COVID-19: operacja psychologiczna pod przykrywką zdrowia publicznego

“Tresura: uczenie kogoś przy użyciu surowych kar, stosowania zakazów i nakazówSJP

operacja psychologiczna pod przykrywką zdrowia publicznego

Korporacja RAND definiuje walkę psychologiczną jako polegającą na planowanym użyciu propagandy i innych operacji psychologicznych w celu wpływania na opinie, emocje, postawy i zachowanie grup opozycyjnych.

Tymczasem na portalu Goarmy.gov autorzy definiują indywidualnych operatorów ds. operacji psychologicznych [PSYOP] jako Ekspertów w swojej dziedzinie, specjalizujących się w niekonwencjonalnych zdolnościach, wiedzy kulturowej, biegłości językowej, oszustwach wojskowych i zaawansowanych technikach komunikacji obejmujących wszystkie formy mediów”.

Operacja psychologiczna pod przykrywką zdrowia publicznego

 

Od urzędników służby zdrowia, rządy poprzez media korporacyjne i osoby wpływowe – opinia publiczna była w ciągu ostatniego roku celem nieustającej operacji psychologicznej [PSYOP] pod przykrywką zdrowia publicznego. Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym wykorzystali pandemię Covid-19 jako usprawiedliwienie do wprowadzenia kilku aspektów wojny psychologicznej względem społeczeństwa.

W Wielkiej Brytanii otwarcie przyznaje się, że 77. Brygada i specjalistyczny wywiad wojskowy tajnej jednostki armii brytyjskiej, niegdyś wykorzystywany przeciwko obcym bojownikom wroga, teraz atakuje własne społeczeństwo w sposób bardziej agresywny, aby kształtować myśl społeczną i neutralizować niezależne głosy.

Wyciek z Niemieckiego MSW: oficjalnie ujawniony raport piętnuje COVID-19 jako „globalny fałszywy alarm” [9 maj 2020]
77 Brygada: brytyjska wojna informacyjna prowadzona przeciwko własnemu narodowi

Kilka aspektów odpowiedzi na koronawirusa wykorzystywanych przez urzędników ds. zdrowia publicznego można podzielić na zaślepiony, nieporadny i krótkowzroczny. Na przykład utrzymujące się globalne blokady [lockdown] całego społeczeństwa, których nigdy wcześniej nie stosowano w przypadku bardziej destrukcyjnych wirusów i chorób, nigdy nie powinno było mieć miejsca. Nauka była i nadal jest klarowna. Dane teraz to potwierdzają, a historia ostrzegała przed tym.

Plusy i minusy środków zaradczych przeciw pandemii grypy – dr Thomas Inglesby, prof. Jennifer Nuzzo, prof. Tara O’Toole i prof. Donald Henderson [listopad 2006]

Publikacja opublikowana w Nature, opisuje jeden z wielu naukowych przykładów nieudanych strategii blokowania. Badanie wykazało, że pozostawanie w domu nie odegrało dominującej roli w ograniczaniu transmisji COVID-19. Naukowcy doszli do wniosku, że

„… korzystając z tej metodologii i aktualnych danych, w około 98% porównań z 87 różnych regionów świata nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, że liczba zgonów na milion zmniejsza się pozostając w domu”. Stay-at-home policy is a case of exception fallacy: an internet-based ecological study

Krótko mówiąc, blokady [lockdowny] nie powiodły się. Wielu gubernatorów w USA stara się ponownie otworzyć swoje stany. Przywódcy mają również nadzieję, że przywrócenie wolności ich społeczeństwu wymaże wszelkie wspomnienia, że ​​byli tymi samymi ludźmi, którzy w pierwszej kolejności umieścili ich w społecznym i gospodarczym ucisku. Wprowadzano zbyt agresywne, bezcelowe ruchy, które tłamsiły życie, wolność i środki do życia przez ostatni rok, ignorując jednocześnie prośby i protesty, aby zaprzestać tych środków zaradczych.

Ponieważ blokady [lockdowny] były forsowane jako wykonalne rozwiązania przez ekspertów ds. zdrowia publicznego, niezliczone głosy na całym świecie wyraziły powszechny sprzeciw i ostrożność, ale bezskutecznie.

Deklaracja z Great Barrington, z ponad 55 000 podpisami naukowców zajmujących się zdrowiem publicznym i lekarzy, jest testamentem i niezachwianym ostrzeżeniem przed powszechnymi blokadami – pomimo medialnych prób oczerniania naukowych punktów tej deklaracji i nacisków ze strony władców mediów społecznościowych w celu jej ocenzurowania, postulaty w niej zawarte dalej są podtrzymywane.

Publiczny głos i naukowe ostrzeżenia byłego doradcy grupy zadaniowej ds. Covid w administracji Trumpa, dr Scotta Atlasa, były celem do neutralizowania. Dr Scott Atlas kwestionował zarówno blokady, jak i uniemożliwienie dzieciom chodzenia do szkoły podczas jego krótkiej kadencji.

W tamtym czasie skoordynowane ataki medialne działające w parze z ukierunkowaną cenzurą mediów społecznościowych były w stanie wyprodukować fałszywy konsensus przedstawiający dr Atlasa jako promującego „niebezpieczne fałszerstwa i zachowania” oraz „wykazującego pogardę dla ugruntowanej wiedzy medycznej”. Nic nie mogło być dalsze od prawdy.

W szybko zmieniającej się Covidowej walce informacyjnej, kampania astroturfingowa zadziałała, nawet jeśli tylko przez krótki czas. Na nieszczęście dla społeczeństwa, ostrzeżenia Atlasa oparte na łatwo dostępnej wiedzy naukowej okazały się słuszne. W niedawnym artykule dr Scott Atlas pisze:

„… Pomimo wszelkich wysiłków, niezaprzeczalnym niepowodzeniem były próby powstrzymania gwałtownej eskalacji przypadków oraz zapobieżenie hospitalizacjom i śmierci”.

„Wszyscy prawowici pracownicy naukowi powinni dziś otwarcie ponownie przeanalizować politykę, która poważnie zaszkodziła rodzinom i dzieciom Ameryki, a jednocześnie nie uratowała osób starszych”. Scott Atlas: The Last Word, 7 marca 2021

Co społeczeństwo musi zobaczyć, aby przestać przywalać na niekończące się blokady? Powszechne szkody i niepotrzebne zgony spowodowane brakiem opieki szpitalnej w niezliczonych krytycznych sytuacjach zdrowotnych, takich jak udary, zawały serca, operacje przeszczepu narządów i inne istotne problemy.

Rosnąca ilość przypadków przemocy domowej oraz znęcania się na dziećmi, czterokrotny wzrost depresji, trzykrotny wzrost objawów lękowych i podwojenie myśli samobójczych, szczególnie wśród młodych dorosłych – w wieku studenckim – po pierwszych kilku miesiącach blokady. Do tego jeszcze ogólny wzrost ilość przedawkowania narkotyków i samobójstw.

Kolejnym elementem jest powszechne bezrobocie, które w ciągu następnych 15 lat doprowadzi do dodatkowych około 890.000 zgonów w USA, co nieproporcjonalnie dotknie mniejszości i kobiety.

Jeśli diabeł istnieje naprawdę, to jest wielkim fanem blokad [lockdownów].

Teraz społeczeństwo weszło w interesujące rozdroże. Armia ziomków od operacji psychologicznych [PSYOP] dalej kontynuuje swoją robotę. Pomału przestawiają się od hardcorowego nakręcania blokad na tematy związane ze szczepionkami. Istnieje bieżące okno, które pozwala na dostrzeżenie walki psychologicznej w akcji.

Złotym biletem pozwalającym na ponowne wejście w życie społeczne i powrót do „normalności” miały być wysoka wyszczepialność oraz towarzyszący jej elektroniczny system nadzoru i śledzenia. Jednak to jeszcze nie działa.

Dziesięć powodów, dla których paszporty odpornościowe to zły pomysł

Narracja dotycząca „Zielonej przepustki/certyfikatu wolności” jest kolejnym następstwem i nadal jest sprzedawana nam dzięki zgodzie uzyskiwanej poprzez medialną obróbkę. Jednak istnieje większy problem. Szczepionki są nadal w fazie eksperymentalnej, a pozwolenie na ich stosowanie opiera się na legislacyjnym trybie awaryjnym. Innymi słowy, pomimo tego, dr Anthony Fauci ostatnio próbował kręcić w tym temacie, to nie są one normalnie zatwierdzone przez FDA.

Ludzie zadają zbyt wiele niewygodnych pytań. Czy może zatrzymać transmisję? Czy może powstrzymać infekcję? A co z długoterminowym bezpieczeństwem? Czy mogę pozwać producenta w przypadku skutków ubocznych? Jeśli działa tak dobrze, dlaczego już powstają dawki przypominające?

Ponadto, tłum zawodników od operacji psychologicznych [PSYOP] pracuje bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzień i noc, aby objaśniać choroby, a nawet zgony, które miały miejsce wkrótce po szczepieniu, jako zwykły zbieg okoliczności [tzw. koincydencja]. Ich operacja odniosła niewielki sukces, z ciągle malejącymi zwrotami akcji w miarę upływu czasu. Zwłaszcza, że ​​wiele danych wskazuje na wzrastające szczyty poważnych zachorowań i śmiertelności będących następstwem kampanii szczepień.

Ostatnim czasem zawodowi propagandyści trafili na twardy orzech do zgryzienia po tym jak szczepienie szczepionką firmy AstraZeneca zostało wstrzymane ze względów bezpieczeństwa w następujących krajach: Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Dania, Irlandia, Tajlandia, Holandia, Norwegia, Islandia, Kongo, Bułgaria, Kanada.

Urzędnicy ds. zdrowia publicznego biorący udział w tej operacji psychologicznej [PSYOP] próbują teraz posklejać to do kupy. Stopniowo znoszone są nakazy noszenia masek, otwierają się główne ulice w stanach w całej Ameryce, a lato jest tuż za rogiem.

Dane empiryczne, nauka i niechęć opinii publicznej nie pozwolą na kolejną blokadę na tak dużą skalę. Krótko mówiąc, zachęty do szczepień topnieją… szybko. Operacja została ujawniona przez felietonistkę Washington Post, lek. Med. Leana Wen, w jej niedawnym wywiadzie.

 

Bezcenne!

„Szczepionka to bilet powrotny do życia przed pandemią”

„Mamy wąskie okno, aby powiązać politykę ponownego otwarcia ze statusem szczepień, ponieważ w przeciwnym razie, jeśli wszystko zostanie ponownie otwarte, to jaka będzie marchewka? Jak mamy zachęcić ludzi, aby faktycznie otrzymali szczepionkę”

 

Dr Leana Wen jest lekarzem i powinniśmy szanować jej wiedzę. Jednak coś jest z nią nie tak, bo wystarczy spojrzeć na jeden z kilku kodeksów i doktryn etycznych z całego świata żeby przekonać się, że wszystkie zgodnie podają, że nigdy nie powinno się zmuszać do eksperymentalnego produktu medycznego bez możliwości wyboru i świadomej zgody?

Patrząc na dowody ciągłych niepowodzeń i wykorzystywanych ekstremalnych prób oszustwa (i często przemocy), należy zapytać, w jakim celu i na czyją korzyść prowadzona jest tak operacja psychologiczna z zakresu zdrowia publicznego?

Źródło: The Crumbling Public Health PSYOP

 

Zobacz na: Transkrypt filmu ZAUFAJ WHO [Trust WHO]
COVID-911: Od wojny z terroryzmem do bezpieczeństwa biologicznego
Początki medialnych fake newsów, które doprowadziły do wojny USA vs Hiszpania [1898]
Fraza „teoria spiskowa” – broń w walce informacyjnej rozpowszechniona przez CIA po 1967 roku

Film Zrobieni w bambuko [Hoaxed] – Mike Cernovich
Film Wojna, której nie widać – John Pilger

 

%d bloggers like this: