Wczesne leczenie C-19 działa – Morgan Wallace

4 styczeń 2022

(Zebranie Rady Dydaktycznej hrabstwa New Hanover)

Wczesne leczenie C-19 działa - Morgan Wallace

– Nazywam się Morgan Wallace, jest pracownikiem szpitala New Hanover z 10-letnim stażem. Od 5 lat pracuję na oddziale intensywnej terapii i opiekowałam się najcięższymi przypadkami COVID-19. Ratujemy pacjentów otwierając im klatki piersiowe, masując serce i płuca w kałużach krwi. Dotarło do mnie, że pacjenci niepotrzebnie umierają dlatego, że rząd zakazał leczenia pacjentów z COVID-19.

Każdy zgon z powodu COVID-19 winien być przeklasyfikowany jako morderstwo. Wczesne leczenie działa. Kiedy wprowadzono ten obowiązek szczepienia rzuciłam pracę w szpitalu, prowadzę swoją praktykę i jestem jedyną osobą w mieście, która leczy pacjentów przed hospitalizacją.

Transkrypt konferencji lekarzy z pierwszej linii kowidowej walki [lipiec 2020]
Pielęgniarka z epicentrum. Rozmowa z Erin Marie Olszewski.
Nicole Sirotek – Pielęgniarka z OIOMu mówi, jak jest naprawdę [Nowy Jork]
 

Byłam także świadkiem, kiedy cała obsada szpitala, w tym mój oddział, przyjęła szczepionkę i niedługo potem zachorowała na COVID-19, nie wspominając o innych przypadłościach.

Nafaszerowaliście swoje ciała milionami białek kolca i tylko czekać, aż zachorujecie na raka, zakrzepy czy kto wie na jakie inne choroby.

Mam już dość sytuacji, gdy pacjent zgłasza się do lekarza i pyta o leczenie na COVID-19 i słyszy, że ma do wyboru albo szczepionkę, albo powrót do domu, albo do szpitala, skąd już nie wyjdzie.

Jestem gotowa leczyć każdego z was zanim traficie do szpitala, gdyż wczesne leczenie zawsze było skuteczne.

Jestem członkiem FLCCC Alliance, NC Physicians for Freedom oraz Medical Freedom Summit. Proszę z całego serca, byśmy nie poddawali się strachowi i znieśli nakaz noszenia maseczek przez dzieci.

Szczepionka na nic się zda, wczesne leczenie jest skuteczne zawsze, a ludzie umierają przez niekompetencję rządu względem pacjentów. Ludzie zdali sobie z tego sprawę i nie odpuszczą rządowi oraz szpitalom. Byłam szanowaną i cenioną pracowniczką szpitala New Hanover, zostałam wyróżniona w listopadzie 2020 r. tytułem pracownika miesiąca.

W tym roku dostałam propozycję pracy od lekarza naczelnego z tego szpitala, ale odrzuciłam ofertę i wybrałam walczyć o to, co słuszne. Nakaz noszenia maseczek przez dzieci w niczym nie pomoże, szczepionki również i musimy sobie to uświadomić.

Wyszło szydło z worka i na całym świecie ludzie mówią o tym głośno, także twórca tej szczepionki.

 

Zobacz na: Dr Peter McCullough o blokowaniu metod leczenia Covid-19
Leczenie chorób wirusowych: czy prawdę ukrywano przez dziesięciolecia? – dr Lee D. Merritt

Dziwna historia Remdesiviru, leku na Covid, który nie działa
Przekręty w badaniach klinicznych “szczepionek” na Covid firmy Pfizer-BioNTech – Canadian Covid Care Alliance
Białka kolca wirusa SARS-CoV-2 upośledzają naprawę uszkodzeń DNA i hamują rekombinację V(D)J in vitro

Medyczny monopol – MORDERSTWO PRZEZ ZASTRZYK – EUSTACE MULLINS

 

Wczesne leczenie C-19 działa – Morgan Wallace [napisy PL]