Dlaczego w Stanach Zjednoczonych [i nie tylko] potrzebna jest opieka zdrowotna przed poczęciem?

Dr. Joseph Mercola z dr Dietrich Klinghardt omawiają potrzebę dbania o zdrowie matki podczas ciąży. Choć mowa głównie o ekspozycji ciężarnej, a później noworodka na promieniowanie elektromagnetyczne – promieniowanie radiowe i mikrofalowe. W tym materiale pokazane jest jak promieniowanie elektromagnetyczne może wpływać na krew – widać to pod mikroskopem w ciemnym polu, a co za tym idzie na cały organizm cały organizm.

Opieka zdrowotna przed poczęciem

 

Dr Klinghardt: Obawiam się, że jeśli chodzi o… Sądzę, że jednym z najważniejszych aspektów medycyny – jeśli jako społeczeństwo chcemy mieć przed sobą przyszłość – jest opieka zdrowotna przed poczęciem. Chciałbym przedstawić kilka bardzo jasnych stwierdzeń, ponieważ słucha nas wiele osób. Jest nadzieja, że to co powiem dotrze do szerokiej rzeszy słuchaczy. Musimy badać poziom witaminy D u kobiet zanim zajdą w ciążę. Musimy mierzyć poziom pola elektromagnetycznego w miejscu, w którym przyszła matka śpi, ale również, jeżeli pracuje w czasie ciąży, w miejscu jej pracy. Przeprowadziłem badanie na niewielką skalę, którego wyników nie udało się nigdzie opublikować. Przeprowadziłem badanie na niewielką skalę wykazujące, że jestem w stanie przewidzieć autyzm na podstawie wyników pomiarów w miejscu, w którym przyszła matka śpi w czasie ciąży. Jeżeli śpi w silnym polu elektromagnetycznym, jej dziecko będzie wykazywało nieprawidłowości neurologiczne nie zaraz po urodzeniu, ale w ciągu pierwszych dwóch lat życia rozwiną się u niego wszystkie objawy autyzmu lub dysfunkcji neurologicznej, nadaktywności bądź też zaburzeń w uczeniu się i tak dalej. A zatem kolejnym aspektem opieki medycznej przed poczęciem jest dokonanie pomiarów w miejscu snu matki. Następnie cała kwestia toksyczności rtęci [i innych toksyn]. Żadna kobieta w momencie zajścia w ciąże nie powinna mieć w jamie ustnej wypełnień amalgamatowych i tak dalej. Istnieje około dziesięciu kryteriów, które pan i ja powinniśmy określić, których przestrzeganie powinniśmy doradzać każdej matce i każdemu ojcu i uwzględnić w… Wie pan, zanim…

Dr Mercola: Całkowicie się zgadzam. To przykre, że mamy to robić oddzielnie. Jesteśmy zaangażowani w ten związany z autyzmem think-tank. Sądzę, że istnieje wiele innych poważnych chorób, które jak myślę pomogłyby poddać te zalecenia burzy mózgów. Ale zgadzam się. Uważam, że to ważny projekt.

Dr Klinghardt: Dla mnie to zrozumiałe. Wie pan, funkcjonowanie każdego współczesnego społeczeństwa zależy zasadniczo od zdrowych mózgów jego obywateli. Pamięta pan, że sprawcą najgorszej strzelaniny w szkole średniej, która miała miejsce bodajże rok czy dwa lata temu, był młody człowiek zdaje się pochodzenia azjatyckiego, który cierpiał na autyzm. Jednak radził sobie. Wie pan, cierpiał bez wątpienia w większym stopniu na zespół Aspergera niż na autyzm. Przeszedł wszystkie etapy edukacji aż do szkoły średniej i wyższej uczelni, a następnie zastrzelił ponad trzydzieści osób. Sądzę, że będziemy takie zjawiska obserwować dużo częściej. W jakim społeczeństwie przyjdzie nam żyć, czy będziemy żyć za żelaznymi ścianami chroniącymi kilka osób, które są normalne przed dziewięćdziesięcioma procentami osób nienormalnych? Moim zdaniem żadne społeczeństwo nie może iść naprzód bez opieki medycznej przed poczęciem. Myślę, że stanie się to główną kwestią, od której będzie zależeć rozkwit i rozwój każdego współczesnego społeczeństwa. W ostatnim wywiadzie powiedziałem, że tylko dwa kraje wyznaczyły rygorystyczne standardy w tym względzie – Iran i Rosja. W tych krajach chroni się dzieci. W tych krajach robi się to wszystko. Wysyła się tam oddziały specjalne do domów, by zmierzyły napięcie ciała, by zmierzyły ekspozycję na częstotliwości radiowe, fale radiowe i mikrofale emitowane przez telefony komórkowe. Jeśli ekspozycja jest za wysoka, po prostu zamykają dom lub też przyglądają się źródłom tej ekspozycji i usuwają przyczyny. Jeżeli nie zrobimy nic, by chronić nadchodzące pokolenie dzieci… Serce mi się kraje, gdy widzę, że społeczeństwo jako całość degeneruje się najzwyczajniej w świecie dlatego, że nie robi się praktycznego użytku z wiedzy, którą już mamy. Powinniśmy to robić, ale nie robimy, ponieważ większość polityków, którzy podejmują decyzje to adwokaci, a nie naukowcy.

Opieka zdrowotna przed poczęciem – napisy PL

Zobacz na: Związek promieniowania mikrofalowego ze sterylizacją i autyzmem
Szkodliwość USG – 50 chińskich wewnątrzmacicznych badań na ludziach – Jim West
Niebezpieczeństwa nadmiernych szczepień w trakcie rozwoju mózgu – dr Russell Blaylock 
Dieta w Zespole Psychologiczno – Jelitowym (GAPS) w leczeniu Autyzmu i Zespołu Aspergera – dr Natasha Campbell-McBride
Odżywianie vs Oczyszczanie organizmu – dr Natasha Campbell-McBride

Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach – Brian Thiesen

 

Z filmu Take Back Your Power, [nie wiem tylko, czy podane normy na końcu są dalej aktualne – admin]:

Przyjrzymy się informacjom będącym zarówno wynikami badań naukowych i testów oraz oficjalnym normom dotyczącym dopuszczalnego promieniowania.
Na końcu skali promieniowania, zwanej „gęstością mocy”, inaczej siłą sygnału, mamy minimalny poziom niezbędny do działania telefonów komórkowych, który wynosi 0.0 000 000 002 mikrowatów na centymetr kwadratowy.
Igły sosnowe starzeją się przedwcześnie pod wpływem działania promieniowania o sile 0.000 027.
Przy wystawieniu dzieci w wieku 8-17 lat na krótkotrwałe działanie promieniowania o sile 0.05 stwierdzono pojawienie się u nich bólu głowy, irytacji, zaburzeń koncentracji, zaburzeń behawioralnych.
Poziom 0.1 uważa się w Baubiologie (architektura przyjazna środowisku) za „znaczący problem”.
Poziom 1.0 powoduje fragmentacje DNA nasienia. Nasienie to nie spełnia kryteriów wymaganych w procesie in vitro.
Według źródeł naukowych promieniowanie na poziomie 1.0 może spowodować następujące objawy: bóle głowy, zawroty głowy, zmęczenie, bezsenność, bóle w klatce piersiowej, problemy z trawieniem i oddychaniem.
Poziom 2.5 wywołuje zaburzenie metabolizmu wapnia w komórkach mięśnia sercowego.
Poziom 4.0 wywołuje zmiany w hipokampie, co wpływa na uczenie się i pamięć.
Poziom 6.0 powoduje uszkodzenie DNA komórek.

Gdzie na tej liści znajdują się inteligentne liczniki?

W grudniu 2010 roku Instytut Badań nad Energią Elektryczną wykonał pomiary pojedynczego inteligentnego licznika firmy Itron, uzyskując wyniki pulsów na poziomie 7.93 mikrowata na centymetr kwadratowy.
Wykonane przez nas pomiary pewnego licznika dały rezultaty na poziomie około 8.0.
Testy te wykonano w niewielkiej odległości od licznika – około 30 cm, ale kołyska dziecięca może znajdować się przecież tuż przy ścianie, na której zainstalowano taki licznik, bądź skrzynkę z licznikami.
Choć posiadamy wiedzę o negatywnych skutkach zdrowotnych dla znacznie niższych poziomów promieniowania, mimo to Szwajcaria, Lichtenstein i Luksemburg standardowo dopuszczają promieniowanie na poziomie 9.5, a Chiny, Polska i Rosja – 10.0.

%d bloggers like this: