GB: Porażka szczepionek na C-19 – po całości. Negatywna skuteczność – najnowsze dane z Anglii.

To oficjalne, dane z Wielkiej Brytanii pokazują, że szczepionki na Covid-19, w całej rozciągłości, wykazują negatywną skuteczność.

Porażka szczepionek na C-19 – po całości

Właśnie przejrzałem najnowsze dane z Anglii. Do tej pory obserwowaliśmy spadek skuteczności szczepionek w zapobieganiu zakażeniom Sars-Cov-2, ale z oficjalnych statystyk nie mieliśmy okazji do wyłapania faktu, że dla każdej grupy wiekowej mamy do czynienia z negatywną skuteczność. Od początku stycznia 2022 już możemy.

Najnowsze dane zebrane z tych dwóch raportów opowiadają zupełnie inną historię niż ta, która jest opowiadana w korpomediach.

Nie lubię używać względnego obniżenia ryzyka, ale jest to wspólna metryka używana w całej tej pandemii do promowania szczepionek, więc użyję jej tutaj. Ponadto, nie robi to żadnej różnicy w stosunku do ogólnej historii: szczepionki nie tylko nie zapobiegają infekcji, ale czynią cię bardziej podatnym na infekcje.

Redukcja ryzyka względnego na przykładzie 95% skuteczności szczepionek na C-19 – dr Thomas Cowan

 

Nie lubię używać Redukcji Ryzyka Względnego [Relative Risk Reduction – RRR], ale jest to powszechna metryka używana podczas całej tej pandemii do promowania szczepionek, więc użyję jej tutaj. Ponadto, nie robi to żadnej różnicy w stosunku do ogólnej historii: szczepionki na C-19 nie tylko nie zapobiegają infekcji, ale klientów tego towaru czynią bardziej podatnym na infekcje.

Źródła na podstawie których powstał poniższy wykres:

COVID-19 vaccine surveillance report – Week 1, 6 January 2022
Weekly national Influenza and COVID-19 surveillance report – Week 1 report (up to week 52 data), 6 January 2022

Porażka szczepionek na C-19

 

Rycina 1 Redukcja ryzyka względnego zakażenia wirusem Covid-19 po szczepieniu w Anglii

Porażka szczepionek na C-19 - Redukcja ryzyka względnego

Ryc. 1 pokazuje, że szczepienie przeciwko zakażeniom Sars-Cov-2 nie tylko nie zapobiega zakażeniom, ale zwiększa ryzyko zakażenia. We wszystkich grupach wiekowych wykazano ujemną skuteczność.

 

 

Szczepionki nie tylko nie zapobiegają zakażeniu, ale czynią cię bardziej podatnym na zakażenie.

We wszystkich grupach wiekowych, jak wyraźnie widać na rys.1, szczepionki Covid-19 wykazują ujemną skuteczność. Oznacza to, że osoby zaszczepione są bardziej narażone na infekcję niż osoby nieszczepione.
Na przykład, w grupie wiekowej 40-49 lat ryzyko zakażenia jest zwiększone o ponad 140% w porównaniu do tej samej grupy wiekowej nieszczepionej.

Według Joe Bidena i chyba każdego innego światowego przywódcy, jesteś narażony na wielkie ryzyko nie będąc zaszczepionym.

Joe  Biden powiedział społeczeństwu, aby nie było zaniepokojone panującą sytuacją, chyba że jeśli jesteś nieszczepiony, wtedy jest “jakiś powód do alarmu” – Źródło: Biden: The Vaccinated Are “Highly Protected” While The Unvaccinated Should Be “Alarmed”, 4 stycznia 2022

Wysuwają oni wszelkiego rodzaju twierdzenia dotyczące nieszczepionych, dotyczących tego że  przepełniają szpitale, ciężko chorują i umierają na potęge.

Jednak to, co jest teraz bardzo jasne, jeśli chcesz zmniejszyć swoje szanse na zarażenie się Sars-Cov-2, nie noś maski; nie słuchaj Bidena lub innej marionetki; i nie szczep się…

Źródło: Forensic, Vaccine Failure – Across the Board.

 

Wzrost liczby przypadków  c-19 wśród zaszczepionych klientów

 

Jako, że liczba przypadków zachorowań na C-19 rośnie wśród zaszczepionych klientów, o czym pisaliśmy w artykule powyżej, sytuacja wygląda tak, że jest bardziej prawdopodobnym, aby zostać zainfekowanym SARS-Cov-2, jeśli jesteś zaszczepiony, co nie wygląda dobrze dla szczepionkowego PR-u.

Religia szczepień na Covid-19 szybko tonie

Religia szczepień na Covid-19 szybko tonie. Kilka wykresów poniżej pokazuje, jak kiepsko wygląda sytuacja dla jej wyznawców.

Sześć warunków kontroli umysłu – C.J. Hopkins
Cechy przywódców sekt – charakterystyka sekt – Melissa Dykes
Jak zostać przywódcą sekty – Prosty przewodnik, jak zdobyć kontrolę nad umysłami.

Rycina 1. Przypadki Covid-19 w Anglii według stanu zaszczepienia

Przypadki Covid-19 w Anglii według stanu zaszczepienia

Ryc.1: przedstawia liczbę przypadków Covid-19 w Anglii w zależności od statusu zaszczepienia. Źródło

 

Wyraźnie widać, że przypadki zaszczepione przeważają nad niezaszczepionymi.

Jak ta liczba przypadków rozkłada się według kategorii wiekowych?

Nadmiar przypadków Covid-19 według grup wiekowych

Rycina 2. Nadmiar przypadków Covid-19 według grup wiekowych – Źródło

 

Ryc. 2 przedstawia nadwyżkę przypadków Covid-19 w poszczególnych grupach wiekowych. Linia zerowa wskazuje równą liczbę przypadków w kohorcie zaszczepionej i niezaszczepionej. Wszelkie wartości ujemne na wykresie wskazują na nadmiar przypadków wśród zaszczepionych uczestników tego eksperymentu; wszelkie wartości dodatnie na wykresie wskazują na nadmiar przypadków wśród niezaszczepionych. Na przykład, w kategorii poniżej 18 roku życia jest ponad 200.000 więcej przypadków w grupie nieszczepionej. Ale w pozostałych grupach wiekowych mamy do czynienia z nadmiarem przypadków zaszczepionych. Na przykład w grupie wiekowej 18 – 29 lat jest o prawie 370.000 więcej przypadków wśród zaszczepionych, a w grupie wiekowej 30 – 39 lat o ponad 341.000 więcej przypadków wśród zaszczepionych.

Fala się odwróciła

Na początku trudno było przekonać entuzjastycznie nastawionych uczestników tego eksperymentu, którzy zostali przekonani przez swojego lekarza rodzinnego do zrobienia sobie zastrzyku z eksperymentalnej terapii genowej, że nie jest to taki dobry pomysł. Nie chcieli słuchać o immunologii ani o danych, które pokazywały, że nie jest to w ich najlepszym interesie.

Ale teraz to się zmienia.

Koledzy z pierwszej linii kowidowego frontu wzdragają się przed perspektywą kolejnej porcji boskiej ambrozji… a pacjenci, dziś rano w przychodni, mówią, że mają już dość i dostrzegają rzeczywistość, w której ich zaszczepieni przyjaciele coraz bardziej chorują na Covid.

Na studia uczęszczałem między innymi do King’s College, więc cieszę się na widok tego konsultanta z King’s, który mówi to głośno i wyraźnie.

“Nauka nie jest wystarczająco silna”.

konsultant anestezjolog, Steve James i sekretarz zdrowia Sajid Javid

Obejrzyj moment, w którym nieszczepiony „konsultant anestezjolog, Steve James , który leczył pacjentów z koronawirusem od początku pandemii, mówi sekretarzowi zdrowia Sajidowi Javidowi o swoim niezadowoleniu z polityki rządu dotyczącej obowiązkowych szczepień dla pracowników NHS [służby zdrowia].” – Źródło: COVID-19: Sajid Javid directly challenged on mandatory coronavirus jabs by unvaccinated NHS doctor

Źródło: Vaccinated Cases Surge

%d bloggers like this: