Była transpłciowa kobieta obnaża kłamstwa aktywistów LGBT

Była transpłciowa kobieta, Walt Heyer, opowiada swoją historię o tym, jak przeszedł operację zmiany płci, ale wkrótce potem zdał sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z dysmorfią płciową.

Była transpłciowa kobieta obnaża kłamstwa aktywistów LGBT+

Walt Heyer

 

Dr John Money i Teoria Tożsamości Płciowej
Krótka historia edukacji seksualnej – dr Miriam Grossman
Film pt. Chcę z powrotem moją płeć! – Osoby transpłciowe, które żałują zmiany płci.

Była transpłciowa kobieta obnaża kłamstwa aktywistów LGBT

 

Nazywam się Walt Heyer, byłem osobą transpłciową. Przez 8 lat żyłem jako transpłciowa kobieta. Powodem, dla którego nie jestem już transgenderystą jest to, że odnalazłem prawdę. Odnalezienie prawdy… zajęło mi to dużo czasu. Moja przygoda z tzw. transgenderyzmem [transpłciowością] zaczęła się, gdy miałem 4 lata.

Zmagałem się z moją tożsamością płciową przez większą część mego życia. Wreszcie ożeniłem się w wieku 20 lat. Mieliśmy dwoje dzieci, ja pracowałem jako dyrektor z jednej z firm motoryzacyjnych. Pracowałem przy misjach Apollo jako inżynier projektant w zespole złączek do instalacji niskich temperatur.

Jednak wciąż zmagałem się ze swoją tożsamością, aż w końcu udałem się to specjalisty, osoby, którą określa się jako “specjalistę od tożsamości płciowej”. Osoba, do której się zgłosiłem, to autor publikacji “Harry Benjamin International Standards of Care”. Był on więc ekspertem w swojej dziedzinie. Postawił mi diagnozę: “zespół zaburzenia tożsamości płciowej”, inaczej “dysforia płciowa” i powiedział, że lekarstwem na problem, z którym zmagam się od 4 roku życia, jest terapia hormonalna i operacja korekty płci.

Przeszedłem wszystkie etapy stosownego protokołu i spędziłem 2 lata od momentu postawienia diagnozy zastanawiając się, czy to się uda. W końcu w kwietniu 1983 r. przeszedłem operację korekty płci w Trinidad, w stanie Kolorado. Kilka lat po tym wydarzeniu, jakieś 5 czy 6 lat, zacząłem studiować na kierunku “Psychologia uzależnień” na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Cruz.

Studiując literaturę psychologiczną odkryłem, że osoby identyfikujące się jako transpłciowe faktycznie cierpią na różnorakie zaburzenia, zwane zaburzeniami współistniejącymi,

takimi jak: schizofrenia, psychoza maniakalno-depresyjna, cielesne zaburzenie dysmorficzne, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne oraz szereg innych zaburzeń, którym eksperci, osoby takie jak wspomniany już lekarz, nie poświęcają w ogóle uwagi I szczerze mówiąc, z mojego punktu widzenia jako niegdyś młodej osoby, która doświadczyła takiej tranzycji, to znęcanie się nad dziećmi i należy z tym skończyć.

 

Zobacz na: Rada ds. Informacji i Edukacji Seksualnej Stanów Zjednoczonych – SIECUS
Zachowania seksualne i charakterystyka orgazmu – Alfred Kinsey
10 pytań do Instytutu Kinsey’a
Apel Pedofila O „Kartę Praw Seksualnych Dziecka”
Zaskarżyć „Planowana Rozwiązłość”! – dr Judith Reisman
Pornografia jako Erototoksyna – dr Judith Reisman

 

Walt Heyer: Była transpłciowa kobieta obnaża kłamstwa aktywistów LGBT – napisy PL