Bill Gates: Rzetelne badania bezpieczeństwa szczepionek to ślepa uliczka

Marzec 2017

Bill Gates powiedział Trumpowi, żeby nie badał bezpieczeństwa szczepionek. W 2017 roku Donald Trump chciał zbadać bezpieczeństwo szczepionek. Bill Gates powiedział mu: „Nie, to ślepa uliczka, to byłaby zła rzecz, nie rób tego.”

Bill Gates - rzetelne badania bezpieczeństwa szczepionek to ślepa uliczka

“Drugi raz spotkałem się z nim, w marcu, niedługo po tamtym spotkaniu. Spotkanie miało miejsce w Białym Domu w marcu 2017 roku. Podczas obu tych spotkań zapytał mnie, czy szczepionki nie są niebezpieczne, ponieważ rozważał powołanie komisji mającej na celu przyjrzenie się kwestii bezpieczeństwa szczepionek. Pewna osoba, był to Robert Kennedy Jr., sugerował jego administracji, że szczepionki są przyczyną różnych złych rzeczy, na co ja odparłem, że to ślepa uliczka, że takie śledztwo to byłaby zła rzecz i odradzam jego przeprowadzenie”.

Wytyczne Dotyczące Przedklinicznych Badań Farmakologicznych i Toksykologicznych Szczepionek – EMA
Czy na pewno szczepionki to najlepiej przebadane produkty firm farmaceutycznych? Sprawdźmy.

Bill Gates: Moja „najlepsza inwestycja”, z 10 miliardów wyciągnie 200 miliardów dolarów.
Bill Gates: Najlepsza inwestycja, jaką kiedykolwiek dokonałem […po tym, jak stałem się bogaty]

Odporność i bezkarność: korupcja w relacjach Państwo-Farmacja – dr Paddy Rawlinson

Bill Gates: rzetelne badania bezpieczeństwa szczepionek to ślepa uliczka – napisy PL

 

“W niedawnym wywiadzie dla STAT filantrop Bill mówił o tym, jak przedstawił Donaldowi Trumpowi argumenty za globalnym zdrowiem – i szczepionkami. Chociaż spotkanie odbyło się kilka tygodni temu, Gates nie mówił publicznie o ostatnim spotkaniu, które miało miejsce po nim.

“Absolutnie!” Gates odpowiedział dobitnie, gdy zapytano go, czy poruszył temat szczepionek z nowym prezydentem. Szczepionki „są cudowne i dokonały wspaniałych rzeczy, a kiedy będziemy mieli nowe, możemy wiele zdziałać”.

Trump wyraził obawy dotyczące szczepionek, powtarzając zdyskredytowane twierdzenia, że ​​szczepienia mogą wywołać autyzm. Wybitny sceptyk szczepionkowy Robert Kennedy Jr. poinformował pod koniec zeszłego roku, że Trump poprosił go o przewodniczenie komisji badającej bezpieczeństwo szczepionek. Jak dotąd Trump publicznie milczy, czy zamierza kontynuować ten panel.

Gates powiedział, że próbował przekonać prezydenta o niebezpieczeństwie pomieszania przekazów dotyczących szczepionek. Zna komentarze Trumpa na ten temat, bo prezydent powtórzył je później, gdy spotkał się z delegacją z branży farmaceutycznej.” – Here’s what Bill Gates told Donald Trump in their meeting about vaccines and global health, 20 kwiecień 2017

Zobacz na: Prawdziwy koszt autyzmu – dr Toby Rogers
Zaburzenia mitochondrialne u osób z autyzmem
Oświadczenie dr Andrew Zimmermana – [szczepionki mogą powodować autyzm]
Oświadczenie dr Williama W. Thompsona

%d bloggers like this: