Czy jesteś krzywy? Niesymetryczne twarze po szczepieniach. – Forrest Maready

Co starają się nam powiedzieć nasze twarze.

Czy jesteś krzywy? Niesymetryczne twarze po szczepieniach.

Niesymetryczne twarze dzieci

Koncepty przedstawione w tym wątku oraz w powiązanych filmach i ilustracjach są hipotezami opartymi na podstawie najnowszych badań empirycznych. Potrzebne są dodatkowe badania, aby udowodnić lub obalić przedstawione tutaj hipotezy. Skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem ważnych decyzji medycznych.

Źródło: http://areyoucrooked.com

Szczepionki powodują autyzm – wasze działania także – Forrest Maready
Jak dziewczynki unikają autyzmu – wyjaśnienie zagadki – Forrest Maready
Teoria skrzywionych twarzy omówiona w 7 minut – Forrest Maready
Omówienie hipotezy przyczyn powstawania krzywych uśmiechów i asymetrii twarzy – Forrest Maready

Istnieje kilka różnych sposobów, w jakie dziecko może wykazywać uszkodzenia nerwów czaszkowych. Chociaż istnieje kilka innych, są to najczęstsze twarze, na które należy zwrócić uwagę. Użyj telefonu lub aparatu do udokumentowania twarzy dziecka i zobacz, czy możesz zauważyć, kiedy i co się zmieniło.

 

Krzywy uśmiech

1. Krzywy uśmiech

Jeśli u twojego dziecka rozwinie się uszkodzenie nerwu czaszkowego nr 7, nie będzie ono w stanie uśmiechać się równomiernie. Tylko jedna strona twarzy się podniesie. Jedno oko będzie bardziej okrągłe niż drugie.

Opadająca brew

2. Opadająca brew

Innym symptomem porażenia nerwu czaszkowego nr 7 jest opadająca brew. Nerw sterujący tym mięśniem mógł zostać uszkodzony, a napięcie mięśniowe utracone.

3. Oko zwrócone na zewnątrz

3. Oko zwrócone na zewnątrz

Jeśli u twojego dziecka rozwinie się uszkodzenie nerwu czaszkowego nr 3, to oko będzie odchylać się na zewnątrz. Czasami nieco w górę lub w dół, ale zwykle odsuwa się od nosa.

Oko zwrócone do wewnątrz

4. Oko zwrócone do wewnątrz

Prawidłowo funkcjonujący nerw czaszkowy nr 6 odciągnie oko twojego dziecka na zewnątrz. Jeśli pojawi się problem z tym nerwem czaszkowym, to oko będzie dryfować do wewnątrz.

Częściowe mrużenie oka

5. Częściowe mrużenie oka

Nerw czaszkowy nr 7 dodatkowo wzmacnia mięśnie, które pozwalają zamknąć powieki. Użyj nagrania wideo w zwolnionym tempie, aby zobaczyć, czy obie powieki zamykają się całkowicie, gdy mrugają.

Opadająca twarz

6. Opadająca twarz

Nawet jeśli twoje dziecko nie uśmiecha się ani nie marszczy brwi, możesz zauważyć brak napięcia mięśniowego, o czym świadczy spłaszczony policzek lub zwisająca powieka.

Czy nasze twarze od zawsze były krzywe?

Nie mieliśmy krzywych twarzy od zawsze. Jeśli spojrzysz wstecz na stare fotografie z epoki wiktoriańskiej i wojny secesyjnej, trudno będzie ci znaleźć wizerunki ludzi o krzywych twarzach. Wszystkie wydają się symetryczne.

Czy nasze twarze od zawsze były krzywe?

Nawet jeśli znajdziesz starsze zdjęcia uśmiechniętych osób, które raczej są rzadkie, nigdy nie zobaczysz kogoś z krzywym uśmiechem (oprócz Edgara Allana Poe). Zawsze będą się równomiernie uśmiechać, a obie strony twarzy będą podnosić się na tą samą wysokość.

Czy nasze twarze od zawsze były krzywe?

Obecnie krzywe twarze są wszędzie, gdzie tylko nie spojrzysz. Jest wielu celebrytów ze sławnymi, skrzywionymi twarzami i z jakiegoś powodu większość z nich ma porażenie po lewej stronie twarzy. Dlaczego tak się dzieje?

Jest wielu celebrytów ze sławnymi, skrzywionymi twarzami

Możesz myśleć, że to taki hollywoodzki “uśmieszek”. Jednak gdy widzisz taki uśmieszek u dzieci, zwłaszcza u niemowląt, to możesz zdać sobie sprawę, że to wcale nie jest uśmieszek, ale znak, że coś jest nie tak.

Jednak gdy widzisz taki uśmieszek u dzieci -coś jest nie tak.

To nie tylko krzywe uśmiechy. Oczy ludzi nie są tak zwrócone tak prosto jak kiedyś. Nazywa się to zezem i podobnie jak koślawe uśmiechy, można je wszędzie dostrzec.

Oczy ludzi nie są tak zwrócone tak prosto jak kiedyś.

 

Czy szczepionki powodują, że nasze twarze stają się krzywe?

Wielu rodziców zauważyło, że twarze ich dzieci stają się krzywe bezpośrednio po otrzymaniu szczepionek, ale nie byli pewni, jak szczepionka może spowodować ten problem. Ponieważ rodzice często mają wiele zdjęć swoich dzieci np. na telefonie, to potrafią znaleźć uderzające fotki pokazujące różnice w twarzach swoich dzieci przed i po przyjęciu szczepionek.

Usta przed i po szczepieniu

Inni rodzice zauważyli, że oczy ich dzieci zwracają się do wewnątrz lub na zewnątrz wkrótce po otrzymaniu szczepionek. Ten stan nazywany jest zezem i często może się sam rozwiązać. Pozostaje pytanie, dlaczego szczepionki mogą go powodować? Czy to może być znak, że z czymś jeszcze innym coś jest nie tak?

Oczy przed i po szczepieniu

Wewnątrz pnia mózgu znajdują się pary jąder nerwów czaszkowych, po jednym dla każdej strony ciała. Te części mózgu kontrolują ruch i wykrywają wejściowe sygnały zmysłowe dla wielu różnych części twojej głowy. Jeśli tutaj coś pójdzie nie tak, dzieci mogą mieć krzywe twarze. Czy szczepionki z jakiegoś powodu mogą obrać za cel ten konkretny obszar?

Wnętrze pnia mózgu, gdzie uszkodzenia powodują powstawanie krzywych twarzy.

Wnętrze pnia mózgu, gdzie uszkodzenia powodują powstawanie krzywych twarzy.

Czy krzywe twarze mogą być znakami ostrzegawczymi?

 

Co by się stało, gdybyśmy wiedzieli, że szczepionki szkodzą naszym dzieciom zanim pojawią się problemy z jelitami? Przed egzemą, przed brakującymi krokami rozwojowymi? Od pierwszych tygodni życia poza łonem matki, zanim mogą mówić, zanim będą w stanie wskazać rękami, co by było, gdyby istniał sposób – znak, sygnał, dzięki któremu moglibyśmy zdać sobie sprawę z tego, że szczepionki szkodzą naszym dzieciom?
Niemowlęta nie potrafią mówić i nie potrafią wskazać, ale pomimo tych ograniczeń wciąż mogą komunikować rodzicom, że coś w ich ciele idzie źle. Ta komunikacja, te sygnały, te ostrzeżenia, mają miejsce teraz, u dzieci na całym świecie i pomimo tego, że patrzą nam prosto w twarz, przegapiamy to, umyka nam to. Jest to tak powszechne, tak oczywiste, że nawet nie możemy tego zobaczyć.

Dlaczego zdjęcie po lewej stronie jest znakiem ostrzegawczym, a inne już nie?

Dlaczego zdjęcie po lewej stronie jest znakiem ostrzegawczym, a inne już nie?

 

Krzywe uśmiechy i niedopasowane oczy to rzeczy, których szukamy jako oznaki udaru u osoby starszej, ale z jakiegoś powodu, kiedy pojawia się u dzieci, ignorujemy je lub jeśli je w ogóle zauważamy to nazywamy to słodkim wyrazem twarzy. Kiedy patrzysz na zdjęcia ludzi wykonane 50 lat temu, problem ten wydaje się nie istnieć. Twarze wszystkich wyglądają idealnie symetrycznie. Jednak kiedy posuwasz się naprzód w czasie, twarze coraz większej ilości ludzi wydają się być krzywe. Co do niektórych z tych uśmiechów mógłbyś założyć, że to są uśmieszki – wytworne wyrazy dumy. Ale kiedy widzisz je u małych dzieci, a nawet niemowląt, to zaczynasz je widzieć, jako coś czym są – znaki ostrzegawcze.

Sygnały z ich ciała, które wskazują że coś jest nie tak jak powinno. Wiele dzieci wykazuje te zmiany wkrótce po szczepionkach. Kiedy zaczniesz szukać, to zauważysz że to zjawisko występuje wszędzie.

Przykłady

Te zdjęcia zebrane na Pintereście zawierają niewielką kolekcję przykładów krzywych uśmiechów i / lub zezów. Te obrazy są cytowane wyłącznie w celach naukowych.

Niestety na chwile obecną przykłady dostępne są na stronie http://areyoucrooked.com/

W książce “Crooked” zagłębisz się w historię i naukę tego, co może sprawiać, iż nasze twarze są tak krzywe. Książka zawiera wiele przypisów i cytatów, oferuje również spojrzenie na to, jak szczepionki mogą nie tylko powodować krzywe twarze, ale także zaburzenia autoimmunologiczne i problemy neurologiczne, takie jak autyzm.

Crooked

Objaśnienie hipotezy stojącej za „Czy jesteś krzywy?”

Jeśli chcesz zrozumieć, w jaki sposób szczepionki mogą wywoływać krzywe twarze, ten materiał wyjaśnia wszystkie koncepty związane z „Czy jesteś krzywy?” Zawiera historyczne zdjęcia prostych twarzy i omawia, w jaki sposób nasze współczesne twarze mogły stać się tak krzywe. Omówione są również inne tematy, takie jak zaburzenia autoimmunologiczne oraz dlaczego dzieci, a zwłaszcza chłopcy cierpią na autyzm.

Are You Crooked? – Forrest Maready

 

Niesymetryczne twarze 

Czy jesteś krzywy? Niesymetryczne twarze po szczepieniach.

 

Zobacz na: Jak szczepionki powodują mikrouszkodzenia układu krwionośnego – dr Andrew Moulden
Zespół Spektrum Niedotlenienia Mouldena – dr Andrew Moulden
Niebezpieczeństwa nadmiernych szczepień w trakcie rozwoju mózgu

 

%d bloggers like this: