Glifosat w szczepionkach – dr Anthony Samsel

Anthony Samsel

Anthony Samsel

Właśnie udostępniłem pewne dane dla CDC (Centrum Kontroli i Prewencji Chorób), dla FDA (Agencja ds. Żywności i Leków) oraz NIH (Narodowy Instytut Zdrowia) a także do WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), poprzez amerykańską znajomą, senator Jeanne Shaheen z New Hempshire. Przyglądałem się szczepionkom, zwłaszcza tym szczepionkom, które zawierają białka.

Proteiny takie jak: białko jaja kurzego do wyhodowania szczepionki, albo żelatyna, taka jak w żelkach, używana do produkcji szczepionek. Żelatyna również używana jest jako substancja pomocnicza do szczepionek, po to, aby szczepionka była zawiesiną, jest jej stabilizatorem. Żelatyna jest używa w szczepionkach. Więc zacząłem o tym myśleć.

Mając wiedzę o tym, co znalazłem w laboratorium: w kościach i skórze świni oraz w kościach krowy, a także w danych Monsanto na temat tkanek, uznałem, że moje szanse znalezienia glifosatu w szczepionkach są dosyć wysokie, zważywszy, że większość glifosatu skumulowana jest naturalnie w kościach, a to właśnie z nich otrzymujemy żelatynę.

Film SEKRETNE SKŁADNIKI – Glifosat, RoundUp i GMO

Glifosat w szczepionkach

Przeanalizowałem więc popularne szczepionki, przebadałem szczepionki firm: MERCK, SANOFI PASTEUR, GLAXO SMITH KLINE, NOVARTIS i WYETH.

Przeanalizowałem też szczepionki przeciwko odrze, śwince i różyczce, przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi, szczepionkę przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, pneumokokom i grypie. Badałem również szczepionkę na półpasiec oraz ospę wietrzną.

Przeanalizowałem wiele szczepionek od różnych wytwórców. Do badań użyłem nawet różnych laboratoriów, przyglądając się tej samej szczepionce. Nie skupiałem się tylko na pojedynczych szczepionkach. Udało mi się otrzymać wiele danych. O wielu szczepionkach, różnych ich partiach i od różnych producentów. O wszystkich szczepionkach w których znajduje się żelatyna i białko jaja kurzego.

Co takiego udało mi się znaleźć? Glifosat w szczepionkach.

Okazało się, że szczepionka firmy MERCK – ZOSTAVAX, będąca szczepionką przeciw półpaścowi, zanieczyszczona jest glifosatem. Okazało się również, że szczepionka MMR-II – na świnkę, odrę i różyczkę, również jest zanieczyszczona glifosatem w stężeniu 2,90 ppb (2.9 części na miliard). Pomnóżcie to przez bilion cząstek i okazuje się, że jest to znacząca ilość. Ile bilionów cząsteczek jest w jednej dawce takiej szczepionki.

Przebadałem również szczepionkę firmy MERK – PROQUAD – na świnkę, odrę, różyczkę i ospę wietrzną. Była ona również zanieczyszczona glifosatem. Analizowałem również firmy GLAXO SMITH KLINE – ENERGIX-B, szczepionkę przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Była ona również zanieczyszczona glifosatem firmy Monsanto.

Przebadałem również inną szczepionkę MMR-II firmy MERCK i w innej partii produkcyjnej znalazłem w niej stężenie 3,74 cząstek na miliard.

Dokonałem również ponownej analizy szczepionki PROQUAD MMRV firmy MERCK, ta również była zanieczyszczona. Szczepionka VARIVAX na ospę wietrzną firmy MERCK też była zanieczyszczona glifosatem. ZOSTAVAX przeciwko półpaścowi, której reklamę widzicie w telewizji “koniecznie zaszczep się przeciw półpaścowi”; też jest zanieczyszczona glifosatem. Przeanalizowałem też szczepionkę ADACEL DTaP na błonicę, tężec i krztusiec, podawaną dzieciom, produkcji firmy SANOFI PASTEUR – też jest zanieczyszczona glifosatem.

Przebadałem również szczepionkę ENERGIX-B firmy GLAXO SMITH KLINE przeciwko WZW typu B – jest zanieczyszczona. Przebadałem szczepionkę przeciwko grypie FLUZONE QUAD firmy SANOFI PASTEUR hodowaną na białku jaja kurzego – też jest zanieczyszczona glifosatem.

Co jeszcze?

Kolejna szczepionka MMR firmy MERCK – stężenie cząstek glifosatu to 2,963 ppb. Większość szczepionek, które przebadałem jest zanieczyszczona glifosatem. Wystawiamy na jego działanie naszą populacje.

Dlatego też napisałem list do Pani senator Jeanne Shaheen, tutaj w New Hampshire aby ją zaalarmować, a ona z kolei aby zaalarmowała Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, Narodowy Instytut Zdrowia oraz Agencje ds. Żywności i Leków. Powiadomiłem również ONZ, amerykański oddział Światowej Organizacji Zdrowia – ich zarządcę, w ich biurze w Waszyngtonie.

W minionym tygodniu wszystkie z tych instytucji otrzymały moje dane, które zebrałem wraz z listem, który wysłałem do naszej Pani senator. Nie dostałem jeszcze odpowiedzi, oczekuję, że je otrzymam.

Mamy więc ogromny problem, jeśli chodzi o globalne zaopatrzenie w szczepionki.

Zobacz na: Synergiczne, toksyczne działanie glifosatu i aluminium – Dr Stephanie Seneff
Kwas foliowy i glifosat – synergiczna toksyczność – dr Stephanie Seneff
Leki i szczepionki w żywności GMO. Jadalne szczepionki…

Szkodliwość Randapu – fragmenty różnych publikacji na ten temat

 

Glifosat w szczepionkach – Anthony Samsel – napisy PL

%d bloggers like this: