Hydroksychlorochina – czy działa na koronawirusa? – Dr Vladimir Zelenko

Hydroksychlorochina - czy działa na koronawirusa? - Dr Vladimir Zelenko

Dr Vladimir Zelenko wyleczył 699 pacjentów z koronawirusem ze 100% skutecznością za pomocą hydroksychlorochiny.

Medical Experts Discuss Dr. Zelenko’s Coronavirus Hydroxychloroquine Treatment – 100% Success Rate

Hydroksychlorochina – czy działa na koronawirusa?

 

Dr Vladimir Zelenko, lekarz rodzinny z Nowego Jorku, po tym, jak skutecznie leczył 350 pacjentów [23 marca] z koronawirusem ze 100-procentowym sukcesem przy użyciu koktajlu leków: hydroksychlorochiny w połączeniu z azytromycyną (Z-Pak), antybiotykiem w leczeniu wtórnych infekcji i siarczanu cynku. Dr Zelenko powiedział, że zauważył, że objawy duszności ustępowały w ciągu czterech do sześciu godzin po zastosowaniu leczenia.

Important update regarding my treatment regimen

27 marca 2020 r. dr Zelenko przedstawia aktualne informacje na temat pomyślnego leczenia 699 pacjentów z COVID-19 w Nowym Jorku. Dr Vladmir Zelenko dzieli się swoimi wynikami, spośród 699 leczonych pacjentów do dnia 26 marca, nikt nie umarł, żaden pacjent nie wymagał intubowania oraz czterech pacjentów poddano hospitalizacji z powodu zapalenia płuc. W nagraniu wspomina, że kończą mu się zapasy leków.

Pacjentom podaje trzy preparaty w trakcie leczenia:

1-hydroksychlorochina 200 mg dwa razy dziennie przez 5 dni.
2-azytromycyna 500 mg raz dziennie przez pięć dni.
3-siarczan cynku 220 mg raz dziennie przez pięć dni.

Dr Zelenko mówi, że całe leczenie kosztuje tylko 20 dolarów w ciągu 5 dni ze 100% sukcesem. Sukces określa jako „brak wystąpienia zgonu”. Dr Zelenko po raz pierwszy opublikował swoją wiadomość wideo na Facebooku w zeszłym tygodniu, wzywając prezydenta Trumpa do „doradzenia krajowi, że powinni przyjmować ten lek”.

 

List otwarty – Raport o udanym leczeniu koronawirusa

 

23 marca 2020

Do wszystkich lekarzy na całym świecie.

Nazywam się Dr. Zev Zelenko i praktykuję medycynę w Monroe w stanie Nowy Jork. Przez ostatnie 16 lat troszczyłem się o około 75% dorosłej populacji Kiryas Joel, która jest bardzo zwartą społecznością złożoną z około 35.000 osób, w której infekcja rozprzestrzeniała się szybko i bez kontroli przed zaleceniem dystansu społecznego.

Na dzień dzisiejszy mój zespół przetestował około 200 osób z tej społeczności na obecność Covid-19, z czego 65% wyników było pozytywnych. Jeśli wynik ten zostanie ekstrapolowany na całą społeczność, oznacza to, że obecnie zarażonych jest ponad 20.000 osób. Szacuję, że w tej grupy jest około 1.500 pacjentów należących do kategorii wysokiego ryzyka (tj. powyżej 60 roku życia, z obniżoną odpornością, choroby współistniejące itp.).

Biorąc pod uwagę pilną sytuację, opracowałem następujący protokół leczenia w warunkach przedszpitalnych i widziałem tylko pozytywne wyniki:

1. Leczony jest każdy pacjent z dusznością niezależnie od wieku.
2. Leczony jest każdy pacjent z kategorii wysokiego ryzyka, nawet z łagodnymi objawami.
3. Młodzi, zdrowi i pacjenci niskiego ryzyka, nawet z objawami, nie są leczeni (chyba że ich sytuacja ulegnie zmianie i zaliczą się do kategorii 1 lub 2).

Mój schemat leczenia ambulatoryjnego jest następujący:

1. Hydroksychlorochina 200 mg dwa razy dziennie przez 5 dni.
2. Azytromycyna 500 mg raz dziennie przez 5 dni.
3. Siarczan cynku 220 mg raz dziennie przez 5 dni.

Uzasadnienie mojego planu leczenia jest następujące. Połączyłem dane dostępne z Chin i Korei Południowej z najnowszymi badaniami opublikowanymi z Francji (strony dostępne na życzenie).

Koronawirus: Jak sobie z nim poradzić? – Prof. Didier Raoult [Chlorochina]
Chiny testują wysokie dawki witaminy C na koronawirusa – Victoria Lambert

Wiemy, że hydroksychlorochina pomaga cynkowi dostać się do komórki. Wiemy, że cynk spowalnia replikację wirusa w komórce. Jeśli chodzi o zastosowanie azytromycyny, postuluję, aby zapobiegała wtórnym infekcjom bakteryjnym. Te trzy leki są dobrze znane i zwykle dobrze tolerowane, dlatego ryzyko dla pacjenta jest niskie.

Od ostatniego czwartku [19 marca] mój zespół leczył około 350 pacjentów w Kiryas Joel i kolejnych 150 pacjentów w innych obszarach Nowego Jorku przy użyciu powyższego schematu dawkowania.

Z tej grupy i informacji dostarczonych mi przez powiązane zespoły medyczne mieliśmy ZERO zgonów, ZERO hospitalizacji i ZERO intubacji. Ponadto nie słyszałem o żadnych negatywnych skutkach ubocznych innych niż około 10% pacjentów z przejściowymi nudnościami i biegunką.

Podsumowując, moim pilnym zaleceniem jest jak najszybsze rozpoczęcie leczenia w warunkach ambulatoryjnych zgodnie z powyższym. Opierając się na moich bezpośrednich doświadczeniach, stosowany schemat dawkowania zapobiega zespołowi ostrej niewydolności oddechowej (ARDS), zapobiega konieczności hospitalizacji i ratuje życie.

Z wyrazami szacunku dr Zev Zelenko
Do wiadomości: Prezydent Donald J. Trump; Pan Mark Meadows, szef sztabu Białego Domu

Źródło: A Report on Successful Treatment of Coronavirus

 

EXCELLENT NEWS: Hydroxychloroquine Treatment Effective on 699 Patients

 

Dr. Zelenko provides hope for the treatment COVID-19! FDA approved it today!