Ludzkie DNA i szczepionki. Pod osłoną zapobiegania chorobom, szczepionki są idealnymi nośnikami dla wszystkich rodzajów genów, które byłyby na stałe włączone w strukturę ludzkiego DNA.

Wirusy atakują ludzkie komórki swoimi ładunkami DNA i syntetyczny gen jest włączany do DNA odbiorcy.
.Artykuł w New York Times z 9.03.2015, pt.: “Protection Without a Vaccine” (Ochrona Bez Szczepionki) opisuje nowe badania nad stosowaniem syntetycznych genów, które “chronią przed chorobami” zmieniając przy tym zapis genetyczny człowieka. To nie jest science fiction:

“Poprzez dostarczenie syntetycznych genów do mięśni [eksperymentalnych] małp, naukowcy w gruncie rzeczy przeprojektowują zwierzęta, aby były one odporne na choroby.”

Ludzkie DNA

„Możliwości są nieograniczone” – powiedział Michael Farzan, immunolog w Scripps i główny autor tego nowego badania. “Pierwszy test na ludziach oparty na tej strategii – o nazywie immunoprofilaktyka poprzez transfer genów, lub I.G.T. – jest już w toku, a kolejnych kilka jest już planowanych.”

I.G.T. jest zupełnie inne od tradycyjnego szczepienia. Jest formą terapii genowej. Naukowcy izolują geny, które wytwarzają silne przeciwciała skierowane przeciwko pewnym chorobom, a następnie syntetyzują ich sztuczne wersje. Geny są umieszczone w wirusach i wstrzykiwane do ludzkiej tkanki, zazwyczaj domięśniowo.”

A tu jest puenta: “Wirusy atakują ludzkie komórki swoimi ładunkami DNA i syntetyczny gen jest włączany do DNA odbiorcy. Jeśli wszystko idzie pomyślnie, to nowe geny zlecają komórkom rozpoczęcie produkcji potężnych przeciwciał.

Przeczytajcie to jeszcze raz: “syntetyczny gen jest włączany do DNA odbiorcy.”

Zmiana ludzkiego kodu genetycznego. Stała zmiana.

“Mimo to, dr Baltimore zakłada, że niektórzy ludzie mogą być nieufni wobec takiej strategii szczepień, która oznacza zmienę własnego DNA, nawet jeśli ma to zapobiegać potencjalnie śmiertelnym chorobom.”

Tak. Niektórzy mogą być nieufni. Jeśli mają dwie lub trzy sprawne komórki mózgowe.

Przyjrzyjmy się temu dalej. Pod osłoną zapobiegania chorobom, szczepionki są idealnymi nośnikami dla wszystkich rodzajów genów, które byłyby na stałe włączone w strukturę ludzkiego DNA. Syntetyczne geny wprowadzane do miliardów ludzi będą stanowiły wielki eksperyment w celu stworzenia odmiennych gatunków.

Ten wielki eksperyment mógłby zostać podzielony. Na przykład, geny 1-6 byłyby wstrzykiwane do grupy A potajemnie, w geolokalizacji I. Geny 7-12 byłyby wstrzykiwane do grupy B w lokalizacji nr II. I tak dalej.

Osoby zaszczepione będą poddane ciągłej obserwacji, aby ocenić wyniki. Pod różnymi pretekstami, członkowie tych grup będą przyjmowani do klinik na badania i testy, aby sprawdzić, jak reagują ich ciała na te zmiany genetyczne.

Czy ci ludzie są silniejsi, czy słabsi? Czy wykazują oznaki choroby? Czy zgłaszane są zmiany zachowania? Dzięki kontroli i testom, można zestawić wszelkiego rodzaju informacje.

Oczywiście, nie będzie mowy o świadomej zgodzie. Ludzkie świnki morskie nie mają pojęcia o tym, co zostało z nimi zrobione.

A jakie byłyby cele tego programu badawczego? Tworzenie słabszych, bardziej uległych i posłusznych ludzi, oraz z drugiej strony, tworzenie silniejszych, zdrowszych i bardziej inteligentnych ludzi. Oczywiście, wyniki tego drugiego rodzaju badań będą stosowane dla “wybrańców“. I niektóre z tych badań będą prowadzone wewnątrz wojska. Tajemnica jest łatwiejsza w utrzymaniu, a stworzenie “lepszych żołnierzy” jest już od dawna celem Pentagonu i agencji badawczej DARPA.

Oto cytat biologa molekularnego z Princeton, Lee Silvera, autora książki „Remaking Eden”, który pokazuje, jak poważnie genetycy myślą o przyszłości:

„Ci GenoBogaci (GenRich) – którzy odpowiadają za dziesięć procent amerykańskiej populacyji, będą nosicielami syntetycznych genów. Wszystkie aspekty gospodarki, mediów, przemysłu rozrywkowego i naukowego będą kontrolowane przez członków klasy GenoBogatych…

Naturalni [ludzie w niezmienionym stanie] będą pracować jako dostawcy nisko opłacanych usług lub jako robotnicy. [W końcu] klasa GenoBogata i klasa Naturalych stanie się całkowicie odrębnym gatunkiem bez możliwości krzyżowania (posiadania wspólnego potomstwa) i z tak odległym romantycznym zainteresowaniem między sobą jak obecny człowiek miałby dla szympansa.”

“Doprawdy w społeczeństwie, które ceni sobie przede wszystkim wolność jednostki, trudno jest znaleźć jakieś uzasadnione podstawy do ograniczenia zastosowania repro-genetyki (przeprogramowanej genetyki). Śmiem twierdzić, że zastosowanie technologii reprogenetyki jest nieuniknione. Czy nam to się podoba czy nie, globalny rynek będzie miał najwyższą władzę.”

Znaczna liczba takich ekspertów ma własną obłąkaną wersję tego, co jest dobre a co złe.
A z takimi szczepionkami na horyzoncie, które trwale zmieniają ludzki kod genetyczny i biorąc pod uwagę korporacyjną i rządową skłonność do działania w tajemnicy, my już żyjemy w czasach Brave New World.

To nie jest jakaś odległa perspektywa.

Źródła:

Protection Without a Vaccine

New vaccines will permanently alter human DNA

Dr Judy Mikovits – szczepionki zanieczyszczone retrowirusami!

Dr Mikovits ma tytuł doktora z Biochemii i Biologii Molekularnej. W ciągu ostatnich 26 lat, opublikowała 51 prac naukowych w recenzowanych czasopismach i pracowała jako naukowiec rządowy w dziedzinie badań nad rakiem, przez wiele lat. Potem odkryła coś, o czym rząd nie chciał, aby ktokolwiek wiedział…

Kiedy w 2011 roku dokonała tego przerażającego odkrycia o zanieczyszczeniu wszystkich szczepionek i przedstawiła swoje dane urzędnikom państwowym, kazano jej zniszczyć wszystkie materiały. Kiedy odmówiła, została uwięziona oraz miała zakaz rozpowszechniania tych informacji przez kolejne 4 lata (gag order). Jej kariera również została całkowicie zniszczona.

Czas zakazu swobodnej wypowiedzi właśnie dobiegł końca i ona postanowiła, że nie będzie więcej milczeć! Opowiada o tym, jak ten koktajl wpompowywany niemowlątom w formie szczepień mutuje się i rozwija przez kolejne miesiące i lata, co daje początek nowym wirusom, nowotworom i chorobom, o których nawet jeszcze nie wiemy. Wyjaśnia, w jaki sposób wirusy wstrzykiwane przez szczepionki rozrywają nasze DNA i wstawiają swoje własne DNA, co prowadzi do mutacji genetycznej i jest to przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Otrzymywała już pogróżki od “seryjnego samobójcy”, ale nie zamierza się tym przejmować i chce to wszystko ujawnić.

Nowe szczepionki na stałe zmienią ludzkie DNA.

%d bloggers like this: