To, czego należy uczyć nasze dzieci o szczepionkach – Brett Wilcox

W tym materiale Brett Wilcox i grupa dzieci w wieku szkolnym omawiają fakty o szczepionkach, urazach poszczepiennych i producentach szczepionek. Pod koniec prezentacji dzieci dzielą się osobistymi opowieściami o szkodach poszczepiennych oraz tym, co należy zrobić z tymi, którzy korzystają z naszej obecnej polityki szczepień. Ich podejście do kwestii szczepień daje nadzieję na lepszą przyszłość.

Manifest proszczepionkowy – Brett Wilcox
Podręczniki medyczne o szczepionkach

To, co należy nauczyć nasze dzieci o szczepionkach

Brett Wilcox książek Jabbed: How the Vaccine Industry, Medical Establishment oraz Government Stick It to You and Your Family.

 

Czego należy uczyć nasze dzieci o szczepionkach

 

Brett Wilcox: Witam wszystkich. Bardzo się cieszę, że jesteście tu dzisiaj. Nazywam się Brett Wilcox i jestem nauczycielem i jestem nauczycielem o szczepieniach w oparciu o rzeczywistość/fakty. Oczywiście jesteśmy tu po to, żeby rozmawiać o szczepieniach, ale zanim zaczniemy, porozmawiamy trochę o tym. Czy wiecie co to jest? No śmiało!

Dzieci: Papierosy.

Brett Wilcox: Papierosy. Myślicie, że to prawdziwe papierosy czy nie?

Dzieci: Prawdziwe… Nieprawdziwe…

Brett Wilcox: To są nieprawdziwe papierosy. Ja je zrobiłem. Tak więc nie są prawdziwe. Z czego robi się prawdziwe papierosy?

Dzieci: Z jakiegoś paskudztwa.

Brett Wilcox: Z paskudztwa.

Dzieci: Z papieru.

Brett Wilcox: Z papieru.

Dzieci: Z tytoniu.

Brett Wilcox: Z tytoniu.

Chłopiec: Z prochu strzelniczego?

Brett Wilcox: Z prochu? Nie sądzę, żeby do papierosów wkładano proch. To byłby duży problem.

Dziecko: Ze śluzu?

Brett Wilcox: Ze śluzu? Nie wydaje mi się, żeby w papierosach był śluz. Wróćmy do odpowiedzi, że w papierosach jest tytoń. Co to jest tytoń?

Chłopiec: Narkotyk.

Brett Wilcox: Narkotyk. Rzeczywiście działa jak narkotyk. Tak, to prawda. Są w nim narkotyki, ale co to jest?

Dziecko: Roślina.

Brett Wilcox: Roślina. Tak, to roślina. Gdy ludzie robią papierosy, obrywają liście, suszą je, mielą i ściskają i powstają papierosy. Gdybyście zapalili papierosa – wiem, że wy byście tego naprawdę nie zrobili, ja bym tego też nie zrobił – ale gdybym zapalił papierosa i zrobił tak, to myślicie, że byłoby to dla mnie dobre czy złe?

Dzieci: Złe!

Brett Wilcox: Jesteście pewni?

Dziewczynka: Bardzo bardzo ohydne.

Chłopiec: Na sto procent.

Brett Wilcox: Na sto procent.

Dziewczynka: Na milion procent.

Brett Wilcox: Okej, na milion…

Chłopiec: Na milion milionów.

Brett Wilcox: Okej. Jesteście całkowicie pewni. Przeprowadzimy taki mały, śmieszny eksperyment. Potrzebuję chłopca na ochotnika. Przykro mi, że musi być chłopiec, ale ma to sens w związku z tym, co będziemy robić. Prawdopodobnie… Potrzebuję kogoś z donośnym głosem, kto potrafi głośno krzyczeć. Chyba wybiorę ciebie, bo myślę, że to będzie na ciebie dobrze pasowało.

Chłopiec: Ja mam mega mocny głos.

Brett Wilcox: Masz mega mocny głos? Masz donośny głos? W porządku? Chodź tutaj, stań tu. Załóż to. Całkiem dobrze pasuje, prawda? Chyba będzie dobre. Dajesz radę? Trochę za małe? Wchodzi? Trochę za małe. W porządku, wchodzi. Zawieszę ci to… To wasz kolega lekarz, a teraz potrzebuję dziewczynki na ochotnika, ale zanim się zgłosicie, powiem, że ta dziewczynka będzie kobietą w ciąży. Kto chce być kobietą w ciąży? Tobie chyba bardzo podoba się ten pomysł. Chodź do nas. Możesz być ciężarną kobietą. Zrobimy coś takiego… Myślę, że to może być twoje dziecko, okej? Podwiń bluzkę i włóż to pod bluzkę i to będzie twoje dziecko. Mamy to, w porządku. Teraz cofniemy się w czasie, ale zanim to zrobimy, dam te papierosy lekarzowi, okej? Jak myślicie, co lekarz z nimi zrobi?

Dzieci: [Mówią razem, nie można zrozumieć, nie kończą]

To, co należy nauczyć nasze dzieci o szczepionkach - papierosy

Brett Wilcox: Zobaczymy. Cofniemy się w czasie. Zaczynamy. Gotowi? Cofnęliśmy się o jakieś 70 lat. Jesteśmy więc mniej więcej w 1948 roku, a wtedy bardzo wielu lekarzy uważało, że papierosy są nieszkodliwe i bardzo wielu paliło. Niektórzy palili nawet w swoich gabinetach, gdzie przychodzili pacjenci.

Dziecko: I inni ludzie.

Brett Wilcox: Inni ludzie też palili. Dużo więcej ludzi paliło, ponieważ więcej ludzi uważało, że papierosy są nieszkodliwe i nawet lekarze sądzili, że tak jest. Okej. Masz tutaj kobietę w ciąży… Zapomniałem wam powiedzieć, że ta ciężarna kobieta to wasza prababcia. W 1948 była w ciąży i poszła do lekarza. Pójdziesz do lekarza, bo nie czujesz się najlepiej. Gdy wejdziesz do gabinetu, powiedz: „Dzień dobry, panie doktorze. Nie czuję się najlepiej”. A ty będziesz palił papierosa, dobrze? Mocno się zaciągnij i zrób tak. A potem powiedz do swojej ciężarnej pacjentki: „Palenie odpręża. Poprawia samopoczucie. Jeśli się pani odpręży, będzie to dobre dla dziecka”. A potem ty powiedz – musisz to zapamiętać – chcę, żebyś powiedziała: „Ja słyszałam, że palenie jest złe. Słyszałam, że od palenia się choruje i można nawet zachorować na raka”. Ty odpowiedz: „To ja jestem lekarzem. Niech pani słucha mnie, bo to ja jestem lekarzem i wiem, co jest słuszne”. Dobrze? Myślicie, że zapamiętaliście?

Dziecko: Głupie.

Brett Wilcox; Spróbujmy, okej? Wchodzisz do gabinetu lekarza i mówisz…

Dziewczynka: Dzień dobry, panie doktorze. Nie czuję się najlepiej.

Chłopiec: Palenie jest dobre dla pani i dziecka, bo pozwala się odprężyć.

Dziewczynka: Ale ja słyszałam, że palenie jest niezdrowe.

Chłopiec: To ja jestem lekarzem…

Brett Wilcox: I powinna pani robić to, co mówię.

Chłopiec: I powinna pani robić to, co mówię.

Brett Wilcox: No dobra, co powiecie na wielkie brawa dla ciężarnej prababci i wspaniałego lekarza-palacza? No dobrze, dziękuję. Bardzo wam dziękuję. Doceniam to. Jak wam się oglądało tę scenkę, która naprawdę mogła się wydarzyć bardzo bardzo dawno temu? Jak oglądało się ją wam, dzieciom, gdy wiedzieliście, że to naprawdę się zdarzyło? Powtórz.

Chłopiec: Moja prababcia naprawdę była w ciąży?

Brett Wilcox: Twoja prababcia naprawdę była w ciąży. Jak by to było, gdyby twoja prababcia naprawdę poszła do lekarza, a lekarz naprawdę by jej to powiedział?

Dziewczynka: Ja bym jej powiedziała nie, nie, nie, nie, nie. Idź do innego lekarza, panienko.

Brett Wilcox: W porządku. A jak ty się czułaś?

Dziewczynka: To było trochę zabawne.

Brett Wilcox: Trochę zabawne, trochę dziwne. A gdybyś ty była kobietą w ciąży, poszłabyś do innego lekarza, tak?

Dziewczynka: Tak, poszłabym do lepszego lekarza, który wiedziałby co tak naprawdę jest dobre.

Brett Wilcox: No dobrze, więc oglądając to nauczyliście się, że czasami lekarze popełniają błędy, tak?

Dziewczynka: Tak, wszyscy popełniają błędy.

Brett Wilcox: Wszyscy popełniają błędy, nawet lekarze. I lekarze wtedy popełniali błędy na temat papierosów, prawda? Wydaje się to trochę dziwne, ale naprawdę tak było.

Dziecko: Nawet tatusiowie popełniają błędy.

Brett Wilcox: Nawet tatusiowie popełniają błędy. Czasami zwłaszcza tatusiowie popełniają błędy. Okej. Zaczęliśmy od tego co jest w papierosie, a wy powiedzieliście, że tytoń i ustaliliśmy, że tytoń nie jest zdrowy, gdy się go pali i wprowadza się dym do płuc i że dym powoduje raka, prawda? Teraz zadam wam to samo pytanie na temat szczepionek. Co znajduje się w szczepionce? Śmiało.

Chłopiec: Różne substancje chemiczne.

Brett Wilcox: Różne substancje chemiczne.

Dziewczynka: Substancje chemiczne, które naprawdę mogą zaszkodzić.

Brett Wilcox: Substancje chemiczne, które naprawdę mogą zaszkodzić?

Dziewczynka: Które szkodzą.

Brett Wilcox: Które naprawdę szkodzą. Okej.

Dziewczynka: Które mogą zatruć mózg.

Brett Wilcox: Substancje chemiczne, które mogą zatruć mózg.

Dziecko: Przestajesz być mądry.

Dziewczynka: Metale takie jak rtęć.

Brett Wilcox: Powiedziałaś metale takie jak rtęć? Macie niezłą wiedzę.

Dziewczynka: Polisorbat 80.

Brett Wilcox: Polisorbat… O rany, mamy tu naprawdę bardzo mądre dzieciaki. Polisorbat 80. Nie planowałem o tym mówić, ale jak działa polisorbat 80?

Dziewczynka: Otwiera barierę mózgu.

Brett Wilcox: Barierę krew-mózg. Czyli substancje chemiczne mogą się dostać do mózgu i mu zaszkodzić, tak?

Dziewczynka: Może zatruć organizm.

Brett Wilcox: Zatruć organizm.

Dziewczynka: Otwiera się i mózg ulega uszkodzeniu.

Brett Wilcox: W porządku. Otwarcie się bariery krew-mózg może spowodować uszkodzenie mózgu.

Dziewczynka: Wtedy nauka/uczenie się idzie bardzo źle i tak dalej.

Brett Wilcox: To może powodować problemy z nauką.

Dziewczynka: I problemy ze zdrowiem.

Brett Wilcox: Ze zdrowiem. Problemy fizyczne.

Dziewczynka: Problemy z chodzeniem.

Brett Wilcox: Problemy z chodzeniem.

Dziewczynka: Ja mam problem, leniwe oko.

Brett Wilcox: Porozmawiamy o tym trochę później. Zapytam was o to, dobrze?

Dziewczynka: Czasem może nawet spowodować upośledzenie umysłowe.

Brett Wilcox: Czasem może nawet spowodować upośledzenie umysłowe. Okej. Zadziwiacie mnie. Musimy iść dalej z tematem, ale jesteście niesamowici. Nie miałem pojęcia, że będziecie lecieć jak torpeda i podawać te wszystkie odpowiedzi. Każda z nich była absolutnie zgodna z prawdą. Szczepionki mogą tak działać. Zaczęliśmy od powiedzenia co jest w papierosie, teraz porozmawialiśmy trochę o tym, co jest w szczepionkach, a ja powiem jeszcze o innych rzeczach, które w nich są. Dawno dawno temu, jakoś ponad sto lat temu, istniała bardzo ciężka choroba o nazwie ospa prawdziwa i ludzie myśleli, że jeśli pobiorą ropę od naprawdę chorych krów, które chorowały na chorobę o nazwie ospa krowia, i umieszczą ją w szczepionkach i w organizmie ludzkim, to ludzie będą zdrowsi. Okej? Brali naprawdę chore krowy i czasami szli do laboratoriów i zdrapywali ropę z całych boków krów, przez co byli cali w ropie i wilgoci, a potem zbierali ropę i wprowadzali ją do organizmów wielu ludzi, bo uważali, że to ich ochroni. Sądzicie, że to dobry czy zły pomysł?

W jaki sposób produkowana jest limfa cielęca

Źródło: How “Glycerinated Calf Lymph” is “Manufactured.” LEICESTER: SANITATION versus VACCINATION BY J.T. BIGGS J.P.  http://www.whale.to/vaccines/calf_abuse.html

 

Dzieci: Zły!

Dziewczynka: Fuj fuj fuj!

Dziewczynka: Zły pomysł, bo po pierwsze w tej ropie mogły być bakterie.

Brett Wilcox: Tak. Ropa to ropa. Nie jest zbyt czysta, więc mogą się zdarzyć złe rzeczy. I rzeczywiście odkryli, że w krajach, gdzie podawano ludziom najwięcej szczepionek przeciwko ospie prawdziwej, więcej ludzi umarło na ospę prawdziwą, a w miejscach, w których szczepiono mniej, zmarło mniej ludzi. Niektórzy nawet mówili: „Nie, trzymajcie tę brudną szczepionkę z dala od naszego miasta czy miasteczka.” W tych miejscach sytuacja była najlepsza. Ludzie byli najzdrowsi, bo nie wprowadzali do swoich organizmów trucizny pochodzącej z ospy krowiej. Tak?

Antyszczepionkowa Liga z Leicester

Metoda Leicester – ospa prawdziwa i nieszczepieni … czyli dostrzegalny sukces rezygnacji ze szczepień na rzecz wprowadzenia innych środków zapobiegających chorobie…

Chłopiec: A ludzie, którzy doili te krowy dostawali ospy prawdziwej.

Brett Wilcox: Mogli zapewniać jakąś ochronę, tego nie wiem. Ale wiem ogólnie, że w krajach, w których najbardziej szczepiono szczepionką z ospą krowią, wystąpiło też najwięcej zgonów. No dobrze. To było bardzo dawno temu. Teraz jesteśmy mądrzejsi niż tamci ludzie, prawda?

Dzieci: Tak.

Brett Wilcox: Okej. Już nie umieszczamy ospy krowiej w szczepionkach. Ale umieszczamy w nich pewien płyn od krów i małe fragmenty z krów. Dzisiaj nadal to robimy. Jeśli obecnie się szczepicie, to w szczepionce jest płyn i małe fragmenty martwych krów. Lekarz nie powie wam: „Czas się zaszczepić, bo szczepionka zawiera płyn i małe fragmenty martwych krów”. Lekarz tego nie powie, prawda? Ale te rzeczy tam są. Porozmawiajmy o kilku innych rzeczach, które też tam są. Mam tutaj panią i pana mysz. Może mają imiona, nie jestem pewien. W porządku. Co by było, gdybym chciał zabić te myszy, rozciąć im głowy, wyjąć mózgi i włożyć ich fragment do szczepionki? Myślicie, że to by był zły czy dobry pomysł?

Dzieci: Zły!

Brett Wilcox: Myślicie, że bylibyście bardziej czy mniej zdrowi, gdyby ktoś wstrzyknął to do waszego organizmu?

Dzieci: Mniej zdrowi!

Brett Wilcox: Mniej zdrowi.

Dziecko: W tym też mogą być jakieś bakterie i nie jest dobrze umieszczać mięso w krwiobiegu.

Słowa Alergia i Anafilaksja zostały utworzone, aby opisać szkody po szczepionkach

Brett Wilcox: Mogą tam być bakterie i niedobrze jest umieszczać mięso w krwiobiegu. Jak dla mnie, mówisz bardzo mądrze. Zobaczmy coś takiego. Mam tu fajną małpkę. Potnę tę małpkę, wyjmę jej nerki, zmienię je w papkę, zmielę je porządnie, dodam do nich coś jeszcze, umieszczę to w szczepionce i powiem wam, że dzięki temu będziecie zdrowi. Co myślicie?

Dzieci: Nie!

Dziewczynka: Nawet jeśli włoży się tego mało, to i tak nie będzie dobre.

Brett Wilcox: Powtórz.

Dziewczynka: To dalej jest mięso i bakterie.

Brett Wilcox: To nadal jest mięso, które ma bakterie. Za małą chwilę powiem o niektórych rzeczach, które były w nerkach małp, więc wrócimy do tego o czym mówisz. No dobrze. Mamy też świnię. Co byście powiedzieli, gdybyśmy wzięli… Świnia, czy to dobry pomysł?

Dzieci: Nie!

Brett Wilcox: A może byśmy wzięli psa i włożyli coś z psa?

Dzieci: Nie!

Brett Wilcox: A co byście powiedzieli na kurczaka?

Dzieci: Nie!

Brett Wilcox: A może kawałki kurzego jaja?

Dzieci: Nie!

Brett Wilcox: No dobrze, a gdybym wziął genetycznie zmodyfikowaną larwę, która zmienia się w ćmę? Co by było, gdybym ją umieścił w szczepionkach?

Dzieci: Nie!

Dziecko: Gąsienicę?

Dziecko: To obrzydliwe!

Brett Wilcox: Tak, gąsienicę. To faktycznie jest gąsienica, no tak. Ale zmienia się w ćmę. Zmienia się w ćmę.

Dziecko: Nie. To jest motyl.

Brett Wilcox: Ten rekwizyt to może być motyl. Nie byłem do końca pewien, gdy go kupowałem i zdecydowanie nie mogłem zapytać. Ale dziś reprezentuje ćmę. Okej?

Dziewczynka: Nie ma znaczenia jakiego zwierzęcia się użyje. I tak są w nim bakterie i mięso, które umieszcza się w krwiobiegu i to może zatruć…

Brett Wilcox: Okej. Mięso i bakterie zatruwają krwiobieg. Sądzę, że masz całkowitą rację. To jest termometr, prawda? Kiedyś termometry miały w środku coś srebrnego. Ten tego nie ma, ale czy wiecie co to było to srebrne?

 

Thimerosal Is Dangerous At Any Concentration – dr Frank B Engley, Jr

 

Dziecko: Chyba rtęć.

Brett Wilcox: Rtęć. Okej. Rtęć jest bardzo dobra do termometrów, bo kiedy temperatura idzie w górę, to też idzie w górę, a kiedy idzie w dół, to rtęć też idzie w dół. Tak więc bardzo nadaje się do termometru. Do szczepionek używano innego rodzaju rtęci, ale tak samo trującej. A wiedzieli dobrze już w latach 40-tych, że rtęć, którą umieszczają w szczepionkach jest trująca nawet w jednej części na miliard, co oznacza, że jeśli wprowadzi się do organizmu malutki, maleńki, tyci kawałeczek rtęci, on i tak zabije niektóre komórki. Jest naprawdę dobra w zabijaniu komórek nerwowych. Które części ciała są mocno unerwione?

Dziecko: Końce palców.

Brett Wilcox: Końce palców.

Dziecko: Język.

Brett Wilcox: Język.

Dziecko: Brzuch.

Brett Wilcox: A co powiecie na to, co jest tutaj?

Dzieci: Mózg.

Brett Wilcox: Mózg. Mózg ma mnóstwo nerwów, więc jeśli rtęć dostanie się do mózgu, to co robi?

Dzieci: Zabija mózg.

Brett Wilcox: Zabija komórki mózgu.

Chłopiec: Można zachorować na raka mózgu.

Dziecko: Może też dostać się do pnia mózgu.

Brett Wilcox: Może też dostać się do pnia mózgu. Tak. Przejdźmy do tego. Wiecie co to jest?

Dzieci: Kula z folii aluminiowej.

Brett Wilcox: Kula z folii aluminiowej. Masz pytanie?

Dziewczynka: Nawet jeśli wprowadza się malusieńki kawałeczek, to i tak nie jest dobrze.

Brett Wilcox: Nawet jeśli to malusieńki kawałeczek, to i tak nie jest dobrze, bo trucizna to trucizna, prawda?

Dzieci: Tak.

Brett Wilcox: Nigdy nie powinniśmy wprowadzać trucizny do naszego organizmu, tak? Okej, mamy tutaj aluminium. Naukowcy bardzo się teraz wprawili w wykorzystywaniu malutkich kawałeczków aluminium, naprawdę malusieńkich kawałeczków, nanocząsteczek tak bardzo bardzo maleńkich, i umieszczaniu ich w szczepionkach i w organizmach ludzi. Obecnie wiemy, że aluminium to także metal i że powoduje całą masę problemów. Dla ścisłości, powoduje… Jest powiązany z ponad 1.400 rozmaitymi chorobami. Całe mnóstwo problemów.

The Comparative Toxicogenomics Database – Aluminium
http://ctdbase.org/detail.go?type=chem&acc=D000535&view=disease

Dziewczynka: Po prostu nie powinno się wprowadzać metali do organizmu.

Brett Wilcox: Nie powinno się wprowadzać metali do organizmu. Czy to brzmi jak całkiem rozsądna rada?

Dzieci: Tak.

Brett Wilcox: Dla mnie też. No dobrze. Porozmawialiśmy o aluminium. Teraz powiem o czymś innym. O tych rzeczach. Mam ich sześć albo siedem. Podnoszę je, żebyście mogli zobaczyć. One reprezentują…

Wcześniej to było coś innego, czyjeś dziecko, prawda? Teraz reprezentuje mały wirus. Okej? To jest wirus. To jest bakteria.

A to są zanieczyszczenia, czyli pewne dodatkowe rzeczy, o których naukowcy nic nie wiedzą, ale znajdują się one w szczepionkach. Może odkryją je później, a może nigdy ich tak naprawdę nie odkryją. To są po prostu dodatkowe rzeczy w szczepionkach, które mogą powodować problemy. W czasach, kiedy sporządzano szczepionkę przeciw polio, mniej więcej w latach 50-tych, naukowcy nie mieli zbyt dobrego sprzętu i nie byli w stanie stwierdzić, że umieszczają w szczepionkach wiele dodatkowych wirusów. Ale wkrótce, gdy mieli już ten sprzęt, dowiedzieli się, że w szczepionkach umieszczano co najmniej 40 wirusów małp. To wirusy, które nie istniały u ludzi, ale oni zmielili w papkę nerki małp i w nich było 40 różnych wirusów. Co najmniej 40 różnych wirusów. Jeden z tych wirusów nosił nazwę SV40 – simian virus 40. „Simian” oznacza „małpi”. Nazwijmy to… Powiedzmy, że to jest SV40. Odkryto, że SV40 to kancerogen, co oznacza, że powoduje raka. Naukowcy i przywódcy rządów w tamtych czasach  spotkali się i zdecydowali: „Ciii… Nie mówmy mamom i tatom, że SV40 jest w szczepionkach”. Co o tym myślicie?

http://www.sv40foundation.org/
SV40 – rakotwórczy wirus w szczepionkach przeciw polio!

Dzieci: Źle zrobili.

Brett Wilcox: Niedobrze.

Dziewczynka: Niedobrze, bo to nam mówi, że…

Chłopiec: …powodujemy raka u dzieci.

Dziewczynka: …nieświadomie wywołujemy raka, o którym ludzie później się dowiadują i nie wiedzą jak się go pozbyć.

Brett Wilcox: Okej. Tak. Ludzie dowiadują się, że mają raka…

Dziewczynka: …i nie wiedzą nawet skąd się wziął.

Brett Wilcox: Nie wiedzą nawet skąd się wziął. Dziś wielu naukowców uważa, że dużo przypadków raka ma związek z SV40. Tak?

Dziewczynka: Nie możemy im ufać.

Brett Wilcox: To sprawia, że nie możemy ufać tym ludziom, prawda? Powiedzieliśmy o tym, jak czasami przywódcy rządów kłamali na temat wirusów w erze polio. W bardziej współczesnych czasach przywódcy dowiedzieli się, że tiomersal lub rtęć w szczepionkach są związane z autyzmem. Gdy ludzie przyjmują więcej tiomersalu, częściej zapadają na autyzm i mają inne problemy.

http://www.putchildrenfirst.org/media/2.9.pdf

Rządzący zdecydowali: „Ciii… Nie mówmy o tym nikomu”. Naukowcy dowiedzieli się również, że szczepionka MMR też ma związek z autyzmem i innymi problemami i powiedzieli: „Ciii… Nie mówmy o tym nikomu”. Tak naprawdę, przywódcy i naukowcy spotkali się w wielkiej sali z koszem na śmieci i wyrzucili dane z badania pokazujące, że szczepionka MMR czasami powoduje autyzm.

Wskoczę teraz w swoją małą rakietę kosmiczną. Odlecę tylko na chwilę, żeby porozmawiać z waszymi rodzicami. Gotowi?

Jestem nauczycielem faktów o szczepieniach i miałem okazję porozmawiać z dziećmi niektórych z was. Ale rzeczywistość jest taka, że szczepionki zawierają pewne składniki, które są tak obrzydliwe i tak traumatyczne, że byłoby absolutnie niewłaściwe mówić o nich waszym dzieciom.

Szczepionki na bazie linii komórkowych z aborcji a rodzina katolicka. Perspektywa moralna i historyczna.

Chodzi oczywiście o wykorzystywanie tkanek ludzkich płodów po aborcji i o to, jak te żyjące dzieci są poddawane aborcji, a potem pocięte i jak tkanki pobierane są z ich organizmów, a następnie hodowane i namnażane w całe mnóstwo tkanek, które mieszają z rozmaitymi składnikami szczepionek i potem łączą ze wszystkim i umieszczają to w szczepionkach i ogłaszają, że to jest czyste, ogłaszają, że jest to bezpieczne i skuteczne i później wstrzykują to ciężarnym kobietom i wstrzykują to jednodniowym noworodkom, wstrzykują to małym dzieciom, wstrzykują to kilkulatkom, wstrzykują to starszym ludziom i wstrzykują to nam wszystkim. Tak więc co myślicie o fakcie, że w szczepionkach znajdują się małe fragmenty martwych dzieci? Co myślicie o fakcie, że małe fragmenty martwych płodów płci męskiej wstrzykuje się waszym małym dziewczynkom? Co myślicie o fakcie, że małe fragmenty martwych płodów płci żeńskiej wstrzykuje się waszym małym chłopcom? Czy sądzicie, że praktyka ta może powodować jakieś problemy? Wiadomo, że kiedy wstrzykujemy dzieciom, wiemy to bardzo dobrze, obce białka czy nawet białka pochodzące od innych ludzi do naszego organizmu, wywołujemy całe mnóstwo złych reakcji autoimmunologicznych, a wiadomo, że obecnie liczba zachorowań na choroby autoimmunologiczne idzie w górę w zastraszającym tempie.

Insertional mutagenesis and autoimmunity induced disease caused by human fetal and retroviral residual toxins in vaccines.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29108182
http://www.soundchoice.org/wp-content/uploads/Jarzyna-InsertionalMutagenesisAndAutoimmunity.pdf

Jak sądzicie, czy przyczyną może być wstrzykiwanie dzieciom tych wszystkich obcych białek ze zwierząt, a nawet od ludzi? Wiemy także, że niektóre z tych rzeczy są w stanie włączyć się w nasze własne DNA. Gdy mówimy o wirusie małp SV40, o innych wirusach i o znajdujących się tam ludzkich fragmentach, to mówimy też, że te rzeczy mogą włączyć się do naszego DNA, mogą zmienić nasze DNA i mogą na stałe zmienić to, kim jesteśmy, mogą na stałe zmienić ludzki genom, mogą na stałe zmienić to, kim jesteśmy jako rasa ludzka. To nic więcej jak absolutna pycha i absolutna ignorancja. Naukowcy myślą, że takie działanie jest w porządku, myślą, że rozumieją co robią, ale tak nie jest. Być może dzięki szczepionkom są w stanie uzyskać podwyższony poziom przeciwciał, ale nie mają pojęcia o niezliczonych potencjalnych konsekwencjach. Chcę, żebyście wzięli pod uwagę ten punkt widzenia. Kiedy będziecie rozmawiać ze swoimi dziećmi o tym, co w rzeczywistości jest w szczepionkach, jest to tak obrzydliwe, że nie da się tego zrobić bez wywołania traumy. Co wam to mówi o szczepionkach i co wam to mówi o etyce ludzi, którzy zarządzają programem szczepień? No dobrze, a teraz muszę wrócić, żeby porozmawiać z waszymi dziećmi. Dziękuję.

Mężczyzna: Dziękujemy.

Brett Wilcox: Okej. Wróciliśmy. Przed przerwą opowiadałem o szczepionce przeciwko polio, a na samym początku mówiliśmy o tym, o papierosach. Gdybyśmy znów wrócili do 1948 roku, kiedy lekarze myśleli, że palenie jest dobre, to w tamtych czasach żyli źli ludzie. Nazwę ich złymi ludźmi od papierosów. Źli ludzie od papierosów znali prawdę o papierosach. Nawet wtedy, w 1948, znali prawdę. Wiedzieli, że od papierosów się choruje i wiedzieli, że papierosy mogą powodować raka. Kłamali lekarzom, kłamali naukowcom, kłamali przywódcom rządów i kłamali wszystkim mamom i tatom. Mówili: „Papierosy są dobre. Papierosy są łagodne. Papierosy są niegroźne. Dzięki papierosom poczujecie się naprawdę dobrze.” Cóż, w końcu wystarczająco wiele osób się przebudziło i zdało sobie sprawę z tego, że ich okłamano. I wielu z nich przestało palić. Niektórzy spotkali się i powiedzieli: „Ci źli ludzie od papierosów nas okłamują, powinniśmy podać ich do sądu.” Zrobili tak, podali ich do sądu i wygrali. Źli ludzie od papierosów musieli zapłacić dużo pieniędzy, bo okłamywali ludzi przez dziesiątki lat, przez całe dziesiątki lat. Dziś ludzie wiedzą, wy wiecie, każdy z was w tej sali wie, że palenie jest niezdrowe, prawda?

Dziecko: Tak.

Brett Wilcox: Czyli wy wiecie dużo więcej niż wiele osób wiedziało wtedy. Wasza prababcia mogła tego nie wiedzieć, chyba że była to bardzo mądra prababcia i o tym wiedziała, prawda? Bo poszukała informacji. Tak jak wtedy byli źli ludzie od papierosów, dzisiaj są źli ludzie od szczepień. Ale ci źli ludzie od szczepień są dużo dużo gorsi niż źli ludzie od papierosów.

https://www.crimejusticejournal.com/article/view/888

Nie tylko trują kobiety w ciąży i dzieci, które w sobie noszą, nie tylko robią to za pomocą szczepionek, ale jak tylko te dzieci się urodzą, mówią: „Zaszczepimy pani dziecko zaraz po urodzeniu”. Rozwijają to dalej, mają całe mnóstwo innych szczepionek i chcą, żeby wszystkie mamy i ojcowie zaszczepili nimi swoje dzieci. Dużo więcej szczepionek niż 50 lat temu.

Ci ludzie chcą sprawić, żeby to było obowiązkowe, zmusić wszystkich rodziców do szczepienia dzieci, zrobić tak, żeby nie mogli powiedzieć „nie”. Wprowadzili prawo, że jeśli dziecko lub dorosły doznaje uszczerbku na zdrowiu lub umiera na skutek szczepienia, to nie można ich pozwać, nie można ich podać do sądu. Nie da się ich pociągnąć do odpowiedzialności. Źli ludzie od papierosów musieli zapłacić dużo pieniędzy, źli ludzie od szczepień nie muszą płacić ani grosza, nawet jeśli wiedzą, że wytwarzają produkt, który okalecza i zabija ludzi. Chcą zrobić tak, żeby wasze mamy i tatusiowie nie mogli mieć pracy, jeśli się nie zaszczepią i robią to na coraz większą skalę. Zdarza się, że chcą zabrać dzieci rodzicom i zaszczepić nawet jeśli rodzice tego nie chcą. Źli ludzie od szczepień chcą zrobić tak, żeby lekarze nie mogli wydawać zwolnień ze szczepień. Gdy dziecko źle reaguje na szczepienie, lekarz mówi: „Nie powinieneś być więcej szczepiony”. Oni chcą zrobić tak, żeby lekarz był za coś takiego ukarany. Masz pytanie?

Chłopiec: Źli ludzie od szczepień kłamią, więc właściwie przedkładają pieniądze nad ludzkie życie.

Brett Wilcox: Źli ludzie od szczepień właściwie przedkładają pieniądze nad ludzkie życie. To świetne stwierdzenie. Zbliżamy się do końca, więc pamiętajcie, że tytoń był zły, bo tytoń to trucizna. Szczepionki są złe, bo ich składniki, prawie wszystkie, to…

Dziecko:…trucizna.

Brett Wilcox: Trucizna. Tak więc jeśli przyjmiecie odrobinę trucizny z jednej szczepionki, może wam to zaszkodzić tylko trochę. Jedna szczepionka może wystarczyć, żeby was zabić. Niekiedy to się zdarza. Jeśli przyjmujecie coraz więcej szczepionek, przyjmujecie coraz więcej trucizny, więc jest bardziej prawdopodobne, że spowoduje to problemy. Chcę was zapytać czy znacie kogoś, kto został okaleczony lub zmarł na skutek szczepienia?

Część z was podniosła ręce. Jeśli znacie kogoś,  kto został okaleczony lub zmarł wskutek szczepienia, czy chcielibyście o tym opowiedzieć? Chcielibyście skorzystać z okazji i podzielić się tym z nami? Czy ty chciałabyś nam opowiedzieć?

Dziewczynka: Mój kolega… On… Przez szczepionkę MMR przestał słyszeć na jedno ucho.

Brett Wilcox: Stracił słuch w jednym uchu. Dziękuję, że nam o tym powiedziałaś.

Dziewczynka: Dziecko przyjaciela mojego taty umarło po szczepieniu.

Chłopiec: W naszym sąsiedztwie jest chłopiec. To były jego urodziny, skończył 2 latka. Umiał powiedzieć: „Dziś są moje urodziny, przyjeżdża mój dziadek”. Kilka dni później dostał szczepionkę MMR i teraz nie może już nawet powiedzieć: „Dziś są moje urodziny, przyjeżdża dziadek”.

Brett Wilcox: Ile ma lat?

Chłopiec: Teraz 14.

Brett Wilcox: Ma 14 lat i nawet teraz nie potrafi tego powiedzieć?

Dziewczynka: Nie za bardzo się orientuję w tych dwóch problemach. Pierwszy dotyczy mnie, a drugi mojej siostry. Ona ma leniwe oko, a ja nie za bardzo rozumiem to, co powinnam umieć w moim wieku. Jestem mniej więcej dwa lata do tyłu.

Brett Wilcox: Czy rodzice powiedzieli ci, że to szczepienia spowodowały te problemy?

Dziewczynka: Tak. Myślą, że mój mózg mógł zostać zatruty, przez co tak wolno się uczę.

Brett Wilcox: To z całą pewnością możliwe, prawda? Jak się czujesz wiedząc o tym?

Dziewczynka: Jeszcze nie wiem, ale czuję się trochę lepiej wiedząc coś o tym dlaczego jestem taka powolna niż nie wiedząc w ogóle i mając poczucie, że jestem po prostu głupia.

Brett Wilcox: Tak, okej. Dziękuję.

 

(Kathleen, siostra Coltona Berretta, który 08.01.2018 roku popełnił samobójstwo.)

Dziewczynka: Mój brat został zaszczepiony szczepionką Gardasil i sparaliżowało go od szyi w dół i musiał stale korzystać z respiratora.

Brett Wilcox: Co to znaczy, że musiał stale korzystać z respiratora?

Dziewczynka: Był podłączony do przewodu respiratora, który pomagał mu oddychać.

Brett Wilcox: A gdyby wyłączyć respirator, co by się stało?

Dziewczynka: Musiałby oddychać sam albo nie mógłby oddychać.

Brett Wilcox: A mógł oddychać sam?

Dziewczynka: Tylko przez… kilka godzin. Tak.

Brett Wilcox: A potem byłoby mu zbyt ciężko? Kiedy to się wydarzyło? Pamiętasz?

Dziewczynka: Jakieś cztery lata temu.

Brett Wilcox: Cztery lata temu. Dziękuję.

Chłopiec: Opowiem o moim pradziadku. Zaszczepił się przeciwko ospie prawdziwej i zmarł wkrótce potem, jakieś dwa dni potem.

Brett Wilcox: Ojej. Dziękuję.

Chłopiec: Pękł mi bębenek w uchu.

Brett Wilcox: Pękł ci bębenek?

Chłopiec: Tak.

Brett Wilcox: Czy to się wiązało ze szczepieniem? Tak ci mówią rodzice? Okej. Dziękuję.

Dziewczynka: Mam kuzyna, który miał ataki padaczki spowodowane szczepieniem.

Brett Wilcox: Ile lat ma teraz twój kuzyn?

Dziewczynka: Nie wiem.

Brett Wilcox: Czy to się działo dawno?

Dziewczynka: Ma 20 lat.

Brett Wilcox: 20. Czy twój kuzyn nadal ma te ataki czy ustały?

Dziewczynka: Nie wiem.

Brett Wilcox: No dobrze. Ale wiemy na pewno, że czasem szczepionki rzeczywiście powodują ataki padaczki. One zdecydowanie wymienione są w ulotkach dołączonych do szczepionek. Okej. Dziękuję.

Chłopiec: Syn przyjaciółki mojej mamy miał jakieś 16 czy 18 lat i chciał wybrać się na misję, ale musiał się zaszczepić przeciwko grypie czy coś i kiedy się zaszczepił, jakiś tydzień później, nie mógł poruszyć ramieniem. W końcu go sparaliżowało. Kilka tygodni później poczuł ból i zmarł.

Brett Wilcox: O mój Boże. Czyli zaszczepił się przeciwko grypie. Miał około 16 lat, zaszczepił się przeciwko grypie i może miesiąc później czy dwa miesiące później, coś koło tego…

Chłopiec:…trzy tygodnie.

Brett Wilcox: Trzy tygodnie później zmarł z powodu szczepionki przeciwko grypie. Dziękuję. No dobrze. Dziękuję wam wszystkim, że podzieliliście się z nami tymi historiami. Naprawdę to doceniam. Ja jestem nauczycielem faktów o szczepieniach i wy też moglibyście być nauczycielami faktów o szczepieniach. Mamy tak naprawdę 4 rzeczy do zapamiętania. To nie jest trudne, omówiliśmy je wszystkie. Po pierwsze: składniki szczepionek są trujące, a więc szczepionki też są trujące. Po drugie: szczepionki powodują okaleczenia, szkodzą ludziom i czasami ich zabijają. Po trzecie: dawno temu lekarze uważali, że papierosy są nieszkodliwe i mylili się, a teraz wielu lekarzy nadal uważa, że szczepionki są nieszkodliwe i mylą się. I po czwarte: dawno temu żyli źli ludzie od papierosów, którzy mówili całe mnóstwo kłamstw o papierosach, a teraz są…

Dziewczynka:…źli ludzie od szczepień.

Brett Wilcox:  Źli ludzie od szczepień, którzy mówią całe mnóstwo kłamstw o szczepieniach. Okej. Zanim skończymy, musimy zrobić jeszcze jedno.

Dziecko: Musimy cofnąć się w czasie.

Brett Wilcox: Wszyscy wskoczymy teraz do tego wehikułu czasu.

Dziecko: Okej, wskakujemy.

Brett Wilcox: No dalej, wszyscy wskakują. Ruszamy.

Dziecko: Zostawił pan mnie! Zostawił pan mnie!

Brett Wilcox: Lepiej wskakuj. No dalej. Goń nas. No dobrze, jesteś. Tym razem nie cofnęliśmy się w czasie. Tym razem przenieśliśmy się w przyszłość o 15 lub 20 lat. Za 15 lub 20 lat niektórzy z was będą mieli swoje własne niemowlęta. Niektórzy z was będą mieli swoje własne małe dzieci. Może szczepionki wciąż będą istnieć, więc jak sądzicie, co zrobicie ze swoimi dziećmi?

Dzieci: Nie zaszczepimy ich!

Brett Wilcox: Nie zaszczepicie. Bo szczepionki są…

Dzieci:…złe!

Brett Wilcox: Trujące, dobrze. Tak więc wiecie już o szczepionkach i o złych ludziach od szczepień. Rodzice was wszystkich, ja, starzy ludzie nie byliśmy dotąd w stanie powstrzymać złych ludzi od szczepień. Ale sądzę, że wy jesteście dość mądrzy, dość silni i dość odważni. Gdy dorośniecie, wy będziecie w stanie powstrzymać złych ludzi od szczepień. Kiedy ich powstrzymacie, co zrobicie?

Chłopiec: Ja bym ich zaszczepił!

Brett Wilcox: Zaszczepiłbyś ich? Inni też to proponowali. Inne sugestie?

Dziewczynka: Zadzwoniłabym na policję, żeby ich aresztowali.

Brett Wilcox: Zadzwoniłabyś na policję, żeby ich aresztowali! Myślę, że to dobre rozwiązanie. A ty?

Dziewczynka: Prawdopodobnie albo bym ich pozwała do sądu za skrzywdzenie tak wielu ludzi…

Chłopiec: Nie można ich pozwać.

Brett Wilcox: Ale wy być może będziecie w stanie to zmienić, prawda?

Dziewczynka: …albo zabroniłabym im dalszej produkcji szczepionek.

Brett Wilcox: Okej. Pozwalibyście ich, postawilibyście przed sądem, sprawilibyście, że nie mogliby tego dalej robić… Chciałbym usłyszeć jeszcze jedną odpowiedź. Co się robi ze złymi ludźmi?

Dziewczynka: Wsadza się ich do więzienia.

Brett Wilcox: Wsadza się do więzienia, prawda? A ty co byś zrobiła?

Dziewczynka: Wstrzyknęłabym im szczepionkę.

Brett Wilcox: Tak, niektórzy chcą to zrobić. Wiele osób chce to zrobić. A ty co byś zrobiła?

Dziewczynka: Zabrałabym ich do rządu.

Brett Wilcox: Zabrałabyś ich do rządu i miejmy nadzieję, że rządzący powiedzieliby: „Zajmijmy się tymi złymi ludźmi i dopilnujmy, żeby więcej już tego nie robili”.

Dziewczynka: Ja bym zrobiła tak, żeby już więcej tego nie robili.

Brett Wilcox: Żeby już więcej tego nie robili. To świetne odpowiedzi. Naprawdę uważam, że macie wiedzę, żeby to zrobić, bo dzisiaj ją zaprezentowaliście. Wiecie o szczepionkach więcej niż większość ludzi. Jeśli chcecie być nauczycielami faktów o szczepieniach, to wystarczy, że znacie prawdę o szczepionkach, wypowiadacie ją głośno, mówicie prawdę, mówicie o tym innym, mówicie ludziom prawdę o szczepionkach i o złych ludziach od szczepień. Czy to brzmi dobrze?

Dzieci: Tak!

Brett Wilcox: No dobra. Będziecie mogli to zrobić?

Dzieci: Tak!

Brett Wilcox: Słusznie. Chcę wam podziękować, że przyszliście tu dzisiaj. Byliście niesamowici. Nie mogę uwierzyć jak bardzo. Spotkanie z wami było wielką frajdą.

Dziecko: Mama mnie przygotowała.

Brett Wilcox: Mama cię przygotowała. Widać, że wiele mam przygotowało swoje dzieci. Dzięki, że przyszliście i dziękuję rodzicom, że przyszli. Dzięki wszystkim. Jestem wam wdzięczny.

 

To co należy uczyć nasze dzieci o szczepionkach – Brett Wilcox – napisy PL

https://www.youtube.com/watch?v=UX2guA62rAQ

 

Zobacz na: Jak poprawnie nienawidzić antyszczepionkowców – poradnik
Kim są antyszczepionkowcy i co takiego mają w głowach?
Popularne teksty papugowane przez proszczepionkowych ignorantów.
Fanatyk zdrowego trybu życia a jednocześnie ignorant w sprawie szczepień.
Czy Twoje dziecko cierpi na niedobór odporności?

 

%d bloggers like this: