Retrowirusy

Retrowirusy w szczepionkach

Wywiad z dr Judy Mikovits o retrowirusach i ksenotransplantacji [maj 2020]

Od zawsze było wiadomo, że szczepionki mogą być zanieczyszczone różnymi wirusami z uwagi na to, że do ich produkcji stosuje się różne ludzkie i zwierzęce linie komórkowe oraz pożywki, na przykład zawierające surowicę wołową. Od jakiegoś czasu w internecie można było znaleźć informacje, że diagnostyka wegetatywno-rezonansowa wykazuje u wielu dzieci z powikłaniami bądź poważnymi problemami zdrowotnymi różne dziwne wirusy odzwierzęce, np. wirusy gorączek krwotocznych u autystyków, polyomavirusy (do których należy m.in. wirus SV-40) i retrowirusy powodujące białaczki u małych pacjentów z nowotworami itd. Do tej pory informacje takie były w małym stopniu oparte na danych mikrobiologicznych (można znaleźć jedynie dane w literaturze o zanieczyszczeniach substratów używanych w produkcji szczepionek, np. bibliografia w takim zestawieniu opublikowanym na amerykańskiej stronie sceptyków szczepień: Co do nas trafia przez igłę? Problem patogennego zanieczyszczenia szczepionek).
Lecz ostatnio w grudniu 2015 roku głos zabrała Amerykanka z doktoratem z biochemii i biologii molekularnej, dr Judy Mikovits, współautorka 51 prac w recenzowanych magazynach naukowych, z wieloletnim doświadczeniem w naukowej pracy laboratoryjnej, również dla amerykańskich instytucji rządowych z sektora opieki zdrowotnej. Badaczka stwierdza publicznie, że zanieczyszczenia szczepionek m.in. retrowirusami (takimi jak wirus XMRV – Xenotropic Murine Leukemia Virus, rodzaj mysiego wirusa białaczki) są faktem.
Kobieta opowiada, jakie mechanizmy zostały uruchomione w jej przypadku, by nie dopuścić do przedostania się takich niszczących wiarę w szczepionki informacji do opinii publicznej. Należy nadmienić, że wirusy takie stwarzają potężne zagrożenie onkogenne, to znaczy mogą powodować nowotwory.

Nasuwa się pytanie: czy skażone szczepionki dziecięce nie są główną przyczyną niebotycznego wzrostu liczby przypadków nowotworów u dzieci i nastolatków?

Dr Judy Mikovits – szczepionki zanieczyszczone retrowirusami!

 

Dr Mikovits ma tytuł doktora z Biochemii i Biologii Molekularnej. W ciągu ostatnich 26 lat, opublikowała 51 prac naukowych w recenzowanych czasopismach i pracowała jako naukowiec rządowy w dziedzinie badań nad rakiem, przez wiele lat. Potem odkryła coś, o czym rząd nie chciał, aby ktokolwiek wiedział…

Kiedy w 2011 roku dokonała tego przerażającego odkrycia o zanieczyszczeniu wszystkich szczepionek i przedstawiła swoje dane urzędnikom państwowym, kazano jej zniszczyć wszystkie materiały. Kiedy odmówiła, została uwięziona oraz miała zakaz rozpowszechniania tych informacji przez kolejne 4 lata (gag order). Jej kariera również została całkowicie zniszczona.

Czas zakazu swobodnej wypowiedzi właśnie dobiegł końca i ona postanowiła, że nie będzie więcej milczeć! Opowiada o tym, jak ten koktajl wpompowywany niemowlątom w formie szczepień mutuje się i rozwija przez kolejne miesiące i lata, co daje początek nowym wirusom, nowotworom i chorobom, o których nawet jeszcze nie wiemy. Wyjaśnia, w jaki sposób wirusy wstrzykiwane przez szczepionki rozrywają nasze DNA i wstawiają swoje własne DNA, co prowadzi do mutacji genetycznej i jest to przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Otrzymywała już pogróżki od “seryjnego samobójcy”, ale nie zamierza się tym przejmować i chce to wszystko ujawnić.

ODWROTNA TRANSKRYPTAZA (rewertaza) jest to enzym, który występuje jedynie u retrowirusów. I to, co on czyni, to jest odwrotny transkrypt, czyli “zapisuje do tyłu” nasz genom, czyli RNA do DNA i potem wpasowuje się do twojego DNA i pozostaje tam do końca twojego życia oraz przez kolejne pokolenia.
Wprowadziliśmy, bezwiednie i nieświadomie, do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW, które od dawna były związane z RAKIEM, białaczką, chłoniakiem, chorobami neuroimmunologicznymi, łącznie z Alzheimerem, Parkinsonem, itd. Więc patrzymy właśnie na eksplozję tych chorób w naszym obecnym świecie.
A kiedy rząd zdał sobie sprawę z rozmiarów tej sprawy, to pytaniem było:
“Czy powiemy prawdę? Czy powiemy, że wprowadziliśmy to przez zanieczyszczoną krew, czy zanieczyszczone szczepionki?”
“Nie, tak nie zrobimy. Upewnimy się tylko, aby Judy Mikovitz i Frank Ruscetti odeszli na zawsze i że nikt nie uwierzy w to, o czym mówią i że ich praca to oszustwo.”

 

Badanie stwierdziło, że ekspozycja na wirusa BVL (wirus białaczki bydlęcej) jest związana z występowaniem raka piersi u kobiet.
Co ciekawe, surowica bydlęca (o której wiadomo, że bywa powszechnie skażona tym wirusem), jest wykorzystywana do produkcji właściwie wszystkich szczepionek przeciwwirusowych.
Exposure to Bovine Leukemia Virus Is Associated with Breast Cancer: A Case-Control Study.

Prace mówiące o skażeniu wirusowym surowicy bydlęce:
Detection of bovine viruses in fetal bovine serum used in cell culture.
Viral contamination of fetal bovine serum used for tissue culture: risks and concerns.

Praca mówiąca o skażeniu linii komórkowych wirusem biegunki bydlęcej
Genetic detection and characterization of emerging HoBi-like viruses in archival foetal bovine serum batches.
Contamination of cell cultures with bovine viral diarrhea virus (BVDV).

Zanieczyszczenie linii komórkowych małp, świń owiec, królików, psów, kotów i innych zwierząt wirusem biegunki bydlęcej i mykoplazmą
Analysis of the cell tissue culture contamination with the bovine viral diarrhea virus and mycoplasmas

Zalecenia o unikaniu skażeń oraz takie zdanie “Usuniecie skażenia na przykład wirusem lub mykoplazmą wymaga ogromnego wysiłku lub jest prawie niemożliwe”
SECB Recommendation on the safe handling of human and animal cells and cell cultures

“Jeśli rak piersi związany byłby ze spożywaniem niepasteryzowanego mleka, liczba przypadków tego nowotworu szybowałaby w górę w krajach rozwijających się. Tymczasem jest wprost przeciwnie” [tzn. jest tam mniej przypadków raka piersi]..

W badaniu poniżej ewidentnie wykazano znacznie zwiększony odsetek występowania tego wirusa w tkance nowotworowej przy raku piersi. Źródło zakażenia wirusem jest inne niż mleko, więc biorą pod uwagę możliwość skażenia linii komórkowych zasilanych bydlęcą surowicą, używanych do produkcji szczepionek, to czy źródłem wirusa są skażone szczepionki?
Bovine Leukemia Virus Possibly Linked to Breast Cancer

%d bloggers like this: