Niebezpieczeństwo związane ze szczepieniami przeciw koronawirusom – dr Peter Hotez, dr Paul Offit i dr Anthony Fauci

Poniższy materiał to fragmenty wypowiedzi kilku znanych lekarzy oraz wielkiego filantropa Billa na temat zagrożenia związane ze szczepionkami przeciw koronawirusom.

 

Komunikat od YT, odnośnie tej kompilacji wypowiedzi 🙂

Niebezpieczeństwo związane ze szczepieniami przeciw koronawirusom - Cenzura YT

Niebezpieczeństwo związane ze szczepieniami przeciw koronawirusom

 

Szczepionka przeciw koronawirusowi i wzmocnienie odpowiedzi immunologicznej
Chiny przetestują na „ochotnikach” ryzykowną szczepionkę przeciw SARS [2004]

 

#1 Dr Peter Hotez, Uniwersytet Baylor

Dr Peter Hotez o szczepionce na koronawirusa

Dr Peter Hotez

 

Dr Peter Hotez: Jedną z kwestii, które rzadko się porusza, jest sprawa potencjalnej szkodliwości dla organizmu  szczepionek przeciwko koronawirusowi. W przypadku pewnych typów szczepionek na choroby układu oddechowego, po tym jak zostaniesz zaszczepiony w momencie ekspozycji na patogen [z przyrody], możemy zaobserwować paradoksalną sytuację, gdzie układ immunologiczny wręcz wzmaga infekcję [wzmocnienie odpowiedzi immunologicznej]. Gdy zaczęliśmy opracowywać szczepionkę na koronawirusa w trakcie testów laboratoryjnych na zwierzętach zaobserwowaliśmy, że występuje u nich bardzo podobna patologiczna reakcja immunologiczna. Przyznaliśmy wtedy, że to może być ogromny problem.

 

#2 Dr Paul Offit, z kliniki Children’s Hospital of Philadelphia

Dr Paul Offit o szczepionce na koronawirusa

Dr Paul Offit

 

Dr Paul Offit jest zaniepokojony faktem, że jeśli chodzi  o szczepionkę przeciwko koronawirusowi, ponieważ jest to dziewiczy obszar badawczy.

Dr Paul Offit:  Nikt nigdy nie opracował szczepionki przeciwko koronawirusom, więc nie wiemy, jaka to ma być szczepionka. Czy ma to być szczepionka mRNA, czy szczepionka DNA, szczepionka na bazie oczyszczonego białkowa, czy szczepionka wektorowa? Nikt tego nie wie! FDA powinno niezwłocznie uregulować taką szczepionkę, gdyż w obecnej sytuacji zapewne każdy obywatel Stanów Zjednoczonych taką szczepionkę nabędzie bez względu na to, czy była ona testowana.

Przeciwciała neutralizujące = dobrze
Przeciwciała wiążące = źle

Szczepionki przeciw koronawirusowi wytwarzają przeciwciała wiążące.

Dr Paul Offit:  Mamy przeciwciała neutralizujące i przeciwciała wiążące. Sytuacja pożądana to taka, w której mamy odpowiednią ilość trwałych przeciwciał neutralizujących, i jest znacznie większa niż ilość przeciwciał wiążących. To dlatego, że przeciwciała wiążące mogą być groźne i wywoływać  tzw. efekt wzmocnienia zależnego od przeciwciał (fenomen polegający na tym, że niektóre przeciwciała pomagają w replikacji wirusa). Obserwowaliśmy ten fenomen w przypadku szczepionki przeciwko dendze. Szczepionkę przeciw wirusowi dengi podawano dzieciom, które nigdy nie chorowały na dengę, w rzeczywistości szczepionka uczyniła te dzieci bardziej podatnymi na tego naturalnego wirusa. Przebieg choroby u zaszczepionych był znacznie cięższy. U zaszczepionych dzieci, młodszych niż 9 lat, które nigdy nie zachorowały na dengę, ryzyko śmierci w wyniku tej choroby było wyższe  niż w przypadku, gdyby nie zostały w ogóle zaszczepione.

Nie możemy spieszyć się ze szczepionką na koronawirusowa – dr Paul Offit

 

#3 Dr Anthony Fauci, Narodowy Instytut Zdrowia (NIH)

 

Dr Anthony Fauci o szczepionce na koronawirusa

Dr Anthony Fauci

 

Dr Anthony Fauci zdecydował, żeby pominąć etap testów na zwierzętach w przypadku jego szczepionki przeciwko koronawirusowi pomimo posiadanej wiedzy, że to może skończyć się tragicznie dla wielu osób, kiedy jego ludzkie króliki doświadczalne zostaną narażone na infekcję dzikim wirusem.

Dr Anthony Fauci: Kwestia bezpieczeństwa to coś, co chcę aby szczególnie wybrzmiało w amerykańskiej opinii publicznej. Kwestia jest następująca: czy szczepionka bardziej szkodzi, niż pomaga? Są takie choroby, w przypadku których szczepienie, które ma pomóc, w rzeczywistości wzmaga rozwój choroby w przypadku infekcji.

Mechanizm ten dobrze widać w przypadku testów na zwierzętach. Dlatego też w przypadku testów równolegle będziemy dokładać wszelkich starań, by szczepionka ta, takiego efektu wzmocnienia  odpowiedzi immunologicznej nie generowała. Najgorszą rzeczą, którą w takiej sytuacji można zrobić,  to zaszczepić osobę w ramach programu szczepień, a faktycznie tylko pogorszyć jej szanse w przypadku infekcji.

45 ochotników weźmie udział w pierwszych testach potencjalnej szczepionki przeciwko koronawirusowi na ludziach.

45 ochotników weźmie udział w pierwszych testach potencjalnej szczepionki przeciwko koronawirusowi na ludziach.

#4 Bill Gates, założyciel Bill & Melinda Gates Foundation

 

Bill Gates o szczepionce na koronawirusa

Bill Gates

 

Bill Gates wspiera finansowo szczepionkę,  którą przepycha zespół Fauciego [wraz z firmą Moderna].

Bill Gates: Potrzebujemy szczepionkę kierowaną do starszych grup wiekowych, gdyż osoby starsze znajdują się w grupie największego ryzyka. Czyniąc to w taki sposób, by najmocniej działała w przypadku osób  starszych przy jednoczesnym braku niepożądanych efektów ubocznych.

Szczepionki dziecięce nie działają w przypadku osób starszych, lecz silniejsze szczepionki są groźne dla dzieci.

Bill Gates:  Kiedy mamy do czynienia z 1 przypadkiem efektów ubocznych na 10 tys. osób, to, wiecie, jest to znacznie więcej… jakieś 700 tys. osób z tego powodu ucierpi [w skali globu].

Jest tak bardzo prawdopodobne, że ta nowa szczepionka na koronawirusa przyczyni się do śmierci wielu ludzi, że dostęp do tej szczepionki poza Stanami Zjednoczonymi jest przez niego (Gatesa) warunkowany zwolnieniem z prawnej odpowiedzialności [immunitetu] za efekty [uboczne] jej użycia.
Od dnia 4 lutego Anthony Fauci “po cichu” nadał szczepionce przeciwko koronawirusowi wspieranej przez Gatesa  immunitet prawny w Stanach Zjednoczonych.

HHS - udziela się immunitetu od odpowiedzialności prawnej wynikającą z działań związanych z walką z COVID-19

“(…) udziela się immunitetu od odpowiedzialności prawnej wynikającą z działań związanych z walką z COVID-19.”
https://www.phe.gov/Preparedness/legal/prepact/Pages/COVID19.aspx

Deklaracja Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej w ramach ustawy PREP o zapewnieniu immunitetu za działania związane z medycznymi środkami zaradczymi przeciwko COVID-19

 

Bill Gates:  Kwestia bezpieczeństwa w tak gigantycznym przedsięwzięciu dotyczącym wszystkich grup wiekowych, w tym kobiety w ciąży, mężczyźni, kobiety, osoby niedożywione, osoby z chorobami współistniejącymi, to bardzo, bardzo trudny problem. A decyzja, by przekazać szczepionkę w każdy zakątek świata, wymagać będzie interwencji rządów narodowych, gdyż będzie się to wiązać z pewnym ryzykiem i odszkodowaniami…

 

 

Niebezpieczeństwo związane ze szczepieniami przeciw koronawirusom – napisy PL

https://rumble.com/vqs6ck-niebezpieczestwo-zwizane-ze-szczepieniami-przeciw-koronawirusom-napisy-pl.html

 

%d bloggers like this: