Zapowiedź hipotezy Czy Jesteś Skrzywiony – Forrest Maready

Zapowiedź hipotezy Czy Jesteś Skrzywiony - Forrest Maready

Moja niesamowita opinia!
Nowa seria:
Czy jesteś skrzywiony?

Czy jesteś krzywy? Niesymetryczne twarze po szczepieniach – Forrest Maready
Szczepionki powodują autyzm – wasze działania także – Forrest Maready
Jak dziewczynki unikają autyzmu – wyjaśnienie zagadki – Forrest Maready
Teoria skrzywionych twarzy omówiona w 7 minut – Forrest Maready
Omówienie hipotezy przyczyn powstawania krzywych uśmiechów i asymetrii twarzy – Forrest Maready

Witam Was, przyjaciele, osoby dociekliwe oraz inne stworzenia tego świata.

Startuję z nowym projektem, który może zająć mi kilka miesięcy i będzie to zapewne najważniejsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłem.

Poruszę kilka ważnych spraw, więc proszę, wysłuchajcie mnie uważnie.

Projekt nosi nazwę “Czy jesteś skrzywiony?” i bazuje na teoriach nad którymi pracowałem przez ostatnie 2 lata. Nigdy o tym nie wspominałem na kanale „Moja niesamowita opinia”, ponieważ miałem nadzieję zrobić na ten temat osobny film dokumentalny. Ale mój dobry znajomy uświadomił mi, że nikt już nie ogląda filmów dokumentalnych i że powinienem zrobić coś krótszego.

Planowałem zrobić z tego serię składającą się z wielu krótkich odcinków w ramach kilkumiesięcznego cyklu, w każdym odcinku odsłaniając kolejne fragmenty teorii, jednak coś spowodowało, że zmieniłem zdanie. Początkowo zacząłem badać przyczyny asymetrii twarzy gdyż ciekawiło mnie, dlaczego u osób po szczepieniach pojawiają się zaburzenia symetrii  twarzy. Ich uśmiech staje się skrzywiony, gałki oczne się rozbiegają.

Temat ten wydawał mi się bardzo interesujący i zgłębiałem go w wolnym czasie. Zacząłem dostrzegać pewne prawidłowości, a ostatnio te fragmenty zaczęły się w mojej głowie układać w spójną całość, wszystko zaczęło nabierać sensu.

Wracając – moja trwająca 2 lata podróż do głębi króliczej jamy zaprowadziła mnie dalej, niż do wyjaśnienia powstawania skrzywionej twarzy po szczepieniu.

Odkryłem coś znaczenie większego, niż kiedykolwiek byłem w stanie sobie to wyobrazić.

W tym także potencjalne wyjaśnienie tego, w jaki sposób szczepienia wpływają na rozwój autyzmu, przyczyn powstawania chorób autoimmunologicznych, przyczyny, dla której dzieci, zwłaszcza chłopcy, częściej cierpią z powodu uszkodzeń neurologicznych niż dziewczynki i szereg innych kwestii.

Jeśli proponowane przeze mnie teorie są poprawne, prawda o tym, co dzieje się z naszymi dziećmi, z ludźmi jako takimi, jest znacznie bardziej przerażająca, niż wam się to może wydawać.

Ponieważ waga tych hipotez, które proponuję, jest ogromna, wszystkie informacje zawarłem w epickim, 2,5 godzinnym materiale wideo, materiale, który – tak na marginesie – już zmontowałem i wrzuciłem w kilka miejsc w sieci, by uspokoić osoby, które mogłyby zacząć martwić się o moje bezpieczeństwo.

W tym materiale jest wszystko. Zaprezentowałem ten film kilku osobom i nie przesadzę jeśli powiem, że zaniemówili. Po obejrzeniu materiału zrozumiecie, co mam ma myśli. Nie jest to jakoś specjalnie dopracowany z technicznego punktu widzenia film – tylko ja i wolna sypialnia, siedzę z laptopem i omawiam moje teorie, ale jeśli one się potwierdzą, rzeczywistość może stać się dla nas trudną do przyjęcia.

Zacząłem pracować nad książką zawierającą dogłębne opracowanie moich teorii, z pełnymi cytowaniami i odnośnikami do literatury.

Zamówienia przedpremierowe składać można już teraz za pośrednictwem strony areyoucroocked.com. Książka pojawi się najpóźniej w lutym 2018 roku. Książka nosi tytuł: „Crooked (Skrzywieni) – Niezwykła historia metalu, drobnoustrojów i medycyny – ukryta w naszych twarzach.”

Mam nadzieję, że uda wam się załapać na tę pozycje – rozsadzi wam umysł. To nie jest żart.

Zapowiedź hipotezy czy jesteś skrzywiony - Forrest Maready

Jak pewnie zdążyliście się już domyślić, książka o polio nad którą pracuję od jakiegoś czasu, będzie musiała poczekać jeszcze kilka miesięcy. Ta książka jest znacznie, znaczenie ważniejsza.

Jeśli teorie, które proponuję w „Crooked” są prawdziwe, przed nami dzień sądu na niewyobrażalną skalę.

Jeśli przesłanie „Crooked” jest prawdziwe i uda nam się przekazać je światu, przybliżymy się znacząco do ostatecznego zakończenia tego cierpienia, które niszczy życie tak wielu ludziom na świecie. Nie dotyczy to wyłącznie autyzmu.

Startuję z nową stroną na Facebooku o nazwie ‘AreYouCrooked’ w ramach profilu My Incredible Opinion.

Zachęcam do polubienia strony AreYouCrooked – będziecie na bieżąco z najnowszymi wiadomościami w temacie mojej teorii.

Materiał wideo pojawi się na tej stronie już niedługo, więc bądźcie czujni.

Informacja o udostępnionym filmie niekoniecznie pojawi się w waszych powiadomieniach automatycznie. Możecie udać się na stronę areyoucrooked.com i tam obejrzeć materiał, gdy tylko się on pojawi lub udajcie się na moją stronę i tam materiał ten odnajdziecie.

Możecie także wyszukać film na Youtube wpisując frazę “are you crooked”; jak sądzę, także na Facebooku po wpisaniu tej frazy materiał powinien się pojawić.

Obejrzyjcie ten film od początku do końca, gdyż istotne jest zrozumienie tego – co, jak sądzę – dzieje się z naszymi dziećmi.

Polecam obejrzeć ten materiał w towarzystwie innych osób tak, abyście mieli do kogo się przytulić po seansie. Inaczej mogą nie zrozumieć wagi problemu.

A tymczasem udajcie się na stronę areyoucrooked.com lub na stronę myincredibleopinion.com i zakupcie przedpremierowo książkę i pomóżcie mi udowodnić, że jednak się mylę. Bo jeśli mam rację, to mamy przechlapane.

Oto moja niesamowita opinia.

Zapowiedź hipotezy Czy Jesteś Skrzywiony

%d bloggers like this: