Pfizer i mutowanie COVIDa – Jordon Trishton Walker

Pfizer i mutowanie COVIDa-Jordan Tristan Walker

Pfizer zastanawia się nad mutowaniem COVIDa?

Jordon Trishton Walker: To nie jest coś, co mówimy publicznie, nie! Swoją drogą, nie mów tego nikomu, musisz obiecać, że nie powiesz nikomu Badamy temat – wiesz, jak wirus mutuje? Jedna z rzeczy które badamy jest na zasadzie, czemu nie mutujemy go sami, aby móc – aby móc tworzyć [wyprzedzać] i z wyprzedzeniem rozwijać nowe szczepionki, prawda? Więc, musimy to zrobić. Jeżeli to zrobimy, jest ryzyko rodzaju.

Jak możesz sobie wyobrazić, nikt nie chce mieć firm farmaceutycznych, które mutują j**ane wirusy

Musisz zrobić to w sposób bardzo kontrolowany, aby mieć pewność, że wirus, którego mutujesz nie zrobi czegoś rodzaju, wiesz, rozprzestrzeni się. Uważam, że w taki sposób wirus rozpoczął się w Wuhan, będąc szczerym. To jest bez sensu, żeby ten wirus wziął się znikąd.

– Tak, wiem

J.T.W.: To bzdura

James O’Keefe: Poznajcie Jordana Tristana Walkera, dyrektora ds. badań i rozwijania strategicznych operacji i naukowego planowania dla technologii mRNA w Pfizerze.

[Mutowanie COVIDa] brzmi dla mnie jak badania typu uzyskiwania funkcji [Gain of function].

Jordon Trishton Walker: Nie wiem, to jest coś trochę innego. Ja myślę, że to co innego. To, definitywnie nie jest Nabywanie Funkcji

– Brzmi jakby było, no ale w porządku.

Jordan Tristan Walker: Nie, nie, nie, ale Kierowana Ewolucja jest bardzo inna. Nie powinieneś robić badań typu Uzyskiwania Funkcji [Gain of function] z wirusami. Znaczy – ludzie by nie chcieli, żebyśmy robili, ale robimy mutację wybranych struktur aby zobaczyć, czy możemy uczynić wirusa silniejszym. Więc, są badania w trakcie na ten temat. Nie wiem jak to się uda… Mam nadzieję, że nie będzie nowych epidemii, bo, Jezu Chryste.

Dr Robert Malone: Wygląda na to, że dżentelmen nie ma absolutnie żadnego kompasu moralnego.

Jordon Trishton Walker: To są drzwi obrotowe dla wszystkich urzędników państwowych To jest całkiem dobre dla przemysłu, będąc szczerym. To jest złe dla wszystkich innych w Ameryce.

– Dlaczego to jest złe dla wszystkich innych [w Ameryce]

Jordon Trishton Walker: Bo jeżeli ludzie z instytucji regulacyjnych, którzy recenzują nasze leki, wiesz, jeżeli przestaną być regulatorami będą chcieli pracować dla firmy, to nie będą surowi dla firmy, w której planują pracować.

Dr Robert Malone: Jeżeli taka jest jakość ludzi pracujących w Pfizerze, którzy podejmują wielkie decyzje którymi ryzykują globalne zdrowie publiczne. To jest to potężna korupcja.

Odporność i bezkarność: korupcja w relacjach Państwo-Farmacja – dr Paddy Rawlinson
Zasada Gervaisa, albo Biuro według „Biura” – Venkatesh Rao

 

PFIZER 2023
PROJECT VERITAS

 

– Co robi teraz Pfizer aby optymalizować szczepionki?

Jordon Trishton Walker: Oh, mieliśmy dzisiaj spotkanie na ten temat. Więc, jest wiele planów.

– Serio?

Jordon Trishton Walker: Robimy… nie wiem czy powinienem to mówić.

James O’Keefe: Nasz dziennikarz pod przykrywką zapytał Walkera, co Pfizer robi z faktem, że ich szczepionka na COVID (…)

– YouTube zabrania publikacji tego fragmentu. W tym fragmencie James O’Keefe sugeruje, że szczepionki są nieefektywne na nowe warianty COVIDa co stoi ze sprzecznością do opinii WHO i innych organizacji. Zdaniem WHO, CDC, NHS i polskiego Ministerstwa Zdrowia szczepionki na COVID są bezpieczne i efektywne.

James O’Keefe: To co powiedział jest niepokojące, posłuchajcie tego.

Jordon Trishton Walker: Badamy – wiesz, wirus ciągle mutuje? Jedna z rzeczy które badamy, dlaczego nie mutować go samodzielnie aby móc się skupić na – aby móc tworzyć z wyprzedzeniem rozwijać nowe szczepionki, prawda? Więc musimy to zrobić. Jeżeli to zrobimy jednak, jest ryzyko rodzaju… Jak możesz sobie wyobrazić, nikt nie chce mieć do czyniena z firmą farmaceutyczną mutującą j**ane wirusy.

– Tak, pewnie że nie.

Jordon Trishton Walker: Więc, czy na pewno chcemy to zrobić? To jedna z rzeczy, które rozważamy. Na przyszłość, może będziemy mogli tworzyć nowe wersje szczepionek i rzeczy tego typu.

– Ok, więc, Pfizer się zastanawia nad tym, żeby mutować COVIDa?

Jordon Trishton Walker: Cóż, to nie jest coś, co mówimy publicznie. Nie, dlatego to był, no cóż, to był tylko pomysł, który pojawił się na naszym spotkaniu. A my na to zareagowaliśmy: czemu nie? Będziemy jeszcze o tym dyskutować w przyszłości.

– Okej

Jordon Trishton Walker: Tak, dokładnie. Ale potem – poczekajcie, ludziom to się nie spodoba.

James O’Keefe: Tak jest. Wygląda na to, że Pfizer wewnątrzn firmy dyskutuje na temat możliwości mutowania COVIDa samemu… aby dopasować przyszłe szczepionki które będą sprzedawać ludziom. Posłuchajcie jak Walker opisuje ze szczegółami jak będą wykonywać taki eksperyment naukowy. Najpierw – na żywych zwierzętach!

Jordon Trishton Walker: Więc, my na to patrzymy tak, że – swoją drogą nie mów o tym nikomu Musisz obiecać, że nikomu o tym nie powiesz, ok? Więc, to by działało tak, że poczęstujemy tym wirusem małpy. A potem, sukcesywnie, powodujemy, że te małpy będą się wzajemnie zarażać. Potem pobieramy z nich próbki, a potem te próbki, które lepiej zarażają, użyjemy ich do zarażenia innej małpy i stale aktywnie mutujemy go. To jedna opcja. Albo możemy zrobić kierowaną symulację, której raczej nie preferujemy. Oni próbkują jak wyglądają różne, białka, na powierzchni wirusa z czasem.

– Okej

Jordon Trishton Walker: Więc możesz zobaczyć mutację. Możesz teraz zmusić go do mutacji w określonym kierunku który chcesz.

– Okej.

Jordon Trishton Walker: Ale musisz utrzymać dużą dozę kontroli, aby być pewnym, że wirus, który mutujesz nie utworzy czegoś w stylu wiesz, nie rozprzestrzeni się. Co, przypuszczam było właśnie tym, jak sytuacja w wirusem rozpoczęła się w Wuhan, będąc szczerym. To nie ma sensu, żeby wirus pojawił się znikąd.

– Tak, wiem

Jordon Trishton Walker: To bzdura.

James O’Keefe: Eksperymenty z wirusem odpowiedzialnym za COVIDa na żywych małpach? To przynajmniej jest nieetyczne a Walker opisuje te eksperymenty jakby już trwały, a nie, że to tylko hipotetyczna dyskusja.

– Więc, no, kiedy Pfizer rozpocznie mutację tych wirusów?

Jordon Trishton Walker: Nie wiem, to zależy jak się udadzą te eksperymenty, bo wiesz, to jest coś co próbujemy, no nie?

– Dla mnie to brzmi jak Nabywanie Funkcji [Gain of function]

SARS-CoV-2 Tożsamość zabójcy – wywiad z prof. Ralphem Baricem
Koronawirusy i badania typu „uzyskiwania funkcji” – dr David Martin

Jordon Trishton Walker: Nie wiem, to trochę inne. Myślę, że to coś innego. To jest, to definitywnie nie jest Nabywanie Funkcji.

– Brzmi jakby było. No ale w porządku.

Jordon Trishton Walker: Nie, nie, nie, Kierowana Ewolucja to jest coś zupełnie innego.

– Kierowana Ewolucja?

Jordon Trishton Walker: [Ręcznie] Kierowana Ewolucja.

– Kierowana Ewolucja, okej. Więc, tak to się nazywa?

Jordon Trishton Walker: Może, nie wiem (śmieje się) Nie powinno się robić badań w oparciu o Uzyskiwanie Funkcji [Gain of function] z wirusami. Znaczy – ludzie by nie chcieli, żebyśmy robili, ale robimy mutację wybranych struktur aby zobaczyć, czy możemy uczynić wirusa silniejszym. Więc, są badania w trakcie na ten temat. Nie wiem jak to się uda… Mam nadzieję, że nie będzie nowych epidemii, bo, Jezu Chryste…

– Powiedz mi więcej, czego możemy się spodziewać z całym tym procesem mutowania wirusa?

Jordon Trishton Walker: Cóż, oni nadal wykonują eksperymenty w tym temacie, ale wygląda na to, z tego co słyszałem, że teraz ten proces optymalizują. Ale robią to powoli, bo każdy jest bardzo ostrożny, wiesz, nie chcą tego zbytnio przyspieszać. Myślę, że też próbują to robić jako coś co wygląda na działania badawcze. Bo oczywiście nie chcesz ogłaszać, że odkrywasz [tworzysz ręcznie] przyszłe mutacje.

– Czy ten cały temat mutowania wirusów pochodzi od twojej szefowej Sarah [Wu]?

Jordon Trishton Walker: Nie, to pochodzi z… mamy dyrektorów naukowych w innych działach.

James O’Keefe: Na kolejnym spotkaniu nasz dziennikarz pod przykrywką zapytał czy badania typu uzyskiwania funkcji [Gain of function] już są prowadzone przez Pfizera? Ale nie, dopóki nazywamy to [ręcznie] Kierowaną Ewolucją, Pfizer działa legalnie.

– Jaki Pfizer ma cel w tym [mutowaniu COVIDa]?

Jordon Trishton Walker: Częścią tego co chcą zrobić jest spróbować dowiedzieć się – w pewnym stopniu – dowiedzieć się wiesz, jest dużo nowych szczepów i wariantów, które się pojawiają? Czemu ich nie wyłapiemy nim się pojawią w naturze i możemy zrobić szczepionkę profilaktycznie. nim, wiesz, pojawią się nowe warianty. Dlatego myślą, jeżeli zrobisz to w sposób kontrolowany w laboratorium, wtedy możemy powiedzieć, że to jest nowy epitop, więc gdy pojawi się on później, publicznie, to już masz szczepionkę mniej więcej działającą.

– O mój Boże, to jest idealne. Czyż to nie jest idealny model biznesowy, w sensie kontrolować naturę nim coś naturalnie samo się wydarzy, prawda?

Jordon Trishton Walker: Tak, jeżeli to się uda.

– Co to znaczy, jeżeli to się uda?

Jordon Trishton Walker: Bo czasami są mutacje na które nie jesteśmy przygotowani, jak delta, omikron, i tak dalej, więc… Kto wie? W każdym razie będziemy mogli to doić. COVIDa prawdopodobnie będziemy doić jeszcze przez jakiś czas. Jak, oczywiście, jak… (śmieje się)

– Myślę, że badania nad wirusami i ich mutowaniem, to będziecie mogli doić w nieskończoność.

Jordon Trishton Walker: Tak, to by było idealne.

James O’Keefe: Teraz moglibyście pomyśleć, że tworzenie wirusów aby sprzedać szczepionkę byłoby nielegalne, ale nie… Przemysł farmaceutyczny jest, jak Walker to określa, “drzwiami obrotowymi dla wszystkich urzędników państwowych”

Jordan Tristan Walker: [Pfizer] jest drzwiami obrotowymi dla wszystkich urzędników państwowych.

– O rany!

Jordon Trishton Walker: Ale to jest prawdą dla każdego przemysłu. W przemyśle farmaceutycznym, wszyscy urzędnicy państwowi, którzy badają nasze leki ostatecznie zaczynają pracować w firmach farmaceutycznych. Podobnie w wojsku – cała armia, urzędnicy bezpieczeństwa państwowego, ewentualnie idą do pracy do firm zbrojeniowych.

– Co sądzisz o tych “drzwiach obrotowych”?

Jordon Trishton Walker: To jest całkiem dobre dla przemysłu, będąc szczerym. Złe dla wszystkich innych w Stanach Zjednoczonych [i na świecie].

– Dlaczego jest to złe dla wszystkich innych [w Stanach]?

Jordon Trishton Walker: Bo jeżeli ludzie z instytucji regulacyjnych, którzy oceniają nasze leki, przestaną być [rządowym] regulatorem chcą pracować dla firmy, nie będą surowi w stosunku do firmy w której będą pracować.

James O’Keefe: Porozmawialiśmy z dr Robertem Malone, lekarzem, naukowcem i autorem, aby usłyszeć jego zdanie na temat komentarzy udzielonych przez Jordona Walkera.

Dr Robert Malone: Uzyskujesz Funkcję, nadajesz Funkcję w Wirusie 1, poprzez dodawanie mu elementów z Wirusa 2. Infekowanie jednej małpy, a potem innej małpy, nazywa się seryjnym pasażowaniem wirusów, wygląda na to, że jest to jedną z technologii wykorzystywanych w Instytucie Wirusologii w Wuhan, gdzie szczepy humanizowanych myszy, wierzę, że zostały uzyskane od EcoHealth Alliance. To jest przykład [ręcznie] Kierowanej Ewolucji. Wygląda na to, że dżentelmen nie ma absolutnie żadnego kompasu moralnego, na temat tego czym się zajmuje. Pycha, arogancja, niedojrzałość. Jeżeli taka jest jakość ludzi pracujących w Pfizerze, którzy podejmują tak wielkie decyzje którymi ryzykują globalne zdrowie publiczne, z takim swobodnym lekceważeniem efektów na ludziach. To jest potężna korupcja w sensie, czy byłoby to możliwe dla Pfizera, aby ominąć międzynarodowe i narodowe prawa. Myślę, że to jest nie do podważenia. Dżentelmen, w waszej pracy dziennikarskiej, jasno pokazał, że Pfizer wierzy w to, że przechwycił aparat regulacyjny w Stanach Zjednoczonych – i być może na całym świecie. Pfizer ukończył przechwycenie aparatu regulacyjnego i jest dumny z tego powodu.

James O’Keefe: Kiedy rządy odwracają wzrok, a Pfizer ukrywa informacje przed opinią publiczną [plebsem], to jest to sprawa rozwojowa.

Bądź odważny! Zrób coś! Rozpowszechniaj nasze filmy! I do zobaczenia!

Zobacz na: Project Veritas: CNN zdemaskowane – Charlie Chester
Project Veritas, Jen Gennai z Google i Maszynowe Uczenie Sprawiedliwości
Project Veritas ujawnia nagranie, na którym Mark Zuckerberg krytykuje Morgana Kahmanna, informatora z Facebooka
Zachary Vorhies: Informator Google o „Maszynowym Uczeniu Sprawiedliwości”

 

Pfizer i mutowanie COVIDa – Jordon Trishton Walker [napisy PL]

https://rumble.com/v28ilza-pfizer-i-mutowanie-covida-jordan-tristan-walker.html