Koronawirus: Zrobiono ci pranie mózgu (a oto, jak tego dokonano) – dr Vernon Coleman

27 maja 2020

Dr Vernon Coleman: Szczepionki Covid-19 są bronią masowego rażenia - i mogą zniszczyć ludzką rasę

Ile zbiegów okoliczności tworzy spisek – dr Vernon Coleman
Dr Vernon Coleman: Szczepionki Covid-19 są bronią masowego rażenia – i mogą zniszczyć ludzką rasę
Leczenie chorób wirusowych: czy prawdę ukrywano przez dziesięciolecia? – dr Lee D. Merritt

Psychomanipulacje związane z powszechnym noszeniem masek – Heather Leigh
Sprawdzamy szpital w Gloucester – Debbie Hicks [28 grudzień 2020]

Rządy powzięły wiele różnych iście orwellowskich sztuczek mających na celu kontrolę umysłów swoich obywateli podczas trwania kryzysu związanego z koronawirusem. Te wszystkie slogany, symbole, oklaski, były skrzętnie wykorzystywane do kontroli naszych myśli przez organa władzy.

Wyrazy wdzięczności dla dr Colina Barrona, byłego lekarza zatrudnionego w NHS [brytyjska służba zdrowia], znanego hipnoterapeutę, autora książki “Hipnoterapia w praktyce”, za wskazanie mi metod, za pomocą których przejęto kontrolę nad naszymi umysłami oraz w jaki sposób sprytnie nas zmanipulowano, byśmy uwierzyli w kłamstwo, które nam zaserwowano.

Wybrani w wyborach powszechnych politycy, przy wsparciu specjalistów od psychologii behawioralnej zrobili milionom obywateli pranie mózgu tak, by ci zaakceptowali propagandę koronawirusową. Umysł to fascynująca rzecz, niekiedy działa w zaskakujący sposób, na przykład, gdy przeczytasz taki oto nagłówek: “Boris Johnson jest kosmitą”, zapewne jak większość osób potraktuje to jako nonsens i głupi żart. Jeśli natomiast nagłówek będzie brzmiał: “Czy Boris Johnson jest kosmitą?”, odbiorca może zacząć snuć podejrzenia, że być może premier Wlk. Brytanii rzeczywiście jest z innej planety.

Badania pokazują, że jeśli ludzie czytają nagłówki w stylu: “Boris Johnson nie jest kosmitą”, ich podejrzenia co do jego bycia kosmitą wzrosną jeszcze bardziej.

Manipulacja i oszukiwanie umysłów to sprofesjonalizowana działalność, a nasze mózgi zostały wyprane i to w bardzo subtelny sposób. Po cichu nas zahipnotyzowano i zindoktrynowano, byśmy zaakceptowali tę masową histerię wykreowaną przez rządy na całym świecie.

Zrobiono ci pranie mózgu

 

Wiele osób jest zadowolonych z lockdownów i nie chcą, by się one skończyły. Pozwalają im one bowiem uciec od odpowiedzialności za własne życie. Czy pamiętacie może, kto powiedział te słowa, tu cytat:

“Poprzez bezustanną i umiejętnie stosowaną propagandę ludziom można wmówić, że piekło to raj i na odwrót, by postrzegali najbardziej nawet nędzne życie jako raj na ziemi”.

Otóż są to słowa Adolfa Hitlera, który był mistrzem manipulowania masami i stosowania technik podprogowych. To również Hitler wyraził opinię, że jest błogosławieństwem dla rządu, że masy ludzkie są bezmyślne.

Naziści byli bardzo wprawni w kontrolowaniu umysłów ludzkich. Goebbels rzekł raz, że kłamstwo powtarzane wystarczająco dużo razy stanie się w końcu “prawdą” w oczach ludzi.

[Dogmat – twierdzenie przyjmowane za pewne i prawdziwe jedynie na mocy autorytetu osoby, która je wygłasza]

Zauważył również, że jeśli chcesz kontrolować populację i napotykasz opór na drodze ku temu celowi, to należy obwinić tę drugą stronę o stosowanie podstępów czy sztuczek, które sam stosujesz. Tak więc władze na całym świecie oskarżają osoby mówiące prawdę o rozsiewanie fake newsów.

Początki medialnych fake newsów, które doprowadziły do wojny USA vs Hiszpania [1898]
Fraza „teoria spiskowa” – broń w walce informacyjnej rozpowszechniona przez CIA po 1967 roku

Każdy, kto nie myśli po linii partii wyzywany jest od potworów czy wyznawców teorii spiskowych. Prawda jest taka, że te wszystkie spiski to jest dzieło rządów. Kraje z całego świata promują slogany, by nakłaniać obywateli do słuchania poleceń rządu. W Chinach na przykład stosowano takie oto hasło:

“Jeśli kochasz swoich rodziców, zamknij ich w domu”.

Na Tajwanie slogan brzmiał:

“Każde odwiedziny to ryzyko śmierci”.

Na pierwszy rzut oka hasła promowane w Wlk. Brytanii wydają się stosunkowo niewinne i są powszechnie rozpoznawalne. Hasła typu: “Jesteśmy w tym razem”, są nieszkodliwe, choć być może należy nam wybaczyć, że używany wielkiego kwantyfikatora WSZYSCY, chyba, że mamy na myśli doradców premiera.

Pierwsza trójka haseł promowanych w Wlk. Brytanii to: “Zachowaj dystans, myj ręce, myśl o innych”.

Ostatnio do repertuaru dodano nowe hasła: “Zostań w domu, dbaj o życie innych, ocal NHS”.

Rytm i struktura tych sloganów nie jest przypadkowa. Zazwyczaj mamy 3 słowa na frazę i 3 takie frazy.

To nie jest przypadek czy zbieg okoliczności. Stosowanie 3 fraz, każda po 3 wyrazy, to znana technika w psychologii warunkowania, znana jako “reguła trzech“. Ta zasada jest powodem, dla którego bombarduje się nas tymi hasłami – jesteśmy jednocześnie tresowani i testowani. To nic innego jak psychologia behawioralna.

Inni jeszcze hipnoterapeuci zwrócili moją uwagę na fakt, że jeśli powtarzać określona fraze wystarczającą ilość razy, to słowa te zakorzeniają się w naszych podświadomych umysłach i mogą przekształcić się w przekonania, które następnie stają się częścią motywacji leżących u podstaw naszych zachowań.

Tak więc rządy powtarzają te swoje slogany, które później stają się naszymi przekonaniami. Proces ten określa się mianem autosugestii, coś na wzór wmawiania sobie, że z dnia na dzień czuję się lepiej.

Hitler także wierzył, że kłamstwo powtarzane wystarczającą ilość razy w końcu zostanie pomylone z prawdą przez znaczną część populacji.

“Ludzie łatwiej padają ofiarą wielkiego kłamstwa, niż małego”, powiedział Hitler. “Ponieważ nigdy nie przyszłoby im do głowy, by sfabrykować tak kolosalną nieprawdę oraz że ktoś inny może być na tyle bezczelnym, by w tak haniebny sposób zniekształcić prawdę”.

Hitler stosował te techniki w celu kontroli obywateli Niemiec i by nakłonić ich, by robili te wszystkie potworne rzeczy, które im kazał. George Orwell, który wynalazł pojęcie “nowomowy”, również rozumiał wagę haseł składających się z 3 fraz po 3 słowa każda. W swojej noweli “Rok 1984”, napisanej w 1948 roku, Orwell stworzył fikcyjny slogan: “Wojna to Pokój, Wolność to Niewolnictwo, Ignorancja to Siła”.

“Jeśli chcecie wiedzieć, jak wyglądać będzie przyszłość” – pisał Orwell – “wyobraźcie sobie but depczący ludzką twarz, wiecznie”.

Władza, sugeruje Orwell, to nie jest środek, lecz cel. Wszystko, co wydarzyło się od lutego 2020 roku jest częścią procesu prania naszych mózgów. Warto zauważyć, że instrukcje, które nam przekazywano, miały bardziej charakter rozkazów. Znaki, które nagle zaczęły się pojawiać jak grzyby po deszczu, są w tonie w stylu “stój tutaj” raczej niż “proszę o ustawienie się w tym miejscu”. Dlaczego nie, przecież do więźniów nie zwracamy się z grzecznościowym “proszę”.

Dalej mamy tygodnie owacji dla opiekunów i pracowników medycznych. Takie pochwalne oklaski, które zapewne na początku wynikały ze szlachetnych intencji, mają na celu przykrycie tej ciągłej opresji, przerażenia wynikającego z faktu, że de facto służba zdrowia nie działa, że zostaliśmy zdradzeni przez polityków i biurokratów, którzy zdecydowali, by wszystkie środki i programy przekierować na rzecz relatywnie małej grupki pacjentów, którzy mają lub istnieje podejrzenie u nich, czy też są narażeni na infekcję wirusem podobnym do grypy.

Dr Milton Erickson, znany hipnoterapeuta, zwykł dawać swoim pacjentom proste zadania do wykonania, takie jak uporządkowanie strychu w domu czy policzenie ilości posiadanych przez nich książek. Wszystko to było częścią procesu kontroli umysłu.

Polecenie, by ludzie stawali u wejścia swego domu w każdy czwartek o 20:00 i zaczęli klaskać, to prosta, powtarzalna czynność będąca elementem procesu masowej hipnozy. Ta akcja klaskania, niewinna u swojego początku, została szybko wykorzystana i promowana przez osoby, które chcą mieć wpływ na nasze życie.

Przekonanie ludzi, by zrobili to co sobie życzysz, jest istotną częścią hipnoterapii. Nakłonienie ludzi do klaskania to był również ważny element, ponieważ spowodował, że uwierzyli oni jak groźny jest koronawirus i jak odważne są osoby pracujące w służbie zdrowia.

Ta akcja pozwoliła ludziom zaakceptować fakt, że nie ma wolnych łóżek dla osób chorych na raka, czy jakąś inną poważną przypadłość. Symbol tęczy, który zaczął się nagle pojawiać przy wielu okolicznościach, to kolejny element procesu prania naszych mózgów.

Tysiące osób zostało już na tyle skutecznie wypranych, że z ochotą biorą udział w promowaniu tych sloganów i symboli. Nawet te skomplikowane zasady odnośnie z kim możemy, a z kim nie możemy się spotykać, były częścią tego planu. Jeden z ministrów niedawno oznajmił Brytyjczykom, że 2 osoby mogą spotkać się z 1 osobą, a po zmianie i adaptacji obostrzeń związanych z lockdownem, choć dotyczy to tylko Anglii, ponieważ Szkocja i Walia poszły swoją drogą, powiedział Brytyjczykom, tzn. Anglikom – ze dwoje Brytyjczyków, że 2 osoby mogą spotkać się z 1 osobą, ale 1 osoba nie może spotkać się z 2 innymi osobami. To jest tak skomplikowane i głupie, że pachnie sprzecznością na odległość, niemniej stało się oficjalnym zaleceniem rządu.

Faktem jest, że jeśli jednocześnie zadziwiasz i kłopoczesz kogoś, gdy wzbudzasz strach w ludziach, wprowadzasz u nich niepokój, dyskomfort i stają się oni posłuszni w kontekście populacji.

Z tym właśnie mamy do czynienia od tygodni. Ja również przygotowałem taki slogan, składający się z 3 fraz po 3 słowa każda.

“Nie ufaj rządzącym, unikaj mass mediów, walcz z kłamstwami”.

Moje hasła spełniają kryteria prania mózgów perfekcyjnie. Są proste, skuteczne, szczere. Nie oczekuję, że rząd skorzysta z mojego sloganu, w ramach swoich reklam, więc radzę je zapamiętać.

“Nie ufaj rządzącym, unikaj mass mediów, walcz z kłamstwami”.

 

Dr Vernon Coleman: Zrobiono ci pranie mózgu (a oto, jak tego dokonano) – napisy PL

 

Zimowa narracja służby zdrowia w Wielkiej Brytanii między 2012 a 2019

 

2012: Szpitale pękają w szwach, z powodu niedoboru łózek osiągającego poziom zagrożenia.
2013: Szpitale zmagają się, aby zapobiec kryzysowi „najtrudniejszej w historii” zimy dla służby zdrowia [NHS].
2014: Więcej pacjentów, przeciążeni lekarze – czy NHS stoi w obliczu zimowego kryzysu?
2015: Wskaźniki wykorzystania łóżek szpitalnych osiągnęły rekordowo wysoki i ryzykowny poziom.
2016: Szpitalom w Anglii powiedziano aby wstrzymać operacje i zwolnić łóżka.
2017: Szefowie służby zdrowia [NHS] alarmują z powodu szpitali, które już są obłożone w 99%.
2018: Oddziały intensywnej opieki w NHS wysyłają pacjentów w inne miejsca z powodu braku łóżek.
2019: Rekordowo niski poziom łóżek szpitalnych w Anglii, ponieważ służba zdrowia [NHS] zmaga się z zapotrzebowaniem

 

Zimowa narracja brytyjskiej służby zdrowia 2012 - 2019