Zaskarżyć „Planowana Rozwiązłość”!

„Jeśli ktoś nie myśli o tym, aby dążyć do rzeczy najlepszych, lecz wszelkimi sposobami stara się czynić to tylko, co mu sprawia największą przyjemność, czym różni się naprawdę od najgłupszego bydlęcia?” – Sokrates

 

Planowana Rozwiązłość

Judith Reisman chce podjęcia kroków prawnych w związku z przestępstwami przeciwko dzieciom

5 marca 2011

 

Czy Senat USA w końcu zrobi coś dobrze i przestanie finansować sektę Planowanej Rozwiązłości, znanej powszechnie jako „Planowane rodzicielstwo [Planned Parenthood]”? Po zaprzestaniu finasowania, może wreszcie doczekamy się ścigania tego rzekomo „naukowego” seks kultu – kultu który sam siebie uwiarygodnia.

Przez dziesięciolecia przywódcy organizacji Planned Parenthood [Planowanego Rodzicielstwa] zarabiali miliony, zabijając nienarodzone dzieci, a nawet robiąc to, aby ukryć gwałt na dzieciach. Teraz odważni młodzi działacze przeciwni aborcji udowodnili, że Planned Parenthood powszechnie pomaga w handlu dziećmi.

Planned Parenthood covers up child sex trafficking.

W mojej książce „Sexual Sabotage” szczegółowo omawiam ten problem, ale poniżej opiszę, w jaki sposób Planned Parenthood  nakłaniało do przestępstwa jakim jest prostytucja dziecięca od 1974 roku.

W tym miejscu zauważ, że strona internetowa Planned Parenthood [Planowane rodzicielstwo] poleca Alfreda Kinsey’a  jako eksperta od ludzkiej seksualności, pomijając przy tym udokumentowaną historię jego zespołu o brutalnych okrucieństwach seksualnych wśród dzieci.

 

Tabela 30. Alfed Kinsey - Zachowania seksualne i charakterystyka orgazmu

 

Zachowania seksualne i charakterystyka orgazmu – Alfred Kinsey

Którzy normalni ludzie uwierzyliby „naukowcom”, którzy stworzyli „zapisy” jak na powyższym wykresie? Jest to jednak bezpośrednia kopia „Tabeli 34” Alfreda Kinseya w jego książce „Sexual Behaviour in the Human Male”, oszustwa, które rozkręciło na dobre rewolucję seksualną po 1948 roku. Jest to wypaczona „praca naukowa”, na którą Mary Calderone, dyrektorka Planned Parenthood przysięgała w sprawie „Roe przeciwko Wade”.

To są kłamstwa, które otworzyły nasze sale szkolne seks edukatorom „nauczycielom” z Planned Parenthood. Niepoddawane w wątpliwość „dane” Alfreda Kinseya zostały zebrane od dzieci, które on i jego zespół krzywdzili przez wiele godzin, co Alfred Kinsey nazwał „orgazmami”. Jego najmłodsza ofiara ma tutaj 5 miesięcy. To co widzisz powyżej to pisemne zeznania Alfreda Kinseya jako seksualnego psychopaty, sado-masochistycznego pedofila, uzależnionego od bi/homoseksualnej pornografii. A jednak Planned Parenthood opierające się na Kinsey’u i podobne organizacje opracowały, ukierunkowały edukację seksualną oraz program nauczania seksualności ludzi dla większej części świata zachodniego od ponad sześćdziesięciu lat.

W kwietniu 2004 roku American Legislative Exchange Council [Amerykańska Rada ds. Wymiany Legislacyjnej], reprezentująca tysiące ustawodawców stanowych, wezwała do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie oszustw Alfreda Kinsey’a i przestępstw na tle seksualnym dzieci. 

Mimo to Planned Parenthood cytuje wszystkie badania Kinseya jako realne/użyteczne „dane” przekazywane nauczycielom, uczniom, sędziom, specjalistom ds. zdrowia psychicznego i prawodawcom na całym świecie. Mentalni potomkowie Kinsey’a i przedstawiciele kultu z Planned Parenthood zostali oskarżeni o przeprowadzenie nielegalnych, późnych aborcji przez prokuratora generalnego Kansas Philla Kline, z których wielu z nich, aby ukryć gwałty na nieletnich dziewczętach. Za próbę ochrony dzieci oskarżono Philla Kline o naruszenie zasad etyki zawodowej stanu Kansas.

Prawnicy Kline mogą udowodnić „naukowe” kłamstwa Planned Parenthood, przeglądając tabelę swojego guru przed sądem najwyższym w Kansas, a następnie cytując ich bieżącą „Orientację seksualną w skrócie”.

Kryminalne programy seksualne sporządzone przez Planned Parenthood drenują czas, talent i bogactwa konserwatywnych organizacji religijnych od dziesięcioleci.

Planned Parenthood cytuje „eksperta” Alfreda Kinsey’a, aby udowodnić, że wszystkie formy „orientacji seksualnej” są „całkowicie normalne”, podczas gdy „homofobia” powoduje samobójstwa i zbrodnie z użyciem przemocy itp.

Jako dowód swojej wiedzy fachowej, organizacja twierdzi, że Alfred Kinsey stwierdził, że „około 1 na 10 osób jest homoseksualna. Inne badania sugerują nieco niższe szacunki”.

I dalej: „Alfred Kinsey opracował skalę Kinsey’a jako sposób na opisanie orientacji seksualnej osoby. Alfred Kinsey odkrył, że wiele osób nie było wyłącznie heteroseksualnych lub homoseksualnych – że orientacja seksualna osoby może być gdzieś pośrodku. Kategorie skali Kinsey to „od” 0 – wyłącznie heteroseksualny” do „6 – wyłącznie homoseksualny”.

Pamiętaj, że to „badacz”, który udokumentował  nam torturowane dzieci w powyższej tabeli 34. Opierając się na „dziele” Kinsey’a, Planned Parenthood twierdzi, że tzw. „Coming Out/Wyjście z szafy”  jest uzasadniony, a orientacja seksualna jest naturalnie płynna, unikając jednocześnie roli, jaką odgrywa molestowanie seksualne, brak ojca i/lub własna kłamliwa propaganda w przyspieszaniu bi/homoseksualizmu.

Planned Parenthood nakłania do prostytucji w 1974 roku


Jak wspomniano, Planned Parenthood od dawna nawoływało do rozwiązłości seksualnej, ale broszura z 1974 roku pod tytułem „You’ve Changed the Combination! [Zmieniłeś kombinację!]” to kampania na rzecz prostytucji.

Opublikowany przez Rocky Mountain Planned Parenthood, seks-przewodnik zawierał rysunki przedstawiające nagie kobiety Playboya z masywnymi piersiami górującymi nad nagimi małymi mężczyznami z ocenzurowanymi (tak jak by były wykastrowane) narządami płciowymi.

Planowana Rozwiązłość

Pod okiem współpracujących nauczycieli szkolnych, chłopcy i dziewczęta z dziesiątej klasy mogli uwierzyć, że niebezpieczne, nawet zgubne akty seksualne z wieloma „przyjaciółmi” były nieszkodliwe. Poniżej znajdują się tylko dwa wybrane cytaty z tego zbrodniczo dziwacznego przewodnika „edukacji seksualnej”.

 „Chcesz poręczne, ciepłe ciałko? Kup jedno. Zgadza się. Istnieją kobiety, które dobrowolnie wybrały ten biznes, kup jedną.”

Tak, do 1974 roku Planned Parenthood mówiło dzieciom w wieku szkolnym, aby uczestniczyły w prostytucji, twierdząc, że kobiety „dobrowolnie wybrały ten biznes”.

Podręcznik również postrzegał i nauczał o dziewictwie jako formie prostytucji.

 „Czy chciałbyś poślubić dziewicę? Kup jedną – w tym biznesie są też dziewczyny. Małżeństwo to cena, którą zapłacisz, żeby dostać dziewicę. Bardzo tymczasowo.”

Uczniowie gnębieni przez Planned Parenthood długo nie widzieli słowa „prezerwatywa” w tym lub innych podręcznikach wczesnej edukacji seksualnej, dopóki wystarczająco dużo dzieci nie zostało dostatecznie zdeprawowanych ich „edukacją seksualną”, co doprowadziło do obecnej epidemii „nieślubnych dzieci” i chorób przenoszonych drogą płciową.

Tak więc, powiadam, wejdźmy na salę sądową z dowodami historii oszustwa Planned Parenthood poprzez dziesięciolecia przestępstw przeciwko dzieciom.

I niech rozpoczną się igrzyska!

Źródło: Prosecute ‘Planned Promiscuity’!

Rzeczywiście, w całym kraju eksperci zdrowia publicznego wydali naglący syreni śpiew w związku z corocznym raportem CDC dotyczącym nadzoru nad chorobami przenoszonymi drogą płciową [Sexually Transmitted Disease Surveillance Report]. Raport ujawnił kolejny wzrost (trzeci rok z rzędu) w Wielkiej Trójce śledzonych chorób przenoszonych drogą płciową w Ameryce: chlamydia (1.59 miliona nowych przypadków), rzeżączka (468.514 nowych przypadków), kiła (27.814 nowych przypadków, z tragicznymi 628 przypadkami wrodzonej kiły).”Why the STD Epidemic in America Is About to Get A Lot Worse, 14 października 2017  https://www.thedailybeast.com/why-the-std-epidemic-in-america-is-about-to-get-a-lot-worse

 

Zobacz na: 10 pytań do Instytutu Kinsey’a
Krótka historia edukacji seksualnej – dr Miriam Grossman
Historia i agenda kryjąca się za kompleksową edukacją seksualną
Dziedzictwo Rockefellera: umożliwienie rewolucji seksualnej – dr Judith Reisman, Mary McAlister
Eugenika w Ameryce: Dziedzictwo Margaret Sanger i Billa Gatesa – Mary Pesarchick