Medyczni socjopaci – Dr Mark Sircus

Medyczni socjopaci

Doug CaseyDoug Casey, jeden z najbardziej światłych autorów na temat ekonomii i finansów jakiego znam, opublikował niedawno obszerny artykuł o socjopatach.

Pisze w nim:

  1. Socjopatów cechuje kompletny brak sumienia i zdolności do odczuwania prawdziwego żalu u poszkodowanych ludzi. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.
  2. Socjopaci przedkładają własne pragnienia i potrzeby na zupełnie innym poziomie niż w inne osoby. Ich potrzeby są niewspółmierne i naprawdę wierzą, że ich cele usprawiedliwiają środki jakimi do nich dochodzą. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.
  3. Socjopaci uważają się za lepszych od innych ponieważ nie są obciążeni emocjami i zasadami etycznymi, którymi kierują się inni ludzie – są ponad to. Są aroganccy. Mimo że udają coś zupełnie przeciwnego.
  4. Socjopaci nie przyjmują na siebie najmniejszej odpowiedzialności za wszystko co idzie źle, mimo że są odpowiedzialni za prawie wszystko co poszło nie tak. Nigdy nie usłyszysz z ich strony szczerych przeprosin.

 

Dr Rober Hare twierdzi że:

Dr Rober Hare„Psychopaci nie widzą nic złego w sobie samych, doświadczają bardzo mało osobistych niepokojów i sądzą, że ich zachowanie jest racjonalne, przynoszące korzyści i satysfakcjonujące; nigdy nie patrzą wstecz z żalem, ani nie idą naprzód z obawą. Postrzegają siebie jako istoty wyższe.”

 

 

Nie są szaleni biorąc pod uwagę przyjęte normy prawne i psychiatryczne. Ich działania nie wynikają z umysłu ogarniętego obłąkaniem, ale z zimnej, wyrachowanej racjonalności połączonej z przerażającą niemożnością traktowania innych jak myślące i czujące istoty ludzkie.

Istnieją różnice pomiędzy psychopatami i socjopatami, choć niektóre z nich wydają się nie większe niż grubość włosa. Psychopaci z całą pewnością są niebezpieczni. Są gwałtowni i okrutni a często jawnie ponurzy. Socjopaci są inni. Są kłamliwi pomimo pozornej zewnętrznej wiarygodności i szczerości.

Według Medical Daily

„Socjopaci są kłamcami, manipulatorami i brak im zdolności do moralnego osądu sytuacji, ale nie dlatego, że brak im moralnego kompasu; tylko dlatego, że ich moralny kompas jest w znacznym stopniu (ale nie zawsze niebezpiecznie) wypaczony. Psychopaci nie odczuwają strachu, socjopaci przeciwnie. Psychopaci nie mają poczucia dobra i zła, socjopaci potrafią je rozróżnić. Ale obie te grupy są jednako zdolne do zrujnowania życia i niszczenia relacji zupełnie się o to nie troszcząc.”

Brzmi jak idealny opis wielu dzisiejszych lekarzy głównego nurtu, którzy zachowują się jak Bogowie w całym swoim poczuciu nieomylności. Wspólnym mianownikiem pomiędzy lekarzami a socjopatami są takie cechy jak powierzchowny urok, przesadne poczucie własnej wartości, łatwość wypowiadania się, kłamania, brak skrupułów i manipulowanie innymi. Większość lekarzy uważa, że lepiej wiedzą jak inni ludzie powinni przeżyć swoje życie lub je zakończyć.

 

Medyczni socjopaci

 

Niektórzy mogą myśleć, że przesadą jest wrzucenie do jednego worka lekarzy głównego nurtu i skrajnie chorych psychicznie i niebezpiecznych osób, ale współczesna medycyna w Stanach Zjednoczonych wpędza ludzi do grobu w ogromnych ilościach, lecz zanim to nastąpi, system doprowadza tych ludzi do finansowego bankructwa. Nie ma to dla nich większego znaczenia, że setki tysięcy ludzi rocznie cierpi i umiera w ich rękach. Większość ludzi nie rozpoznaje w lekarzach psychopatów lub socjopatów dopóki nie zostaną uwięzieni, cierpiąc lub umierając w rękach jednego z nich. Większość lekarzy głównego nurtu uprawia farmaceutyczny terroryzm, nawet ci na najwyższych szczeblach CDC [Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom].

Powyższy obraz pochodzi z serii filmów nakręconych przez dr. Josepha Mercolę, dr. Carolyn Dean i dr. Gary’ego Null, oraz innych, którzy obszernie pisali o „Śmierci z powodu medycyny”. Dr David Brownstein zatytułował jeden ze swoich wpisów na blogu „Jak zwiększyć ryzyko swojej śmierci? Bierz statyny”.

Lekarze często się uśmiechają, lecz również zabijają wielu ludzi, ale wydają się idealni dla większości, która nie chce myśleć za siebie i nie chce się uczyć naturalnych sposobów leczenia lub leczenia się na własną rękę. Jedną rzeczą na którą możemy liczyć wśród lekarzy to to, że bagatelizują ryzyko i niebezpieczeństwo związane z medykamentami, badaniami, naświetleniami rentgenowskimi i zabiegami chirurgicznymi. Medyczny terroryzm utrzymuje szczególny rodzaj horroru wymierzonego przeciwko ludzkości.

Wiele lat temu opublikowałem to co Mike Adams miał do powiedzenia na temat lekarzy głównego nurtu.

„Amerykańscy lekarze kompletnie zawiedli ludzi, ich ufnych pacjentów. Miliony Amerykanów umierają niepotrzebnie. Są poniewieranymi i konającymi ofiarami masowych zabójstw. Są ukrzyżowani przez zaplanowane błędy w sztuce, całkowicie wprowadzonej w błąd amerykańskiej społeczności medycznej. Na domiar złego te haniebne i niehonorowe nadużycia na żywych ludziach  są motywowane tylko pieniędzmi i zwykłą głupotą, chciwością, skąpstwem i chęcią przeprowadzenia wyniszczających praktyk medycznych. Większość lekarzy powinna być pozbawiona prawa do wykonywania zawodu raz na zawsze.”

Sąsiad Socjopata

Psycholog Martha Stout, która od 25 lat jest instruktorem klinicznym na Uniwersytecie Harvarda – oszacowała w swojej książce The Sociopath Next Door (Sąsiad Socjopata), że aż 4% populacji to pozbawieni sumienia socjopaci, którzy nie posiadają empatii ani serdecznych uczuć w stosunku do ludzi lub zwierząt. Biorąc Stany Zjednoczone za przykład oznacza to, że 12 milionów Amerykanów to socjopaci.

Casey mówi:

„Fakt, że notoryczni, bardzo przekonywujący, a nawet entuzjastyczni kłamcy, którzy często wierzą we własne kłamstwa, nie oznacza jeszcze, że są oni łatwi do rozpoznania, gdyż normalni ludzie zwykle zakładają, że inna osoba mówi prawdę. Rzadko mają ogromne wąsy lub rechoczą jak Snidely Whiplash. Zamiast tego nakładają na siebie pozory integracji ze społeczeństwem lub maskę normalności, która odwraca podejrzenia. Publicznie można na nich polegać pod względem „politycznej poprawności”. Jak to możliwe, że senator lub kongresmen, który gorliwie wspiera organizacje charytatywne może być złym człowiekiem? Jak może być podżegaczem wojennym, ktoś chce tylko, aby Stany Zjednoczone wzięły w obronę jakieś mniejszości narodowe żyjące w innych krajach? Są ekspertami w stosowaniu fasad by ukryć rzeczywistość i nie czują się w ogóle winni z tego powodu.”

Nie ulega wątpliwości, że lekarze są bardzo przekonującymi entuzjastycznymi kłamcami, którzy wierzą w swoje własne kłamstwa związane z wszystkim co wiąże się z medycyną i zdrowiem. Większość z nich jest farmaceutycznymi prostytutkami sprzedającymi swe dusze dla największego kłamstwa współczesnych czasów – że farmaceutyki pomagają, podczas gdy tak naprawdę w większości szkodzą ludziom i dzieciom.  Każdy wie, że współczesna medycyna nie wymyśliła lekarstwa na wszystko. Zarządzają chorobą i objawami podczas gdy w międzyczasie niczym narkotykowy diler uzależniają swoich pacjentów od ich niebezpiecznych i toksycznych medykamentów.

Co gorsza, atakują dzieci i kobiety w ciąży szczepionkami, które nie mają badań bezpieczeństwa wykonanych na matkach i płodach. W Brazylii i wielu innych miejscach na świecie lekarze podczas porodu po prostu stosują cesarskie cięcie bez względu czy jest to wskazane medycznie czy nie.

Już 40% porodów w Polsce to cesarskie cięcia.

Psychopaci i socjopaci są specjalistami w tworzeniu sytuacji, w których ich ofiary nie maja zielonego pojęcie co się wokół nich dzieje a ostatnią rzeczą, którą chcą byśmy poznali, to prawda o nich i o tym co mają nam do zaoferowania. Są wielkimi mistrzami oszustwa, których działania są zabójcze dla osób, które są na tyle głupie by uwierzyć w ich kłamstwa. Najlepsza rada dla każdego kto ma do czynienia z socjopatycznymi lekarzami jest taka by trzymać się od nich tak daleko jak to tylko możliwe.

Lepiej nie ryzykować z takimi lekarzami gdyż  spora część powyższego opisu pasuje do nich, choć uśmiechają się i noszą białe fartuchy to są gotowi do przepisywania medykamentów, które rujnują nas finansowo i zbyt wielu ludzi przedwcześnie wysyłają do grobu.

The Mission – Gwen Olsen – the Rx Reformer – Misja Gwen Olsen [PL]

Firmy farmaceutyczne nie są zainteresowane zdrowiem ani wyleczeniem ludzi [napisy PL]

Gwen Olsen mówi, że:

„Duża liczba lekarzy psychiatrów jest nieuczciwa, ponieważ widzę jak przepisują ludziom medykamenty o których wiedzą, że uszkadzają mózg, nie przynoszą długoterminowych pozytywnych efektów i niczego nie da się nimi wyleczyć.”

Zwykle rezerwuję większość mojego jadu dla pediatrów i onkologów, ale większość dzisiejszych psychiatrów dręczy umysły, emocje i dusze swych pacjentów do tego stopnia, że doprowadza to wielu z nich do popełnienia samobójstwa lub zbiorowego zabójstwa.

Chcesz zobaczyć jak daleko są gotowi posunąć się w swym szaleństwie? Nie trzeba szukać daleko. Wystarczy przejrzeć niedawne zalecenie U.S. Preventive Services Task Force, aby wszyscy dorośli w USA, w tym kobiety w ciąży i po porodzie powinny być poddawani badaniom na depresję. Nowe wytyczne zalecają by wszystkie osoby od 18 lat wzwyż były poddawane takim badaniom.

USPSTF (U.S. Preventive Services Task Force) – zespół specjalistów zajmujących sią podstawową opieką zdrowotną, zapobieganiu chorobom i systematycznemu sprawdzaniu  skuteczności stosowanych leków.

Stosowanie środków antydepresyjnych podczas ciąży może uszkodzić płód, ale rządowy zespół uznał, że ryzyko uszkodzenia jest niewielkie. Zespół ekspertów stwierdził również, że istnieje zwiększone ryzyko samobójstw związanych ze stosowaniem środków antydepresyjnych drugiej generacji (np. selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny). Medykamenty te zwiększają również ryzyko krwawienia z górnego odcinka przewodu pokarmowego u osób powyżej 70 roku życia. Jednakże osoby z tego zespołu wierzą, że

„leczenie depresji jest skuteczne u osób, u których wykryto tę chorobę przez przesiewowe badania, a prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych skutków ubocznych wynikających z badań kontrolnych lub stosowania środków antydepresyjnych jest małe”.

Wniosek

Wobec lekarzy trzeba być co najmniej ostrożnym i być przygotowanym do dbania samemu o własne zdrowie i życie. Szczególnie rodzice dzieci powinni być bardzo ostrożni wobec lekarzy zajmujących się ich dziećmi, gdyż szczepionki są sednem problemu tego co jest nie tak we współczesnej medycynie.

Minęły całe lata odkąd ukułem takie zwroty jak farmaceutyczny terroryzm i szaleństwo medyczne, które to określenia trafnie opisują leżące u podstaw siły  współczesnej medycyny. Szaleństwo medyczne wiąże się z wykorzystaniem drogich i niebezpiecznych medykamentów zamiast tych bezpiecznych, którymi Natura obdarzyła nas w swej mądrości. Medycyna alopatyczna atakuje podstawy zdrowia rodzaju ludzkiego poprzez promowanie zabójczych substancji chemicznych zamiast niezbędnych i bezpiecznych substancji odżywczych, które są podstawą prawidłowego funkcjonowania fizjologicznego.

Źródło: Medical Sociopaths

Zobacz na: Medyczny monopol – Eustace Mullins
Przymus szczepień – historia szczepień obowiązkowych – Sherri Tenpenny
Jarosław Woroń: nie ma pacjentów, którym nie moglibyśmy zaszkodzić
LEKI… trzecia przyczyna śmierci w XXI wieku

 

Medyczny totalitaryzm – napisy PL

 

Ponerologia polityczna: Nauka o naturze zła w adaptacji do celów politycznych. – Andrzej M. Łobaczewski

„Jeżeli człowiek psychicznie normalny i odpowiednio uzdolniony zostaje powołany na wysoki urząd, wówczas przeżywa on wątpliwości, czy potrafi sprostać jego wymaganiom i poszukuje pomocy innych ludzi, których umysły ceni. Równocześnie pozostaje w nim tęsknota za dawnym życiem mniej obciążającym i bardziej swobodnym, do którego chciałby powrócić po wypełnieniu swojego obowiązku. W rzeczywistości, potrafi to uczynić, gdy zajdzie taka konieczność.

W każdym jednak społeczeństwie świata istnieją ludzie, u których marzenie o władzy pojawia się wcześnie. Są to jednostki w jakiś sposób dyskryminowane w społeczeństwie na skutek moralizującej interpretacji ich braków wrodzonych lub nabytych. Chcieliby więc zmienić ten świat im nieprzyjazny – na inny. Marzenie o władzy stanowi także nadkompensację ich poczucia mniejszej wartości i poniżenia – drugi narożnik rozciągliwego rombu Adlera. Najbardziej aktywną część tejże populacji stanowią jednostki z dziedzicznymi dewiacjami, którzy wyobrażają sobie ten nowy wspaniały świat na znany nam już sposób. Jeżeli ci osiągają władzę, stają się niezdolni do powrotu do normalnego życia ludzkiego.”