Kwestionujesz Naukę™? To do Gułagu! – Ron Paul

Kwestionujesz 'Naukę'? To do Gułagu!

Kwestionujesz ‘Naukę’? To do Gułagu!

 

W Związku Radzieckim nie można było kwestionować mądrości “linii partyjnej.” To dlatego, że marksistowski komunizm był postrzegany jako naukowo nieunikniony postęp rodzaju ludzkiego. Dla Marksa i Lenina “nauka była rozstrzygnięta/ustanowiona.” Dlatego każdy, kto wypowiadał się przeciwko “nauce” radzieckiego systemu musiał działać ze złymi zamiarami; musiał tak naprawdę pragnąć destrukcji; musiał chcieć ludzkiej śmierci.

Poprawność polityczna i postmodernizm – prof. Jordan Peterson

Każdy, kto wyrażał opór wobec “rozstrzygniętej nauki” marksizmu-leninizmu szybko był uciszany. Często na zawsze.

Jak na ironię, jedyne 30 lat po tym, jak “nauka” marksizmu-leninizmu rozpadła się na oczach całego świata, jesteśmy świadkami odradzania się tutaj w USA [i nie tylko] idei, że kwestionowanie “nauki” nie jest poszukiwaniem prawdy ani poprawą zrozumienia tego, co kryje się za tym co wydaje się stanowić sprzeczne dowody. Nie, tak naprawdę to chęć wyrządzenia krzywdy współbraciom Amerykanom.

 

Kwestionujesz ‘Naukę’? To do Gułagu!

 

I o ile my, kwestionujący “naukę” nie jesteśmy fizycznie wywożeni do gułagów za przeciwstawianie się mądrości “tych lepszych”, na przykład z CDC albo Światowej Organizacji Zdrowia, możemy stwierdzić, że rezultat jest ten sam. Jesteśmy uciszani i oskarżani o złe zamiary. Związek Radziecki nazywał dysydentów takich jak my “szkodnikami.”

W zeszłym tygodniu w moich codziennych wiadomościach, the Ron Paul Liberty Report, przedstawiliśmy sprawozdanie o dwóch informatorach z CDC i Wielkiej Farmacji, którzy postawili poważne i uzasadnione pytania na temat dominującej narracji o koronawirusie. Były Dyrektor ds. Naukowych farmaceutycznego giganta, firmy Pfizer, dr Mike Yeadon, oświadczył, że na podstawie własnego doświadczenia uważa, że prawie 90 procent obecnych testów na Covid daje wynik fałszywie pozytywny. To oznacza, że masowa ekspansja “przypadków [cases]”, wykorzystywana do uzasadniania ciągłych ataków na nasze wolności obywatelskie, jest po prostu lipna.

Wyniki fałszywie pozytywne na COVID-19 – dr Andrew Kaufman
PCR-yzm czyli współczesny łysenkizm – prof. dr hab. Roman Zieliński

Jak powiedział dr Yeadon w ostatnim wywiadzie na temat orwellowskiego lockdownu [blokady kraju] z powodu koronawirusa w Wielkiej Brytanii, “opieramy politykę rządu, politykę ekonomiczną, politykę wolności obywatelskich w kategoriach spotkań ograniczonych do sześciu osób… wszystko opiera się na najprawdopodobniej kompletnie fałszywych danych na temat koronawirusa?”

Czy dr Yeadon ma rację, twierdząc, że w oparciu o jego naukowe obserwacje nie ma “drugiej fali”? Nie wiemy. Ale wiemy, że jak twierdzi, ogromny wzrost liczby “przypadków” w Europie wykorzystywany do uzasadniania nowych blokad całych krajów [lockdownów] nie łączy się w żaden sposób z podobnym wzrostem liczby zgonów. Własne wykresy UE są tego dowodem. Zgony pozostają płaską linią bliską zeru, podczas gdy liczba “przypadków” szybuje w górę, łącząc się z ogromnym wzrostem liczby testów.

A jednak kiedy ogłosiliśmy odkrycia dr. Yeadona w zeszłotygodniowym Liberty Report, okazało się, że po raz pierwszy w historii nasz program został usunięty przez YouTube.

Walka z Fake News - Palenie książek

YouTube, którego właścicielem jest Google, w którym jest mocno osadzony, mętnie tłumaczył, że pogwałciliśmy ich “standardy społeczności”, po prostu przekazując opinie wykwalifikowanych naukowców, którym przydarzyło się nie zgodzić z powszechną narracją na temat koronawirusa.

Ale zaproponowali to szokujące wyjaśnienie w mailu, przysłanym do nas do Ron Paul Liberty Report: “YouTube nie zezwala na treści, które jawnie podważają skuteczność Światowej Organizacji Zdrowia.”

Niesamowite!

To nie nauka jest ustanowiona/rozstrzygnięta. To, co wydaje się być “ustanowione”, to odruch uciszania każdego, kto pyta “dlaczego”?

Źródło: Question ‘The Science’? Go To Gulag!

 

Zobacz na: Nauka dawniej i dziś – Marian MazurZagadnienie prawdy w nauce – Marian Mazur
Sześć rodzajów problemów – Marian Mazur
Rozumienie pojęcia prawdy w różnych systemach sterowania społecznego – Józef Kossecki
Myślenie pojęciowe, a myślenie stereotypowe – Andrzej Wronka, Kazimierz Ajdukiewicz
O tworzeniu pojęć klasowych oraz teoriach adekwatnych, kulawych i skaczących – Leon Petrażycki
Społeczne procesy poznawcze – Józef Kossecki

Kara grzywny lub ograniczenia wolności dla tych, którzy negują zagrożenia wynikające z epidemii

Kara grzywny lub ograniczenia wolności dla tych, którzy negują zagrożenia wynikające z epidemii