Debata o szczepionkach – FULL MEASURE – Sharyl Attkisson (06.01.2019)

Debata o szczepionkach

Dziś badamy jedną z największych kontrowersji medycznych naszych czasów: szczepionki. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości – szczepionki ratują wiele istnień ludzkich, choć powodują również uszczerbki na zdrowiu [NOPy] lub zabijają. Specjalny federalny sąd ds. szczepionek wypłacił miliardy za uszczerbki na zdrowiu spowodowane szczepionką od  uszkodzeń mózgu po zgony. [4.2 miliarda $ – październik 2019] Ale nie za formę uszkodzenia mózgu, którą nazywamy autyzmem. Obecnie pojawiły się godne uwagi, nowe informacje. Szanowany pro-szczepionkowy ekspert medyczny wykorzystany przez rząd federalny do obalenia powiązania między szczepionkami a autyzmem, mówi, że szczepionki mogą mimo wszystko spowodować autyzm. Twierdzi, że powiedział o tym urzędnikom państwowym już dawno temu, ale oni utrzymywali to w tajemnicy.

Debata o szczepionkach

Yates Hazlehurst urodził się 11 lutego 2000 roku. Zgodnie z jego dokumentacją medyczną wszystko było w normie, dopóki nie wystąpiły u niego poważne reakcje niepożądane na szczepienia. Rolf Hazlehurst jest ojcem Yatesa.

Rolf Hazlehurst - autyzm

Rolf Hazlehurst: Na początku w to nie wierzyłem. Nie sądziłem, że szczepionki mogą spowodować autyzm. Nie wierzyłem w to.

Sharyl Attkisson: Oto obecna, trudna rzeczywistość dla Yatesa.

Charakterystyczna choroba mózgu, ból i niezdolność do komunikowania się, to powszechne objawy w przypadku ciężkiej postaci autyzmu. W 2007 roku, ojciec Yatesa, wniósł pozew dotyczący  uszczerbku na zdrowiu jego syna w mało znanym federalnym sądzie ds. szczepionek. Było to jedno z ponad 5000 roszczeń dotyczących autyzmu wywołanego szczepionkami. Kongres utworzył sąd ds. szczepionek w 1988 roku, w porozumieniu z przemysłem farmaceutycznym. W specjalnym sądzie, producenci szczepionek nie bronią swoich produktów, robi to za nich rząd federalny, korzystając z usług prawników z Departamentu Sprawiedliwości. Pieniądze dla ofiar pochodzą od nas, a nie od przemysłu farmaceutycznego, poprzez opłaty od klientów dodawane do każdej podanej szczepionki.

Denise Vowell - sąd szczepionkowy

Denise Vowell: Nasze przesłuchania są zamknięte dla publiczności. I to jest ustawowe.

Sharyl Attkisson: W 2007 roku, sprawa Yatesa i prawie wszystkie inne roszczenia dotyczące autyzmu wywołanego szczepionką, zostały odrzucone. Decyzja ta była w dużej mierze oparta na opinii eksperckiej tego człowieka, dr Andrew Zimmermana, światowej sławy neurologa dziecięcego pokazanego w tym materiale w czasie wykładu.

Dr Andrew Zimmerman o autyzmie

Dr Zimmerman był głównym biegłym sądowym rządu i zeznał, że szczepionki nie powodowały autyzmu. Debata została uznana za zakończoną. Ale teraz dr Zimmerman dostarczył nowych, istotnych informacji. Twierdzi on, że podczas przesłuchań na temat szczepionek, które odbyły się wiele lat temu, nieoficjalnie powiedział rządowym prawnikom, że szczepionki mogą i powodują autyzm u niektórych dzieci. Ten zwrot akcji ze strony rządowego głównego eksperta medycznego zmienił wszystko w debacie na temat szczepień – autyzmu. Gdyby tylko opinia publiczna się o tym dowiedziała.

Oświadczenie dr Andrew Zimmermana – [szczepionki mogą powodować autyzm]

Rolf Hazlehurst: Ujawnił się i wyjaśnił, w jaki sposób powiedział rządowi Stanów Zjednoczonych, że szczepionki mogą powodować autyzm u pewnej grupy dzieci i rząd Stanów Zjednoczonych, Departament Sprawiedliwości zataiły jego prawdziwe opinie.

Sharyl Attkisson: Hazlehurst odkrył to później, kiedy dr Zimmerman ocenił Yatesa, jako nastolatka. Wtedy właśnie nawiązał współpracę z adwokatem ds. bezpieczeństwa szczepionek, Robertem F. Kennedym, Juniorem, który ma problemy z głosem.

Robert F. Kennedy, Jr.: To było jedno z najbardziej konsekwentnych oszustw, prawdopodobnie w całej historii ludzkości.

Sharyl Attkisson: Kennedy odegrał kluczową rolę w przekonaniu doktora Zimmermana, aby udokumentował swoje niezwykłe twierdzenie, że rząd ukrywa jego prawdziwą, ekspercką opinię na temat szczepionek i autyzmu.

Dr Zimmerman odrzucił naszą prośbę o wywiad i odesłał nas do swojego oświadczenia złożonego pod przysięgą. Jest w nim napisane, że w dniu 15 czerwca 2007 r. wziął na bok przedstawicieli/prawników z Departamentu Sprawiedliwości [DOJ], dla których pracował w obronie szczepionek w sądzie ds. szczepionek. Powiedział im wtedy, że odkrył “wyjątki, w przypadku których szczepienia mogą spowodować autyzm”.

“Wyjaśniłem, że w podgrupie dzieci, indukowana przez szczepionkę gorączka i stymulacja immunologiczna spowodowały regresywną chorobę mózgu z cechami spektrum zaburzeń autystycznych.”

Robert F. Kennedy, Jr.: To wywołało panikę u dwóch prawników z Departamentu Sprawiedliwości i natychmiast zwolnili Zimmermana. To było w piątek i w weekend zadzwonili do Zimmermana i powiedzieli, że jego usługi nie będą już potrzebne. Chcieli go uciszyć.

Sharyl Attkisson: Kilka dni po tym, jak prawnicy Departamentu Sprawiedliwości zwolnili doktora Zimmermana jako swojego biegłego, dr Zimmerman twierdzi, że przeinaczali jego opinię, aby nadal obalać twierdzenia dotyczące autyzmu.

Z akt wynika, że 18 czerwca 2007 r. adwokat DOJ, z którym rozmawiał dr Zimmerman, powiedział sądowi ds. szczepionek:

“Znamy poglądy [dr Zimmermana] na ten temat… Nie ma naukowych podstaw do stwierdzenia związku pomiędzy szczepionkami a autyzmem.”

Dr Zimmerman nazywa to “wysoce mylącym”. Były prawnik Departamentu Sprawiedliwości [DOJ]  nie odpowiadał na nasze telefony i maile. Kennedy złożył skargę odnośnie oszustwa do Inspektora Generalnego Departamentu Sprawiedliwości, który powiedział nam, że nie “komentują dochodzeń lub potencjalnych śledztw”.

W międzyczasie CDC, która promuje szczepionki i monitoruje ich bezpieczeństwo, nigdy nie ujawniła, że były, rządowy ekspert medyczny stwierdził, że szczepionki mogą powodować autyzm. Do dziś urzędnicy publicznej służby zdrowia zaprzeczają, że tak jest.

Dr Anne Schuchat

Dr Anne Schuchat: W oparciu o dziesiątki badań i wszystko, co wiem jako lekarz i naukowiec, nie ma żadnego związku między autyzmem a szczepionkami.

Sharyl Attkisson: CDC odrzuciło naszą prośbę o wywiad. Poza złożeniem skargi dotyczącej oszustwa, Kennedy dostarczył oświadczenie doktora Zimmermana przywódcom na Kapitolu. Ale tam, jak twierdzi, jest jeszcze jedna kluczowa część tej historii – blokady utworzone przez przemysł farmaceutyczny lub Pharmę.

Robert F. Kennedy, Jr.: Wszyscy biorą pieniądze od Farmacji, więc wszyscy zostali skorumpowani. I to jest prawie niemożliwe, żeby cokolwiek zrobić na Kapitolu.

Sharyl Attkisson: Kennedy, demokrata, nie jest jedynym, który twierdzi, że pieniądze przemysłu szczepionkowego rządzą w dzisiejszych czasach. Rozmawialiśmy z 11-oma obecnymi i byłymi członkami Kongresu i pracownikami, którzy twierdzą, że spotkali się z presją, zastraszaniem lub groźbami, gdy poruszali kwestie bezpieczeństwa szczepionek. Kilku z nich zgodziło się na pojawienie się przed kamerą.

Dan Burton: Nie mam wątpliwości, że przemysł farmaceutyczny miał wielki wpływ na ludzi w CDC i FDA. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Sharyl Attkisson: Republikanin, Dan Burton, były przewodniczący House Oversight Committe, ma autystycznego wnuka.

Dan Burton

Dan Burton: Nie jestem przeciwny szczepieniom.

Sharyl Attkisson: Prowadził śledztwo nad szczepionkami na początku lat 2000. Beth Clay była jedną z jego współpracownic.

Beth Clay: Było dużo presji ze strony ludzi na Kapitolu.

Sharyl Attkisson: Kiedy mówisz, że ludzie na Kapitolu wywierali presję, to których ludzi masz na myśli? Kolegów z pracy?

Beth Clay: Kolegów, byli tam lobbyści z branży farmaceutycznej. Lobbyści z branży farmaceutycznej mieli, wiecie, to ci sami ludzie, którzy mieli silną pozycję. Mogą wejść do każdego biura na Kapitolu, porozmawiać z personelem, porozmawiać z członkami i zachęcić ich do odłożenia naszego dochodzenia.

Sharyl Attkisson: Ryzykując oczywiste stwierdzenie, dlaczego mieli tak swobodny dostęp do członków?

Beth Clay: To są pieniądze. A jeśli spojrzeć na dotacje z ostatnich 20-stu lat, przemysł farmaceutyczny, Republikanów i Demokratów, to nie są oni partyjni. Wszędzie pompują pieniądze.

Sharyl Attkisson: Były kongresman, dr Dave Weldon, republikanin, mówi, że zrozumiał przekaz głośno i wyraźnie.

Jeśli chciałbyś przeprowadzić przesłuchanie w sprawie szczepionek i autyzmu, twoi przywódcy mogliby z tobą walczyć ze względu na wpływy finansowe, przemysł farmaceutyczny…

Dr Dave Weldon - Debata o szczepionkach

Dr Dave Weldon

Dr Dave Weldon: Nie walczyliby z tobą. Zabiliby. To jest martwe. Nawet nie chcą o tym rozmawiać. Jest martwe na starcie. Jeśli ty, jako pojedynczy członek, chcesz się zająć przemysłem farmaceutycznym to jest to… Zapomnij o tym.

Sharyl Attkisson: Może Pan opisać jakiś incydent lub to jak by to wyglądało?

Dr Dave Weldon: Zazwyczaj byłoby to w korytarzu lub na ulicy i ludzie podchodziliby do ciebie i mówili: “Wiesz, naprawdę musisz, wiesz, wycofać się w tej sprawie. To może być, to może być złe dla społeczności lub złe dla kraju lub złe dla ciebie.”

Sharyl Attkisson: Weldon mówi, że ogólnie jest zwolennikiem szczepień, w zależności od pacjenta i zastrzyku. Podaje szczepionki na grypę dorosłym.

Poprosiliśmy go o przejrzenie nowego oświadczenia dr Zimmermana.

Dr Dave Weldon: Stwierdziłem, że jego oświadczenie i zeznania zawarte w tym oświadczeniu są zgodne z moimi opiniami. Że u niektórych dzieci może wystąpić spektrum zaburzeń autystycznych po szczepionce.

Sharyl Attkisson: Republikanin, Bill Posey, jest obecnym członkiem Kongresu.

Dan Burton

Bill Posey: Nie muszę wam mówić, że przemysł jest bardzo, bardzo potężny. Prawdę mówiąc, nie znam niczego potężniejszego od tej branży.

Sharyl Attkisson: Bill Posey mówi, że przywódcy jego własnej partii dwukrotnie obiecali, że przeprowadzą przesłuchania na ten temat, tylko po to, by na końcu nic w tym kierunku nie zrobić.

Hazlehurst, który tak się składa, jest prokuratorem karnym, miał być świadkiem na jednym z takich przesłuchań Kongresu. Dwa tygodnie przed przesłuchaniem, w 2013 roku, streścił sprawy personelowi Kongresu.

Rolf Hazlehurst: Zaprezentowałem to na tej odprawie Kongresu i wyjaśniłem na tej rozprawie, że gdybym zrobił z przestępcą w sądzie karnym to, co Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych zrobił, zaszczepionym pokrzywdzonym dzieciom, zostałbym pozbawiony prawa wykonywania zawodu i postawiliby mi zarzuty karne. Myślę, że to przeraziło ich nie na żarty.

Sharyl Attkisson: Przesłuchanie zostało nagle odwołane. W międzyczasie, dr Zimmerman, niegdyś ekspert, który obalał twierdzenia o autyzmie po szczepieniach, mówi teraz, że kilku jego własnych pacjentów zachorowało na autyzm po szczepionkach. Należy do nich Yates Hazlehurst. Obecnie, przy intensywnym leczeniu, Yates radzi sobie lepiej. Jego tata ma nadzieję, że nowe zeznania z najbardziej nieprawdopodobnego źródła przyciągną nową uwagę.

Rolf Hazlehurst: To dziecko, które zostało niepotrzebnie poświęcone. Miejmy nadzieję, że coś dobrego narodzi się z jego cierpienia.

Sharyl Attkisson: Grupa lobbystów reprezentujących przemysł farmaceutyczny nie zgodziłaby się na wywiad, ale powiedziała nam, że współpracuje z Kongresem i innymi zainteresowanymi stronami w sprawie znaczenia i bezpieczeństwa szczepionek dla zdrowia i bezpieczeństwa jednostek i społeczności.

Źródło: The Vaccination Debate

Zobacz na: Oświadczenie dr Williama W. Thompsona
Szczepionki, rozwój neurologiczny i zaburzenia ze spektrum autyzmu: niebezpieczeństwo nadmiernego szczepienia podczas rozwoju mózgu. – dr Russell Blaylock

 

Debata o szczepionkach i autyzmie – napisy PL [Sharyl Attkisson]

https://www.bitchute.com/video/hCenSoT0vGqx/

%d bloggers like this: