Wzrost liczby spontanicznych aborcji o ponad 80% po szczepionkach mRNA

Szczepionkowi naganiacze chcąc udowodnić, że eksperymentalna terapia genowa sprzedawana pod nazwą handlową „szczepionki na COVID-19” jest super bezpieczna dla kobiet w ciąży, aby to udowodnić zastosowali metodę pod tytułem “jeśli chcesz ukryć drzewo – zasadź wokół niego las”.

We wnioskach autorzy napisali, że ich wyniki nie wykazały oczywistych sygnałów dotyczących bezpieczeństwa u kobiet w ciąży, właściwie to tak przejmują się nowomową, że już nie piszą kobiet tylko u osób w ciąży. Jednak gdy przyjrzeć się dokładniej terminologii to te same dane wskazują na wzrost liczby spontanicznych aborcji o ponad 80%

 

List do Redakcji – Komentarz do publikacji pt. “Bezpieczeńśtwo szczepionka mRNA na Covid-19 u kobiet w ciąży [mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons]”, Shimabukuro et al. (NEJM Apr 2021)

 

DO REDAKTORA

W artykule Shimabukuro i współpracowników z 17 czerwca 2021 roku przedstawiono wstępne wyniki dotyczące bezpieczeństwa szczepionek mRNA przeciwko COVID-19 stosowanych u kobiet w ciąży pochodzące z rejestru V-Safe.[1] Wyniki te mają szczególne znaczenie, ponieważ kobiety w ciąży były wyłączone z badań klinicznych III fazy w których oceniano bezpieczeństwo szczepionek mRNA.

W tabeli 4 autorzy podają wskaźnik spontanicznych aborcji (poronień) <20 tygodni (SP) wynoszący 12,5% (104 poronienia na 827 ukończonych ciąż). Jednak wskaźnik ten powinien być oparty na liczbie kobiet, które były zagrożone wystąpieniem spontanicznego poronienia ze względu na przyjęcie szczepionki i powinien wykluczać 700 kobiet, które zostały zaszczepione w trzecim trymestrze ciąży (104/127 = 82%). Przyjmujemy do wiadomości, że odsetek ten prawdopodobnie zmniejszy się wraz z ukończeniem ciąż przez kobiety, które zostały zaszczepione w <20 tygodniu, ale uważamy, że będzie on wyższy niż 12,5%. Jednak ze względu na znaczenie tych wyników uważamy, że należy je dokładnie opisać. Dodatkowo autorzy wskazują, że częstość występowania spontanicznych poronień w opublikowanym piśmiennictwie wynosi od 10% do 26%. [3-5] Ponadto wyżej cytowana wartość obejmuje ciąże nierozpoznane klinicznie,[3] co nie odzwierciedla ciąż rozpoznanych klinicznie w tej kohorcie i powinna zostać usunięta.

 

Wzrost liczby spontanicznych aborcji o ponad 80%

 

Szczepionki mRNA - Wzrost liczby spontanicznych aborcji o ponad 80%

Z poważaniem,

Deanna, McLeod, HBSc, Dyrektor w Kaleidoscope Strategic Inc, Toronto, ON de****@ks********.com
Ira Bernstein, MD, CCFP, FCFP, University of Toronto, Toronto, ON, ir**********@be**.net
Sanja Jovanovic, MD, MSc, Kwantlen Polytechnic University, Surrey, BC, sa*************@Da*.Ca

Nie zgłoszono żadnego potencjalnego konfliktu interesów istotnego dla tego listu.

Bibliogrania:
1. Shimabukuro TT, Kim SY, Myers TR, Moro PL, Oduyebo T, Panagiotakopoulos L, Marquez PL, Olson CK, Liu R, Chang KT. Preliminary Findings of mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons. New England Journal of Medicine 2021.
2. Devis P, Knuttinen MG. Deep venous thrombosis in pregnancy: incidence, pathogenesis and endovascular management. Cardiovascular diagnosis and therapy 2017;7:S309.
3. Dugas C, Slane VH. Miscarriage. StatPearls [Internet] 2020.
4. Obstetricians ACo, Gynecologists. ACOG practice bulletin no. 200: Early pregnancy loss. Obstetrics and gynecology 2018;132:el97-e207.
5. Medicine PCotASfR. Evaluation and treatment of recurrent pregnancy loss: a committee opinion. Fertility and sterility 2012;98:1103-11.

Źródło: Letter to Editor –Comment on “mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons”, Shimabukuro et al. (NEJM Apr 2021)

Zobacz na: Co musisz wiedzieć, aby móc udzielić świadomą zgodę – dr Russell Blaylock
Szczepionki mRNA na COVID-19 – dr James Odell
Ciąża, Odporność, Schizofrenia i Autyzm – dr Paul Patterson
Przegląd omawiający rozsiewanie wektorów wirusowych
Białko kolcowe SARS-Cov-2 jest bardzo niebezpieczne, jest cytotoksyczne.
Badanie CDC wskazuje, że ryzyko poronienia rośnie o 7,7 razy po szczepieniu przeciw grypie. – Robert F. Kennedy, Jr.
Wzrost o 4250% liczby poronień zgłaszanych do bazy VAERS po podaniu szczepionek przeciw grypie kobietom w ciąży – Christina England