Długotrwały lockdown jako zbrodnia przeciwko ludzkości – dr Scott Atlas

Długotrwały lockdown jako zbrodnia przeciwko ludzkości - dr Scott Atlas

 

 

Dr Scott Atlas: Każdy, kto proponuje/mówi o kolejnej blokadzie kraju [lockdown], przespał ostatnie 7 miesięcy i zwyczajnie stracił kontakt ze zwykłymi Amerykanami, ponieważ długotrwały lockdown to jedna wielka katastrofa. Katastrofa dlatego, że uniemożliwia obywatelom dostęp do służby zdrowia. To katastrofa dla zwykłych rodzin pracujących, zwłaszcza osób z klasy pracującej oraz osób uboższych.

Czy „zgony z powodu rozpaczy” przewyższą zgony z powodu koronawirusa? – dr Toby Rogers

Ludzie ponieśli śmierć przez osoby, które forsowały długotrwały lockdown. Gdy mówię o zabitych osobach, powołuję się na dane.

W tym tygodniu, dla przykładu, 46 proc. przypadków najczęstszych postaci raka nie zostało zdiagnozowanych z powodu lockdownu. Te choroby nie zniknęły z ludzkich organizmów, objawią się później w bardziej zaawansowanej formie później.

Połowa pacjentów skierowana na chemioterapię nie zgłosiła się do szpitala; to jest 650 tys. Amerykanów. Połowa osób z dziećmi skierowanymi na szczepienia nie zgłosiła się do stosownej placówki ze strachu wywołanego przez naszych tzw. ekspertów od zdrowia publicznego. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. 40 proc. osób chorych na ostrą formę udaru, itd.

Zamykanie szkół jest równie dramatyczne w skutkach. Samo zamknięcie szkół spowodowało 200 tysięcy nieodnotowanych przypadków znęcania się nad dziećmi w czasie 2-miesięcznego zamknięcia szkół. Obecnie znajdujemy się w sytuacji, gdzie 1 na 4 Amerykanów w wieku studenckim rozważało popełnienie samobójstwa w czerwcu.

To są oficjalne dane CDC. To już wymyka się spod kontroli i jest znacznie gorsze nie dla elit popijających sobie latte, pracujących dla korporacji technologicznych w Dolinie Krzemowej, gdzie ja mieszkam, ale dla przeciętnych obywateli z klasy pracującej, którzy są rujnowani przez długotrwałe lockdowny.

Laura Ingraham: Chwila, chwila. Mam pytanie. Chwila, Panie dr Atlas. Dlaczego dr Fauci nie skupia się na szerszej populacji pacjentów? Czy pytał Pan go o to? Czy nigdy nie rozmawialiście o… Nigdy nie dyskutowaliście to innych okolicznościach będących konsekwencją lockdownu? Muszę przyznać, że Peter Hotez w dzisiejszym wywiadzie dla CNN, Hotez, który zajmuje się tworzeniem szczepionek powiedział, że przygotowuje swoją rodzinę na kolejny lockdown w zimie. To nas czeka, jak mówią.

Dr Scott Atlas: Mogę powiedzieć tyle: ci eksperci od zdrowia publicznego zapiszą się w kartach historii jako jedne z najbardziej grzesznych, odrażających i epicko niekompetentnych postaci w historii polityki społecznej.

Osoby te mają na rękach śmierć obywateli spowodowaną brakiem zrozumienia i troski nie tylko odnośnie wpływu przypadków zachorowań na COVID-19, wirusa, który nie jest groźny dla dużej części społeczeństwa, oczywiście nie umniejszając tragedii tych wszystkich 200 tys. Amerykanów, którzy przegrali walkę z tą chorobą, ci ludzie u władzy to jest porażka, ponieważ oni nigdy nie wzięli pod uwagę konsekwencji prowadzonej przez siebie polityki.

A polityka ta to jedna wielka, epicka porażka. I szczerze, niektórzy już określają to jako zbrodnię przeciwko ludzkości. Być może należałoby zastanowić się głęboko nad tymi słowami.

Zobacz na: Geneza idei zamykania kraju [Lockdown] sięga 2006 roku – Jeffrey A. Tucker [American Institute for Economic Research]
Plusy i minusy środków zaradczych przeciw pandemii grypy – dr Thomas Inglesby, prof. Jennifer Nuzzo, prof. Tara O’Toole i prof. Donald Henderson [listopad 2006]
Przepis na zwiększenie popytu i zainteresowania szczepionkami przeciw grypie – dr Glen Nowak

 

Długotrwały lockdown jako zbrodnia przeciwko ludzkości – dr Scott Atlas [napisy PL]

 

Do języka prawnego  termin ludobójstwo wszedł za sprawą Konwencji ONZ w sprawie Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa podpisanej 9 grudnia 1948, której wstępny projekt był współtworzony przez Lemkina.

Artykuł II Konwencji definiuje ludobójstwo jako czyn „dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

  1. a) zabójstwo członków grupy
  2. b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy
  3. c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego
  4. d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy
  5. e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.”

Ludobójstwo – Wikipedia