Szczepienie wcześniaków – wśród pracowników opieki zdrowotnej rośnie świadomość szkód wyrządzanych szczepieniami

Pielęgniarka po 30 latach przechodzi na emeryturę po tym, jak zobaczyła, że noworodki są uszkadzane przez szczepionki.

Pielęgniarka po 30 latach przechodzi na emeryturę po tym, jak zobaczyła, że noworodki są uszkadzane przez szczepionki.

Przebudzenie, które stanowi wyzwanie dla bezmyślnej atmosfery działania według ustalonego scenariusza.

Wielu lekarzy dochodzi do bolesnego wniosku, że ich praca polega często na nieetycznych zleceniach i przepychaniu produktów monopolistycznego przemysłu farmaceutycznego.

Osoby tkwiące w takim systemie stają przed dwoma wyborami. Po pierwsze, mogą podświadomie wykonywać polecenia swoich przełożonych lub pracodawców – i robiąc to – stają się częścią dziedzictwa ludzi, którzy w stylu norymberskim “wypełniają tylko swoje obowiązki”.

Kodeks Norymberski a szczepienia

Inną opcją jest informowanie o tym, co się dzieje i odmawianie wykonywania rozkazów lub po prostu odejście ze znieważającego, zepsutego systemu. Dla tych, którzy wybierają drugą opcję, nie będzie obietnicy wygodnego życia, ale za to nienaruszone sumienie i dusza pozostanie ich własnością na zawsze.

Przestępstwa popełniane w szpitalach na oddziałach intensywnej terapii noworodków

Szczepienie wcześniaków

Szczepienie wcześniaków

W sferze przemysłu szczepionkowego jest wiele tragicznych historii i jedną z takich narracji, ukrywających się na widoku, jest rutynowa procedura krzywdzenia szczepionkami wcześniaków na oddziałach intensywnej terapii noworodków (ITN). Toczące się wydarzenia zostały po raz pierwszy publicznie opowiedziane przez pielęgniarkę Michelle Rowton z Nurses Against Mandatory Vaccines 1 maja 2015 r. W wywiadzie dla infowars.com, Rowton ujawniła następujące szokujące informacje:

“Siedziałam w pokoju z naszymi dyżurnymi lekarzami i praktykantami, kiedy mówili: ‘Och, to jest żenujące, ten 25 tygodniowy nie potrzebował rurki oddechowej czy podłączenia do respiratora po porodzie, bo był tak silny. Ale podaliśmy mu szczepienia dla dwumiesięcznych i wczoraj wieczorem go zaintubowano ha ha, o, jakie to krępujące. Step-down Units dzwonią do OITN i mówią: Hej, podamy dzisiaj tym czterem dzieciom szczepionki dla dwumiesięcznych, upewnijcie się, że macie przygotowane łóżka, ponieważ wszyscy wiemy, że będą miały zwiększone trudności z oddychaniem, trudności przy karmieniu i trawieniu, bezdech i bradykardię.’ Takie rzeczy tam się dzieją.” [*Step Down Unit, to oddział pomiędzy OIOM’em, a ogólnymi oddziałami chirurgicznymi, przyp. tłumacza]

 

First They Came For The Nurses…Medical Tyranny

Trzy miesiące po tym, jak Rowten ujawniła te informacje, pojawił się artykuł w czasopiśmie “Pediatrics” zatytułowany: “Zdarzenia niepożądane po rutynowej immunizacji wcześniaków o bardzo niskiej wadze urodzeniowej” potwierdził w 100% to, o czym opowiedziała Rowten, co w tamtym czasie wydawało się niemal surrealistyczne. Badanie brało pod uwagę 13 926 niemowląt i wnioskiem było:

“Wszystkie noworodki o bardzo niskiej wadze urodzeniowej na oddziale ITN miały zwiększoną częstość występowania sepsy i zwiększoną potrzebę wsparcia oddechowego i intubacji po rutynowym szczepieniu.” – JAMA Pediatr. 2015;169(8):740-745. https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/2300376

Leczenie sepsy witaminą C – dr Paul Marik

Te doniesienia wywołały szok wśród alternatywnej społeczności medycznej i wzmocniły argumenty za koniecznością dokonania niezwłocznego dochodzenia, jednak ono się nie odbyło ani na szczeblu rządowym, szpitalnym czy korporacyjnym.

Szczepienie wcześniaków

W badaniu Massroor Pourcyrous opublikowanym w 2007 roku odnotowano, że 16% niemowląt miało związane ze szczepieniem potencjalnie śmiertelne zdarzenia krążeniowo-oddechowe z epizodami bezdechu  i/lub bradykardią. Krwawienie wewnątrzczaszkowe wystąpiło u 17% wcześniaków, którzy otrzymali pojedynczą szczepionką oraz u 24% tych, którzy otrzymali więcej szczepionek. Ponadto odnotowano, że szczepionka DTaP była związana z największą ilością przypadków zdarzeń sercowo-oddechowych wśród niemowląt, które otrzymały pojedynczą szczepionkę. Odnotowano również u dzieci:
1. Zapalenie mózgu, na co wskazywały podwyższone poziomy białka C- reaktywnego.
2. Obrzęk mózgu jako jeden z głównych objawów zapalenia.
3. Potencjalnie śmiertelne zdarzenia sercowo – oddechowe.
4. Krwawienie w mózgu. – J Pediatr. 2007 Aug;151(2):167-72.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17643770

I ten scenariusz trwa nadal, a tymczasem zgłosiła się kolejna pielęgniarka, której wypowiedź została nagrana przez zespół Vaxxed w Redding w Kalifornii 12 stycznia 2017 r. Ta nowa pielęgniarka o imieniu Joanne oświadczyła, że zdecydowała się na wcześniejszą emeryturę, ponieważ nie mogła już być częścią powodowania rutynowych szkód, które widziała na swoim oddziale ITN. Joanne powiedziała:

“Te mikro-wcześniaki mogą narodzić się nawet cztery miesiące przed terminem; a dwa miesiące później otrzymują szczepienia. Widzimy, jak przestają reagować podczas karmienia, stają się letargiczne, gorączkują i to je cofa w rozwoju … i nie chcę już brać w tym udziału.”

Pielęgniarka OITN o szczepieniu wcześniaków

Obie pielęgniarki potwierdziły, że wraz z upływem 2 miesięcy, w którym niektóre niemowlęta z ITN powinny jeszcze znajdować się w łonie matki, otrzymują sześć (!) szczepionek zalecanych przez CDC, co gwałtownie pogarsza ich stan zdrowia. Obecny program szczepień każdego noworodka po urodzeniu i kolejnej rundy szczepionek po dwóch miesiącach nie uwzględnia słabo rozwiniętych i wrażliwych wcześniaków.

Dr Suzanne Humphries – Aluminium i Nerki

Źródło: Nurse Whistleblower Confirms NICU Pre-term Babies Being Injured by Vaccines

 

Zobacz na: Odporność niemowląt z dr Suzanne Humphries i Hilary Butler
Niebezpieczeństwa nadmiernych szczepień w trakcie rozwoju mózgu – dr Russell L. Blaylock
Opóźnione zaciskanie pępowiny – Sally Fallon Moreli i dr Thomas S. Cowan
Karmienie piersią – pominięta szersza perspektywa – Hilary Butler
Niespecyficzne skutki szczepień cz.1 – dr Suzanne Humphries
Słowa Alergia i Anafilaksja zostały utworzone, aby opisać szkody po szczepionkach
Jak wychować zdrowe dziecko… WBREW twojemu lekarzowi? – dr Robert S. Mendelsohn
Szczepionki i zapalenie mózgu – dr Harold E. Buttram i Catherine J. Frompovich
Konkurencja międzygatunkowa – Dwoinka zapalenia płuc, Haemophilus influenzae i Gronkowiec złocisty

 

Efekty uboczne szczepień wcześniaków

%d bloggers like this: