Co społeczeństwo myśli o szczepionkach – posiedzenie  Komitetu Doradczego ds. Szczepień [ACIP] z lutego 2019 roku – Del Bigtree

Rodzice dzieci poszkodowanych przez szczepionki i osoby ich wspierający zwolennicy dzielili się swoimi uwagami podczas posiedzenia Komitetu Doradczego ds. Szczepień ACIP w lutym 2019 roku. Każdemu mówcy przydzielono trzy minuty i wykorzystali każdą sekundę.

Poniżej tłumaczenie wypowiedzi Dela Bigtree

Co społeczeństwo myśli o szczepionkach

 

Co społeczeństwo myśli o szczepionkach

José Romero (prowadzący): Pan Bigtree.

Dela Bigtree: Dzień dobry. Dziękuję za tę możliwość. Nazywam się Del Bigtree. Jestem dyrektorem organizacji Informed Consent Action Network. Wielu z was otrzymało nasz 88-stronnicowy przegląd. Prowadzimy  debatę z Departamentem Zdrowia i Opieki Społecznej [HHS] omawiając faktyczne bezpieczeństwo szczepionek, co jak słyszę nie dzieje się w tym miejscu, lub gdziekolwiek w pobliżu.

Nie omawia się bezpieczeństwa bez badań z placebo [substancji obojętnej dla organizmu]. Nie stosujecie placebo w grupach kontrolnych podczas szczepionkowych badań tylko stosujecie inne szczepionki, które same nigdy nie były testowane w porównaniu do placebo. To jest kpina.

Znajdujemy się w centrum kryzysu chorób autoimmunologicznych i wydaje się, że nikt tutaj się tym nie przejmuje. Jesteśmy tutaj już półtora roku i obserwujemy was. Widziałem dyskusje na tematy takie jakie japońskie zapalenie mózgu.

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale wydaje się, że nikt nie narzeka na fakt, że mamy dwie szczepionki, dla których zarejestrowano działania niepożądanych u ponad 100 osób, z tego 9 poważnych działań niepożądanych podczas gdy na chorobę zachorowało tylko 12-stu ludzi w ciągu 24 lat. To oznacza, że obie te szczepionki są sześć razy bardziej niebezpieczne niż sama choroba. Jednak wydaje się, że nikt z tego panelu nie chce przedyskutować tej kwestii.

Przypuszczam, że wszyscy będziecie za szczepionką przeciw japońskiemu zapaleniu mózgu, najgłupszej szczepionki znanej ludzkości. Zapamiętajcie. 12-stu zarażonych ludzi w Ameryce, 4 miliony ludzi odwiedzających Azję każdego roku, 24 lata w ciągu których 12-stu ludzi zostało zarażonych, jednak nadal prowadzimy tę dyskusje. To jasne, że dla wytwórcy szczepionek jest to tylko działanie nastawione na zarabianie pieniędzy i nie ma to niczego wspólnego z faktycznym bezpieczeństwem.

Kolejna dyskusja będzie dotyczyła ciąży i szczepionek. Mamy ostrzeżenie/sygnał, że szczepienie kobiet w pierwszym trymestrze ciąży przeciwko grypie podnosi siedmiokrotnie ryzyko poronienia. Przycisnęliśmy FDA. Wytoczyłem jeden pozew sądowy  Narodowemu Instytutowi Zdrowia [NIH] oraz Departamentowi Zdrowia i Opieki Społecznej [HHS].

Właśnie osiągnęliśmy ugodę z FDA, ponieważ przyznali, że nigdy nie testowali szczepionek przeciwko grypie lub TDaP na chociaż jednej kobiecie w ciąży w czasie badań klinicznych. Jednak, mimo to, wy zakładacie iż są bezpieczne, zalecanie podawanie ich ciężarnym kobietom i lekceważycie każdy sygnał, który macie w swoich badaniach przeprowadzanych w pierwszym trymestrze, który sugeruje, że szczepionka mogłaby spowodować poronienie.

A następnie żeby to rozmyć/ukryć, dopiero co słyszeliśmy  o badaniu, w którym porównaliście jedną szczepionkę do dwóch szczepionek, co w jakiś sposób ma doprowadzić nas do sedna odpowiedzi. Co by było gdybyśmy zamiast tego porównali kobiety, które dostają szczepionki w czasie ciąży do tych, które nie dostają żadnych szczepionek?

Badanie CDC wskazuje, że ryzyko poronienia rośnie o 7,7 razy po szczepieniu przeciw grypie. – Robert F. Kennedy, Jr.

Mogę tak wymieniać i wymieniać przykłady jak przebiegają takie dyskusje, np. dyskusja na temat szczepionki przeciwko WZW typu B – Heplisav-B. Zatwierdziliście szczepionkę 100% głosów na TAK. Zadawaliście pytania rozładowujące atmosferę. Zapytaliście czy ten nowiutki adiuwant 1018, który będzie mieszał w naszych receptorach TLR, “czy kiedykolwiek wcześniej był podawany w szczepionkach z innymi adiuwantami?”

Szczepionka Heplisav B firmy Dynavax – adiuwant 1018 i zawały serca

Nie. Nigdy nikt go nie podawał z innymi adiuwantami. Brak jakichkolwiek danych na ten temat. Jednak będziemy go podawać razem z innymi, podczas szczepień kilkoma różnymi szczepionkami. Po prostu założymy, że to będzie bezpieczne. Przechodząc do kolejnej kwestii, wiemy, że było 14 przypadków zawałów serca w czasie testów klinicznych.

Podjęliście tę kwestię tutaj. Rozmawialiście o tym. Przyznaliście, że jest to alarmujący sygnał, ale zobaczycie co się stanie, co oznacza, że znaczna liczba naszych obywateli jest teraz postrzegana jako badana grupa, pomijając eksperymenty medyczne, w które ich wpakowaliście.

To jest bezpośrednie naruszenie postanowień Kodeksu Norymberskiego. To jest stan rozstrzygniętej/ustalonej nauki.

Kodeks Norymberski a szczepienia – świadoma i dobrowolna zgoda

Jesteście jedynymi instytucjami naukowymi na całym świecie, które mówią, że wasze ustalenia naukowe są rozstrzygnięte i to jest sposób w jaki to robicie. Mam nadzieję, że zaczniecie być naukowcami i naprawdę zaczniecie się przejmować. Przeprowadzajmy badanie z wykorzystaniem placebo, porównujmy zaszczepionych z niezaszczepionymi, zanim zniszczymy naszą żyjącą grupę kontrolną. Bardzo dziękuję.

José Romero (prowadzący): Dziękujemy za Pański komentarz.

posiedzenie Komitetu Doradczego ds. Szczepień [ACIP] z lutego 2019 roku

 

Zobacz na: Dokument ICAN [Informed Consent Action Network – Organizacja dla Świadomej Zgody] złożony do Departamentu Zdrowia HHSument-ican-zlozony-do-departamentu-zdrowia-hhs/

 

 

Co społeczeństwo myśli o szczepionkach – posiedzenie  Komitetu Doradczego ds. Szczepień [ACIP] z lutego 2019 roku – Del Bigtree – napisy PL

https://www.youtube.com/watch?v=8YkuKemcFXk

 

What the Public Thinks about Vaccines at ACIP February 2019

%d bloggers like this: