taki obiekt w Vernon z powodu znajdujących się tam uskoków i tych wszystkich innych rzeczy. To jeden lub dwa obiekty. Ilość elektryczności wymagana do przechowywania danych jest astronomiczna, a nie ma żadnego powodu, żeby te dane przechowywać. Ale oczywiście to wy za to płacicie.

Idziemy dalej. Pamiętacie to? Wiodące w świecie Centrum Danych w Kamloops. Nowy obiekt stanie się podstawą rozwiązań cloud computing dla Telus. Pamiętacie naszych kumpli z Telus?

Telus data centre lands with big splash
http://www.kamloopsnews.ca/news/city-region/telus-data-centre-lands-with-big-splash-1.1221399

Wśród klientów znajduje się BC Hydro. Interesujące. Tak więc teraz płacicie z waszych kieszeni za to, żeby prywatna firma Telus przechowywała wasze dane i mogła je sprzedawać komu chce nie płacąc wam za to nawet centa. Właśnie coś takiego robią. Jakie jeszcze znaczenie mają media? Nie możecie przeczytać tego co jest na samym dole. Dodatkowo, dzięki mediom będzie można przeliczyć na pieniądze wartość danych. A więc teraz znowu… To nie jest moja opinia, to pochodzi bezpośrednio ze źródeł tej branży. Kto chciałby wejść w posiadanie waszych danych i je sprzedawać? Wasi kumple z Corix i Telus, wszyscy ci ludzie sprzedają wasze dane. W jaki sposób to robią? Niech już was o to głowa nie boli, politycy zmieniają prawo dotyczące ochrony danych osobowych za waszymi plecami, Ustawa o Wolności Informacji i tak dalej.

B.C. bill could open up your private information
https://fipa.bc.ca/library/Articles/B.C._bill_could_open_up_your_private_information–Oct_20_11.pdf

Tak więc teraz twoje dane są na sprzedaż, żeby ich firmy mogły na tym zarobić. Tutaj mamy inną sytuację. Mówimy o prywatności. Paranoja… Czy cierpimy na paranoję czy posiadamy wiedzę na ten temat?

CIA Chief: We’ll Spy On You Through Your Dishwasher
https://www.huffingtonpost.com/2012/03/15/cia-chief-smart-homes-spying_n_1349810.html

Czy faktycznie mogą nas szpiegować w naszych własnych domach? Co mówi szef CIA? Ponownie wyeliminujmy opinię na rzecz faktów. Będziemy was szpiegować przez wasze zmywarki.

„Przedmioty będące obiektem zainteresowania będą umieszczane, identyfikowane, monitorowane i zdalnie sterowane do cloud computing.”

Czym jest przedmiot będący obiektem zainteresowania? Wy nim jesteście. Tutaj widzimy jak chcą to zrobić. Mają centralną lokalizację. Spójrzcie na to. Już zdecydowali w jaki sposób będą w stanie kontrolować wasz dom. Czy możecie wyobrazić sobie, że coś takiego dzieje się na naszej planecie? Przedmioty będące obiektem  zainteresowania. Wykorzystywanie chmury do obserwacji. Kiedy wysyłasz mikrofale przez cały dom, zmieniasz ten dom w chmurę. Zmieniasz dom w system, w którym wszystko, co jest elektroniczne w jego wnętrzu może być monitorowane. Macie swoją własną częstotliwość elektryczną. Za każdym razem, gdy się denerwujecie, wasz sposób oddychania, wszystko, co chcecie, może być monitorowane. To dlatego teraz na waszych kartach kredytowych i bankowych znajdują się czipy. Idziecie ulicą i w każdej sekundzie za pomocą tego czipa, jego elektryczności, można was namierzyć.

Patrzenie przez ściany za pomocą bezprzewodowego rutera.

Seeing Through Walls With a Wireless Router
https://www.popsci.com/technology/article/2012-07/seeing-through-walls-wireless-router

Strona „Popular science”. Eliminowanie opinii na rzecz faktów, bezwarunkowych faktów. Jestem pewien, że ludzie z „Popular Science” raczej orientują się w tym, co mówią. Patrzenie przez ściany za pomocą bezprzewodowego rutera. O tym właśnie mówiłem. Chmura. Mogą teraz zajrzeć prosto do waszego domu. Popatrzcie na tego małego policjanta z tym niewielkim gadżetem. Może bezpośrednio obserwować wnętrze domu. Chcę, żebyście coś wiedzieli. Dlaczego jest tu ta strzałka? Dlaczego mamy tutaj ten ruter? Mogą stworzyć… Te mikrofale mogą wygenerować obraz tego, co dzieje się w środku domu, tak jak radar, kiedy obok przelatuje samolot i emituje wysoki pisk, tyle że w sposób dużo bardziej zaawansowany wykładniczo. Mieli dużo czasu i miliardy waszych dolarów do wydania, by do tego dojść.

Każdy wasz oddech może być monitorowany. Oni sami mówią: „Możliwe jest wykrycie częstości oddechu człowieka poprzez otoczenie go falami radiowymi.” Spójrzcie na ten rysunek. Czy przypomina wam cokolwiek? To są ich dane, nie moje. To ich rysunek, który opracowali na podstawie swoich badań. Przypomina wam coś? Cały twój dom zostanie doposażony falami radiowymi, tymi wszystkimi urządzeniami, które odbijają sygnały częstotliwości radiowej od powierzchni twojego ciała.

Narażenie na mikrofale niemowląt i dorosłych

Teraz rozumiecie dlaczego liczniki muszą się wyłączać 190.000 razy dziennie – po to, żeby mogli opracować ten rysunek. Mogą zajrzeć do środka każdego domu w każdej dowolnej sekundzie dzięki tym wszystkim sygnałom. Przechodzę przez pole mikrofalowe, a oni mogą mnie namierzyć. Mój dom stworzy rysunek – w ten sposób działa chmura. A potem, gdy to ekstrapolujesz, otaczasz całe miasto częstotliwościami. W sieci nie ma nawet jednej dziury. W jaki sposób się to robi? Umieszcza się bezprzewodowy ruter na każdym domu. Teraz nie masz już nawet wyboru czy mieć Internet czy nie.

Co jest tym bezprzewodowym ruterem? Inteligentny licznik. Płacicie za to, by Telus mógł zainstalować bezprzewodowy Internet na każdym domu w Kolumbii Brytyjskiej. Ponosi zerowe wydatki. I Telus wykorzystuje wszystko w całej sieci stworzonej przez BC Hydro. Czy wszyscy rozumiecie, że to bezsporne kłamstwo i oszustwo? Tak, jestem bardzo pewien, całkowicie pewien.

Głos z sali: Dlaczego chcieliby to robić?

[Hałas, wiele osób mówi jednocześnie]

Brian Thiesen: Kiedy wyjmujecie sok pomarańczowy z lodówki… Kiedy… To drugi przykład tego, jak to działa. Wyjąłem sok pomarańczowy z lodówki. Widzieliście te małe kwadraciki, które są teraz na wszystkim i które wyglądają jak kod UPC? Widzieliście je kiedykolwiek? Te kwadraciki odczytują dane. Dzięki nim można się dowiedzieć dokładnie co jest w środku. Wtedy mogą sprzedać te dane firmie „Tropicana” lub innemu producentowi soku pomarańczowego. Czy chcecie mieć prawo mówić przez lodówkę tego faceta i powiedzieć mu, że na Save On lub Safeway czy gdziekolwiek indziej prowadzona jest sprzedaż? I oni również za to płacą. Niebywałe, co? Możesz nie być człowiekiem, któremu chcieliby cokolwiek zrobić, ale mogą, mogą się dowiedzieć i nie chodzi koniecznie o kontrolowanie oddechu czy robienie tych wszystkich rzeczy, ale o możliwość, o to, że mogą to zrobić.

Niezbyt to miłe mówić, że zrobią coś takiego każdemu, ale taką możliwość daje ta technologia. Mogą stworzyć rysunek domu każdego człowieka w każdej sekundzie, ponieważ tak działa chmura. I znowu pomyślcie o samolocie lecącym po niebie. Na monitorze radaru wyświetla i pokazuje się obrazek. Przewińcie do przodu o około 80 lat, a otrzymacie właśnie to. Te informacje pochodzą z „Popular Science”, to wszystko są dane dotyczące sieci, ich dane, to nie jest moja opinia.

Bezpieczeństwo.

 

Będziemy mówić o hakerstwie. Pentagon, CIA, NATO, ci wszyscy ludzie, wojskowe drony, firmy ochroniarskie zajmujące się konkretnie hakerstwem mogą paść ofiarą hakerów, hakerzy włamują się do nich przez cały czas. Włączacie komputer, wpisujecie do wyszukiwarki hasło „hakerstwo”. Do kogo się dzisiaj włamano? Coś na pewno znajdziecie. To się dzieje nieustannie. Stratfor, przedsiębiorstwa handlowe, algorytmy bankowe, wszystko to pada ofiarą hakerów. Umieśćcie dzieci w Texas College, a one włamią się do systemów dronów.

How a team of students HIJACKED a drone in midair – all for a $1,000 bet with U.S. government
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2166796/How-team-students-HIJACKED-drone-midair–1-000-bet-U-S-government.html#ixzz1zS7qwcDu

Tymczasem BC Hydro chce mi wmówić, że ten mały licznik na bocznej ścianie mojego domu jest chroniony przed hakerami. Moje dane, które oni wysyłają w przestrzeń, może ściągnąć i odczytać każdy kto posiada mały komputerek, może dowiedzieć się dokładnie co ci ludzie mierzą.

Security pros question deployment of smart meters
https://www.wired.com/2010/03/smart-grids-done-smartly/”>https://www.wired.com/2010/03/smart-grids-done-smartly/

Profesjonaliści zajmujący się bezpieczeństwem. I ponownie są to ludzie, którzy zajmują się bezpieczeństwem cybernetycznym. Nie twierdzę, że jestem ekspertem od bezpieczeństwa cybernetycznego, ale kiedy wypowiada się ekspert, to mam zwyczaj słuchać. Włamania do inteligentnej sieci.

Four Ways to Hack the Smart Grid
https://www.greenbiz.com/blog/2009/09/01/four-ways-hack-smart-grid

BC Hydro mówi:

„Mamy białych hakerów [White Hat Hacker]. Przychodzą… Nie są w stanie włamać się do sieci.”

Dlaczego wszyscy inni z wyjątkiem ludzi zatrudnionych w Hydro potrafią włamać się do sieci, włamują się do inteligentnych sieci nieustannie, wielokrotnie, raz za razem? To nie trwa długo. Zatem teraz, idąc do przodu, będziecie musieli zapłacić za bezpieczeństwo, za ochronę informacji dotyczących was samych, a ci ludzie zarobią górę pieniędzy. Microsoft, Cisco, twórcy tych wszystkich systemów. Tak więc ten problem stanowi stałe zagrożenie. BC Hydro mówi, że to zmniejszy kradzieże o 100 milionów dolarów rocznie, dzięki czemu oszczędzimy pieniądze podatników. Powstrzymają wszystkich hodowców marihuany za pomocą inteligentnych liczników. To bardzo interesujące. Oto jak to działa. Potrafią już fałszować odczyty.

Hacking For Privacy: 2 days for amateur hacker to hack smart meter, fake readings https://www.csoonline.com/article/2221396/microsoft-subnet/hacking-for-privacy–2-days-for-amateur-hacker-to-hack-smart-meter–fake-readings.html

Ci ludzie zdążyli już odkryć sposoby fałszowania odczytów Hydro. Nie muszą się nawet bawić przewodami i elektrycznością, po prostu fałszują odczyty. Może nie być absolutnie żadnego zużycia energii elektrycznej. I znowu, to pochodzi od tych wszystkich ludzi, ludzi z tej branży, to są ludzie, którzy o tym mówią. Chcecie powstrzymać przemysł uprawy marihuany, skorzystajcie z obrazowania termicznego. Przelećcie nad miastem w którąkolwiek noc w tygodniu, w którąkolwiek noc w roku, a ujrzycie jego nadruk termiczny. Ten dom na piątej ulicy pod numerem 401. Musi wyrosnąć. Potrzebuje światła. Oni to przyznają. Mogą to powstrzymać. Ale dlaczego mieliby to robić? Przecież niezależni producenci energii elektrycznej nie zarobiliby wielkiej góry pieniędzy pobierając opłaty za całą tę elektryczność, prawda? Za wszystkich ludzi, którzy legalnie się podłączają. Tego nie chcą robić i to nie powstrzyma kradzieży. Przestępczość zorganizowana zawsze nas wyprzedza. Ja ich nie wspieram, oni mnie nie obchodzą, ale nie spodziewajcie się, że powstrzymają przestępców.

Hackers rewrite smart meter power bill
https://www.itnews.com.au/news/hackers-rewrite-smart-meter-power-bill-286351

Hakerzy przerabiają wasze rachunki za energię z inteligentnych liczników. Tutaj mamy znowu inną firmę, która mówi o innej sytuacji. Całkowicie zmienione stawki zużycia energii. Mogą się dowiedzieć jakie filmy klienci obejrzeli we własnych domach. Mogą się dowiedzieć czy film, który oglądasz na własnym odtwarzaczu DVD został skopiowany czy kupiony w sklepie, czy płyta jest piracka czy nie.

FBI: Smart Meter Hacks Likely to spread
https://krebsonsecurity.com/2012/04/fbi-smart-meter-hacks-likely-to-spread/

Och, a co mówi FBI? To FBI, więc zaczynamy mówić o wizerunku. FBI, CIA, ludzie stamtąd mówią o tym. „Należące do inteligentnej sieci liczniki elektryczne zostały zmienione tak, by mogły kraść elektryczność” – to wypowiedź FBI. Odpowiedzialność, czyli to, o czym mówi Hydro. „Ataki hakerów staną się prawdopodobnie coraz częstsze.” FBI zwraca się do Hydro, a Hydro odpowiada: „Mamy to pod kontrolą, nie martwcie się.”

Security breach affects BC Hydro customers

Security breach affects BC Hydro customers

BC Hydro zanotowało już we własnych strukturach przypadki naruszania bezpieczeństwa. To się zdarzyło 18 czerwca tego roku. A oni nam będą mówić o hakerstwie. Znów jest mowa o przemyśle marihuany. 7,5 miliardów dolarów rocznie, druga największa gałąź przemysłu w Kolumbii Brytyjskiej. Mogliby ją powstrzymać, gdyby chcieli. Ale nie da się tego zrobić za pomocą inteligentnych liczników ani inteligentnej sieci, to tak nie działa.

Bezpieczeństwo w domu, odpowiedzialność z tytułu pożarów

Kobieta 1: Kwestia pożarów domów. Czy powodują je inteligentne liczniki, czy istnieje taka możliwość?

Kobieta 2: Nie ma absolutnie żadnych przypadków pożarów domów spowodowanych przez… Chciałabym powiedzieć jak działa ten licznik. Po pierwsze jest to urządzenie pomiarowe. Nie ma w nim ładunku elektrycznego. Zasadniczo odbywa się to tak, że prąd dostaje się górą do środka, jest mierzony i wydobywa się na zewnątrz dołem. Nie ma absolutnie możliwości, żeby te dwa złączniki zetknęły się ze sobą.

Brian Thiesen: Nie ma możliwości, żeby… Ona mówi, że to urządzenie pomiarowe. Mimo że tak jest rzeczywiście, czy wiecie, że jest to jedyne urządzenie na waszym domu, które po pierwsze nie posiada norm CSA ani UL, a po drugie to jedyne urządzenie na waszym domu, które pozwala, by 928.000.000 herców płynęło bezpośrednio do waszych sieci o częstotliwości 60 herców? Wszystko to, co Curtis pokazywał wcześniej. Próbują przekonać nas, że liczniki nie powodują pożarów, wykorzystując fakt, że te dwa wtyki nie stykają się ze sobą, więc nie ma o co się martwić. Popatrzcie na to.

Fire in smart meter knocks out store’s power

Fire in smart meter knocks out store’s power

Two home fires probed where new smart meters were set up
http://bc.ctvnews.ca/2-home-fires-probed-where-new-smart-meters-were-set-up-1.905587

Smart Meter Fires and Explosions

Smart Meter Fires and Explosions

Smart Meter Fires

Pożary wybuchają w całej Kolumbii Brytyjskiej. To tylko te, które zgłoszono i o których napisano w gazetach. Pożar za pożarem, kolejny w Nanaimo. Tutaj mamy Coquitlam. Sparwood, Kolumbia Brytyjska, pożar poczty. Alberni, następny pożar, wymiana.

O czym mówimy? 18-letnie dzieciaki biegające bez pojęcia o tym, co robią, którym płaci się prowizję za to, by jak najszybciej wyrywały te liczniki. Kolejny pożar w Alberni, to już inny pożar. Jeśli się dobrze przyjrzycie, zauważycie, że to inny pożar niż ten poprzedni. Tak więc już dwa w Alberni. Mission, Kolumbia Brytyjska. Co za nieszczęście spotkało tę kobietę. BC Hydro mówi jej, że to ona zawiniła, bo być może wystąpił problem z podstawą licznika. To ona powinna była wiedzieć kiedy dokładnie monter z Corix przyjdzie i zdejmie licznik. Ta kobieta, jak dokładnie każdy w Kolumbii Brytyjskiej, musiała by być wykwalifikowanym elektrykiem, żeby mogła na to spojrzeć i powiedzieć:

„Nie sądzę, by umieszczanie tutaj tego licznika było bezpieczne.”

A jeżeli nie było jej w domu w tym konkretnym momencie, tak jak nie byłoby niemal każdego z was, i jeśli nie jest wykwalifikowanym elektrykiem, aby rozpoznać jakąkolwiek różnicę między tym, co się dzieje, czy ta podstawa licznika jest bezpieczna czy nie, znajdzie się w poważnych tarapatach. I rzeczywiście się znalazła, ponieważ jej dom spłonął dzień po instalacji. To jej wina. BC Hydro mówi, że to ona zawiniła, gdyż jej licznik, jej stacja bazowa… Sprowadzili elektryków z daleka, jeśli w ogóle ich mają. Co teraz mamy? Bardzo niebezpieczną sytuację. Później to wyjaśnię.

Unusual number of fires, smart meters linked – Ontario Fire Marshal says faulty base plates could be the cause, similar to Mission blaze
http://www.oafc.on.ca/article/unusual-number-fires-smart-meters-linked-ontario-fire-marshal-says-faulty-base-plates-could

Nadzwyczajna liczba pożarów związanych z inteligentnymi licznikami w Ontario. Pickering w Ontario. Teraz przenosimy się do Stanów Zjednoczonych, do Kalifornii. Nie, tam z całą pewnością nie ma inteligentnych liczników. Coraz więcej pożarów związanych z inteligentnymi licznikami. Jeszcze więcej w Kalifornii, w Naples na Florydzie. Nie jestem pewien gdzie miał miejsce ten pożar. Wiktoria, więc wygląda na to, że w Australii. Georgia.

Coraz więcej pożarów, które wybuchają nieustannie. Dlaczego? Ponieważ prawom elektryczności nie można się sprzeciwiać. Nie wolno umieszczać 928.000.000 herców w 60 hercach. I nie można wykorzystywać do tego celu młodych dzieciaków.

Tu mamy jeszcze więcej pożarów. Rozdzielnica z wieloma inteligentnymi licznikami spontanicznie się zapaliła. Ci faceci właśnie teraz to naprawiają. Czy ktoś z was jest właścicielem budynku, kompleksu mieszkań, bliźniaka, domu dla czterech rodzin, czegoś takiego? To wasz problem, wasza wina. Ktoś umiera w waszym budynku, musicie sobie z tym poradzić. Tutaj mamy Palo Alto. Palo Alto w Kalifornii. Wybuchły całe rzędy inteligentnych liczników, ale ani jeden licznik analogowy. Cóż za dziwne zdarzenie.

The not so smart meter
https://web.archive.org/web/20150415224720/http://www.examiner.com/article/the-not-so-smart-meter

Oto wypowiedź likwidatora szkód:

„realne zagrożenie dla bezpieczeństwa waszych domów”, „osobiście pracowałem nad dwiema sprawami pożarów domów mieszkalnych, w przypadku których ustalono, że zawiniły inteligentne liczniki.”

A Cindy Verschoor, przedstawicielka Hydro, twierdzi: „Żadnych pożarów. To absolutnie niemożliwe.”

Electrical Trades Union again calls for suspension of smart meter rollout
http://www.heraldsun.com.au/archive/news/smart-meter-death-fears/news-story/2293cfc4c6506acd713056ef643e5ac0

Tutaj mamy związki zawodowe elektryków w Australii. I znowu mówią:

„Co wy robicie? Nie możecie robić czegoś takiego z domami, w których mieszkają ludzie.”

„Winni są właściciele domów, którzy nie nadążają za infrastrukturą; zazwyczaj pożar powoduje ‘wadliwa’ podstawa licznika.” To wasz problem. Kiedyś zastępowali 40.000 starych liczników analogowych rocznie nowymi licznikami. Ile pożarów mieliśmy wtedy? Prawdopodobnie liczba ta była bliska zeru. Dlaczego? Wykwalifikowani elektrycy właściwie wykonywali swoją pracę w odpowiednim  czasie, nie pospieszano ich i nie płacono prowizji.

Tutaj widzimy grupę należących do Corix. Wielki wór pieniędzy. To wasza wina, wasza wina. W jaki sposób mam… Nie jestem elektrykiem, jak to zrobić, żebym był w domu o tej konkretnej godzinie, by zdjąć licznik i skąd mam wiedzieć czy podstawa licznika jest wadliwa czy nie? Oni kłamią w żywe oczy, zmieniają zdanie i zwalniają się od odpowiedzialności w imieniu Corix. Corix nigdy nic nie mówi w swoim imieniu, prawda? Mamy więc BC Hydro, mamy Corix, mamy właściciela domu i mamy firmę ubezpieczeniową. Kogo obchodzi kto jest odpowiedzialny? Mnie to nie obchodzi. Ja po prostu chcę być bezpieczny w swoim własnym domu. Nie chcę wypłaty w wysokości 50.000 dolarów, bo w moim domu wybuchł pożar, który uszkodził mi płuca, a moja firma ubezpieczeniowa ustaliła, że należy mi się 50.000 dolarów. Ja po prostu chcę mieć zdrowe płuca.

Nie chcę, by ktokolwiek z was miał poparzenia na rękach czy twarzy. Nie chcę, żeby wam za to płacono. Tutaj mamy listę wszystkich problemów. Żadnego ostrzeżenia. Zainstalowali 1,5 miliona liczników i nie powiedzieli nikomu o podstawach liczników dopóki nie zaczęły wybuchać pożary. Wtedy natrudzili się, by znaleźć wymówkę i stwierdzili:

„Musicie sprawdzać podstawy swoich liczników.”

Kłamstwo.

 

Okej. Niewykwalifikowani… Większość pożarów nie zdarza się od razu. Mówiliśmy o tym. Oni stwarzają podłoże dla problemów z elektrycznością, które mogą się objawić w każdej chwili, kiedy śpicie czy kiedykolwiek. Również mikrofale. Przeprowadzili testy z mikrofalami. Jeśli podda się drganiom niezgodnymi ze sobą częstotliwościami rzeczy takie jak materiały budowlane, metale, plastiki, obudowy przewodów i wyłączniki, to z czasem te wibracje zniszczą wasz dach, elewację, uszczelnienie w oknach, płyty gipsowe, wszystkie te rzeczy, więc teraz mamy jeszcze uszkodzenia materiałów w waszej nieruchomości, w waszym domu.

Tutaj jest coś istotnego. Nie można umieszczać 928.000.000 herców w sieci o częstotliwości 60 herców, a teraz oni twierdzą, że umieszczanie 2.400.000.000 herców jednocześnie z 928.000.000 herców w sieci o częstotliwości 60 herców także jest bezpieczne. A jeśli coś źle zadziała i dom się spali, to już twój problem, gdyż my zainstalowaliśmy licznik. Tak, zdecydowanie chcą, żebyście to robili.

Oto w jaki sposób to wyjaśniają. Mówią nam, że tutaj znajduje się płytka ołowiana, która będzie nas chronić, więc nie musimy się martwić. Po pierwsze, przed czym potrzebujemy ochrony? Po drugie, nie mogliby zmierzyć zużycia, ponieważ nie można umieścić tych wtyków z tyłu płytki ołowianej i pozwolić licznikowi, żeby rzeczywiście coś zmierzył.

Można wziąć miedź, złoto, srebro lub podobny metal, ale nie ołów. A nawet jeżeli wykorzystuje się ołów, całe to gadanie o tym, że licznik jest “bezpieczny” dla środowiska i “lepszy” dla drzew i inne powody, to dlaczego robią te płytki z ołowiu? Inteligentne urządzenia wysyłają pulsy do licznika, do sieci. 2,4 miliardy herców, te wszystkie urządzenia. Liczniki komunikują się z innymi licznikami. Te herce wskakują do waszej sieci, przechodzą przez przewody i wracają do licznika. Nie tylko 928 milionów, ale 2,4 miliarda herców w tym samym czasie. Nie można sobie nawet wyobrazić jak szaleni są ci ludzie, że w ogóle przyszło im do głowy, aby coś takiego robić.

To zupełnie inna historia. Powiemy o tym co nieco. Tutaj mamy znowu to samo, lepszy schemat spojrzenia na chmurę mikrofalową. Widać, że mamy tu te wszystkie inteligentne urządzenia. I teraz, kiedy wy przepuszczacie te wszystkie mikrofale przez dom, możecie stworzyć obrazek domu. Próbuję wam to wbić do głów, żebyście naprawdę zrozumieli. Nie biorą pod uwagę nawet tego rutera, który komunikuje się z licznikiem. Ten ruter wysyła sygnał przez wszystkie przewody w domu, a wy się zastanawiacie dlaczego wasze urządzenia wybuchają. Zastanawiacie się dlaczego wybuchają pożary. Zastanawiacie się dlaczego dostajecie wyższe rachunki.

To wszystko się dzieje, a Hydro temu zaprzecza. Zatem nie można posiadać zdolności szpiegowania ludzi w ich domach, ale zawsze będzie się działo to. Zawsze będą pożary, zawsze będą te problemy – dzień po instalacji.

Cities call on Hydro to freeze smart meter push

Cities call on Hydro to freeze smart meter push

Czy Kanada wciąż jest krajem demokratycznym? 55% Kanadyjczyków zagłosowało przeciwko licznikom. Szkoda, że mimo to są instalowane. Czemu? Ponieważ nie dostalibyśmy pieniędzy. Nie obchodzi nas demokracja, my tylko chcemy kraść, zabierać ludziom pieniądze, więc pani premier i wszyscy inni odbierają wszystkim obywatelom demokratyczne prawa. Wszystkie pozostałe partie… Nie myślcie, że Nowa Demokratyczna Partia Kanady czy Progresywno-Konserwatywna Partia Kanady czy jakakolwiek inna partia was uratują. Mnie nie obchodzi żadne ugrupowanie polityczne, nie opowiadam się po stronie ani przeciwko żadnej partii, mówię wam po prostu, że one wszystkie robią to samo, że im wszystkim się płaci, że to wszystko to jedno i to samo. 55% głosów. To prawdopodobnie więcej niż procent głosów na rządzącą obecnie partię.

A co oni mówią? „Och, nas to nie obchodzi. To nie jest prawnie wiążące.” Tutaj mamy 54 społeczności, czyli miliony Inuitów, Metysów i osób reprezentujących Pierwsze Narody, które powiedziały, że nie chcą liczników. Szkoda, że i tak nam je instalują. Dlaczego? Ponieważ musimy dostawać pieniądze. Spójrzcie, tutaj mamy naszą panią premier:

„O tak, panie żołnierzu weteranie, bardzo mnie pan obchodzi, szanuję to, co pan tam zrobił.”

Można się zastanawiać dlaczego nasi chłopcy umierają właśnie w tej chwili w Afganistanie za wolność i demokrację, podczas gdy my odbieramy te same przywileje i prawa naszym własnym obywatelom na naszej własnej ziemi. To jest brak szacunku.

 

Zatem jakie są rzeczywiste skutki tego programu?

 

Niebotycznie wysokie rachunki. Prowadzi do bogacenia się prywatnych producentów. Stanowi zagrożenie dla waszej sieci i sieci jako całości. Sprzedaje wasze dane za pieniądze. Zmienia dom w mikrofalę. Generuje inflację, powoduje, że więcej osób traci pracę. Wyższe rachunki, ludzie płacą więcej pieniędzy za energię, więc pozostaje mniej pieniędzy na inne dobra i te same firmy są zmuszone stosować wyższe ceny, ponieważ muszą płacić za prąd. Wybuchają urządzenia. Obowiązkowe inteligentne urządzenia teraz, gdy musicie płacić. Powoduje pożary. Zagrożenie dla zdrowia wszystkich organizmów. Zwiększa zużycie prądu. Niszczy środowisko.

Jak to się mogło stać? Jak coś takiego mogło się stać?

Pozwoliliśmy tym lisom w kurniku zrobić nam coś takiego. Pod żadnym pozorem nie wolno nam zaakceptować tych liczników. Nie możecie choćby z tego jednego powodu, że nie chcecie spalić się w swoim własnym domu. To tak jak byście prosili się o wypadek. Wyjaśniłem wam wszystkie powody. Komu więc powierzacie bezpieczeństwo waszych dzieci, wasze pieniądze, prywatność, bezpieczeństwo, demokratyczne prawo wyboru? Mamy kolejne pokolenia. Niektórzy z was mają wnuki, na sali jest trochę dzieci. Ufacie tym ludziom? Tym kłamcom i złodziejom? Dziękuję wam bardzo za to, że przyszliście tu dziś wieczorem, by zyskać wiedzę. Dziękuję. Będę teraz odpowiadał na pytania, więc jeśli są jakieś tematy lub zagadnienia, których nie poruszyłem…

 

Zobacz na: Związek promieniowania mikrofalowego ze sterylizacją i autyzmem
Opieka zdrowotna przed poczęciem – fragment wywiadu dr Mercoli z dr Klinghardtem
Wpływ promieniowania z „inteligentnego” licznika na ludzką krew

Death, Lies and Mutations: Proof the Military Knew All Along About Microwave Radiation Dangers

Death, Lies and Mutations: Proof the Military Knew All Along About Microwave Radiation Dangers

Microwave News – Vol. XXIII No. 1 A Report on Non-Ionizing Radiation January/February 2003
http://microwavenews.com/news/backissues/j-f03issue.pdf

 

Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach – Brian Thiesen

Film Odzyskaj Swoją Moc – napisy PL