C-19 – Przekupstwa szczepionkowe sprawiły odwrotny skutek

C-19 - Przekupstwa szczepionkowe sprawiły odwrotny skutek

Del Bigtree: Nieraz mówiłem, że jestem politycznie bezstronny i jedną z rzeczy która mnie doskwiera – patrząc na to, jak zostałem wychowany i nie cierpię tego podziału ma demokratów i republikanów – to to, że traktuje się ludzi jak zbyt głupich by rządzić sobą samym. Obywatel jest za głupi i stąd rząd musi robić wszystko za niego. Głęboko urażająca dla mnie była taka oto idea, że rządzący chcą być niczym tatuś czy mamusia a my dajemy politykom władzę i pozwalamy im robić swoje.

Koniec końców zaczynam coraz bardziej patrzeć w ten sposób na to jak rządzący postrzegają swoich obywateli. Przypomnijcie sobie tylko jak rząd traktował nas podczas epidemii COVID-19. Jeśli widzieliście film ” Idiokracja“, to poczułem się trochę jak bohater tego filmu budzący się z hibernacji otoczony (idiotami)… Im się wydaje, że jesteśmy bandą kretynów. Tylko spójrzcie jak promowali szczepionkę [eksperymentalną terapię genową – Stefan Oelrich]

Przekręty w badaniach klinicznych “szczepionek” na Covid firmy Pfizer-BioNTech – Canadian Covid Care Alliance

Joe Biden: Zasada jest bardzo prosta: zaszczep się lub noś maseczkę dopóki się nie zaszczepisz.

– Władze dystryktu Waszyngton zorganizowały we wtorek specjalną akcję zachęcająca do przyjęcia eksperymentalnej terapii genowej na COVID-19. Aktywiści zorganizowali kampanię pod szyldem “Joint dla zaszczepionych” oferując każdej osobie szczepiącej się darmową trawkę [marihuanę].

– W pełni zaszczepieni obywatele [ludzkie szczury doświadczalne] otrzymają darmowy kufel piwa lub filiżankę kawy. Jest to jeden ze sposobów zachęcania mieszkańców do szczepienia się. (Akcja “piwo za szczepienie” właśnie wystartowała)

Bill de Blasio, burmistrz Nowego Jorku: Dobrze słyszałem? Darmowe frytki za zaszczepienie się? Zaszczepiłem się, więc mogę otrzymać porcję tych przepysznych frytek? Ale to nie wszystko. Do tego jeszcze dochodzi darmowy burger?

– Władze stanu Utah rozważają bonusy pieniężne dla każdego kto przyjmie szczepionkę na COVID-19.

– To byłaby bezprecedensowa decyzja w stanie który zakazuje każdej formy hazardu czy gier losowych.

Spencer Cox, gubernator stanu Utah: Pieniądze nie grają roli jeśli chodzi o te dodatkowe 5 czy 10 proc. osób zaszczepionych. Mike de Wine, gubernator stanu Ohio: Osoba wylosowana w loterii spośród wszystkich osób do 17 roku życia które się zaszczepiły, zwycięzca loterii otrzyma pełne 4-letnie stypendium na dowolnie wybranym uniwersytecie w naszym stanie. Stypendium obejmuje zarówno czesne, zakwaterowanie oraz podręczniki.

J. B. Pritzker, gubernator stanu Illinois: Dzisiaj, dzięki wspólnym wysiłkom z parterami z parku rozrywki “Six Flags Great America” przedstawiamy letnią promocję dla osób zaszczepionych. Park oferuje 50 tys. darmowych biletów wstępu w ramach akcji zachęcania do szczepień w naszym regionie. Jest to bilet o wartości 200 dolarów…

Phil Murphy, gubernator stanu New Jersey: Naszą akcję nazwaliśmy “zaszczep się i wypoczywaj” Dla każdego mieszkańca stanu New Jersey, który przyjmie przynajmniej pierwszą dawkę szczepionki do 4 lipca, może skorzystać z darmowego karnetu wstępu do stanowych parków rekreacyjnych, przepustki dla zaszczepionych obowiązującej w każdym ze stanowych parków rekreacyjnych do końca sezonu 2021.

Mike de Wine: Dalej chcemy przeprowadzić osobną loterię dla osób dorosłych, osób dorosłych które przyjęły przynajmniej pierwszą dawkę. W każdą środę wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów.

Joe Biden: Albo szczepionka, albo maseczka. Zaszczep się.

Gavin Newsom, gubernator stanu Kalifornia: Jeśli ktoś nadal się waha, czy być może w przeszłości z niechęcią odnosił się do szczepień, ale sądzi że 50 tys. dolarów mógłby z pożytkiem zagospodarować, to zachęcam do zaszczepienia się.

Richard Pan, senator stanu Kalifornia: Szczepionka to wygrana, ponieważ chronisz siebie i swoją społeczność, a także szansa na otrzymanie nagrody rzeczowej.

Bill de Blasio: Jeśli zrobiłem wam smaka, to przypomnijcie sobie o tym gdy się zaszczepicie. Jak smaczna szczepionka! Mam dobre przeczucia co do tej szczepionki w tej chwili.

Del Bigtree: “No w sumie robię to dla dobra społeczeństwa i do tego dostaję darmowe frytki”. Akcja zakończyła się porażką. Pomysł był durny, głupi i to oni wyszli na głupców, nie my. Tak na marginesie, nie oddam swojego losu w ręce żadnego z tych głupców.

Niedawne badania, jeśli się nie mylę z Ohio, opublikowane w artykule w JABFM – zbyt małe literki by przeczytać – Journal of the American Board of Family Medicine [Czasopismo Amerykańskiej Rady Medycyny Rodzinnej] o tytule “Zachęty finansowe zmniejszają prawdopodobieństwo zaszczepienia się na COVID-19 w północno-wschodniej części stanu Ohio”.

Badacze przyjrzeli się tego typu działaniom. Oto jakie dane pozyskali.

“Spośród 471 badanych, 0,95 proc. odpowiedziało, że loteria stanu Ohio z możliwością wygrania miliona zwiększyła prawdopodobieństwo przyjęcia przez nich szczepionki, a niemalże u 30 proc. badanych prawdopodobieństwo to zmalało. 6,8 proc. badanych stwierdziło, że 100 dol. zachęta pieniężna zwiększyła prawdopodobieństwo zaszczepienia się, a w przypadku 17,4 proc. badanych takie prawdopodobieństwo obniżyła.” – J Am Board Fam Med  . 2023 Jan 2;jabfm.2022.220265R1; Financial Incentives Are Associated with Lower Likelihood of COVID-19 Vaccination in Northeast Ohio https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/36593084/

Na tyle było władze stać, tak nas postrzegają i najwyższy czas zmienić rządzących. Potrzebujemy przywódców którzy traktują nas jak ludzi, stworzenia inteligentne potrafiące podejmować trafne decyzje i ufających naszym wyborom.

Ostatnio słyszę, że chcą zakazać piecyków gazowych i możecie trzymać mnie za słowo, że będę z tym walczył, bo lubię gotować i nie dopuszczę do tego. To właśnie tego typu rzeczy… Wystarczy nie wiem, umieszczać etykiety ostrzegawcze, że niesie to określone zagrożenia, ale odpuście sobie z tymi zakazami i nakazami. Skończcie z durnymi loteriami mającymi mnie do czegoś zmusić, czegoś co nie zostało rzetelnie przebadane i kazać mi patrzeć na zniszczenia których dokonuje.

My walczymy z całą tą głupotą, walczymy w interesie wojska, kiedy jeszcze w tym tygodniu Pentagon podjął przełomową decyzję wreszcie oficjalnie oznajmiono, po zmasowanym ataku ze strony prawników nie tylko z kancelarii Siri & Glimstad, że obowiązek szczepienia wśród żołnierzy zostaje zniesiony.

“Pentagon poddaje się w sprawie obowiązkowych szczepień na Covid-19 dla żołnierzy”.

Radosne hurra jest jak najbardziej na miejscu. Rząd wreszcie zrozumiał, że przegrał tę batalię.

Zobacz na: Cenzura: Współpraca Facebooka, Twittera i Google
Śledzenie ruchu antyszczepionkowego – Project Vector
Nie pozwólmy FBI oskarżać za “terroryzm krajowy” matki przeciwne szczepieniom
Jak CDC współpracowało z Big Tech, by cenzurować ludzi

C-19 – Przekupstwa szczepionkowe sprawiły odwrotny skutek

https://rumble.com/v2qk6nu-c-19-przekupstwa-szczepionkowe-sprawiy-odwrotny-skutek.html