Fakty o technologii 5G – Josh del Sol

 

Fakty o technologii 5G - Josh del Sol

Josh del Sol: Cześć, tu Josh del Sol, ci z was, którzy są na liście mailingowej wiedzą, że byliśmy w późniejszych etapach teraz kolejnego projektu Take Back Your Power i chcę was tylko zapytać o to czy kiedykolwiek czuliście się zobligowani do zrobienia czegoś?

Cóż, tak było w  moim przypadku gdy tworzyłem Take Back Your Power, obecnie jest to dla mnie podobna sytuacja z tym kolejnym projektem. I również jest tak samo z tym materiałem wideo, którym się z wami teraz podzielę. Poświęciłem kilka dni w zeszłym tygodniu na edycję czegoś o czym świat naprawdę musi wiedzieć, a jest to to, jak FCC [Federalna Komisja Łączności] planuje i już teraz zatwierdziła technologię 5G. Wiem, co sobie myślicie, technologia 5G, po prostu kolejny etap ewolucji w komunikacji za pomocą telefonów komórkowych i po prostu będziemy mieli lepszą przepustowość łącza i będziemy zdolni do posiadania wsparcia dla większej liczby aplikacji i tak dalej.

Film Odzyskaj Swoją Moc – „Take Back Your Power” – szkodliwość promieniowania mikrofalowego

Jeżeli widziałeś “Take Back Your Power” wiesz, że istnieje bardzo, bardzo poważne ryzyko dla zdrowia związane z rozpowszechnianiem technologii bezprzewodowej czy to inteligentne liczniki, czy to komórki, wieże telefonii komórkowej. Tysiące badań wskazują na ich szkodliwość, zatem za tą technologią 5G idą bardzo, bardzo poważne rzeczy, które mogą nas niepokoić, zarówno z punktu widzenia zdrowia jak również z punktu widzenia inwigilacji i praw.

Tak więc, fragment, który zaraz zobaczysz zagłębia się w coś w co, ponownie, świat musi wiedzieć odnośnie ostatniego czwartku [14 lipca 2016] w Waszyngtonie podczas spotkania zatwierdzającego Federalnej Komisji Łączności [FCC] poświęconego tej tak zwanej technologii 5G.

Fakty o technologii 5G - Tom Wheeler, FCC

Fakty o technologii 5G – Tom Wheeler, FCC

 

Podczas tego spotkania miały miejsce cztery bardzo interesujące i ważne rzeczy, które się wydarzyły.

Dwie z nich mają do czynienia z ograniczeniem wolności słowa i prawdy o których wszyscy musimy wiedzieć, a dwa z nich mają do czynienia tak naprawdę z prawdą “wstrzykiwaną” do narracji tutaj i do nagrania w bardzo mocny sposób.

W porządku, zatem to z czym mamy do czynienia to to, że Gestapo jest w Stanach Zjednoczonych. W zasadzie, prowadzą imprezę dla… to znaczy większość z was już to wie, to nie jest naprawdę żadna nowinka dla nikogo, że żyjemy w korpokracji, ale rozmiar szkód jaki jest powodowany, zarówno w stosunku dla naszych praw, prawdy i naszego zdrowia jest znacznie gorszy niż ten, który sobie wyobrażaliśmy.

Zatem to wszystko dokądś zmierza. Chcę was zachęcić do tego, że istnieją rozwiązania zarówno pod koniec tego materiału wideo jak i na stronie oraz świadomości, to wszystko się z tego rozwija, ale sprawdźcie to sami.

Zachęcamy was do zapisania się na naszą listę mailingową na takebackyourpower.net. Przyspieszamy dyskusję na ten temat, ale mam nadzieję, że spodoba wam się i zainspirujecie się nią, ale też naprawdę wkurzycie się na to co tak naprawdę się tutaj wyprawia i uaktywnicie się by być częścią rozwiązania.

Zatem dziękuję i wkrótce się do was odezwę.

O co chodzi z technologią “5G”… naprawdę?

 

Fakty o technologii 5G - Tom Wheeler

Fakty o technologii 5G – Tom Wheeler, przewodniczący w latach 2013-2017

 

Tom Wheeler: Wielkim przełomem jest to, że 5G będzie używać o wiele wyższych pasm częstotliwości niż wcześniej uważano za opłacalne dla urządzeń przenośnych i innych zastosowań. Fale milimetrowe posiadają właściwości fizyczne, które są zarówno ograniczeniem jak i mocną stroną. Mają tendencję do najlepszego rozchodzenia się w wąskich i prostych liniach, jak również nie przechodzą przez obiekty fizyczne.

Jednak genialni inżynierowie wynaleźli nowe anteny, które mogą kierować i wzmacniać sygnał. Teraz, by to działało rozbudowa 5G będzie bardzo intensywną infrastrukturą wymagającą masowego rozmieszczenia małych anten.

Jestem pewien, że te działania doprowadzą do obfitości nieprzewidzianych, nowatorskich zastosowań i wygenerują dziesiątki miliardów dolarów w działalności gospodarczej.

Jest to cholernie ważne, ponieważ to oznacza, że firmy amerykańskie będą pierwszymi na mecie.

To dlatego technologia 5G jest narodowym priorytetem i zejdź z drogi [trzymaj się z dala] rozwojowi technologicznemu.

W przeciwieństwie do niektórych krajów nie wierzymy w to, że powinniśmy spędzić kolejne kilka lat na badaniu tego czym powinno być 5G lub jak powinno działać. Przyszłość ma sposób na wymyślanie samej siebie.

Danie wolnej ręki innowatorom, jest zdecydowanie bardziej preferowane niż oczekiwanie na to, że komisje i organy regulacyjne określą przyszłość. Nie będziemy czekać na standardy.

Już dostrzegamy przemysł przygotowujący się do wykorzystania tej okazji.

Verizon i AT&T mówią nam, że wdrażają próby 5G w 2017 roku, a pierwsze komercyjne wdrożenia, o których mówią są spodziewane w 2020 roku. I nie skończyliśmy. Jako część naszej akcji z 14-stego lipca, również planujemy poprosić o komentarze na temat otwarcia innych pasm wysokiej częstotliwości.

Wiele z pasm wysokiej częstotliwości, które udostępnimy dla 5G, aktualnie ma użytkowników technologii satelitarnej, jak też zastosowania dla Departamentu Obrony lub przynajmniej możliwość użytkowania w przyszłości przez użytkowników technologii satelitarnych lub do obrony.

To oznacza, że udostępnianie będzie wymagane między satelitą, a bezprzewodowym naziemnym. I kwestią, która jest szczególnie istotna, 28 GHz-gigahercowe pasmo. Ale jeśli ktokolwiek powie ci, że zna szczegóły dotyczące tego czym stanie się technologia 5G, biegnij w drugą stronę.

Jeśli coś może być podłączone, będzie podłączone. Setki miliardów mikroczipów połączonych w produktach od fiolek na pigułki, do urządzeń do podlewania roślin.

Musimy odrzucić pogląd, że przyszłość technologii 5G będzie domeną obszarów miejskich. Rewolucja dotycząca technologii 5G dotknie wszystkich zakątków naszego kraju.

Lokalne władze odgrywają ważną rolę odnośnie anten. Robimy co w naszej mocy, aby dopiąć swego w zakresie wymaganych przepisów.  Lokalne władze w USA odegrają ważną rolę w określeniu tego jak spełnimy ten narodowy priorytet.

Możesz być pewny tylko jednej rzeczy. Nie można sobie jeszcze wyobrazić największego zastosowania Internetu Rzeczy.

Dziesiątki miliardów dolarów w działalności gospodarczej i jest to cholernie ważne.

 

FCC Chair Tom Wheeler speaks at The National Press Club – June 20, 2016

 

TO SZALEŃSTWO MUSI ZOSTAĆ POWSTRZYMANE.

Cztery tygodnie później…
Federalna Komisja Łączności,
KONFERENCJA PRASOWA
14 lipca 2016 roku

 

Federalna Komisja Łączności, 14 lipca 2016 roku

Konferencja prasowa Federalnej Komisji Łączności, 14 lipca 2016 roku

 

Tom Wheeler: Zadajcie pytanie. Zaczniemy od pana.

Fakty o technologii 5G - Todd Shields

Fakty o technologii 5G – Todd Shields

 

Todd Shields: Nie musi mnie Pan do tego zachęcać. Kilka chwil temu, zamierzałem porozmawiać z kilkoma osobami, które przyszły by uczestniczyć w spotkaniu i mają obawy dotyczące promieniowania związanego z technologią 5G. I jeden z Pańskich ochroniarzy interweniował. Powiedział temu mężczyźnie, że nie może mi pokazać T-shirtu, który chciał pokazać na spotkaniu, zmuszając go do odłożenia go i skonfiskował mój identyfikator wydany przez FCC. Czy jest to zgodne z dyskusją, która powinna się tutaj odbywać i jaka jest Pańska reakcja na to działanie podjęte przez Pański personel?

Zakapior FCC skonfiskował dokumenty
poświadczające tożsamość należące do reportera,
ponieważ rozmawiał z osobą mającą wątpliwości
związane z promieniowaniem bezprzewodowej technologii.

Tom Wheeler: Dopiero co o tym usłyszałem po raz pierwszy, Todd, to znaczy oczywiście wiesz, jest to otwarte spotkanie i jestem pewny, że jeśli jesteś, jeśli twoje dokumenty zostały omyłkowo zabrane, odzyskasz je, ale na każdym kto tutaj przychodzi ciąży odpowiedzialność by zachowywać się odpowiedzialnie.

W zeszłym miesiącu, w rządowym badaniu wartym 25 milionów dolarów
(przeprowadzone przez National Toxicology Program – NTP)
we wnioskach napisano, że bezprzewodowe promieniowanie
podnosi ryzyko zachorowania na raka.

https://www.niehs.nih.gov/news/newsroom/releases/2018/november1/index.cfm

Ale zamiast wziąć je pod uwagę i tysiące innych badań, które wykazują szkody,
nasz korporacyjny rząd pilnie popycha wejście na rynek
technologii komunikacyjno inwigilacyjnej “5G”,
 
…niesprawdzonych [pod względem bezpieczeństwa] częstotliwościach
od 28GHz do 100GHz lub wyższych…

…i próbuje uciszyć wszystkie pytania na temat ryzyka
dla zdrowia oraz związanych z inwigilacją.

Fakty o technologii 5G

 

Tom Wheeler: Poprzez zatwierdzenie tych pasm, Stany Zjednoczone stały się pierwszym krajem na świecie rozpoznającym i otwierającym ogromne ilości wysokiej częstotliwości pasm dla sieci 5G i zastosowań. To jest jak dotąd najpoważniejszy krok.

Zadano mu pytanie…

Tom Wheeler: I nasze postępowanie BDS [Business Data Services] dotyczy tej kwestii.

Lydia. Cześć Lydia

Kevin Mottus: Hej Tom, dzięki badaniu NTP pokazującemu, że mikrofale powodują raka zanim dojdzie do efektów termicznych, jak można postępować z większą ekspansją technologii bezprzewodowej, ze standardami FCC rozpoznającymi jedynie efekty termiczne – ignorując tysiące badań wykazujących efekty nowotworowe, skutki neurologiczne, szkodliwość reprodukcyjną, zaburzenia układu odpornościowego … Ludzie są elektro-wrażliwi… ”

Tom Wheeler: Lydio, czy masz pytanie?

Lydia Beyoud: Tak. Mam pytanie Wheeler.

Tom Wheeler: Odpowiem na twoje pytanie, Lydio.

Lydia Beyoud: Lydia Beyoud, Bloomberg BNA

Dwa dni wcześniej, zadano mu to samo pytanie. Odpowiedział…

“Porozmawiajcie z ludźmi medycyny.”

Dobry pomysł.
Ludzie medycyny i badacze z poza branży próbują nas ostrzec,
że przewlekła ekspozycja na promieniowanie mikrofalowe
jest związana z mnogością skutków i objawów.

 

Badanie nad częstotliwością radiową: Czy finansowanie ma znaczenie?

Badania nad częstotliwością radiową: Czy finansowanie ma znaczenie?

Badania nad częstotliwością radiową: Czy finansowanie ma znaczenie?

 

Tysiące badań, które pokazują skutki biologiczne promieniowania technologii bezprzewodowej są dostępne na:

BIOINITIATIVE.ORG,
POWERWATCH.ORG/UK/SCIENCE/STUDIES.ASP,
EMF-PORTAL.DE,
JUSTPROVEIT.NET/STUDIES

 

Josh del Sol: Czy możesz nas poinformować co się tam stało i o twojej roli w tych wydarzeniach i jakie to ma znaczenie?

Kevin Mottus: Tak, nazywaj to dniem G [G-day], dla wdrożenia technologii 5G. [Od D-day, dzień rozpoczęcia operacji Lądowania w Normandii]. Próbowaliśmy odwlec podpisanie i poinformować ich o tym, że promieniowanie związane z technologią bezprzewodową powoduje raka, podczas gdy zanim podejmą decyzję, jednak nas zignorowano.

Później próbowałem wyjąć koszulkę z mojej torby by po prostu trzymać ją w górze, siedząc na moim miejscu bardzo, bardzo niewinnie i szef ochrony zagroził mi i próbował odebrać mi moją koszulkę i w pewnym sensie walczyliśmy z tym.

Josh del Sol: Zatem, nawet nie wyjąłeś koszulki ze swojej torby lub jeszcze jej nie zaprezentowałeś lub coś w tym stylu, a ten facet po prostu…

Kevin Mottus: Znak nie został zaprezentowany z pewnością. Koszulka nie została zaprezentowana. On był naprawdę, naprawdę wrogi w stosunku do nas. I obserwował nas przez resztę czasu, siedząc dokładnie przed nami, tak jak jastrząb. I groził nam wiele, wiele razy wyrzuceniem nas stamtąd.

Josh del Sol: O rany, zatem co się stało kiedy Todd, dziennikarz, podszedł by z tobą porozmawiać.

Kevin Mottus: Okay, tak więc naprawdę trwa posiedzenie, głosują i posiedzenie się kończy. Zostaje przerwane i ludzie po prostu rozmawiają i spędzają czas zanim rozpocznie się konferencja prasowa za, myślę, że około 15 minut później.

Zatem, jeden z członków prasy podszedł by zapytać nas co się stało ponieważ byli w pobliżu miejsca w którym zabrali znak. Kobieta, która trzymała w górze znak, wyjaśniała co on mówił. Właściwie rozmawiałem już z niektórymi mediami i widziałem ją rozmawiającą z tym przedstawicielem mediów i podszedł do mnie i zapytał co było na banerze i powiedziałem mu.

A potem zapytał mnie, “słyszałem że chcieli ci zabrać twoją koszulkę, co na niej było?” I powiedziałem, pokażę ci ją i sięgnąłem do mojej torby by wyjąć koszulkę by ją mu pokazać. A teraz zwróć uwagę na to, spotkanie się zakończyło i po prostu siedzimy, i szef ochrony podszedł, powiedział kolejny raz, że jeśli wyjmę tę koszulkę z torby wywali mnie stąd. Reporter wyjaśniał mu, że tylko mu odpowiadałem na jego pytania, po prostu chciałem mu ją pokazać.

Szef ochrony powiedział reporterowi, że jeśli wyjąłbym tę koszulkę wyrzuciłby mnie i jego. To był reporter z Bloomberg, który przeprowadzał reportaże dla Bloomberg News i przypomniał kierownikowi ochrony kim był. I ponownie szef ochrony powiedział mu, że wykopie go z sali. A potem reporter zapytał o jego nazwisko i stanowisko i zapisał je i chodzili tam i z powrotem. W końcu zabrał mu jego akredytację prasową.

T-shirt mówił, że to dosyć istotne bycie tu, w Clevland na Republican National Convention. LeBron James miał guz ślinianki, w miejscu przy którym trzymał swoją komórkę. Kto następny?

A na plecach pisało, że Światowa Organizacja Zdrowia klasyfikuje promieniowanie mikrofalowe jako czynnik rakotwórczy klasy 2B.

Zatem to było wydrukowane na koszulce. I myślę, że to ważne, ponieważ pokazuje władzę mediów odnośnie kontroli informacji i dialogu na temat tej kwestii. Ponieważ większość ludzi nie wie, że LeBron James miał usuwanego guza ślinianki z jego szczęki i zajęło sześć godzin by usunąć go z jego szczęki i mógł go zabić w czasie operacji. Ale nie był to guz złośliwy, wyszedł z tego. I to było zaraz po playoffach w 2009 roku. I w dwóch… są dwa artykuły, które pojawiają się jeśli ludzie googlują – wiosenna operacja LeBrona Jamesa. Znajdziesz dwa artykuły, ale jeden z nich mówi pod koniec, jak to możliwe, że nikt inny nie pisze o tej kwestii. Ten facet się wyłamał.

https://www.cleveland.com/cavs/2009/10/lebron_james_remembers_his_spr.html

To międzynarodowy news. Ten facet miał guza, który mógł go zabić i nikt o tym nie mówi. Zatem pokazuje to władzę mediów odnośnie kontrolowania. Naprawdę smutnym jest to, że po tym jak miał tego guza został sponsorem komórek firmy Samsung. Jest teraz wielkim propagatorem bezprzewodowych zestawów słuchawkowych firmy Beat, narażających więcej małych dzieci na promieniowanie technologii bezprzewodowej w kierunku głowy i być może powodujących ten sam rodzaj guza ślinianki, który on miał.

Josh del Sol: Można się założyć, że tak to zostało zaprojektowane. Jednakże dziesiątki milionów dolarów, które dostaje za ten kontrakt były trochę jak ubezpieczenie po ich stronie. Jestem tego pewien.

Kevin Mottus: Tak, myślę, że oni… to jest to o czym zamierzałem wspomnieć wcześniej. Myślę, że to bardzo świadomy wysiłek i plan by finansować ludzi, którzy mogą powodować problemy.

Myślę, że poszli do PTA. Mamy problem z dostaniem się do PTA i rozmawianiem o tej kwestii. Wyrzucili nas z konferencji. Zapłaciliśmy wystawcom… ponieważ pomogli sfinansować tę konferencję. I z wszystkimi tymi bezprzewodowymi projektami, ludzie muszą zrozumieć, że wszyscy na nich zarabiają.

Wiesz, miasto wchodząc w projekty bezprzewodowe, dostają dodatkowe pieniądze za inne projekty technologiczne. Każdy z nich po drodze dostaje część i w rezultacie każdy siedzi cicho. I na końcu nasze zdrowie zostaje sprzedane, sprzedane po drodze, czasami za nie tak dużą sumę pieniędzy. Czasami za centy [grosze] za osobę, kiedy rozważasz koszty na poziomie całego kraju naturalny, to znaczy Tom Wheeler dostarczył swój wkład w kampanii w wysokości 700.000 dolarów prezydentowi Obama i potem został nominowany przewodniczącym FCC, około miesiąc później.

Josh del Sol: Tak.

Kevin Mottus: Rozbij to na osoby, to tylko centy.

 

Josh del Sol: Czy oni boją się prawdy wychodzącej na jaw o szkodach jakie wyrządzi technologia 5G i promieniowanie z tym związane? Mam na myśli to, że to wielkie badanie NTP sponsorowane przez rząd, warte 25 milionów dolarów wyszło na jaw właśnie w ostatnim miesiącu, tak więc co dzieje się w odniesieniu do niego? Czy to dlatego są podejmowane te drakońskie środki?

 

Dafna Tachover

Dafna Tachover: Tak. To dlatego nie odpowiadają na pytanie dlaczego boją się z nami rozmawiać i dokładnie to jest to pytanie, które zadałam komisarzowi Riley’owi. Wiesz, zszedł ze sceny, był ostatni by przemówić, zszedł ze sceny i po prostu do niego podeszłam. Natychmiast facet z ochrony doskoczył, aby wejść między nas. Ja się nie ruszałam. On też nie mógł się ruszyć, więc mogłam mówić.

I zapytałam go, dlaczego nie odpowiadasz na moje pytanie? Dlaczego… to znaczy jestem opinią publiczną, jestem podatnikiem, płacę Ci pensję, jak możesz nie odpowiadać na moje pytania? O co chodzi z tym, że się chowasz? Czego się boisz? Odpowiedz na pytanie, po prostu odpowiedz na pytanie.

Josh del Sol: Tak.

Dafna Tachover: I wiesz, milczał, i to jest, zatem mam na myśli to, że wyraźnie są świadomi tego badania. Wyraźnie są świadomi tego, że wielu ludzi choruje. Są wyraźnie świadomi, że okłamują społeczeństwo od dekad. Są wyraźnie świadomi faktu, że tysiące opracowań naukowych dowodzi, że negatywnych skutków, tak więc nie ma szans na to, że o tym nie wiedzą.

Zatem wiedzą to. Dlaczego to robią? To znaczy jak ktoś może być tak zły. Nie mogę tego zrozumieć. Czy myślę, że poruszają się naprzód bardzo szybko, przez te badania? To wysoce prawdopodobne. Myślę, że wiedzą i nasza obecność tam, była kolejnym wskazaniem na to… że nie będziemy dłużej decydować. Nauka jest… badania empiryczne stają się coraz bardziej głośne na ten temat.

Josh del Sol: Tak.

Dafna Tachover: Naukowcy stają się bardziej głośni. To musi eksplodować. Wydaje mi się, że rozumieją fakt, że jeśli ruszą naprzód i to uruchomią, będzie to dużo bardziej trudne by cofnąć do poprzedniego stanu rzeczy. Zatem mogłoby być. To znaczy, nie wiem, nie czytam w myślach.

Jest bardzo, bardzo smutnym obrazem tego jak rzeczy się mają, jak władze rządowe działają, jak przemysł kontroluje te sprawy i jak zdrowie publiczne jest ignorowane, i jak interesy publiczne są ignorowane. Bardzo, bardzo smutny obraz.

Josh del Sol: Czy to nie wspaniałe, jak gadająca głowa branży taka jak Tom Wheeler, przewodniczący FCC ośmiela się powiedzieć komuś kto chce wyciągnąć koszulkę ze swojej torby, na której, wydrukowana treść informuje o obawach dotyczących tego co ta instytucja robi, podsumowuje to jako nieodpowiedzialne.

Dafna Tachover: To smutne, to jest… Codziennie rozmawiam z ludźmi, dorosłymi i dziećmi, których życie zmieniło się i cierpią z powodu promieniowania związanego z technologią. Dzieci, które chcą popełnić samobójstwo i umierają. I wiesz, to są bardzo trudne rozmowy. Nie mogę zrobić więcej by pomóc i jest to bardzo, bardzo stały ciężar spoczywający na twoich barkach i na sercu. Czasami rozmawiając z ludźmi nie mogę oddychać…  dlatego, że nie wiem jak mogę pomóc i… Jednak życie z nadwrażliwością elektromagnetyczną, a byłam poważnie nadwrażliwa na pole elektromagnetyczne i życie, wiesz z historiami ludzi każdego dnia i nocy jest trudne. Jednak dla mnie osobiście trudniejsze jest patrzenie na to jak to kłamstwo jest utrwalane tak skutecznie, jak ludzie mogą tak szkodzić innym ludziom w tak zły sposób. I przykro mi mówić, ale to jest czyste zło.

I fakt, że ta technologia jest tak wspaniała i uwielbiałam tę technologię zanim ją przyjęłam i nadal uważam, że jeśli nie byłaby szkodliwa, jest najbardziej niesamowitą technologią. Może być naprawdę użyteczna dla nas, ale kiedy wiesz co ona robi i używasz wszelkiego rodzaju sprytnych sloganów by uzależnić ludzi i wkręcić ich w to kiedy wiesz co ona robi i jak chorymi czyni ludzi i jak niszczy życie dzieci. Jaką szkodę przyniesie w przyszłości, nie ma innego słowa, które by to opisało oprócz – zło. Zatem jest to dla mnie w tego powodu o wiele trudniejsze.

Mogę poradzić sobie ze stresem bycia chorą, przejąć stres innych chorych ludzi, ale fakt, że to zło może się wydarzyć jest dla mnie bardzo trudny. Wiesz, jestem Żydówką i wszyscy nosimy na swoich barkach ciężar holokaustu i odkąd byłam dzieckiem, byłam ciągle… To miało ogromny wpływ na moje życie. Na wiele różnych sposobów.

Pamiętam, że zawsze chciałam, to znaczy, to czego się z tego nauczyć to to, że złe rzeczy mogą się wydarzyć kiedy ludzie są uciszani.

Josh del Sol: Tak.

Dafna Tachover: Kiedy ludzie [posłusznie] ulegają, kiedy ludzie nie bronią się przed złem. To jest naprawdę moja wiadomość. Mam na myśli to, że my wszyscy musimy się bronić i wszyscy musimy pokazać ogromną determinację, walcząc z naprawdę potężnymi siłami. Jesteśmy naprawdę mali w porównaniu do nich. Jednak to naprawdę jest frazes, ale wiesz to tylko wymaga oświetlenia pokoju za pomocą jednej świecy by pozbyć się ciemności. Każdy musi się postawić i przestać się bać. Przestać marnować swój czas na Facebooku dodając posty. Podejmij działanie, zrób coś, rozmawiaj z kongresmenami. To znaczy wstań i zrób coś.

Josh del Sol: Zatem, co myślisz o koncepcji osobistej odpowiedzialności i odpowiedzialności prawnej, na przykład dla ludzi podejmujących te szkodliwe decyzje przez ludzi z tego kraju i innych krajów, w zasadzie wykorzystujących techniki osobistej odpowiedzialności?

Dafna Tachover: Uważam, że całe to zło, któremu obecnie stawiamy czoła jest skuteczne, ponieważ w przeszłości nie powstrzymaliśmy tego. To znaczy pozwoliliśmy tego rodzaju systemowi używanemu przez branżę by wpuścił toksynę do środowiska na wiele różnych sposobów i nie wyciągnęliśmy wniosków i nie zrobiliśmy tego co powinniśmy zrobić, czyli ścigać tych, którzy popełnili tę zbrodnię aż do skutku. I tylko wtedy kiedy zażądamy odpowiedzialności, będzie wniosek na przyszłość. Dopóki nie będzie osobistej odpowiedzialności i odpowiedzialności prawnej, ten systematycznie pojawiający się problem, który się powtarza będzie pojawiał się znowu i znowu i jest to …

 

Obszernie Testowane I Bezpieczne

Zatem nauczyliśmy się, że…. branża otwarcie i w żywe oczy okłamywała opinię publiczną, rząd, instytucje ds. zdrowia, bez jakiegokolwiek zawahania, biorąc pod uwagę działanie uzależniające tytoniu, i tego jak jest szkodliwy dla ludzi.

Czy kogokolwiek został pozwany? Nie.

Czy ktokolwiek był osobiście odpowiedzialny? Nie.

Zatem to jest to co tak naprawdę daje przyzwolenie na tego typu zachowanie do którego dochodzi znowu i znowu. Nie chodzi tylko o to. Wydaje się, że te branże, które umieściły tę toksynę gdzieś tam stają się coraz lepszymi ekspertami, tak więc wyciągają wnioski z tego co ta i inne branże zrobiły i ciągle udoskonalają podręczniki z technikami manipulacyjnymi.

Jeśli przyjrzysz się działaniom branży bezprzewodowej to robi dokładnie to co, robi branża tytoniowa. Właściwie robi to nawet lepiej, w sposób w jaki to robią.

Zatem to będzie kontynuować ten problem, który pojawia się systematycznie, będzie kontynuowany, ten problem konfliktu interesów ludzi, którzy pracują dla przemysłu. W instytucjach regulacyjnych pracują ludzie, którzy wcześniej pracowali, tak jak dzieje się to obecnie w przypadku Toma Wheelera. Pracował w branży technologii bezprzewodowej, a obecnie jest kontrolerem tej branży.

Josh del Sol: Dokładnie.

Dafna Tachover: Tak więc będzie to kontynuowane, dawanie przyzwolenia tym ludziom na wyrządzanie krzywd i wyrządzanie jej ponownie, kolejnym razem. Widzisz to, że branża wykorzystuje w ten sam sposób naukowców, w który wykorzystywano do powiedzenia, że tytoń nie jest szkodliwy, by mówili teraz, że technologia bezprzewodowa nie jest szkodliwa.

Zatem dopóki nie upewnimy się, że ci którzy wyrządzili te szkody z przemysłu, zostali uznani za odpowiedzialnych i ci ludzie w rządzie, którzy nie wykonali dokładnie swojej pracy i nie ochronili interesu publicznego oraz zdrowia, zostaną uznani za odpowiedzialnych, nadal będziemy kontynuować i mieć tę sam problem, który powtarza się znowu, raz za razem.

Pamiętam pierwszy wywiad, którego udzieliłam dla izraelskiej gazety i powiedziałam bardzo wyraźnie, że mniej dbam o branżę, bardziej troszczę się o ściganie tych ludzi w rządach, którzy nie wykonali swojej pracy, którzy sprzeniewierzyli zaufanie opinii publicznej.

Wydaje mi się, że jest to działanie, które powinniśmy podjąć i powinniśmy wyjaśnić to ludziom z rządu. Lub jeśli mówisz o Wi-Fi w szkołach i dyrektor, dyrektorzy szkół, którzy ponoszą osobistą odpowiedzialność za ochronę zdrowia dzieci by upewnić się, że wiedzą o tym, że będą osobiście prawnie odpowiedzialni za szkody, które spowodowali. Obdarza się ich zaufaniem, sprzeniewierzyli to zaufanie i powinni być uznani za prawnie odpowiedzialnych.

To znaczy należy zagwarantować odpowiedzialność cywilną i odpowiedzialność karną, ponieważ krzywdzenie ludzi właściwie jest napaścią za pośrednictwem tej technologii. Powodujesz fizyczną szkodę, powodujesz fizyczny ból. Następnie jeśli to wiesz i nadal to ignorujesz, to tak jakby prowadzić wojnę. Zatem my wszyscy powinniśmy znaleźć sposoby by sprawić, że ci którzy powodują krzywdy byli uznani za odpowiedzialnych. Dopóki tego nie zrobimy, to nic się nie zmieni.

 

Josh del Sol: Tak. Bardzo dobrze powiedziane. Jaki jest twój punkt wyjściowy w tej kwestii?

Kevin Mottus: Z wykształcenia jestem medycznym pracownikiem socjalnym i kiedy pracowałem w szpitalach, widziałem młodych sprzedawców, prawników przychodzących z guzami mózgu, w innych obszarach zdrowi ale z guzem, i lekarzy pytających ich o używanie przez nich telefonów komórkowych. Zatem dało mi to wskazówkę bardzo wcześnie z tymi intensywnymi użytkownikami i guzami jakie to powodowało.

Potem miałem kilku swoich kolegów, którzy zachorowali na guzy mózgu w wieku 30-stu lat, tak czy inaczej bardzo zdrowych osób. Kolejna koleżanka, która rozwinęła guza piersi w miejscu w które wkładała swój telefon do stanika i straciła pierś. Następnie pracowałem w moim okręgu szkolnym, gdzie planują wprowadzić Wi-Fi na terenie całej szkoły i przeprowadziłem badanie tematu, dlatego, że moi koledzy chorowali i wiedziałem, że jest to zła rzecz. I zacząłem walczyć z okręgiem szkolnym by tego nie robili i by wybrali połączenie przewodowe zamiast bezprzewodowego. I walczyłem prawie trzy lata, dostarczając im informacji, których potrzebowali by podjęli właściwą decyzję.

Zostałem zignorowany przez Związek Zawodowy Nauczycieli w Los Angeles oraz przez radę szkoły Los Angeles Unified School District. Nie mogłem również przekonać rodziców by się zebrali na protest. Chociaż nie miałem tak naprawdę środków finansowych by to zrobić. I to jest naprawdę smutne, ponieważ teraz słyszę od nauczycieli z Los Angeles Unified School District, że stają się nadwrażliwi na pole elektromagnetyczne, rozwijają objawy neurologiczne.

Inni nauczyciele rozwijają raka około rok po założeniu nowego Wi-Fi ponieważ jest to bardzo… szkoły są teraz naszymi najniebezpieczniejszymi miejscami do przebywania. Masz dwadzieścia do czterdziestu nadajników bezprzewodowych, do tego iPady i laptopy korzystające z sieci bezprzewodowej.

Następnie masz dwa do trzech bezprzewodowych komercyjnych ruterów na salę, a dalej to samo w każdej sali. To wszystko nakłada się na siebie. Zatem tak naprawdę jest to otoczenie o najbardziej znaczącej ekspozycji w naszym kraju i najbardziej bezbronną populację jaką są małe dzieci, które jak wiemy są trzy do czterech razy bardziej wrażliwe na wszystkie zagrożenia środowiskowe.

Josh del Sol: Myślę, że jest teraz coraz więcej badaczy, lekarzy, rodziców i tych, którzy są w pozycji władzy by coś z tym zrobić, zaczynają zdawać sobie z tego sprawę. Ale to co się dzieje naszym dzieciom i to co promieniowanie elektromagnetyczne, rozpowszechnianie go, powoduje, to znaczy wszystko do momentu. Tak naprawdę potencjalnie mogłoby by być tylko czubkiem góry lodowej z tym planem rozwinięcia technologii 5G, który dopiero co został zatwierdzony.

Kevin Mottus: Wystawiamy naszą populację na działanie promieniowania mikrofalowego i zastanawiamy się dlaczego wzrasta ilość nowotworów i chorób przewlekłych. To jest naprawdę bardzo smutne.

Josh del Sol: Zatem chcemy w zasadzie powiedzieć to naprawdę wyraźnie, że jeśli to oglądasz i chcesz coś z tym zrobić spójrz na link, który jest na końcu tego filmiku. Będzie tam garść linków i informacji, szczególnie link z instrukcjami dla ciebie, jakie możesz podjąć działania w tym momencie. Będzie na szczycie opisu poniżej tego filmiku.

Kevin, chcę ci bardzo podziękować za wszystko co robisz. Dziękuję za to, że poświęciłeś mi swój czas i przemówiłeś do nas dzisiaj. I życzymy ci sukcesu, i kontynuowania bycia wśród ludzi na czele wydobywania tych naprawdę ratujących życie informacji dla wszystkich.

Kevin Mottus: Tak, jako podsumowujący komunikat, chciałbym naprawdę prosić ludzi o podejmowanie działania. I nawet jeśli nie widzisz linku poniżej, na końcu strony internetowej, wiesz gdzie znajdują się wszyscy kongresmeni, w Izbie Reprezentantów i Senacie, wiesz gdzie zbierają się wszystkie komitety, idź tam, edukuj ich, idź tak jak robi to branża technologii bezprzewodowej raz za razem. Idź do FCC. FCC, myślę, że jest odwiedzane 500 razy rocznie, czyli tak prawie dwa razy dziennie.

Wiesz, my mamy swoje informacje. Też musimy tam pójść, ale szczególnie do naszych przedstawicieli, którzy powinni reprezentować nas i chronić nas. Muszą zobaczyć, że jest to rażący problem. I to co zobaczysz to to, że oni też chorują. Rozmawiałem z Kongresmenem Alanem Graysonem z Florydy i w czasie kiedy z nim rozmawiałem, jeden z jego pracowników, Joe, podszedł do mnie i zapytał, o czym ty mówisz?

Mówię o bezprzewodowych telefonach komórkowych, powodujących guzy mózgu. Powiedział: “To interesujące ponieważ ja miałem tętniaka mózgu i mam szczęście, że żyję.” I potem powiedział: “To też interesujące, ponieważ mój kolega dopiero co umarł z powodu guza mózgu.”

Zatem są wśród nas intensywni użytkownicy i odkryjesz, że też cierpią i musimy na tym budować, ponieważ przekroczyliśmy już punkt potencjalnej szkody. Jesteśmy w punkcie, w którym powstają szkody. Potrzeba około 10 do 15-stu lat by guz się rozwinął. Jesteśmy tam jako grupa i nie robimy nic oprócz pogarszania tej sytuacji. Zatem, ludzie zdecydowanie chorują i musisz ich zapytać: “Czy twoja twarz mrowi kiedy używasz swojej komórki? Czy twoje dłonie mrowią kiedy używasz komórki? Czy masz trudności ze snem? Czy kiedykolwiek miałeś nudności podczas użytkowania telefonu? Czy czujesz się dziwnie kiedy jesteś w pobliżu nadajnika Wi-Fi, zbliżając się do niego?”

Byłbyś zaskoczony tym, że ludzie chorują, na przykład rozmawiałem z Kongresmenem Rushem. Kongresmen Rush miał guza ślinianki, którego w Izraelu łączy się z użytkowaniem telefonów komórkowych. Rozmawiałem z jednym z pracowników biura. Jeden z pracowników, bardzo młoda kobieta podeszła do mnie z czymś co wyglądało jak laska. Powiedziałem: “Nie chciałbym być wścibski, ponieważ skończyliśmy rozmawiać, nie chcę być wścibski, ale co ci się stało?”

Odpowiedziała: “Mam to rzadkie schorzenie układu odpornościowego, w zasadzie zjadające mój kręgosłup.”

I powiedziałem na to: “Cóż, powinnaś ograniczyć twoją ekspozycję na promieniowanie bezprzewodowe, ponieważ u niektórych ludzi  powoduje, że ich układ odpornościowy szaleje i to mogłoby ocalić twoje życie i to jest stosunkowo łatwa rzecz do zrobienia, by ograniczyć twoją ekspozycję.”

Wysłuchała mnie i powiedziała: “Pomyślę o tym, nigdy nie zaszkodzi ograniczyć moją ekspozycję.”

Josh del Sol: Oczywiście.

Kevin Mottus: Zatem kształćcie tę społeczność, musimy to robić teraz. Czas upłynął. Czas na czekanie się skończył. Musimy to powstrzymać zanim uruchomią to pasmo. Musisz pójść czy to sam czy z innymi. Musisz pójść.

Josh del Sol: Tak. Dziękuję ci. Nie mógłbym tego ująć lepiej. Dziękuję Kevin. Słyszeliście. Otrzymaliśmy nasze rozkazy. Wiemy co robić. Poniżej są linki.

Kevin, dziękuję ci bardzo Kevin i nie możemy się doczekać od Ciebie przyszłych najświeższych informacji.

Kevin Mottus: Niech was Bóg błogosławi i niech każdy zadba o siebie i zadbajmy też o wszystkich innych.

Josh del Sol: Oczywiście. Do widzenia.

 

Czy masz dość ludzi, którzy nas krzywdzą…
… niszczą przyszłość naszych dzieci…
…i odbierają nam nasze prawa…dla ZYSKU?

 

Proszę zrób to:

To czego przemysł telekomunikacyjny ci nie mówi…
Ale mówi to swoim inwestorom
Przygotuj przycisk pauzy…
(Będziesz chciał to przeczytać…!)

Podziękowania dla EH Trust! ehtrust.org

Zobacz na: To czego przemysł telekomunikacyjny ci nie mówi… ale mówi to swoim inwestorom
Czy technologia 5G będzie azbestem XXI wieku? – Josh del Sol Beaulieu i John C. Dvorak
Propozycja dotycząca bezpieczeństwa związanego z użytkowaniem telefonu komórkowego koncentruje się na możliwym ryzyku promieniowania – Elizabeth Hinson
Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach – Brian Thiesen

 

Fakty o technologii 5G – Josh del Sol, Tom Wheeler – napisy PL

 

%d bloggers like this: