Wywiad z Catherine Austin Fitts dla Planet Lockdown

22 grudzień 2020

Wywiad z Catherine Austin Fitts dla Planet Lockdown

Link do wywiadu na portalu BitChute

 

Nazywam się Catherine Austin Fitts. Jestem wydawcą “Solari Report” i dyrektorem generalnym firmy Solari Investment Advisory Services.

Catherine jest dyrektorem spółki Solari, wydawcą “Solari Report” i członkiem zarządu firmy doradczej Solari Investment Advisory Services. Były dyrektor i członek zarządu banku inwestycyjnego Dillon, Read & Co. z siedzibą w Wall Street, zastępca Sekretarza ds. Mieszkalnictwa oraz Federalny Komisarz ds. Mieszkalnictwa w amerykańskim Departamencie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast pod rządami George’a H. W. Busha oraz były prezes Hamilton Securites Group. Wartość przeprowadzonych przez nią inwestycji i transakcji finansowych opiewa na ponad 25 miliardów dolarów. Opracowała strategie portfelowe i inwestycyjne dla aktywów i pasywów finansowych wartych 300 miliardów dolarów.

[mailpoet_form id=”2″]

 

Wywiad z Catherine Austin Fitts

 

Dziennikarz: Jakie są Pani zdaniem ekonomiczne reperkusje tego, co się obecnie dzieje na świecie?

Catherine Austin Fitts: Niedawno opublikowałam obszerny raport zatytułowany “Stan światowych walut”.

Jest tam mowa o tym, że przez wiele dekad dolar był walutą rezerwową jednak jego czas dobiega końca, ten system już jest niewydolny. Banki centralne próbują wprowadzić nowy system, ale nie jest on jeszcze gotowy. Jesteśmy w okresie znaczących zmian i wielkiej niepewności. Banki centralne starają się jak najdłużej utrzymać dotychczasowy system dolara, a jednocześnie przyspieszyć wprowadzenie nowego systemu. I muszą wprowadzić ten system tak, aby nikt się nie zorientował, na czym dokładnie ma on polegać.

Dotychczasowy globalny system oparty na dolarze jako walucie rezerwowej musi ulec zmianom ten system się wyczerpał, rodzi wiele niezadowolenia. Banki centralne próbują jak najszybciej wprowadzić nowy system, jednocześnie starając się jak najdłużej utrzymać dotychczasowy system. Skutkuje to wielkim chaosem. Testowane są nowe prototypowe rozwiązania, w wielu różnych branżach jednocześnie. Ja opisuję ten nowy system jako koniec walut.

Bo zamiast nowej waluty, wprowadzany jest zupełnie nowy, w pełni cyfrowy system transakcyjny który zasadniczo położy kres walutom jakie znamy. To, co próbują zrobić, obejmuje wszystkie pieniądze na planecie. To duży, skomplikowany, pełen wyzwań projekt. A główne wyzwanie to: jak sprzedać ludziom system, którego – gdyby ludzie rozumieli jego istotę – nikt by nie chciał. A najlepszym sposobem jego wprowadzenia jest wygenerowanie kryzysu w opiece zdrowotnej.

Dziennikarz: Dlaczego w ten sposób?

Catherine Austin Fitts: Bo jeśli garstka osób chce kontrolować całą planetę, pytanie brzmi: jak zapędzić bydło na rzeź, tak by bydło nie połapało się co jest grane i nie protestowało. Idealnym rozwiązaniem jest “niewidzialny wróg”. Najpierw wymyślili wojnę z terroryzmem, z niewidzialnymi terrorystami, a teraz wymyślili wirusa. To wróg doskonały – nie udowodnisz, że go nie ma, bo już z założenia jest niewidzialny. Niewidzialny wróg to świetny patent – idealnie nadaje się do straszenia, a gdy wystarczająco ludzi nastraszysz, łatwo ich przekonasz, że potrzebują rządu, by chronił ich przed niewidzialnym zagrożeniem.

COVID-911: Od wojny z terroryzmem do bezpieczeństwa biologicznego

Kolejna bardzo skuteczna taktyka to “Dziel i rządź”. Bardzo ważną rolę odgrywają tu media, dzięki nim można nastawiać ludzi przeciwko sobie, tworzyć podziały społeczne. Jednym z powodów, dla których importowano do Europy tak wielu imigrantów, było właśnie zaognienie napięć społecznych, tak by rząd mógł przedstawić się jako konieczny rozjemca. Obie te wyżej wspomniane taktyki mają ten sam cel: wzbudzenie w ludziach strachu, który skłoni ich do uległości wobec rozwiązań, na które normalnie nigdy by się nie zgodzili.

Niewidzialny wirus pozwala wprowadzić ogrom mechanizmów kontrolnych: możesz uniemożliwić ludziom gromadzenie się, organizowanie się w grupy, spotykanie się i rozmawianie o tym co się dzieje, itp. zdigitalizowane śledzenie kontaktów pozwala ci monitorować kto z kim rozmawia, dzięki zmuszeniu ludzi do zdalnej pracy i edukacji możesz dosłownie słuchać wszystkiego co mówią. Możesz wprowadzić środki nadzoru na niewyobrażalną skalę, wszystko pod pretekstem ochrony przed niewidzialnym wirusem.

To bardzo sprytne. I jak widzisz – to działa. Nie z wszystkimi, ale z bardzo z wieloma ludźmi. Nie chcę bynajmniej bagatelizować zdolności naszych przywódców do wypuszczania śmiertelnych patogenów, ani sugerować, że ludzie nie chorują naprawdę, ale… ewidentnie próbuje się nakłonić ludzi do przyjęcia pewnych rozwiązań nim zdążą się zorientować czemu one mają ostatecznie służyć.

Bo system transakcyjny, który próbują wprowadzić, nie jest już walutą – to system kontroli. To jak kredyt sklepowy. Jeśli wszystkie banki centralne na świecie wprowadzą cyfrową walutę, będą mogli włączać i wyłączać twoje pieniądze jednym kliknięciem, jeśli nie będziesz się grzecznie zachowywać. I oczywiście, jak wiemy, chcą to połączyć z transhumanizmem, gdzie do naszego organizmu będą wstrzykiwane substancje czyniące z naszego ciała dosłownie system operacyjny, więc będziemy podłączeni do systemu finansowego dosłownie fizycznie.

 

 

Fragment filmu “Thrive” (2012 r.) Wywiad z Catherine Austin Fitts: W jaki sposób działa globalny system finansowy.

Dobrze, że ludzie nie rozumieją jak działają banki i system finansowy. Gdyby zrozumieli, najpóźniej jutro rano wybuchłaby rewolucja” – Henry Ford, 1922 r.

W ramach systemu rezerw cząstkowych nieuchronnie stajemy się niewolnikami rządzącej światem elity finansowej, nie dlatego, że oni są lepsi lub mądrzejsi od reszty, ale dlatego, że ustawili cały system pod siebie, zaprojektowali go tak, by przynosił korzyści im kosztem większości ludzi na planecie.

Catherine Austin Fitts jest ekspertem w tej dziedzinie. Była zastępcą Sekretarza Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast za kadencji George’a Busha seniora, a następnie doradcą administracji Clintona.

Catherine Austin Fitts: Wyobraźmy sobie, że gramy w grę ‘Monopol’ i chcesz kupić jakąś posiadłość, a ja mogę w każdej chwili dodrukować sobie dowolną ilość pieniędzy i obniżyć w ten sposób wartość twoich pieniędzy. Bez względu na to, jak ciężko pracujesz lub jak wielki sukces odniesiesz, ja w każdej chwili mogę cię kupić za darmo. Jak to się dzieje, że gdy ty lub ja drukujemy pieniądze, nazywa się to fałszerstwem, ale gdy robią to banki, nazywa się to „zwiększeniem podaży pieniądza”?

Żadna agencja rządowa nie ma prawa unieważnienia działań podejmowanych przez Rezerwę Federalną. Mamy prywatny bank, który drukuje pieniądze w imieniu Skarbu Państwa. Rezerwa Federalna drukuje pieniądze w systemie opartym na tworzeniu długu, co stwarza niedobór pieniędzy w obiegu, przy czym wtajemniczona grupa osób ma dostęp do wszystkich danych o gospodarce, a my nie.

Tak więc tylko niewielka grupa bankierów rozumie prawdziwe zasady funkcjonowania pieniądza w gospodarce i to daje im możliwość drukowania pieniędzy w taki sposób, że wtajemniczone osoby są chronione, a wszyscy inni są okradani.

-Catherine porównała zdrową gospodarkę do tętniącego życiem torusa: zrównoważonego, poruszającego się swobodnie i pełnego energii, czyli przeciwieństwo tego, jak działa nasza obecna gospodarka.

Catherine Austin Fitts: Mamy bardzo dynamiczny system, dążący do samo-optymalizacji. Ale w jego rdzeniu ukryty jest tasiemiec. Tasiemiec funkcjonuje w ten sposób, że wpuszcza ci do organizmu substancję chemiczną, która sprawia, że ​​pragniesz tego, co jest dobre dla tasiemca i złe dla ciebie. Mamy pasożyta, który bardzo manipuluje gospodarzem, żeruje na nim i dogadza sobie jego kosztem. Żyjemy w gospodarce, gdzie elita finansowa jest tasiemcem, a gospodarzem jesteśmy my. I nie podoba im się, gdy ktoś uchyla kurtynę.

-Po tym, jak Catherine zaczęła ujawniać korupcję rządu na najwyższych szczeblach, FBI dokonało nalotu na jej firmę i zajęło jej aktywa. Przez 10 lat była ciągana po sądach, zanim uznano ją za niewinną.

 

Dziennikarz: Powróćmy do wcześniejszego wątku na chwilę, jaki jest rzeczywisty efekt lockdownów?

Catherine Austin Fitts: “Ustawę o Patriotyzmie [Patriot Act]” ja nazywam “Ustawą o Koncentracji i Kontroli Przepływu Gotówki”. Teraz ma miejsce bardzo podobny proces – oni próbują radykalnie scentralizować kontrolę ekonomiczną i polityczną.

Podam przykład. Na głównej ulicy miasta jest 100 małych firm. Ogłaszasz, że “nie są one niezbędne dla funkcjonowania gospodarki”, zamykasz je, a wtedy Amazon, Walmart i inne duże korporacje mogą przejąć cały udział w rynku. W międzyczasie właściciele tych zamkniętych firm nadal muszą spłacać kredyty, więc wpadają w pętlę zadłużenia i desperacko próbują zdobyć gotówkę na spłatę długów i bieżące wydatki.

W międzyczasie Rezerwa Federalna uruchamia mechanizm luzowania ilościowego, w ramach którego skupują obligacje korporacji, a ci którzy przejęli rynek, a raczej ich banki, mają odsetki rzędu 0-1%, podczas gdy zwykli ludzie muszą spłacać długi z odsetkami rzędu 16-17%, bez żadnego dochodu. Czyli w zasadzie trzymasz tych ludzi za jaja i możesz przejąć ich udział w rynku, a oni nic nie mogą z tym zrobić, bo są zbyt zajęci szukaniem pieniędzy na wyżywienie swoich dzieci.

Wybory prezydenckie w 2016 r. pokazały, że większość obywateli popiera kandydatów, którzy w ten czy inny sposób reprezentowali populizm. Bernie Sanders był populistą w porównaniu do innych kandydatów, podobnie jak Donald Trump, globalna klasa skupiająca kapitał zrozumiała, że ma problem, który jednak można rozwiązać, pozbawiając ludzi niezależnych źródeł dochodu niszcząc małe firmy, jednoosobowe działalności gospodarcze, ludzi niezależnych finansowo.

Tak więc jeśli jesteś lekarzem, prawnikiem czy księgowym, jeśli prowadzisz własną firmę, generalnie będziesz wspierać populistycznych kandydatów. Czyli chcąc wyeliminować populistycznych kandydatów musisz wyeliminować tych, którzy ich wspierają i finansują. Więc pozbawiasz dochodu małe i średnie firmy i wtedy nie będzie komu finansować i popierać Berniego Sandersa czy Donalda Trumpa.

Dziennikarz: Czyli lockdowny to tak naprawdę narzędzie ekonomiczne, a nie ochrona przed wirusem?

Catherine Austin Fitts: To co się dzieje to wojna gospodarcza. Służy ona temu, żeby 1% populacji… Od kwietnia globalni miliarderzy zwiększyli swoją wartość netto o 27%. Dla nich ta wojna jest bardzo udana. Widzimy, że ta globalna klasa kapitalistów, choć w sumie nie powinnam nazywać tego kapitalizmem, ponieważ w rzeczywistości to ekonomiczny totalitaryzm, widzimy, że oni skonsolidowali olbrzymie ilości bogactwa gospodarczego, nie tylko pozbawiając dochodu klasę średnią i przejmując jej udział w rynku, ale też poprzez znaczne zwiększenie zamożności i potęgi największych krajów rozwiniętych G7 i Chin w porównaniu do rynków wschodzących.

Tak więc kraje z najbardziej zaawansowaną technologią oraz dostępem do sztucznej inteligencji, oprogramowania i do systemów cyfrowych, w tym poprzez przestrzeń kosmiczną, dramatycznie konsolidują potęgę gospodarczą w stosunku do słabszych krajów.

Obserwujemy konsolidację i centralizację władzy gospodarczej dokonywaną przez najbogatsze i najpotężniejsze kraje oraz przez 1% globalnej populacji, który te kraje kontroluje. Opisałabym to w ten sposób: Covid-19 jest… narzędziem wprowadzenia środków kontroli niezbędnych do przekształcenia systemu planety z demokracji w technokrację.

To co obserwujemy, to zmiana kierownictwa i tworzenie nowych systemów kontroli. To w istocie zamach stanu. To zdecydowanie bardziej zamach stanu, niż wirus. W Stanach Zjednoczonych finansowy zamach stanu trwa od ponad 20 lat.

Wstęp do Technokracji [1980] – Arvid Peterson
Faszystowska Ameryka, w 10 prostych krokach – Naomi Wolf

I wiedzieliśmy… Pod koniec 1995 r. podjęto decyzję o przeniesieniu dużej części aktywów i pieniędzy poza granicę kraju co było częścią nadmuchiwania globalnej bańki gospodarki globalizacji, i oni wiedzieli, że gdy już przeniosą wszystkie te aktywa, będą musieli skonsolidować i zmienić fundament całego systemu.

Najpierw ukradli wszystkie pieniądze z funduszy emerytalnych, potem ukradli wszystkie pieniądze rządu, a teraz zamiast przyznać przed ludźmi, że ukradli ich pieniądze, potrzebują wymówki, która pozwoli im skonsolidować i zmienić trzon całego systemu. I tu na scenę wkracza magiczny wirus.

Teraz powiedzą: “Przez wirusa musimy zbudować cały system od nowa”. “Przez magicznego wirusa nie ma pieniędzy na emerytury”, “To przez magicznego wirusa nie ma pieniędzy w skarbcu”.

Dziennikarz: Mają idealną wymówkę: wszystkiemu winny jest magiczny wirus.

Catherine Austin Fitts:  Ten wirus w magiczny sposób zwalnia ich z całej odpowiedzialności za skutki zamachu finansowego. Jeśli znasz się na finansach i patrzysz na świat przez matematykę czasu i pieniędzy, nie możesz się nadziwić, że ktokolwiek mógłby to uwierzyć. A jednak ludzie wierzą.

Sześć warunków kontroli umysłu – C.J. Hopkins

To część zjawiska, które C.J. Hopkins nazywa “sektą Covidian”. Dołączasz do kultu i mówisz: “Tak, to magiczny wirus zabrał wszystkie pieniądze z systemu ubezpieczeń”. “To magiczny wirus spowodował, że nie ma pieniędzy na fundusze emerytalne.” Bla bla bla bla bla.

Dziennikarz: Jak twoim zdaniem będzie wyglądać technokracja, ku której jesteśmy popychani?

Catherine Austin Fitts: Technokracja, do której oni dążą, nazywa się transhumanizmem. Za pomocą wstrzykiwanych do organizmu materiałów planują przekształcić nasze ciała w odpowiednik systemu operacyjnego. Wszyscy wiemy, że system operacyjny Microsoftu zaprojektowano tak, by dać firmie Microsoft i wielu innym podmiotom dostęp tylnymi drzwiami do twego komputera. Raz na miesiąc lub dwa lub trzy musisz go aktualizować, by chronić go przed “wirusami”. Wracamy do magicznego wirusa, rozwiązującego wszystkie ich problemy.

Na podobnej zasadzie ma teraz działać twoje ciało: wstrzykują ci do organizmu materiały przekształcające go w odpowiednik systemu operacyjnego z odbiornikiem, co pozwoli im dosłownie podłączyć każdego do chmury. Podłączyć w sposób, który uczyni nas częścią systemu transakcyjnego. Biblia nazywa to “znakiem Bestii”. To da im możliwość cyfrowej identyfikacji i śledzenia ludzi pod kątem ich transakcji finansowych. Tak więc jest to świat, w którym nie ma absolutnie żadnej prywatności.

Ale co ważniejsze, jeśli wprowadzą jedną lub kilka kryptowalut banku centralnego, stworzy to system, w którym każdy bank centralny na świecie może cię wyłączyć i uniemożliwić ci dokonywanie transakcji, jeśli nie podoba im się twoje zachowanie. To bardzo podobne do systemu kredytu społecznego, który mają w Chinach.

Życie w Chinach, państwie totalnej inwigilacji obywatela [WSJ, 2017]

Po podłączeniu pod “inteligentną sieć” samochodów, lokalnej infrastruktury, a teraz dosłownie naszych ciał, będą mieć nad każdym całodobowy nadzór i jeśli nie będziesz robić tego, co ci każą, zachowywać się zgodnie z ich życzeniem po prostu wyłączą ci dostęp do pieniędzy.

To da im też pełną kontrolę nad przestrzenią. Mogą ci zakazać oddalać się na więcej niż 8 km od domu. Mówimy tu o całkowicie cyfrowym systemie kontroli kontrolowanym przez banki centralne za pomocą pieniędzy.

Plan digitalizacji wszystkiego wokół obejmuje też ludzkie ciało i ludzki umysł. Ten system daje im nie tylko pełną kontrolę nad twymi transakcjami finansowymi, poprzez podłączenie do twego ciała, ale też dostęp do bardzo wyrafinowanej technologii kontroli umysłu poprzez media i podłączenie wszystkiego do chmury. W zasadzie mówimy tu o przekształceniu ludzi w cyborgi. Transhumanizm i technokracja idą w parze.

Opisałabym to jako system niewolnictwa. To koniec wolności przemieszczania się, koniec wolności słowa. To system totalnej kontroli, 24 godziny na dobę, w tym kontroli umysłu. Wyzwanie, przed którym stoimy, polega na…

Moje określenie na grupę ludzi rządzącą światem to ‘Pan Globalny’. Jeśli ‘Pan Globalny’chce wprowadzić system niewolnictwa, a my chcemy pozostać ludzką cywilizacją, to mamy zasadniczy konflikt. To właśnie wyzwanie, przed którym stoimy.

Dziennikarz: Dochodzimy do Pani diagramów.

Catherine Austin Fitts: Spójrzmy szerzej na to co się dzieje: technicy budują chmury i telekomunikację [system 5G]. Mamy wojsko budujące infrastrukturę w kosmosie i wdrażające operację ‘Warp Speed’, oni ustawiają satelity.

Mamy firmy farmaceutyczne opracowujące szczepionki, które zawierają tajne składniki, zmieniają nasze DNA i z tego co wiemy mają uczynić nas bezpłodnymi. Mamy media bombardujące nas całodobową propagandą. Mamy banki centralne pracujące nad stworzeniem systemu kryptowalut. Mamy te różne filary i – co bardzo ważne – gdy się patrzy na to co się dzieje, zwłaszcza w mediach, oni bardzo starają się je rozdzielić, tak by ludzie nie połapali się, że to wszystko się ze sobą łączy, że są to elementy tworzenia zupełnie nowego systemu, zintegrowanego z ludzkim ciałem i umysłem.

Dziennikarz: W jakim celu?

Catherine Austin Fitts: W celu wprowadzenia systemu niewolnictwa. Aby to wszystko działało, oni muszą wprowadzić sieć ‘Smart Grid’ do naszych miast, domów i w nasze ciała.

Pytanie brzmi: jak zbudować tę sieć w ten sposób, aby ludzie się nie połapali, że zastawiana jest na nich pułapka? To dlatego starają się trzymać te różne obszary z dala od siebie.

Gdy się słucha tego, co mówią bankierzy, widać że robią co mogą by trzymać się jak najdalej od tych pozostałych tematów. Podczas niedawnej prezentacji Międzynarodowego Funduszu Walutowego na temat płatności transgranicznych, gdy szef MFW wspomniał o globalnym systemie identyfikacji cyfrowej, prezes Rezerwy Federalnej prawie zbladł, można wręcz było poczuć energetycznie, jak starał się odciąć od tego tematu.

Bo wiesz, w USA mieszka 325 milionów Amerykanów, którzy mają ponad 325 milionów sztuk broni i oni nie chcą, by ludzie się zorientowali co jest grane, dopóki nie skończą zastawiać pułapki i nie będzie już za późno.

Dziennikarz: Czyli w tym roku zostaliśmy złapani w pułapkę?

Catherine Austin Fitts: Tak. Ale drzwi jeszcze się nie domknęły. Dlatego udzielam tego wywiadu, tylko transparencja może pokrzyżować ich plany. Ciekawe, że gdy na początku roku napisałam artykuł “Przekręt ze szczepionkami”, w którym ostrzegałam, że Bill Gates próbuje zainstalować nam w ciałach system operacyjny i użyje wirusów jako wymówki, by trzeba go było okresowo aktualizować, a potem James Corbett zrobił świetną serię dokumentów na temat Gates’a i kilka osób oficjalnie potwierdziło to, o czym pisałam, jesienią Yahoo sfinansował i opublikował ankietę mówiącą, że 44 % republikanów uważa, że Bill Gates zamierza zaczipować ludzi.

Część 1: Jak Bill Gates zmonopolizował globalne zdrowie
Część 2: Plan Billa Gatesa na zaszczepienie całego świata
Część 3: Bill Gates i siatka kontroli populacji.
Część 4: Poznaj Billa Gatesa – Eugenika, Transhumanizm

Wtedy powiedziałam: “Okej, robimy postępy!” Wtedy nagle Gates jakby się zapadł pod ziemię, odsunęli go i zaczęli mówić tylko o operacji “Warp Speed”. I co ciekawe, osobą którą wybrali na szefa tej operacji był ekspert od wstrzykiwalnego interfejsu mózg-maszyna, Moncef Slaui. Kiedyś kierował badaniami w firmie farmaceutycznej GlaxoSmithKline i jest ekspertem od interfejsu mózg-maszyna,

Dziennikarz:  Dziwne CV na to stanowisko.

Catherine Austin Fitts: Idealne CV na to stanowisko!

Jednym z najważniejszych wydarzeń 2019 r., obok opracowania planu ratowania banków z pieniędzy podatników podczas planowanego kryzysu finansowego, zatwierdzonego przez banki centralne w Jackson Hole, było podpisanie przez Departament Obrony kontraktu na chmurę ‘JEDI’ z Microsoftem.

Z kolei Amazon otrzymał… Amazon jest kontrahentem CIA i innych agencji wywiadowczych. Zyski Amazona poszybowały w górę po tym jak zawarli duże kontrakty z CIA na budowanie chmur nie tylko dla CIA, ale też dla wszystkich 17 amerykańskich agencji wywiadowczych.

Tak więc Amazon pracuje dla agencji wywiadowczych, pod koniec 2019 r. firma Leidos podpisała duży kontrakt z Marynarką Wojenną, a Departament Obrony pracuje z Microsoftem przy projekcie ‘JEDI’ .

Te 3 ogromne kontrakty na chmurę umożliwią im, gdy już wszystkich pod nią podłączą, radykalne przeprojektowanie zasad działania przepływów pieniężnych i będą mogli dosłownie zamknąć wszystkie małe firmy, lub prawie wszystkie, wprowadzić uniwersalny dochód podstawowy, który jest niczym innym jak systemem kontroli, i zarządzać tym wszystkim poprzez chmury wojskowe.

Dziennikarz:  Widzimy dokąd to wszystko zmierza, ale jest trochę niejasne po co to robią?

Catherine Austin Fitts: Nie, to proste. Technologia daje im możliwość wprowadzenia systemu kontroli absolutnej i dalszej centralizacji kontroli gospodarczej i politycznej. Podam doskonały przykład. Handel niewolnikami z Afryki zakończył się moim zdaniem z dwóch powodów.

Po pierwsze, nie było jak zabezpieczyć pożyczki, więc banki w Londynie wciąż traciły pieniądze, bo gdy rynek towarów upadał, plantatorzy sprzedawali niewolników na zachód i bank nie mógł odzyskać zabezpieczenia. Powiedzmy, że stosunek wartości pożyczki na zakup niewolnika do wartości zabezpieczenia wynosił 50%, a gdy rynek towarów upadał, sprzedawałeś niewolników, bankowi mówiłeś, że uciekli, a bank zostawał z niczym. A banki nie miały jak udowodnić, że ten czy inny był ich niewolnikiem, bo nie mieli żadnego sposobu na zabezpieczenie pożyczki. Tak więc to był pierwszy powód.

Drugi był taki, że gdy Haitańczyczy się zbuntowali i wysłano z Europy kilka armii by stłumić bunt, nigdy im się to nie udało, Haitańczycy byli zbyt silni. Ale dziś, dzięki technologii cyfrowej, zabezpieczenie pożyczki nie stanowi problemu. A dzięki broni kosmicznej i współczesnym technikom inwigilacji, możesz łatwo stłumić każdy bunt.

Handel niewolnikami upadł, mimo że był niewiarygodnie opłacalny. Historia świata pokazuje, że niewolnictwo to najbardziej dochodowy biznes, bardziej niż przemysł wydobywczy, bardziej niż narkotyki, niż wszystkie uzależnienia razem wzięte.

Skoro więc oni dysponują już technologią pozwalającą wprowadzić niewolnictwo, to mówią: “W porządku, zróbmy to”.

Poza tym, technologia znacznie ułatwia małej grupie ludzi dogadanie się i zdobycie ogromnej potęgi. Przykładowo, jeśli przełomowa technologia energetyczna dostanie się w ręce niewielkiej grupy szaleńców, będą ją mogli wykorzystać jako broń. Im potężniejszą technologią dysponujesz, tym większe ryzyko utraty nad nią kontroli.

Są też inne teorie wyjaśniające dlaczego oni chcą pełnej kontroli. Oto jedna z nich: Biorąc pod uwagę trudności w wykarmieniu i zarządzaniu populacją, która stale rośnie, jeśli ‘Pan Globalny’ dysponuje już biotechnologią, która pozwala mu żyć 150 lat, a nie da się utrzymać tego w tajemnicy, bo jeśli bogaci będą żyć 150 lat, a reszta nie – nie da się tego nie zauważyć, to dlaczego nie zredukować populacji, zastąpić ją robotami, użyć robotyki do wszystkiego i cieszyć się życiem w bogactwie i luksusie bez wszystkich tych problemów związanych z zarządzaniem?

Dziennikarz:  Czyli podzielić społeczeństwo na różne klasy, na klasę wyższą oraz rzeszę biedaków zmieszaną z robotami?

Catherine Austin Fitts: Innymi słowy… Myślę, że ich celem jest wykorzystać technologię, by przejść do systemu, w którym dzięki robotyce, sztucznej inteligencji i oprogramowaniu garstka ludzi może kontrolować populację planety bez bolączek i obaw. Trzeba pamiętać, że ‘Pan Globalny’ bardzo, bardzo boi się ogółu populacji.

Dziennikarz:  Boi się?

Catherine Austin Fitts: Tak, bardzo się boi, ponieważ… Mam informację, że zarządcy USA już kilkukrotnie zebrali się, by omówić, w jaki sposób mogą wyjść z cienia i wreszcie przestać udawać kto naprawdę rządzi. I za każdym razem dochodzili do wniosku, że to niemożliwe. Nie da się tego zrobić, bo skala ich przestępstw i przewinień jest zbyt ogromna.

Jeśli jesteś nikczemnym łajdakiem i masz na sumieniu tyle zbrodni i plugawych występków i nagle próbujesz wyjść z ukrycia, narażasz się na ogromne ryzyko, ogromne ryzyko. Boisz się reakcji ludzi. A historia pokazuje, że wściekły tłum potrafi czasem rozszarpać swych władców. A w Ameryce jest 325 milionów uzbrojonych ludzi.

Domyślam się więc, że powodem, dla którego Jay Powell wycofywał się, gdy szef MFW mówił o cyfrowej tożsamości, jest to, że rozumie, iż wielu z 325 milionów obywateli ma broń, a nie ma tam jeszcze lockdownu.

To właśnie dlatego druga poprawka do Konstytucji wzbudza tyle emocji. Większość ludzi na świecie nie rozumie, czemu Amerykanie tak zaciekle bronią swego prawa do posiadania broni. Pierwszym powodem, dla którego tak go bronią jest to, że nie rozumieją potęgi kontroli umysłu. Dla kogoś kto może mieć pełną kontrolę umysłu nad obywatelami, a to właśnie daje ten nowy system, broń nie jest aż tak wielkim zagrożeniem.

Ale zważywszy, co planują zrobić, byłoby dla nich bardzo pomocne, gdyby udało im się rozbroić naród. I zobaczysz, że jeśli Demokraci wygrają te wybory, to będzie pierwsza rzecz, którą będą próbować zrobić. Zaraz po tym, jak każą wszystkim nosić pieluchy na twarzy.

I dlatego przewaga Republikanów w senacie to dla nich tak duży problemem. Bo dopóki Republikanie okupują senat, oni mają związane ręce.

Dziennikarz: Te wybory to niezły bajzel, no nie?

Catherine Austin Fitts: Od dawna próbuję uświadomić ludziom, że… Wychowałam się w Filadelfii. Ojciec mego pierwszego chłopaka był liderem okręgu wyborczego. Przed każdymi wyborami objeżdżał okolicę z grubym plikiem banknotów i bezceremonialnie kupował sobie głosy. Ameryka ma długą tradycję oszustw wyborczych.

Tłumaczę ludziom, że gdyby nie one, żaden kandydat nie zostałby nawet dopuszczony do kandydowania. Ale nigdy wcześniej nie widziałam oszustwa wyborczego, które byłoby tak ewidentne. To ciekawe, ale w pewnym sensie oni nie dali by rady powstrzymać przytłaczającego zwycięstwa Trumpa bez Covid-19.

Zastanawiam się tylko, na ile… bo sądziłam, że zagrają kartą “wirus” dopiero po wyborach, … na ile operacja “Covid” była skorelowana czasowo z wyborami i zaprojektowana tak, by zapobiec zwycięstwu populistycznego prezydenta.

Edward Snowden: rządowe szpiegostwo zaszło za daleko
William Binney: Celem NSA jest całkowita kontrola populacji
Norman Dodd o Fundacjach zwolnionych z opodatkowania [USA]

Choć trudno mi w sumie myśleć o Trumpie jako o populiście, bo jest on bardzo za centralizacją, ale on jest… jak to powiedział Michael Moore: on jest sposobem, w jaki Amerykanie pokazują środkowy palec rządzącej elicie. Dla nich pozbycie się Trumpa jest bardzo ważne i usilnie próbują to zrobić. Problem w tym, że posłużyli się do tego szeroko zakrojonym oszustwem wyborczym, ale zrobili to tak, że to oszustwo jest aż nazbyt oczywiste, nawet nie próbowali się z nim kryć, zupełnie jakby… zwrócili się do obywateli, których próbują przekształcić w kult i powiedzieli im: “Musicie udawać, że Biden jest prezydentem, chociaż dobrze wiecie, że nim nie jest”.

Mamy fałszywego wirusa, fałszywego prezydenta i fasadowy system polityczny. To naprawdę zaczyna bardzo przypominać kult. Tylko tak mogę to nazwać.

Dziennikarz:  Zupełnie jakby ktoś włączył w tym roku jakiś przycisk i nagle żyjemy w chorym świecie.

Catherine Austin Fitts: Żyjemy w chorym świecie od momentu, w którym oni zaczęli kraść ludziom pieniądze. Jedyna różnica jest taka, że teraz, gdy już wyprowadzili te wszystkie pieniądze, a oficjalna rzeczywistość coraz bardziej oddala się od prawdziwej rzeczywistości w miarę jak próbują zachować pozory, wiele osób myślało, że mogą w tej całej sytuacji zachować neutralność.

Ale teraz jest jasne, że trzeba wybrać: albo wstępujesz do sekty, albo stoisz po stronie prawdy. Nie ma już opcji “pomiędzy”. Każdy człowiek musi dokonać tego wyboru.

Wróćmy do rysowania. Gdy zaczęły się w kraju zamieszki i rząd ogłosił, że nie możesz iść do kościoła, bo szaleje magiczny wirus, ale możesz iść na zamieszki i protestować, razem z mym zespołem zaczęliśmy przyglądać się tym zamieszkom.

Na naszej stronie Solari znajduje się baza danych o nazwie bodajże “Covid-19, zamieszki i FED”. Pierwszym co zrobiliśmy było przyjrzenie się mapom wszystkich stanów i miast. Sprawdziliśmy czy gubernator jest Demokratą czy Republikaninem, a następnie, ile było tam zgonów i przypadków Covid-19. Zrobiliśmy listę i powiedzieliśmy: Zaznaczmy teraz wszystkie miejsca, w których są zamieszki.”

Zaczęliśmy szukać prawidłowości, analizować jak te zamieszki mają się do celów kontrolerów politycznej maszyny oraz do celów operacji “Magiczny Wirus Covid”. I coś było nie tak.

Patrząc na te dane czułam… Bo jestem bardzo intuicyjną osobą, po prostu czułam że coś jest nie tak. Poprosiłam więc kolegę z zespołu, który mi pomagał, żeby do naszej listy dodał jeszcze jedno kryterium: “Rezerwa Federalna” i aby zaznaczył wszystkie…

Jest 12 banków, każdy ma jedną siedzibę główną i lokalne oddziały, w sumie w 37 lokalizacjach. Poprosiłam, by zaznaczył wszystkie miasta, w których znajduje się jakikolwiek oddział banku lub jego centrala. I odkryliśmy, że w 34 z 37 miast z bankami są zamieszki. Powiedziałam: “To nie przypadek. Coś tu jest na rzeczy, drążmy dalej.”

Zaczęliśmy od Minneapolis. Postanowiliśmy zrobić listę wszystkich firm i budynków, które zostały zniszczone lub spalone i zaznaczyć je na mapie.

Użyliśmy programu do geolokalizacji, zaznaczyliśmy na mapie położenie tych firm i sprawdziliśmy ich odległość od najbliższej siedziby banku Rezerwy Federalnej.

No więc… W Minneapolis jest taka ulica o nazwie Lake. Zaznaczyliśmy wszystkie zniszczone budynki na tej ulicy, a jednocześnie zaznaczyliśmy na mapie wszystkie “złote strefy”. Czy wiesz, co to jest “złota strefa”? To mechanizm ulg podatkowych stworzony w 2018 r., aby pomóc miliarderom z branży technologicznej sprzedających swoje akcje zmniejszać zyski kapitałowe.

Jeśli jesteś Jeffem Bezosem, który sprzedał w tym roku akcje za 10 miliardów dolarów, i w umiejętny spożytkujesz swe dochody na inwestycje w “złotych strefach” możesz całkowicie uniknąć podatku od zysków kapitałowych.

To jest fantastycznie opłacalne. Pierwsze, na co zwróciłam uwagę patrząc na te zamieszki było to, że wszystkie zdewastowane budynki i firmy na ulicy Lake znajdowały się w samym centrum “złotych stref”. Zaczęłam się śmiać i powiedziałam: “Byłam zastępcą Sekretarza ds. Mieszkalnictwa. To nie są zamieszki, to jest plan przejęcia nieruchomości.”

Dziennikarz:  Czyli chodziło o obniżenie cen nieruchomości?

Catherine Austin Fitts: Mamy grupę dobrze prosperujących małych firm, w dużej części należących do Afroamerykanów i Latynosów, na określonej ulicy w “złotej strefie”. Najpierw ogłaszam, że te firmy “nie są niezbędne dla funkcjonowania gospodarki” i zamykam je.  Magiczny wirus! Zamykam je i teraz te firmy mają poważne kłopoty, bo nie mogą prowadzić działalności. Potem organizuję tam zamieszki, podpalam i dewastuję te budynki. Jeśli jestem naprawdę sprytny, najpierw pozbawiam te firmy ubezpieczenia. Nie wiem czy tak właśnie zrobili, to się okaże.

Przez zamkniętą firmę, rośnie im zadłużenie – czy to z kredytów hipotecznych, czy z debetów na karcie kredytowej, a co gorsza ich budynek został zdewastowany, a ubezpieczenie nie pokryje wszystkich napraw. Teraz mogę o wiele łatwiej wykupić wszystkie te budynki za ułamek wartości. Voila! Nazywa się to “kapitalizm katastrof”.

Po Minneapolis, zrobiliśmy taką samą analizę miasta Kenosha, następnie Portland, teraz pracujemy nad Ohio i wszędzie widzimy tę samą prawidłowość.

Mówiąc jako były pracownik Departamentu Mieszkalnictwa, jest to moim zdaniem plan przejęcia nieruchomości. Zwłaszcza jeśli połączyć to z uprzednim nakazem zamknięcia tych firm w ramach lockdownu.

Założyli im w ten sposób pętlę na szyję. Jestem pewna, że jest tam dużo restauracji. Weźmy na przykład San Francisco. Szacuje się, że 49% tamtejszych firm do końca roku zbankrutuje. Wiesz, ile nieruchomości będą mogli kupić za pół darmo? To genialne!

A jeśli najpierw sprzedadzą akcje po wysokiej cenie, będą mogli je wykupić bardzo tanio. To bardzo ułatwi im zbudowanie sieci “Smart Grid” w miastach mających oddziały banków federalnych, a przypominam, że jest to 34 z 37 tych miast.

Zbudowanie “inteligentnej sieci” wokół banków federalnych będzie wtedy znacznie tańsze, a zakładam, że to właśnie planują to zrobić, skoro zamierzają wprowadzić kryptowaluty. OK, tak więc ‘Pan Globalny’… zbliża się teraz do punktu, w którym…

Dziennikarz:  Możesz wyjaśnić, kto to jest ‘Pan Globalny’?

Catherine Austin Fitts: ‘Pan Globalny’ to mój przydomek dla grupy, która rządzi światem. Cechą definiującą życie na planecie Ziemia jest to, że prawdziwa natura globalnego systemu zarządzania jest przed ludźmi ukryta. To niesamowite, ludzie żyją na planecie i nie mają żadnej potrzeby dowiedzieć się, jak naprawdę działa system zarządzania.

Jest to trzymane w tajemnicy. Mam swe przypuszczenia na temat kto i co tak naprawdę rządzi tym światem, ale na razie pozostańmy przy określeniu ‘Pan Globalny’.

Więc teraz ‘Pan Globalny’ wdraża robotykę, jedną z nowych technologii, które naprawdę zaczynają mieć kluczowe znaczenie.

Dziennikarz:  Czy możesz to oznaczyć [na swoim szkicu]?

Catherine Austin Fitts:  Tak więc tu mamy robota, a tutaj człowieka. I oczywiście, ‘Pan Globalny’ zadaje sobie pytanie: “Kto jest bardziej wydajny – w konkretnych czynnościach?”. Innymi słowy, jeśli mam zarządzać planetą i wszystkimi zasobami naturalnymi, eksploatować je tak by przynosiły mi jak najwięcej korzyści przy minimalnym ryzyku do czego chcę używać robotów, a do czego ludzi?

Przebiegłość podpięcia wszystkich pod chmurę za pomocą kryptosystemu polega na tym, że dzięki sztucznej inteligencji i oprogramowaniu ludzie sami nauczą roboty jak wykonywać ich pracę.

Gdy w 2017 r. byłam w Aspen Institute, rozmawiałam z pewnym obracającym miliardami inwestorem. Spojrzał na mnie swymi niesamowicie martwymi oczami i mówi: Słuchaj skarbie, dzięki robotyce mogę całkowicie zautomatyzować dowolną firmę i zwolnić wszystkich pracowników. Ludzie nie są nam już do niczego potrzebni. Nie spotkałam jeszcze nikogo, dla kogo nie byłoby jasne, jaki jest prawdziwy cel tych zamieszek. Bo to zagrywka stara jak świat. Zwłaszcza w biednych dzielnicach. Mam kontynuować?

Dziennikarz:  Proszę.

Catherine Austin Fitts: Tak więc na samym szczycie siedzi ‘Pan Globalny’. Mamy bazy danych i systemy oprogramowania bazujące na sztucznej inteligencji. Bardzo ważną tego częścią jest system satelit, które są aktualnie rozmieszczane na orbicie. Telekomunikacja i technologia cyfrowa daje im możliwość całodobowego śledzenia i monitorowania zarówno ludzi, jak i robotów. ‘Pan Globalny’ zadaje sobie pytanie: co jest bardziej wydajne? Skoro wszystko mogą robić roboty, to co mam zrobić z ludźmi? Już ich nie potrzebuję.

Dziennikarz:  Czyli oni budują coś w rodzaju ludzkich farm?

Catherine Austin Fitts: Oni nazwaliby to “zarządzaniem zasobami”, takiego określenia używają technokraci. Wielu ludzi rozumie, że następuje właśnie przejście od obecnego systemu do technokracji. Technokraci postrzegają… Istnieją dwie różne wizje świata.

Moja jest taka, że ​​ludzie są suwerennymi jednostkami, których wolność pochodzi od Boga. Wokół tej idei obraca się Karta Praw, Deklaracja Niepodległości i Konstytucja. Człowiek jako suwerenna jednostka, wolna z definicji, na mocy boskiego autorytetu.

W wizji technokracji człowiek jest zasobem naturalnym, niczym złoże ropy, i tak należy go traktować. Nie jest suwerenną jednostką, lecz siłą roboczą, mniej lub bardziej wydajną od robota, w zależności od tego do czego jest używany. Innymi słowy, ‘Pan Globalny’ postrzega rasę ludzką jako żywy inwentarz, a nie jak kogoś godnego empatii.

Oni nie uważają nas za ten sam gatunek co oni. A dzięki posiadanej przez nich biotechnologii, mogą żyć znacznie dłużej i zupełnie inaczej niż my. Zatem jednym ze stojących przed nimi wyzwań jest to, że w miarę ich rosnącego dostępu do coraz bardziej zaawansowanych technologii, oni coraz bardziej oddzielają się kulturowo, prawnie i finansowo od reszty ludzkości.

Oni dosłownie odłączyli się od reszty i stworzyli osobną cywilizację. Oni nie myślą już o sobie jako o części naszej cywilizacji.

Dziennikarz:  Oni, czyli kto?

Catherine Austin Fitts: Tego nie wie nikt, to dlatego nazywam tę grupę ‘Pan Globalny’. Mam osobiste doświadczenia z wieloma ludźmi należącymi do różnych odłamów tej grupy, ale ostatecznie nie jestem w stanie powiedzieć, kto tak naprawdę siedzi u steru. Mogę jednak powiedzieć na 100%, że planeta rządzona jest siłą.

Tak więc ostatecznie kwestia sprowadza się do tego, kto jest najsilniejszym graczem, czyli kto dominuje w przestrzeni kosmicznej, w czyich rękach jest najpotężniejsza broń kosmiczna oraz kto kontroluje szlaki wodne. Tradycyjnie walutę rezerwową kontrolował ten, kto kontrolował szlaki wodne.

Ale gdy przenieśliśmy się w kosmos, do szlaków wodnych doszły jeszcze satelity. Czyli rzecz w tym, kto kontroluje co i kto ma jaką broń. Przez ostatnie 2 lata toczy się w Stanach Zjednoczonych bardzo interesująca dyskusja.

Trump bardzo otwarcie wypowiada się na temat sił kosmicznych i naszego potencjału w tej dziedzinie, ciągle robi aluzje do naszej “magicznej broni kosmicznej”, a wtedy generałowie patrzą na niego z dezaprobatą, jakby mówili: “Milcz, chłopie!” Kto zatem naprawdę rządzi? Nie wiemy. Ale wiemy, że częścią obecnej rywalizacji między Chinami a Ameryką jest to, że gracz, który na przewagę w kosmosie, ma moc kontrolowania całej planety.

Chińczycy mają system zwany systemem kredytu społecznego, w którym transakcje finansowe obywateli, możliwość podróżowania i robienia innych rzeczy są bezpośrednio uzależnione od ich zachowania.

Widzieliśmy różne programy telewizyjne na temat tego rodzaju systemów, ale mówimy tu o świecie – i to już się dzieje w Chinach, w którym większość ludzi jest pod całodobowym nadzorem, a ich możliwości finansowe uzależnione są od tego, czy są posłuszni. Opisałbym to zasadniczo jako system niewolnictwa, bo nie istnieje tam wolność osobista. Jednym z celi technokracji jest wprowadzenie systemu na wzór chińskiego systemu kredytu społecznego.

Dziennikarz:  Gdzie jeśli jesteś nieposłuszny, zostajesz ukarany. Zgadza się?

Catherine Austin Fitts: Zgadza się. A zatem… W teorii, w obecnym systemie musisz znaleźć jakąś pracę, aby zarobić określone pieniądze. W nowym systemie, jeśli nie będziesz pracować w określonej firmie i nie zdobędziesz określonego statusu, nie będzie ci wolno przemieszczać się na więcej niż np. 15 km od domu, czy podróżować samolotem.

Pojawi się hierarchia ważności określająca zakres swobody podróżowania lub przemieszczania się czy determinująca dostęp do zasobów, a więc i tego, ile pieniędzy ktoś może zarobić. I pamiętajmy, że będzie to system, w którym ponieważ wszystko będzie zautomatyzowane za pomocą robotyki i sztucznej inteligencji, twój dostęp do korzyści i bogactwa systemu będzie bardzo poważnie ograniczony, bo będziesz w hierarchii daleko w tyle za architektami systemu.

Ten system to dla nich jak lustro weneckie: oni mogą widzieć wszystko co robisz, a ty nie możesz nawet zobaczyć, kim oni są.

Chcąc zrozumieć co się teraz dzieje, trzeba zdać sobie sprawę, że większość ludzi została… Jeśli mówimy o systemie transhumanistycznym, czyli o systemie niewolnictwa, większość z nas aktywnie uczestniczy w jego finansowaniu i budowie.

Patrząc na prezesów firm farmaceutycznych, zastanawiam się dlaczego budują system, w którym ich własne dzieci i wnuki będą niewolnikami? Dlaczego banki centralne to robią? Czy oni myślą, że…

Od wielu lat w Ameryce istnieje wśród zamożniejszych klas teoria, że ​​jeśli zarobię wystarczająco dużo, mogę się wyrwać z systemu: mogę jeść ekologiczną żywność zamiast GMO, a moje wnuki nie muszą przyjmować szczepionek. Ale gdy się spojrzy na to, kto wdraża te wszystkie rozwiązania, wtedy widać, że sami budujemy swój własny system niewolnictwa.

A to oznacza, że ​​możemy w każdej chwili przestać. Innymi słowy, nie musimy finansować firm, które to robią. Nie musimy pracować dla tych firm, a tak naprawdę nie musimy nawet płacić podatków, bo rząd łamie wszystkie prawa regulujące zarządzanie finansami. Mamy możliwość pociągnięcia ich do odpowiedzialności. Tak więc sami budujemy i finansujemy własne więzienie i to właśnie daje nam moc powstrzymania tego. Dlatego tak ważne jest, by rozumieć dokąd to wszystko zmierza. Nie będzie żadnych wyjątków.

Dziennikarz:  A więc jakie jest rozwiązanie?

Catherine Austin Fitts: Po pierwsze: nazywajmy rzeczy po imieniu, mówmy otwarcie co się dzieje. Zrozum dokąd zmierza system, a następnie przestań go budować. Jeśli pracujesz dla Wielkiej Farmacji – to przestań. Znajdź sobie inną pracę. Na przykład pomóż zbudować lokalny system dostawy świeżej żywności, abyś miał jedzenie. Przestań finansować system. Zacznij rozmawiać z ludźmi o tym, dokąd to zmierza i co ważniejsze, dokąd chcemy by zmierzało.

Bo będziemy musieli odbudować gospodarkę od zera, jeśli nie chcemy być wysoce scentralizowani. Zacznij naprawę systemu od samego siebie. Byłam kiedyś w Waszyngtonie, wypisywałam czek na swoje konto w banku JP Morgan Chase a jednocześnie brałam udział w 12 różnych sprawach sądowych przeciw ludziom tworzącym bańki mieszkaniowe, próbując ich powstrzymać.

I gdy wypisywałam ten czek dla JP Morgan Chase, nagle do mnie dotarło: dlaczego wspieram bank, który notorycznie dopuszcza się przestępstw, niszczy społeczności, żeruje na pożyczkobiorcach? I postanowiłam, że nie będę już dłużej ich klientem.

Gdyby jutro wszyscy w Ameryce zamknęli swe konta w JP Morgan Chase, powiedzieli: “Nie chcemy mieć z tymi przestępcami nic wspólnego” i założyli konta w lokalnej unii kredytowej lub banku społecznym, to byłaby rewolucja. Totalna rewolucja. Gdyby 20 kobiet oznajmiło prezesom Big Pharmy: “Wiesz co, jesteś obrzydliwy. Od dzisiaj koniec z seksem, wynocha” Rewolucja.

Tak więc… Moc, aby to zmienić, leży w nas. Ale wszyscy będziemy musieli to zrobić, bo prawie wszyscy jesteśmy temu współwinni. Nie oni, tylko my. Każdy z nas jest częścią rozwiązania. Albo jesteś za transhumanistycznym systemem niewolnictwa, albo za systemem ludzkim.

Ale jeśli jesteś za systemem ludzkim, musisz znaleźć jakiś sposób na zarabianie pieniędzy i zaangażować się w budowę systemu ludzkiego, a przestać budować system transhumanistczny.

Pierwsze co musisz zrobić to zdobyć dobrą mapę. Innymi słowy, nie będziesz umiał się poruszać po rzeczywistości dopóki nie zrozumiesz, co jest nam szykowane i przez kogo. Wróćmy do rysunku filarów systemu. Nie pomagaj wojsku wdrażać operację “Warp Speed”. Nie pomagaj technologom wymyślić, jak wstrzyknąć nanocząsteczki do twego ciała i podłączyć je do chmury. Nie pomagaj Wielkiej Farmacji opracowywać szczepionek, które zatruwają twoje dzieci na śmierć. Nie pomagaj agro-przemysłowi w uprawie żywności GMO, która truje i zabija ludzi.

Nie pomagaj skorumpowanemu rządowi wprowadzać bezprawnych przepisów dotyczących kryzysu zdrowotnego, które w rzeczywistości służą tylko wzbogacaniu miliarderów i prywatnego kapitału. I tak dalej. Przeczytaj nasz raport “Stan światowych walut”, a będziesz wiedział, kto to wszystko robi. A jest dość oczywiste, kto.

Prawda, Wolność i Zdrowie – dr Shiva Ayyadurai

 

Wywiad z Catherine Austin Fitts dla Planet Lockdown [napisy PL]