Edmonton-City-Council-Speakers-List-13-Nov-2020Dr Roger Hodkinson: COVID-19 to największy w historii szwindel

13 listopad 2020, Edmonton, Kanada

 

Prowadzący: Kontynuujmy. Głos teraz oddamy użytkownikowi S. Petersonowi. Użytkownik Peterson?

Dr Roger Hodkinson: Panie Przewodniczący, dr Hodkinson z tej strony. Chciałbym krótko coś powiedzieć.

Prowadzący: Ok. Proszę. Chętnie wysłuchamy. Oddaję Panu głos.

Dr Roger Hodkinson: Dziękuję bardzo. Doceniam, że mam okazję wypowiedzenia się w tej jakże istotnej kwestii. Pozwolę sobie użyć dosadnego i zrozumiałego dla laika języka. Moja wypowiedź będzie stała w opozycji do oficjalnej narracji, ale proszę nie zakładać pochopnie, że jestem jakimś świrem.

Pokrótce przedstawię swoje kwalifikacje, aby Państwo uświadomili sobie, z jakiej pozycji naukowej się wypowiadam i skąd przedstawiam takie, a nie inne stanowisko. Jestem lekarzem patologiem, a także wirusologiem, studiowałem medycynę na Uniwersytecie w Cambridge w Wlk. Brytanii, jestem byłym prezesem sekcji patologii Towarzystwa Medycznego. Prowadziłem zajęcia w Wydziale Medycznym jako adiunkt. Piastowałem stanowisko przewodniczącego komisji egzaminacyjnej z patomorfologii Królewskiego Koledżu Lekarzy w Ottawie.

Ale do rzeczy. Jestem prezesem firmy biotechnologicznej w Karolinie Północnej produkującej testy na COVID-19, można więc rzec, że temat nie jest mi obcy. Sedno mojej wypowiedzi jest następujące: mamy do czynienia z absolutnie bezpodstawną histerią napędzaną przez media i polityków. To jest oburzające!

COVID-19 to największy w historii szwindel przeprowadzony na opinii publicznej. Nie da się zrobić absolutnie nic, by opanować rozprzestrzenianie się tego wirusa. oprócz ochrony osób starszych i szczególnie podatnych. To jest nic innego, jak nadzwyczaj zły sezon grypowy. To nie jest ebola czy SARS.

To nic innego, jak polityka bawiąca się w medycynę. A to jest bardzo niebezpieczna gra. Nie potrzeba robić nic ponad to, co w zeszłym roku, kiedy poradziliśmy sobie całkiem przyzwoicie.

Transkrypt konferencji lekarzy z pierwszej linii kowidowej walki [lipiec 2020]

Zostawaliśmy w domu, popijaliśmy rosół z kury, unikaliśmy wizyt u babci i to my decydowaliśmy, kiedy chcemy wrócić do pracy. Nikt nam nie mówił, co mamy robić.

Maseczki są kompletnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na ich skuteczność. Maseczki bawełniane i materiałowe służą wyłącznie sygnalizowaniu konformizmu. Większość osób nawet nie stosuje ich w sposób prawidłowy.

To jest jedna wielka kpina. Patrząc na tych nieszczęsnych, niedoinformowanych ludzi – nie z własnej winy – noszących maseczki jak lemingi, nieświadomych bezzasadności z naukowego punktu widzenia noszenia maseczek.

Maseczki nie działają: Przegląd literatury naukowej w kontekście zasadności polityki społecznej wobec COVID-19 – dr Denis Rancourt
Analiza 50 stanów pokazuje większą ilość zachorowań tam gdzie jest przymus noszenia masek.

Dystansowanie społeczne jest również bezskuteczne, ponieważ COVID-19 przenosi się poprzez aerozol, na odległości nawet 13 metrów, i więcej zanim opadnie. Przymusowe zamykanie działalności i placówek skutkuje nieprzewidzianymi, strasznymi konsekwencjami.

Od jutra należy wszystko otworzyć ponownie, jak zostało to ujęte w deklaracji z Great Barrington, którą przejrzałem przed tym posiedzeniem. Kilka słów odnośnie testowania.

Pragnę zaznaczyć, że testami na COVID-19 zajmuję się zawodowo. Pragnę wyraźnie zaznaczyć, że pozytywny wynik testu na COVID-19 nie ma odzwierciedlenia w klinicznych testach infekcji. Napędza tylko histerię i dlatego należy tego zaprzestać. Z wyłączeniem przypadków przyjmowania do szpitala pacjentów z problemami z oddychaniem.

Dr Mike Yeadon: Jaki jest wskaźnik fałszywie dodatnich wyników? [17 wrzesień]
Wyniki fałszywie pozytywne na COVID-19 – dr Andrew Kaufman

To, co należy robić, to chronić osoby najbardziej podatne i zapewnić im miejsca w nadzorowanych domach opieki. Należy takim osobom każdego dnia podawać od 3 do 5 tys. j.m. witaminy D, która, jak pokazują badania, radykalnie zmniejsza ryzyko [objawowej] infekcji.

Pragnę przypomnieć, na podstawie statystyk prowadzonych przez prowincję (Alberta), ryzyko zgonu mieszkańca tej prowincji w wieku poniżej 65 lat wynosi 1 zgon na 300 tysięcy. 1 na 300 tysięcy.

Zastanówcie się nad tym. Skala podejmowanych działań bez podpierania się jakimikolwiek [solidnymi] dowodami jest wysoce nieadekwatna.

Mając na względzie konsekwencje działań proponowanych przez tę komisję, takie jak samobójstwa, bankructwa, pogrzeby, wesela, etc. To się nie mieści w głowie. To nic innego, jak ostry sezon grypowy. Czas, aby to do Was dotarło. Dajcie ludziom prawo do decydowania.

Uwolnijcie się spod władzy przemysłu medycznego. Jesteście zwyczajnie oszukiwani przez Lekarza Głównego tej prowincji. To jest kompletny skandal, że osiągnęło to taki poziom absurdu. Należy to powstrzymać już od jutra. Dziękuję.

Prowadzący: Dziękuję również. Mam nadzieję… Są z nami różni przedstawiciele władz. Możemy się z Panem nie zgadzać, ale szanujemy Pana stanowisko.

 

Zobacz na: Dr Mike Yeadon – Covid-19 i konsekwencje lockdownów.
Covid-19: Jak dużo osób posiada istniejącą wcześniej odporność? – dr Peter Doshi
COVID – dlaczego terminologia ma znaczenie? – dr Malcolm Kendrick
Plusy i minusy środków zaradczych przeciw pandemii grypy – dr Thomas Inglesby, prof. Jennifer Nuzzo, prof. Tara O’Toole i prof. Donald Henderson [listopad 2006]
Nieoczekiwane wykrycie przeciwciał na SARS-CoV-2 w okresie przed pandemicznym we Włoszech. [wrzesień 2019]
Dr Denis Rancourt: Śmiertelność ze wszystkich przyczyn podczas COVID-19: Żadnej zarazy, prawdopodobna oznaka masowego morderstwa z powodu reakcji rządu [2 czerwca 2020]

 

Dr Roger Hodkinson: COVID-19 to największy w historii szwindel – napisy PL