Szczepionkowy kij i marchewka – dr Leana Wen

Szczepionkowy kij i marchewka - dr Leana Wen

Del Bigtre: W zeszłym tygodniu poruszyłem temat tego, że administracja Bidena zamierza wydać 1 miliard dolarów – dobrze usłyszeliście – 1 miliard dolarów na kampanię propagandową na rzecz szczepionek różnych producentów. Oczywiście dotyczy to szczepionek przeciwko COVID-19. Nie wiem, czy zetknęliście się z takimi reklamami, ale ta oto, ta była szczególnie dołująca, gdzie Willie Nelson śpiewa, że “spotkamy się” tak, jakby jedyną możliwością, byśmy znów mogli się spotykać, gromadzić się na meczach, uprawiać sporty, że jedyną drogą do tego, że będziemy mogli znów przytulić swoje dzieci, organizować imprezy z grillem, czy zwyczajnie spędzać wspólnie czas stanie się faktem jedynie wtedy, gdy wszyscy się w końcu zaszczepimy. Wszystko zależy od ciebie, zależy ode mnie, zależy od nas wszystkich, czy damy sobie zaaplikować ten kompletnie eksperymentalny produkt, jeśli chcemy wrócić do naszego normalnego życia.

Dla niektórych to świetna kampania, jest jednak jeden problem. Jedna drobna skaza na pancerzu,  pewien felerny element, który to zwie się Teksas!

Zgadza się. Nie wiem, czy dotarła do Was ta wiadomość, ale zespół baseballowy Texas Rangers zainaugurował sezon 5 kwietnia przy pełnym stadionie – 38 tys. osób. Kibice siedzą obok siebie, żadnych maseczek, choć jeśli się nie mylę, wydano stosowne ostrzeżenie. Jedzenie, picie, krzyki, śpiew, przytulanie się, całowanie się, wyglądało o niesamowicie. To były zdjęcia ze stadionu w Teksasie.

Wieści o tym wydarzeniu okrążyły cały kraj, w Teksasie statystyka zakażeń, pomimo, że 38 tys. osób wypełniło stadion, statystyka zakażeń w tym stanie spada. W stanach, gdzie wprowadzono lockdowny liczby rosną, a w Teksasie wręcz odwrotnie. No więc oczywiście złotousty nad złotoustymi, Michał Anioł malowania świni jak by była modelką, Anthony Fauci musiał znów stawić czoła tej fali nagłówków i oto, co mówił w pewnym programie informacyjnym.

Dr Anthony Fauci - promowanie szczepionek, malowanie świni ryja

– …odnośnie przypadku pełnego stadionu w Arlington, już miesiąc temu wyrażano obawy, gdy stan Teksas w gruncie rzeczy otworzył się, gdy zniesiono te wszystkie restrykcje i powiedziano, że wreszcie wracamy do normalnego życia. Jeśli udać się teraz do Teksasu to wygląda to tak, jak w roku 2019 – bary i restauracje pełne klientów, stadiony pełne widzów. Pomimo tego, statystyki odnośnie hospitalizacji wciąż w tym stanie spadają. Jak Pan to wytłumaczy, kiedy my wszyscy wciąż zastanawiamy się, czy już jest na tyle bezpiecznie, by wrócić do normalnego życia?

Dr Anthony Fauci: To może być nieco mylące, ponieważ możemy mieć tutaj do czynienia z pewnym opóźnieniem, z odsunięciem w czasie, gdyż zazwyczaj należy odczekać kilka tygodni, zanim pojawią się efekty działań wdrożonych dzisiaj. Wiele czynników ma na to wpływ. Gdy mówi się, że ludzie zaczęli masowo spędzać czas w miejscach publicznych, np. na stadionach, być może ta aktywność na świeżym powietrzu ma jakiś wpływ, takie porównywanie 1 do 1 jest niezwykle problematyczne.

Del Bigtre: Zdaję sobie sprawę, gdy poruszaliśmy wiele razy temat tego co nas martwi i przeraża, ale to był fragment z wywiadu w stacji MSNBC. Chyba ciężko o lepszą tubę propagandową na rzecz szczepionki przeciwko COVID-19, ale tak się mają rzeczy w Teksasie. Nie wiem, Tony, w czym problem? Teksas jak długi i szeroki jest otwarty, oficjalne dane pokazują duże spadki, jak to wytłumaczyć?

A on dalej w swoim stylu, który mistrzowsko opanował. Kiedy ogląda się jego wypowiedzi, to trzeba je wysłuchać wielokrotnie, ponieważ w przypadku każdej jego wypowiedzi zaczynasz się po czasie zastanawiać, jakie w ogóle było pytanie. To jest wyjątkowe przeżycie. Nie wiem jak Wy, ale ja pracowałem w telewizji i branży filmowej. Pracowałem z wieloma porywczymi osobami, a dr Fauci jawi mi się jako osoba, która nie przejmuje się zbytnio subtelnościami.

Wydaje mi się, że ledwo jest w stanie zachować spokój, siedząc tak przed kamerą. Wyobrażacie sobie, co się musi dziać, gdy kamery nie patrzą? Dyskusje teraz toczone na zebraniu jego zespołu to pewnie czysty ogień!

“To są jakieś żarty? 38 tys. ludzi! Nikt nie dzwonił do gubernatora Abbotta? Czy już nikt mnie nie słucha?! Co tu się dzieje? To jest skandal! Niech ktoś coś powie, niech mi to wytłumaczy! Mam tego dosyć! Mam dość świecenia za was oczami! Potrzebuję pomysłów i to natychmiast! Gubernator Abbott otwiera mi stadion dla dziesiątek tysięcy osób, u Rona DeSantisa na Florydzie na plażach jest pełno półnagich ludzi. Oni śmieją mi się w twarz! On ma nawet czelność przybijać toasty, popijać sobie piwo kpiąc sobie ze mnie! Mam już tego dosyć.”

Oto nasz gość. Mówiliście, że Andrew Cuomo to dobry wybór, że na niego należy postawić! Ten koleś nie może się powstrzymać przed zachwalaniem swoich kolczyków w sutkach przed kobietami, które obmacuje w pracy. A najlepsze jest to, że – wprawdzie nie dosłownie – zabija lokatorów domów opieki.

(Doradcy Cuomo manipulują reportami z domów opieki, by ukryć wyższą umieralność)

Co to ma znaczyć? A mój kolejny rycerz w srebrnej zbroi, Gavin Newsom, została podjęta próba odwołania go ze stanowiska gubernatora stanu Kalifornia.

(Organizatorzy kampanii na rzecz odwołania Gavina Newsoma ze stanowiska chwalą się zebraniem 2 mln głosów)

A w jedynym stanie, gdzie mamy pełny lockdown, pojawił się podwójnie zmutowany szczep COVID-19! Co tu się dzieje? Dajcie mi jakieś pomysły! Wszystkich was zwolnię! To jest… W ten sposób to nigdy nie wygramy! W ten sposób nigdy nie wygramy!”

– “Panie Fauci? wie Pan co? Ja mam pomysł. Znaleźliśmy dobrą osobę. Istny wojownik ninja. Może nie jest tak wprawną w słowie osobą, jak Pan, ale ona zmiażdży ich wszystkich. Zrobi z nich sieczkę, będą wściekli ze złości, zlikwiduje każdego, kogo będzie trzeba. O kim mówię? Zgadza się. Mam na myśli dr Leanę Wen.

Dr Leana Wen

Dr Leana Wen, prowadzi kolumnę w Washington Post, analityk medyczny w CNN

 

One jest niesamowita, Tony. Nie będziesz już musiał paradować przed kamerami, mamy osobę, która Ciebie zastąpi. Niech Pan się uda na wakacje, zrobi sobie przerwę. My się zajmiemy wszystkim. Skontaktowaliśmy się już z CNN, z Chrisem Cuomo, on ją spuści z łańcucha i poszczuje na kogo trzeba. Mamy już nową kampanię promocyjną. Oto ona!

Szczepionkowy kij i marchewka

 

Szczepionkowy kij i marchewka - dr Leana Wen

Podczas gdy wypowiedz w programie Chrisa Cuomo z CNN miała miejsce w marcu, klip stał się wiralem w pierwszych dniach kwietnia.

 

Dr Leana Wen: Mamy miliony osób, które z jakichś powodów mają wątpliwości co do szczepionek, które nie zdają sobie w pełni sprawy z korzyści z nich wynikających. Musimy ich przekonać, że szczepienie to jest bilet do normalnego życia sprzed pandemii, a czasu na to mamy coraz mniej. Wspomniałeś Chris o tych wszystkich stanach, które się otwierają, otwierają się całkowicie. Mamy kurczące się okienko czasowe na powiązanie polityki znoszenia obostrzeń ze indywidualnym statusem zaszczepienia, ponieważ inaczej, gdy wszystko zostanie otwarte, to czego będziemy mogło użyć jako  marchewki? W jaki sposób zachęcimy ludzi, by się zaszczepili? Dlatego właśnie CDC oraz administracja Bidena powinni zacząć agresywniej i wyraźniej mówić, że gdy się zaszczepicie, to będziecie mogli robić te wszystkie rzeczy, korzystać z tych wszystkich wolności, bo jeśli nie wezmą się za to, to ludzie w końcu i tak sami zaczną z tych swobód korzystać”.  marzec 2021

Del Bigtree: Czy ona mówiła coś o marchewce? Ja tu żadnej marchewki nie widzę. Ona właściwie zdradziła cały plan. To jest skandal! Ona wprost przyznała, że nie możemy dopuścić do pełnego otwarcia, ponieważ ludzie inaczej zorientują się, że ta szczepionka w ogóle jest niepotrzebna. Marnujemy naszą szansę. Musimy zamknąć wszystko z powrotem i pokazać ludziom marchewkę i przekonać ich, że ją potrzebują. Nie kryję, dużo się słyszy na temat tzw. opozycji kontrolowanej, muszę spytać Bobbiego Kennedy’ego, czy on jej czasem nie opłacił. Czy to jest nasza kontrolowana opozycja, czy udało nam się wreszcie zinfiltrować CDC czy inną instytucję? Ona jest fenomenalna! Sam bym tego nie potrafił lepiej zrobić. Ona ot tak odsłoniła kurtynę tajemnicy, niczym jak w słynnym fragmencie “Czarnoksiężnika z Krainy Oz”.

Jasnym jest, że Tony Fauci już się wypalił, zawsze był dobry w “nakładaniu szminki na świnię”. Oto i on. Mistrz, ale już trochę podupadły, nie ważne ile szminki nałożysz, to nadal będzie to świnia.

 

C19: Szczepionkowy kij i marchewka – dr Leana Wen [napisy PL]

Analityk medialny CNN dr Leana Wen, była prezes Planned Parenthood, wygłosiła bardzo odkrywcze uwagi na temat tego, jak łatwiej jest zmusić ludzi do otrzymania szczepionki na Covid-19 poprzez ograniczenie ich wolności.

 

Kierowniczka Planned Parenthood udziela porad pedofilowi – Perth Amboy

%d bloggers like this: