Nowe dane porównujące szczepionych z nieszczepionymi: wskaźnik występowania autyzmu u nieszczepionych wskazuje 1 na 715, a częściowo szczepionych 1 na 440 – Jefferey Jaxen

JEFFEREY JAXEN

Jefferey Jaxen

 

Pod koniec lutego 2019 roku urzędnicy stanu Oregon wysłuchali oświadczeń w sprawie House Bill 3063 (HB 3063), nowej ustawy mającej na celu wyeliminowanie wszystkich niemedycznych zwolnień ze szczepień w stanie Oregon.

Na miejscu i pod ręką był pediatra z Portland, dr Paul Thomas, który złożył oświadczenie w opozycji do ustawy.  Jego zeznania zawierały dwie rzeczy godne uwagi dla mediów, z których obie zostały całkowicie zignorowane.  Dr Paul Thomas niedawno pojawił się w programie The HighWire, którego gospodarzem jest Del Bigtree, aby wyjaśnić oba istotne odkrycia. Dr Thomas wyjaśnia:

„Kilka tygodni temu byłem w moim gabinecie, a tymczasem w Vancouver [w stanie Washington] było już 49 potwierdzonych przypadków [odry] a Portland [w stanie Oregon – miasta oddziela rzeka Columbia] właśnie przeszliśmy od 1 do 4 przypadków zachorowań. W moim gabinecie pojawiło się  dziecko, które miało kaszel, przekrwioną błonę śluzową, gorączkę, a potem wysypkę. Zdecydowanie mogła to być odra, a byli na stadionie Moda Center, który został wymieniony jako jedno z tych miejsc. Jeden z moich lekarzy dzwoni do departamentu zdrowia… Powiedzieli nam, że podczas całej epidemii nie było ani jednego przypadku odry nabytego przez społeczność. Nie wysyłaj nam próbki.” – Źródło: Secret to Shutting Up Anti-Vaxxers Revealed!

Dlaczego doświadczenie tego jednego pediatry jest ważne? Nie wywołująca sensacji liczba zachorowań na odrę w ciągu ostatnich kilku miesięcy, była impulsem do prób przeforsowania prawodawstwa w celu wprowadzenia wszystkich szczepionek w wielu stanach. Co ważniejsze, te przypadki odry są wykorzystywane do uzasadnienia [nieamerykańskiej] cenzury wypowiedzi, debaty, książek i filmów, które są sprzeczne i niekompatybilne z rządową i Wielkiej Farmacji narracją w sprawie szczepionek.

 

„Dr Paula Thomasa nie można określić jako przeciwnika szczepień, ponieważ w swojej praktyce większość jego pacjentów rzeczywiście się szczepi. Władze zwróciły się do niego z prośbą o udowodnienie, że jego informacje o szczepionkach i jego plan „przyjazny dla szczepionek” są bezpieczniejsze niż kalendarz szczepień amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób [CDC]. W odpowiedzi na tę prośbę, dr Thomas zlecił przeprowadzenie projektu, ale stronie niezależnej, w celu zapewnienia jego jakości. Osoba, która prowadziła projekt, tworzyła zdrowotne systemy informatyczne w 45 krajach i przystąpiła do analizy danych z praktyki dr Paula Thomasa. Przetwarzanie danych rozpoczęło się od zidentyfikowania łącznie 3.345 pacjentów obecnych w jego praktyce od urodzenia, w ciągu blisko jedenastu lat. To co zainicjowano, wyniki jakie uzyskano, są jednymi z pierwszych otrzymanych po przeprowadzeniu analizy prawdziwie nieszczepionych z zaszczepionymi dziećmi. Dlaczego wyniki tego projektu są bardzo ważne?”

Przeglądając nagłówki prasowe i slogany w mediach o tym, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne a szczepionkowa nauka jest rozstrzygnięta, wielu ludzi może być wstrząśniętych faktem, że nie przeprowadzono badań porównujących wyniki zdrowotne osób szczepionych z nieszczepionym w ogóle. Albo porównujących całkowite wyniki zdrowotne osób w pełni zaszczepionych z częściowo zaszczepionymi i w ogóle nieszczepionymi.

Amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS), któremu zlecono ulepszenie bezpieczeństwa szczepionek na mocy Krajowej Ustawy o Poszczepiennych Uszczerbkach na Zdrowiu [National Childhood Vaccine Injury Act ] z 1986 roku, nigdy nie przeprowadził takiego badania oceniającego całkowite wyniki zdrowotne. Gdy w 2017 roku organizacja ICAN złożyła wniosek o wyjaśnienia do HHS, ten oświadczył, że zidentyfikował 59 badań porównujących szczepionych z nieszczepionymi dziećmi i nastolatkami, w których przyglądano się tylko niektórym poszczególnym szczepionkom. Głębsze przyjrzenie się temu twierdzeniu wykazało, że HHS wprowadzało w błąd, ponieważ „nieszczepiona” grupa kontrolna w każdym badaniu prawie zawsze otrzymywała inną szczepionkę i / lub składnik aktywny znajdujący się [w sprawdzanej] szczepionce.

HHS i znaczna część społeczności medycznej ukrywa się obecnie za twierdzeniem, że przeprowadzenie badania, w którym porównuje się prawdziwie nieszczepionych z zaszczepionymi  byłoby nieetyczne, ponieważ nie można odmawiać dzieciom szczepionek. W skrócie, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej [HHS] kontynuuje promowanie swojego kalendarza szczepień dla dzieci, jako bezpiecznego, podczas gdy brakuje badań naukowych niezbędnych do potwierdzenia bezpieczeństwa tego dziecięcego kalendarza szczepień.

Nowe dane porównujące szczepionych z nieszczepionymi

Wskaźniki występowania autyzmu dla 3345 pacjentów w placówce pediatrii integracyjnej

 

Co zatem pokazują dane o wynikach zdrowotnych dr P. Thomasa?

W jego gabinecie było 715 pacjentów w ogóle nieszczepionych [zero szczepionek]. W tej grupie zidentyfikowano tylko jeden przypadek autyzmu. 2.645 pacjentów było częściowo zaszczepionych, co oznacza iż szczepienie przeprowadzano wolniej i mniej agresywne niż tak jak zaleca CDC. Dr Paul Thomas informuje, że częściowo zaszczepieni otrzymali „od 7 do 8 szczepionek do około 16 lub 18…” w porównaniu do większości dzieci w tym wieku „otrzymujących od 25 do 40 szczepionek zgodnie z kalendarzem szczepień CDC.” Spośród 2.645 częściowo zaszczepionych zidentyfikowano 6 przypadków autyzmu, co daje wskaźnik 1 w 440.
Obecnie CDC ustala wskaźnik występowania autyzmu gdzieś pomiędzy 1 na 59 a 1 na 45, w zależności od tego, który zbiór danych jest analizowany.

Podczas gdy niektórzy mogą próbować odrzucać wnioski z danych dr Paula Thomasa, to dane dotyczące rzeczywistego świata wskazują na sygnały, które powinny, jeśli HHS właściwie przestrzega swoich obowiązków w zakresie bezpieczeństwa szczepionek nałożonych przez Kongres, będą kontynuowane i dalej zbadane.

Wskazując na wzrost większości przewlekłych chorób wśród dzieci i młodzieży oraz uzbrojony w jego najnowsze dane, dr Paul Thomas stwierdził, że pediatrzy muszą „przynajmniej przyjąć możliwość, że to, co robiliśmy, było częścią problemu.” Jeśli chodzi o ogólną debatę na temat szczepionek, wielkie korporacje zajmujące się mediami społecznościowymi, dziennikarze i czasopisma, wykazują niewielkie oznaki spowolnienia szybkiego nacisku na cenzurowanie dyskusji o szczepionkach.

Źródło: New Vax vs. Unvax data: autism rates show unvaccinated at 1 in 715, partially vaccinated 1 in 440

 

Zobacz na: Trzy rzekome badania porównujące „szczepionych z nieszczepionymi” obalone
Szczepieni vs Nieszczepieni: Badanie populacji dzieci nauczanych w systemie edukacji domowej celem zilustrowania zachorowalności – Celeste McGovern
Szybkie porównanie zdrowia szczepionych vs. nieszczepionych dzieci
Szczepionka Gardasil związana ze spadkiem wskaźnika rozrodczości u kobiet w wieku 25-29 lat [USA]
Kongresmen Bill Posey pyta dr Coleen Boyle z CDC o badania na temat autyzmu

Czy chińscy naukowcy odkryli brakujący fragment układanki autyzmu? – J.B. Handley
Niebezpieczeństwa nadmiernych szczepień w trakcie rozwoju mózgu – dr Russell Blaylock
Autyzm objaśniony – Synergiczne, toksyczne działanie glifosatu i aluminium – dr Stephanie Seneff
Zapalenie mózgu cechą autyzmu, wykazują wyniki badania z Johns Hopkins University
Szczepionki powodują autyzm – wasze działania także – Forrest Maready
Aluminium w mózgu osób autystycznych – prof. Chris Exley