Eksperci o zarażaniu po przyjęciu szczepionki na COVID

Eksperci o zarażaniu po przyjęciu eksperymentalnej terapii genowej na C-19

 

Zanim przejdziemy do kompilacji wypowiedzi warto wspomnieć coś o nadrzędnej wartości narzędzia jakim jest cenzura we współczesnej nauce głównego nurtu. Cenzura, zaraz po konsensusie naukowym, to bardzo ważne narzędzie pozwalające narzucać jedynie słuszną i spójną narrację, na podstawie której ludzie mają podejmować „samodzielne” decyzje, w oparciu o starannie wyselekcjonowane fakty w ramach niezmąconej narracji.

Nauka™: religia, której nie wolno kwestionować – Henry Gee
Za co facebook może Cię zbanować? Za cytowanie rządowej instytucji.
Nancy Mace o cenzurze na Twitterze podczas COVID-19

Jak CDC współpracowało z Big Tech, by cenzurować ludzi
Potęga narracji w podejmowaniu decyzji

Poniżej fragment z raportu opublikowanego 6 listopad 2023, pt. The Weaponization Of “Disinformation” Pseudo-Experts And Bureaucrats: How The Federal Government Partnered Wtth Universities To Censor Americans’ Political Speech [Używanie jako broni “dezinformacji”, pseudoekspertów i biurokratów: Jak rząd federalny współpracował z uniwersytetami w celu cenzurowania wypowiedzi politycznych Amerykanów]

„Po inauguracji prezydenta Bidena w styczniu 2021 r. rządowy reżim cenzorski nasilił się. W Agencji ds. Cyberbezpieczeństwa i Infrastruktury [CISA], Grupa Zadaniowa ds. Przeciwdziałania Wpływom Zagranicznym (Countering Foreign Influence Task Force – CFITF) porzuciła wszelkie pozory “zagranicznego” ukierunkowania i przemianowała się na “zespół MDM”, który miał skupić się na zagranicznych i krajowych wypowiedziach, które rząd uznał za mylne, błędne lub dezinformujące [MDM, skrót od Mis-, Dis-, or Malinformation]. Przez cały 2021 r. administracja Białego Domu Bidena angażowała się w kampanię nacisku na Facebooka i inne firmy zajmujące się mediami społecznościowymi, aby cenzurowały treści antyszczepionkowe, nawet jeśli były one prawdziwe.”

Używanie jako broni dezinformacji, pseudoekspertów i biurokratów

 

 

Robert Roos i Janine Small o zarażaniu po szczepieniu, 10 październik 2022

https://rumble.com/v3wocg7-robert-roos-i-janine-small.html

Robert Roos: Czy szczepionka Pfizera na COVID została przetestowana pod kątem powstrzymywania przenoszenia [zarażania] wirusa przed wprowadzeniem jej na rynek? Jeśli nie, proszę to wyraźnie powiedzieć. Jeśli tak, czy jest Pani skłonna udostępnić te dane tej komisji? Naprawdę chcę uzyskać jednoznaczną odpowiedź, tak lub nie, i czekam na nią. Dziękuję bardzo.

Janine Small: Jeśli chodzi o pytanie, czy wiedzieliśmy o zaprzestaniu zarażania przed wejściem na szczepionki rynek? Nie. Musieliśmy ogarniać temat w zawrotnym tempie, aby naprawdę zrozumieć, co dzieje się na rynku. Z tego punktu widzenia musieliśmy zrobić wszystko, co było ryzykowne.

Albert Bourla o zarażaniu po szczepieniu

Albert Bourla o zarażaniu po szczepieniu - 8 czerwiec 2021

Chociaż dane pokazują, że ciężki przebieg #COVID19 jest rzadki u dzieci, powszechne szczepienia są kluczowym narzędziem pomagającym powstrzymać przenoszenie wirusa. Dlatego cieszę się, że rozpoczęliśmy podawanie szczepionek uczestnikom w wieku od 5 do 11 lat w globalnym badaniu fazy 2/3 szczepionki #COVID19 firmy Pfizer-BioNTech.

 

Korespondencja między amerykańskim Departamentem Obrony [DoD] a Centrum Kontroli i Prewencji Chorób [CDC] – 16 lipca 2021 r.

Link do kopii dokumentu w formie PDF

W ramach naszego monitorowania pandemii dla Departamentu Obrony (DoD) / Połączonego Centrum Sztucznej Inteligencji (JAIC), ściśle monitorujemy program szczepień przeciwko Covid, mapując na poziomie kodu pocztowego dysproporcje i nierówności w szczepieniach. Obecnie szczególnie koncentrujemy się na monitorowaniu zachorowań u zaszczepionych [eufemistycznie zwanych przełomowych zakażeń] szczepionką na Covid, a także przeprowadzaniu analizy bezpieczeństwa szczepionek wśród dużej kohorty populacji [domów opieki] Salus Medicare, którą zidentyfikowalismy i która stanowiła ponad 50% wszystkich hospitalizacji i zgonów związanych z Covid-19 w USA w fazie pandemii przed szczepieniami.

Obecnie zidentyfikowaliśmy ponad 80.000 przypadków zarażenia [eufemistycznie przełomowe przypadki] wśród 7 milionów w pełni zaszczepionych ludzkich szczurów doświadczalnych w ramach programu ubezpieczeń społecznych Medicare [pacjenci głównie w wieku 65+ lat], z 10% wskaźnikiem hospitalizacji i 3% wskaźnikiem zgonów.

Z niecierpliwością czekamy na dalszą dyskusję na temat naszych ustaleń i możliwości platformy [domów opieki] Salus. Dajcie nam znać, kiedy byłby dobry czas na spotkanie – wiedząc, że większość z nas po stronie Humetrix ma siedzibę w Kalifornii i kopiując […] moje biuro, aby pomóc zaplanować spotkanie.

Korespondencja między amerykańskim Departamentem Obrony [DoD] a Centrum Kontroli i Prewencji Chorób [CDC] - 16 lipca 2021 r.

 

 

Eksperci o zarażaniu po przyjęciu szprycy | kompilacja

 

Bill Gates, 28 styczeń 2021: Każdy, kto przyjmuje szczepionkę, nie tylko chroni siebie, ale także ogranicza przenoszenie wirusa na inne osoby i pozwala społeczeństwu wrócić do normalności.

Dr Rochelle Walensky, 29 marzec 2021: W pewnym sensie prawie widzimy koniec. Szczepimy się bardzo szybko. Nasze dzisiejsze dane z CDC sugerują, że osoby zaszczepione nie przenoszą wirusa [nie zarażają]. Nie chorują.

Dr Peter Marks, 28 lipiec 2022: Zaszczepienie się i otrzymanie dawki przypominającej, gdy jest to możliwe, może uratować życie oraz uchronić ciebie, twoją rodzinę i przyjaciół przed poważną chorobą, a także rozprzestrzenianiem się infekcji.

CNBC: Jak myślisz, jakie jest prawdopodobieństwo? 80%?
Dr Scott Gottlieb, 1 marzec 2021: Osobiście uważam, że 100%. Myślę, że istnieje redukcja transmisji [zarażania].

Dr Monica Gandhi, 30 marzec 2021: Zasadniczo szczepionki blokują możliwość zarażenia się i przekazania wirusa.

Dr Anthony Fauci, 6 czerwiec 2021: Mamy wszystkie potrzebne szczepionki. Potrzebujemy tylko, aby nasi ludzie przyjmowali je dla własnej ochrony, dla ochrony swojej rodziny, ale także w celu przerwania łańcucha przenoszenia wirusa. Chcesz być ślepą uliczką dla wirusa, więc kiedy wirus do ciebie dotrze, zatrzymasz go. Nie pozwól, aby wykorzystał Cię jako odskocznię do następnej osoby.

Tony Blair, 21 październik 2021: Niezaszczepienie się nie tylko naraża Ciebie na ryzyko. Myślę, że właśnie to jest w pewnym sensie ważne. To nie ty cierpisz, jeśli po prostu się nie zaszczepisz, ale także inni ludzie.

Justin Trudeau, 6 październik 2021: Jeśli postąpiłeś właściwie i zaszczepiłeś się, zasługujesz na wolność, aby być bezpiecznym przed COVID-19, aby Twoje dzieci były bezpieczne przed COVID-19, aby wrócić do rzeczy, które kochasz.

Joe Biden, 21 lipiec 2021: Nie zachorujesz na COVID, jeśli się zaszczepisz.

Dr Peter Hotez, 2 grudzień 2020: Zaszczepienie wystarczającej liczby osób faktycznie zatrzymuje przenoszenie wirusa.

Don Lemon, 15 wrzesień 2021: Ludzie, którzy jeszcze się nie zaszczepili, nie muszą słuchać mniejszości ludzi, którzy są szkodliwi dla większego dobra i którzy nie działają zgodnie z logiką, rozumem i nauką.

Jacinda Ardern, 28 wrzesień 2021: Chcę, aby wszyscy zostali zaszczepieni, aby byli bezpieczni, aby ich rodziny były bezpieczne i żeby życie znów stało się trochę bardziej normalne.

Rachel Madow 29 marzec 2021: Teraz wiemy, że szczepionki działają na tyle dobrze, że wirus zatrzymuje się u każdej zaszczepionej osoby. Osoba zaszczepiona jest narażona na kontakt z wirusem. Wirus jej nie zaraża. Wirus nie może następnie wykorzystać tej osoby do przeniesienia się [zarażania] gdziekolwiek indziej. Nie może wykorzystać zaszczepionej osoby jako żywiciela, aby zarazić więcej osób. Oznacza to, że szczepionki doprowadzą nas do końca.

https://rumble.com/v3woik7-eksperci-o-zarazaniu.html

 

 

 

Dr Peter Hotez – dwumowa specjalisty naganiającego do szczepień

Dr Peter Hotez, marzec 2020: Jedną z kwestii, które rzadko się porusza, jest sprawa potencjalnej szkodliwości dla organizmu szcpryc przeciwko C19.

Dr Peter Hotez, 1 rok później: „Każda awaryjnie dopuszczona do użycia szpryca przez FDA jest wyjątkową szczepionką… więc nie myśl o tym za dużo… po prostu się zaszczep.”

 

Propaganda wykorzystywana do promowania szczepionki przeciwko polio – [napisy PL]

https://rumble.com/v3wnjrv-propaganda-polio.html

 

Rząd federalny - Election Integrity Partnership - Big Tech

 

Wszyscy naukowcy są zgodni